Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 12, kokku 25 EsimeneEsimene ... 2101112131422 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 221 kuni 240, kokku 483
  1. #221
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Septembri offtopic

    Mulle hakkas see ratastoolis vanahärraga stseen natuke vastu, sest see esindas seda kasiino kunni seisukohta, et meelelahutusena on ok. Mulle see seisukoht lihtsalt ei meeldi! Jäi nagu mulje, et kõik, kes on kasiinosse sattunud ja hätta jäänud selle mängimisega on koheselt mingid äpud, kel tuleks pea persest välja tõmmata ja endile näkku vaadata ja kõik teised, kes VEEL libastunud ei ole või siis on lihtsalt nii rikkad, et suudavad "meelelahutust" nautida, ilma märgatavate majanduslike tagasilöökideta eraelus, et need on siis mingid teistest üle ja "korralikud inimesed", kes suudavad nö. piiridest kinni pidada, olla "maitsekad" ja et kogu bisness olekski nagu rajatud nende samade mõõdutundega inimeste jaoks, mitte vastupidi. Et nii, kui keegi libastub ja allakäigutrepile satub, siis tõmmatakse "meelelahutuse" kaitsev eesriie ette ja üteldakse, et sitt vend oled, kao minema ja ära riku meie äri ära või mainet vms. Muidu muidugi hästi üteldud, paljudele kulub see ära, kuid just see üleolev ja IMO silmakirjalik meelelahutuse aktsent või maitse, mida üritatakse kasiinondusele külge määrida, kui mingit katet, on labane ja madal.
    Viimati muudetud Vandalar poolt : 09.09.13 at 17:25

  2. #222

    Re: Septembri offtopic

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Mulle hakkas see ratastoolis vanahärraga stseen natuke vastu, sest see esindas seda kasiino kunni seisukohta, et meelelahutusena on ok. Mulle see seisukoht lihtsalt ei meeldi! Jäi nagu mulje, et kõik, kes on kasiinosse sattunud ja hätta jäänud selle mängimisega on koheselt mingid äpud, kel tuleks pea persest välja tõmmata ja endile näkku vaadata ja kõik teised, kes VEEL libastunud ei ole või siis on lihtsalt nii rikkad, et suudavad "meelelahutust" nautida, ilma märgatavate majanduslike tagasilöökideta eraelus, et need on siis mingid teistest üle ja "korralikud inimesed", kes suudavad nö. piiridest kinni pidada, olla "maitsekad" ja et kogu bisness olekski nagu rajatud nende samade mõõdutundega inimeste jaoks, mitte vastupidi. Et nii, kui keegi libastub ja allakäigutrepile satub, siis tõmmatakse "meelelahutuse" kaitsev eesriie ette ja üteldakse, et sitt vend oled, kao minema ja ära riku meie äri ära või mainet vms. Muidu muidugi hästi üteldud, paljudele kulub see ära, kuid just see üleolev ja IMO silmakirjalik meelelahutuse aktsent või maitse, mida üritatakse kasiinondusele külge määrida, kui mingit katet, on labane ja madal.
    mis sinu arvates siis kasiino on?

    Kõige labasem ja madalam asi on enda käitumise ja tehtud valikute tagajärgede põhjuslikkuse omistamine millelegi välisele.

    "gamblisin raha maha - kasiino on süüdi"
    "olen töötu - riik on süüdi"
    "kasvatasin kodus kanepit ja sain krim. karistuse - süsteem on süüdi"

  3. #223
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Septembri offtopic

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Krt ootused olid suuremad, aga kui Tambet Tuisk mängib osas, siis ei saa kunagi sitt film olla. Tüüp lihtsalt mängib kaake, psühhopaate jms tegelasi ülihästi. Aga teema arendus tundus väga odav. Aga vb mitte inimesele, kes kasiinondusest midagi ei tea

    Samas kas oli tõetruu-ilmselt jah. Aga ausalt ilmselt selliseid iniimesi jääb järjest vähemaks ja kasiinos käiakse just for fun. Arvan, et tänapäeval isegi on ohtlikumad pokker, sportbettingud, sest süüdistad ebaõnnes halba jooksu ja laod raha edasi sisse
    Isegi kõige vaimuvaesemad saavad aru, et slotti on mõttetu raha toppida kui progre on taga. Aga 90-ndatel oli hoopis teistmoodi
    Krt ei tea midagi... Mulle on jäänud mulje, et lauamänge mängitakse rohkem for fun vb tõesti, aga kes tõsiselt slotti grindivad need ikka raha peal väljas. Ja Park on Park, seal tõesti suht solid % klientidest saavad aru meelelahutuselemendist, aga mõtle kõikidele teistele kasiinodele, kus pmst lauamänge ei eksisteerigi ja kõik nad peavad kasumit teenima. Ei kujuta väga ette, et keegi for fun kuskil slotiurkas käib eriti.

  4. #224
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Septembri offtopic

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    mis sinu arvates siis kasiino on?

    Kõige labasem ja madalam asi on enda käitumise ja tehtud valikute tagajärgede põhjuslikkuse omistamine millelegi välisele.

    "gamblisin raha maha - kasiino on süüdi"
    "olen töötu - riik on süüdi"
    "kasvatasin kodus kanepit ja sain krim. karistuse - süsteem on süüdi"
    Tahad ütelda, et süsteem on alati puhas poiss või? Kasva suureks ükskord ja tule oma educated fool kookonist välja.

  5. #225
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: Septembri offtopic

    Lol @ teine lause.
    Viimati muudetud EestiAA poolt : 09.09.13 at 19:53

  6. #226

    Re: Septembri offtopic

    Tsitaat Algselt postitas harryahven Vaata postitust
    Kas autoroolis unise peaga on mõtekas shokolaadi süüa, et und vältida? Keegi kirjutas, et enne magaminekut natuke oleks paras tarbida, kuna muudab hoopis uniseks? Mingi veresuhkru tõus/langus?!
    hoia hinge kinni siis hakkab süda kloppima kiiremini ja uni läheb ära :D

  7. #227
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Septembri offtopic

    Tsitaat Algselt postitas KristjanRawk Vaata postitust
    hoia hinge kinni siis hakkab süda kloppima kiiremini ja uni läheb ära :D
    Aga enne, kui pilt eest minema hakkab, tee silmad jälle lahti, et teed näha.

  8. #228
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Septembri offtopic

    Kapteni blogi, 21.09.2204
    Õhtust olid järgi ainult riismed- tühjad cheetose pakendid, plekkpurgid, haisev tuhatoos. Hõõrunud silmad puhtaks ja teinud esimesed ringutused, hakkas mulle kohale jõudma tõsiasi, et minu meeskond on mind hüljanud. Eelkõige sain ma aru sellest seirejaama külmikule jäetud lühikesest sõnumist: "Käi p--se, mees- õlu on otsas, naisi pole ja sina tahad, et me veel kolm kuud sinuga siin maavärinaid uuriksime? Jätsime sulle piisavalt laskemoona, et endale vajadusel valutu lõpp teha ja ühe intergalaktilise majaka, juhuks, kui keegi peaks siit jumalast hüljatud kraatrist mööda lendama."
    "No nii, nüüd on tuksis", mõtlesin omaette. "Kuradi meeskond, raisk! Selle asemel, et mõni kuu veel vastu pidada, lähevad nemad peale viimase ölle otsasaamist jumal-teab-kuhu ja jätavad mind siia mädanema. Oi kuradi, kurat! Intergalaktiline majakas- WTF? Selle junniga ei saa isegi ühe valgusaasta kaugusele signaali saata. Peab natuke sellel planeedil ringi vaatama, äkki leidub mõne mahajäetud uurimisjaama juures mõni laev, millega minema tõmmata siit. P-se selle Kompaniiga- nemad võivad oma teemante ise otsida- mina lasen siit esimesel võimalusel jalga ja otsin võimaluse oma meeskond tribunali alla anda.
    Kuradi sitikad, raisk ikka küll! Jätta oma kapten niimoodi üksikule universumi äärealade planeedile vegeteerima?

  9. #229

    Re: Septembri offtopic

    Misasja?

  10. #230
    Klubi Liige Kasutaja Owner85 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    2 149

    Re: Septembri offtopic

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    ei suutnud seda s*tta väga pikalt vaadata. kogu lugu, selle arendus, karakterid olid lihtsalt nii lollakalt lihtsad ja ettearvatavad. pmslt selline kättemaksukontori tase. hale film.
    no krt kui nii tervalt paned ära siis tee parem valmis....

  11. #231
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Septembri offtopic

    Tsitaat Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
    no krt kui nii tervalt paned ära siis tee parem valmis....

    vabandust, kui sind mu post häiris. aga film oligi täpselt nii halb.

  12. #232

    Re: Septembri offtopic

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Aga 90-ndatel oli hoopis teistmoodi
    90-ndate esimeses pooles olid ajad, kuid kõrvuti mängisid poisikesed ja pensionärid. Ma ei mäleta, kas vanusepiirang tuli 95 või 96, aga vanusevahemikus 18-20 sai igatahes enamvähem edukalt edasi mängida. Samas 2004. aastal ei lastud mind Tartu olümpsi sisse, kuna dokumenti polnud kaasas. "Isu" oli samas ikka väga suur, arvestades seda, et see toimus paar päeva peale tõsist oppi ja tegelikult poleks ma tohtinud isegi Maarjamõisast lahkuda. Vahetult enne oppi olin endale just lubanud, et "Nüüd algab uus elu!"

  13. #233
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: Septembri offtopic

    http://www.youtube.com/watch?v=MmpK_EshSL4 I killed a man.

    Aus inimene, tubli.

  14. #234

    Re: Septembri offtopic

    Tsitaat Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
    http://www.youtube.com/watch?v=MmpK_EshSL4 I killed a man.

    Aus inimene.
    FYP

  15. #235
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Septembri offtopic

    Tsitaat Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
    http://www.youtube.com/watch?v=MmpK_EshSL4 I killed a man.

    Aus inimene, tubli.
    "true story"

  16. #236
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: Septembri offtopic

    Selle loo peale annaks küll hääle.
    Oleks võinud Robbie Williamsi soojendusbandiks panna
    ( Click to show/hide )


    1 kommentaar ka meeldis:
    Sinu Toru

    Entiteet kollases meeldib mulle väga! 5+ eksperiment on teha LSD'd ja esitada tripi käigus nagu muuseas KE lööklaule. Silmagagi näha, et teil härra Neeme töötab ilusti, Rõõmuse kottbong tundub veidi vähem töötavat muidugi, 0.15 peal on ilusti näha kuidas härra üritab piipu puhtaks puhuda. Vali meid meie mant töötab! Tuult tiibadesse vahvate eksperimentidega Keskerakond ja jään ootama immutatud flaiereid, mis kinnitavad töötab - ja et siis TöÖtaKs ka kurat!
    Viimati muudetud jasssass poolt : 10.09.13 at 19:41

  17. #237

    Re: Septembri offtopic

    nagu kommentaator ütles: "pole sõnu" -- ehk siis std eesti, holland oli 1:100000 lihtsalt

  18. #238
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: Septembri offtopic

    http://sport.delfi.ee/news/jalgpall/....d?id=66712473
    (Hullumaja: klubi massöör tõrjus kaks väravalööki ja pistis liduma) wow.

  19. #239

    Re: Septembri offtopic

    m2ngime for fun supsti, fortune ja minugega .. plo10 donkamist. . beogard II join

  20. #240

    Re: Septembri offtopic

    nüüd juba plo25 ja leitsil 100ne stäkk ees, et kes tahab järgmise nädala söögiraha, siis palun, ta kõik kokku hittind siiani.

Lehekülg 12, kokku 25 EsimeneEsimene ... 2101112131422 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES