Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 12, kokku 16 EsimeneEsimene ... 21011121314 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 221 kuni 240, kokku 320
  1. #221
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: Janek174 Pokerstars 6$ 45 man Turbo SNG STAKE

    Nonii, aeg on siis sellest pullist kokkuvõte teha.

    Stake graafik järgmine:


    Nagu igaüks ise näeb, siis midagi rõõmustavat ei ole ja suht bustolandi lugu.

    Teine asi, millest tahtsin rääkida, on viimane nädal. Pole elusees vist nii palju pokkerit kunagi enne mänginud. Tegin siis meeletus koguses 1$ turniire. Peamiselt selleks, et endale tõestada, et ma ikka biidin seda mängu veel. Siin siis viimase nädala daalaste graafik (lisaks mängisin ühe persetäie kolmeseid ka mis kõik hävisid). Nendest daalastest turnadest 125 on tehtud viimase ööpäeva jooksul, nii et kuul on omadega päris koos



    Stake kohta nii palju, et proovin ikka mingil hetkel hakata mängima jälle üheseid ja kolmeseid segamini, et siis saavad need viimased ka mängitud (või juhtub midagi müstilist ja tõmban veel käima tagasi ;D). Aga hetkel on plaanis pikem puhkus. Külastada sugulasi/tuttavaid, tegeleda erinevate suviste asjadega ja külastada võimalikult palju kohti. Nii, et tõenäoliselt lähema kahe nädala jooksul erilist mängumeest minust ei ole.
    Tahan tänada kõiki steikijaid ja mul on siiralt kahju, et selle üritusega nii läks (mängisin ise halvasti, aga nüüd natuke hilja juba). Loodetavasti keegi minu peale selle pärast viha ei pea.

    Ilusat suve kõigile ja edu laudades.

  2. #222
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: Janek174 Pokerstars 6$ 45 man Turbo SNG STAKE

    Kas siis kõik raha hävis? või saab rahavs sendid tagasi? :P

    Ma lihtsalt pulli pärast küsin :)

  3. #223
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: Janek174 Pokerstars 6$ 45 man Turbo SNG STAKE

    Tsitaat Algselt postitas Cash87
    Kas siis kõik raha hävis? või saab rahavs sendid tagasi? :P

    Ma lihtsalt pulli pärast küsin :)
    ;D Kõik ei ole ju hävinud veel, miski 40$ on veel alles. Muidugi võin viimased kopikad välja maksta, kui kõik nii tahavad. (samas saab selle rahaga veel terve sessi kolmeseid teha, nii et kõik on võimalik )

  4. #224
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: Janek174 Pokerstars 6$ 45 man Turbo SNG STAKE

    Tsitaat Algselt postitas arvamusliider
    Minu meelest on äärmislt kurb, kui ennast 150BI (keskmine 3$ ja 6$) pealt BUSTOKS mängid. Kasuta siis vastavaid emotsioone ( :'(). Hetkel tundud natuke ohmu, kellele kõik nalja teeb.
    Esiteks, sinu käest pole ma sentigi saanu, ja sulle pole pole ma ka midagi võlgu. Nii et ära võta siin teiste raha kasutamise arvel sõna (nagu ma ütlesin, olen nõus viimased 40$ välja jagama, kui KÕIK seda tahavad).Teiseks, vastav emotsioon oli vastava kommentaari kohta, mitte üldise seisu. Kolmandaks, sinu kommentaar jätab siin küll ainult sinust paraja ohmu mulje.

    Ja tra kust sa võtad, et mulle kõik nalja teeb. Üles pean pooma ennast või? Ega see mingi maailmalõpp ei ole. Eks steikijad teadsid millega riskivad. Elu läheb edasi. Lihtsalt on hea meel, et ilm ilus ja suurem puhkus algamas, aga kahjuks üks *********** oskab ikka tuju ära rikkuda.

  5. #225
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Janek174 Pokerstars 6$ 45 man Turbo SNG STAKE

    Ma leian, et avalikus foorumis kedagi manitseda sõna mitte võtma on tiba tobe või mis?

  6. #226
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: Janek174 Pokerstars 6$ 45 man Turbo SNG STAKE

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak
    Ma leian, et avalikus foorumis kedagi manitseda sõna mitte võtma on tiba tobe või mis?
    No rahateemad peaks ikka olema asjaosaliste enda lahendada, mitte igaüks ei peaks targutama, et kellele või mida või kuipalju.

    Ja kas on siis tõesti raske inimese moodi kommenteerida, vaja on alati maha teha, solvata, mõnitada. Tra inimesemoodi ei oska keegi rääkida, saaks ainult midagi halba öelda. Kahjuks selline suhtumine mind peale selle diili lõppu vist siia foorumisse enam küll ei kutsu. Aga tubli töö igatahes rankale ja teistele hea töö eest.

  7. #227
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: Janek174 Pokerstars 6$ 45 man Turbo SNG STAKE

    Tsitaat Algselt postitas arvamusliider
    Sattusin teema peale ja lugesin viimase lehekülje läbi, seejärel terve teema.

    Terve teema on sind õpetatud ÕIGESTI mängima, aga sina räägid vastu maailmahädadest ja halvast jooksust jms ning ei tee/ei taha teha korrektuure mängus ega midagi juurde õppida. Hea vähemalt seegi, et imric omasugust toetab.
    Kõigepealt loed läbi viimase lehekülje, siis kommenteerid, ja siis loed terve teema läbi? Noojah. Mäng on analüüsitud, vead leitud (teada ka millal ja millest need vead tulid), mängu ka vastavalt muudetud. Aga see ei oma hetkel enam erilist tähtsust. Kui muud kasu ei saanud, siis targemaks ma sain küll tänu sellele diilile kõvasti, tänud kõigile heade nõuannete eest. (viimasest kommentaarist oli loomulikult kõige rohkem kasu)

    Ok, aitab naljast. Ükskõik mida ma kuhugile postitan mingi jamaga see lõpeb. Üritasin täna ühe kena ja viisaka postituse kirjutada lõpetuseks, aga paistab, et erilist kasu sellest ei olnud. Rohkem ei hakka siin õli tulle valama, kuhugi välja see nagunii ei vii. Steikijatele ütleks, et kui tõesti peaksite tahtma neid viimaseid dollareid tagas saada, siis kiiremas korras teada anda mulle (aga siis kõik koos, eraldi küll ei tahaks sellega jamama hakata) ja kui mu ülevalpool pakutud variant ei sobi, siis võin ka aega leida ja sessi neid kolmeseid lihtsalt teha (aga see ei garanteeri bustosse minekut)

  8. #228
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: Janek174 Pokerstars 6$ 45 man Turbo SNG STAKE

    Tsitaat Algselt postitas arvamusliider
    Ei. Enne ikka loen ja siis kommenteerin.


    Huvitav lähenemine. Enamik maha DONGATUD, et mis te rahabossid enam viimastest dolaritest taga nutate.
    Tead, ma ei oska ka muud öelda, kui et käi perse. Kas sa arvad, et ma tegin selle diili selle pärast, et saaks teiste rahade eest niisama gambleda või. Terve kevade olen neid turnasid nühkinud ja edukalt (mitte selle pärast, et saaks hiljem kellegi käest raha välja petta ja maha dongata.). Ja seda ootasin ma ka sellest diilist. Paraku läks nii, et 6$-s sain kõvasti biiti (kas halb mäng või variatsioon, seda nii väheste turniiride põhjal ei oska öelda), sealt edasi kadus enesekindlus ja ka mäng lagunes koost. Lõpuks sai muidugi lekked mängust kõrvaldatud, aga nüüd on kahjuks hilja juba. Ja mis rahabosside juttu sa krt ajad siin, mingi kompleks või? Loomulikult on iga dollar tähtis igaühele, ja kui avaldatakse soovi, siis maksan ka selle ausalt tagasi, aga mingi tuutuluutu ütlemise peale ma seda küll ei tee. (lause ehitus oli selline sellepärast, et kui tagasi tahetakse, siis kiiresti mulle teada annaks lihtsalt. Ja kui keegi steikijatest oleks seda tahtnud, siis oleks tõenäoliselt varem juba soovi avaldatud.)

    Edit: Mina võtan seda diili kuni lõpuni tõsiselt ja teen kõik endast oleneva, et asjast ikka asja saaks, olgu või viimased 3$. Sellepärast pole ka seda viimast raha ära kasutanud, et olen üritanud kindlust tagasi saada daalastes ja oma mängu kõvasti analüüsinud vahepeal. Kui ma niisama gambleda ja dongata tahaks, oleks ma võinud juba nädal tagasi 6-7 6$turkat teha ja asi ühel pool.

  9. #229
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: Janek174 Pokerstars 6$ 45 man Turbo SNG STAKE

    Tsitaat Algselt postitas arvamusliider
    Kindlasti esimene variant. Variatsioon on ilmselt isegi positiivne võreldes eelneva graafikuga. Eks ta lähev nüüd ühejutiga samas suunas, võib-olla mõni üksik tõus variatsiooniks.
    Kle misasja sa räägid? Miinuses ja -ROI ga on mul siiani ainult 6$ turnad. Ülejäänute graafik liigub ikkagi õiges suunas. (kolmeste lõpp on ka kehva) Nii ülbeks ei maksa ka ikka minna, et kohe näkku valetama tulla.
    Mida krt ma üldse vaidlen siin sinuga, sa pole siin diilis ju mingi osaline. Mingit mõistliku ja kuhugi viivat diskussiooni ei paista nagunii olevat võimalik sinuga arendada.

  10. #230
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: Janek174 Pokerstars 6$ 45 man Turbo SNG STAKE

    oot mida sa arvamusliider hüpled siin praegu???
    mis kärbes sind persest hammustas?
    kas sinu raha läks siia diili?

    igal stakejal oleks olnud võimalus raha välja võtta ükskõik mis ajal. juba siis kui hakkasid esimesed ohumärgid. keegi ei ole soovi avaldanud. mida sina prääksud nüüd siin?

    tahtsid halvasti öelda janekile? mingi idiootse probleemi üles kiskuda? tra sulle teeb miski nalja siin asja juures või?
    mokk maha krt >:(

  11. #231

    Re: Janek174 Pokerstars 6$ 45 man Turbo SNG STAKE

    lol no offence, aga sa oled SNG'de fish ... kui sa küsid juba a'la seda 55te olukorda ja a'la HEM'i numbrid mind segavad jne jne .. siis sa oledki teh donk .. rahast on mul savi, teist graphi nähes oli see juba näha et sa ei biidi seda mängu ...

    obv elu l2heb edasi, mind see 200$ nyyd rikkamaks ega vaesemaks ei teinud, kuid kindlasti jälgin järgmiseid stakemisi rohkem, mis moodi on need tulemused tulnud jne jne

    Su iseloom jättis ka natukene soovida, et kui järgmine kord soovid saada steiki vms proovi natukene konkreetsem olla

  12. #232

    Re: Janek174 Pokerstars 6$ 45 man Turbo SNG STAKE

    rahu


    muidu tuleb banstick

  13. #233
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: Janek174 Pokerstars 6$ 45 man Turbo SNG STAKE

    3$ ja madalamal on nii hull fish-fest, et HEM-i numbreid küll näha ei taha, seal teeb veel kogemata numbrite põhjal mõne vale otsuse fishide vastu, sest isegi tight fish võib ootamatult crapiga üllatada.
    Endal BR28$(nüüd 40$) alustasin 1.1$ turbo DON SnG-dega ja vaid mõni laud jõuab vahel 200/400 blindideni lol

  14. #234
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: Janek174 Pokerstars 6$ 45 man Turbo SNG STAKE

    Tsitaat Algselt postitas leits
    lol no offence, aga sa oled SNG'de fish ... kui sa küsid juba a'la seda 55te olukorda ja a'la HEM'i numbrid mind segavad jne jne .. siis sa oledki teh donk ..
    55te olukord oli lihtsalt üks mõte... loll mõte... Seda et HEMi numbrid mind segavad pole ma kordagi kusagil väitnud, jutt käis bet amountide kohta. Lihtsalt 12 lauda korraga lastes ei ole vaja igasuguseid üleliigseid numbreid laua peale saab ka ilma ideaalselt hakkama. Ja levise jutus ka point, et sellisel limiidil võivad hakata need HEM'i numbrid valesid otsuseid põhjustama. Aga noh, mida mul siin ikka vabandada. Eks igaühele on oma mulje jäänud, kui donk siis donk. Hea, et mõni seda ka viisakalt oskab öelda. (ja kui juba teise graafikuga sul kõik asjad selged olid paarisaja mänguga, siis polegi mõtet pikemalt rääkida)

  15. #235
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: Janek174 Pokerstars 6$ 45 man Turbo SNG STAKE

    Tsitaat Algselt postitas leits
    Su iseloom jättis ka natukene soovida, et kui järgmine kord soovid saada steiki vms proovi natukene konkreetsem olla
    Äkki seletada täpsemalt?

  16. #236
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: Janek174 Pokerstars 6$ 45 man Turbo SNG STAKE

    Tsitaat Algselt postitas levis
    3$ ja madalamal on nii hull fish-fest, et HEM-i numbreid küll näha ei taha, seal teeb veel kogemata numbrite põhjal mõne vale otsuse fishide vastu, sest isegi tight fish võib ootamatult crapiga üllatada.
    Endal BR28$(nüüd 40$) alustasin 1.1$ turbo DON SnG-dega ja vaid mõni laud jõuab vahel 200/400 blindideni lol
    Mitu lauda korraga sa neid mängid?

  17. #237
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 425

    Re: Janek174 Pokerstars 6$ 45 man Turbo SNG STAKE

    Tsitaat Algselt postitas krayzie
    rahu
    +1

    Ma isiklikult arvan, et Janek võiks selle diili viia lõpuni ja selleks on kaks varianti:
    a) kanda allesjäänud sandikopikad kõigile tagasi
    b) teha nende eest viimane sessioon

    Kuna Janek ise läheb puhkusele ja ei saa mängida, siis on esimene variant õigem ning saab anda diilile ametliku käekäigu, et lõpetatud. Seega mina võtaks dollarid.

    Mängustrateegiast niipalju, et niisamas kõrri kartata ka ei ole mõtet (arvamusliider ja leits). Igal ühel tuleb downswinge, osadele mõjuvad need rohkem, kui teistele. Tean Eestis ühte räigelt head mängijat, kelle winrate on JULM ja graafik tõuseb otsesjoones ülesse - ei ühtegi suuremat kõikumist. Kui aga tal tuleb downswing kaela, siis kaotab ta oma mängu ja ta ei tea, mis on õige ja vale. Ning tihti peab ta läbi lugema mõne strateegilise artikli/raamatu, et oma mäng tagasi saada.

    Sama probleem võib olla ka Janeki mängus, sest ma tean, et ta on SNG-des +EV mängija. Teiseks võib-olla tõesti on ta jäänud natuke ajale jalgu. Kui aastake tagasi halvemad regularid ei kasutanud statte ja Janekil oli nii suurem eelis aga nüüd on asi vastupidi ja see võib anda natuke tunda. Seega soovitus Janekile oleks, et ajaga tuleks kindlasti kaasas käia ja online pokkeris ei saa tihti lasta old school mängu, eriti mikro levelil, kus vastased korduvad vähem.

    Igastahes ootan Janeki ja teiste staktejate otsust kas võtta raha või proovida teha imesid. Mina isiklikult võtaksin raha aga kui teised ei ole nõus siis ootame imet ning ei lõpeta veel ametlikutl staket ära.

    Edu ja head algavat Jaani kõigile!

  18. #238
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: Janek174 Pokerstars 6$ 45 man Turbo SNG STAKE

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Igastahes ootan Janeki ja teiste staktejate otsust kas võtta raha või proovida teha imesid. Mina isiklikult võtaksin raha aga kui teised ei ole nõus siis ootame imet ning ei lõpeta veel ametlikutl staket ära.
    Tänud ranka mõistva ja positiivse kommentaari eest. Endale sobivad mõlemad pakutud variandid. Nagu ütlesin, võtan seda diili vägagi tõsiselt, ja mängin viimase turnani täie tõsidusega. Ja daalastelt kolmestele liikuda on varsti nagunii vaja, siis pakkusingi välja variandi, et rahulikult hakata miksima mänge jälle. Loomulikult otsustavad steikijad ise, kuidas soovivad, aga paluks siis otsust kõigilt lähima paari päeva jooksul (sest läpakas kaasas ja enne kuulõppu pean nagunii veel mängima, et oma vip levelit hoida).

  19. #239
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: Janek174 Pokerstars 6$ 45 man Turbo SNG STAKE

    Tsitaat Algselt postitas janek174
    Mitu lauda korraga sa neid mängid?
    Kuidas juhtub, aga üldiselt ikka 20+

  20. #240

    Re: Janek174 Pokerstars 6$ 45 man Turbo SNG STAKE

    Mul on savi .. need mis teised otsustavad sobib mulle ka

Lehekülg 12, kokku 16 EsimeneEsimene ... 21011121314 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES