Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 15, kokku 16 EsimeneEsimene ... 513141516 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 281 kuni 300, kokku 320
  1. #281
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Janek174 Pokerstars 6$ 45 man Turbo SNG STAKE

    Tsitaat Algselt postitas janek174
    Nii, jaanipäevahõnguline ja kõik see värk. Ei hakka kellegi kohta konkreetselt midagi ütlema (see kommentaar lihtsalt sobis kõige paremini siia). Tahaks lihtsalt mõned mõtted kirja panna, kellele meeldivad, kellele mitte. See, kui sa mängid ''by the book'' ei tee sinust MITTE KUNAGI pro pokkerimängijat kui sa ise midagi mõelda ei suuda. Igaüks, kellel natuke distsipliini, oskab mängida by the book ja mingite tabelite järgi. See ei tee temast kuskiltotsast mingit prod. Mis sest et sa võitev mängija oled. Slansky, Brunson jt. ei ole kirjutanud oma raamatuid teiste näpunäidete järgi, vaid on ise kõik need asjad välja mõelnud ja järele proovinud. Võtame näiteks täiesti tavalise matemaatika. Korrutustabelit oskab igaüks ja saab selle eest kolme ära. Aga professoriks ja Nobeli preemia laureaatideks saavad neist väga vähesed. Sama on pokkeriga. Need kes mängivad ''by the book'' ja kujutavad ette et biidivad mängu, need on lihtsalt kolmemehed. Et sealt edasi areneda, on vaja ikka natuke rohkem, kui mingeid HEM-e ja raamatuid. Eestis on kaks meest mulle eeskujuks. Ranka, kuna ta on tohutult vaeva näinud oma mänguga ja ta alati postitab käte juurde nii enda kui ka vastase mõtted, ja Marek Kolk, kes on öelnud, et tema pole ühtegi raamatut lugenud ja mängib nii nagu sisetunne ütleb. Ülejäänud ''by the book'' wannabeed ja kolmemehed jätavad mind üsna külmaks. See et sa oled plussis mängija, ei tee sinust mitte kuidagi prod ja selleks sa kunagi ei saa kah. Ntx. see asi 55-ga. Mina mõtlesin (mis siis et loll mõte oli), pakkusin välja variante. Aga enamus kommenteerijaid tuleb ja räägib mingit ''by the book'' juttu ja ise mõelda ei suuda. Vähemalt selline mulje on jäänud.

    Edit: Kommist kah. Kui sa ei suuda 24 laual vastaseid üle mängida ilma HEM-ita siis äkki vähendaks laudu, või prooviks teistmoodi kuidagi. See komm näitab täpselt välja, kuidas inimesed ei oska ilma abivahenditeta mängida.
    wow, wtf, lol

    leits ja mina mõtleme samamoodi.

  2. #282
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: Janek174 Pokerstars 6$ 45 man Turbo SNG STAKE

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa
    wow, wtf, lol

    leits ja mina mõtleme samamoodi.
    Ja mis sa sellega nüüd öelda tahad?

  3. #283

    Re: Janek174 Pokerstars 6$ 45 man Turbo SNG STAKE

    u must be kidding, right? millegipärast kasutavad enamus võitvad mängijad neid programme ... janek sina ei kasuta, aga tulemustes kajastub see mis moodi? Mõtle nyyd uuesti, mida sa r22gid ... me ei ole näinud venda, kes suudab kõik nimed meelde jätta ja mingi 20+ tableda, teades nende statistikat vms

  4. #284
    Klubi Liige Kasutaja Tarq666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu, Jõhvi
    Postitusi
    814

    Re: Janek174 Pokerstars 6$ 45 man Turbo SNG STAKE

    Removisin oma kommentaari ära. Ei pannud alguses tähele, et siin käib rohkem üksteise materdamine, mõistmise asemel.

  5. #285
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Janek174 Pokerstars 6$ 45 man Turbo SNG STAKE

    Lol, ma olen praegu purjus, aga tundub, et ennem saan ma PHD kui mõned pokkeriproks. Bette veel ei võta. Kuigi ilmselt +EV.

  6. #286
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: Janek174 Pokerstars 6$ 45 man Turbo SNG STAKE

    Tsitaat Algselt postitas Tarq666
    Removisin oma kommentaari ära. Ei pannud alguses tähele, et siin käib rohkem üksteise materdamine, mõistmise asemel.
    Kahjuks nii see on jah. On kahte sorti kommijaid. Ühed, kes üritavad aru saada ja ka midagi mõistliku ja edasiviivat öelda, ja teised, kes ütlevad ainult siis midagi, kui saavad kellelegi ära panna (ei hakka nimesid nimetama). Tean, et seda topicut loevad siin üsna paljud, kelle arvamus mind väga huvitaks, aga ma saan ka väga hästi aru, miks nad siin lasteaias sõna võtta ei taha.

  7. #287
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: Janek174 Pokerstars 6$ 45 man Turbo SNG STAKE

    Tsitaat Algselt postitas leits
    u must be kidding, right? millegipärast kasutavad enamus võitvad mängijad neid programme ... janek sina ei kasuta, aga tulemustes kajastub see mis moodi? Mõtle nyyd uuesti, mida sa r22gid ... me ei ole näinud venda, kes suudab kõik nimed meelde jätta ja mingi 20+ tableda, teades nende statistikat vms
    Ära pane mulle sõnu suhu. Ma pole väitnud seda kusagil, et seda ei peaks kasutama või peaks mingid nimed kõik meelde jätma. Ja ma olen 100% kindel, et need võitvad mängijad oleks võitvad ka ilma programmideta. Tõenäoliselt näitaksid väiksema profitit lihtsalt, aga see on teine teema hoopis. Ja 20+ lauda mingi programmi ja numbrie najal mängida ei ole enam mingi pokker vaid on liinitöö. Seda vabanduseks tuua, et 20 lauda ei saa mängida ilma state ja asju teadmata on lollus. Ja kui ma seda nüüd micro SNG-des kasutaks, kas mu tulemused muutus oluliselt kuhugi poole? Siinkohal nõustun tarmonatoriga, vastane jääb ikka samasuguseks dongiks kes su PFAI A3o-ga tuimalt maha callib. Selle teadmiseks pole mul programmi vaja. Ma ei väidagi seda, et see mingi mõtetu ja mittevajalik asi on, kindlasti teatud limiidist alates tuleks kindlasti kasutada, ja cashi pole ka vast mõtet eriti ilma taguda, aga jutt käib siin siiski micro SNG-dest.

  8. #288
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: Janek174 Pokerstars 6$ 45 man Turbo SNG STAKE

    Tsitaat Algselt postitas arvamusliider
    Lollus on üldse pokkerit mängida, kui isegi hudita ei pane enam-vähem state paika. Ja igasugu asju peab meelde jätma, vahel kulub marjaks ära ja võid ka 5-nda paariga callida ilma BUSTOLANDI minemata.

    Esimesele poolele ei vaidle vastu, loomulikult on vaja vastast tunda ja sellele vastavalt ka mängida. Aga kordan ikka veel ja veel, et jutt käib hetkel micro TURBO SNG-dest. Enamus turnast on push/fold mäng (loomulikult võib ka siin teatud info kasuks tulla). Aga väita siin, et mingid programmid on pokkeri A ja O ja ilma polegi võimalik mängida, on ikka üsna absurdne.

  9. #289
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: Janek174 Pokerstars 6$ 45 man Turbo SNG STAKE

    Tegelt mul oleks SNG proffidele üks asjalik küsimus ka. Kuidas HEM's nii seadistada, et ta kuvaks mulle vastase statse esimestel levelitel nende levelite omi ja hiljem ütleme FT's just viimaste levelite statse. Sest need erinevad ikka jubedalt.

  10. #290
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 425

    Re: Janek174 Pokerstars 6$ 45 man Turbo SNG STAKE

    Tsitaat Algselt postitas Tarmonator
    Tegelt mul oleks SNG proffidele üks asjalik küsimus ka. Kuidas HEM's nii seadistada, et ta kuvaks mulle vastase statse esimestel levelitel nende levelite omi ja hiljem ütleme FT's just viimaste levelite statse. Sest need erinevad ikka jubedalt.
    HEM->Hud Options->Additional HUD Filters->Include Hands From Other Limits ???

  11. #291
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: Janek174 Pokerstars 6$ 45 man Turbo SNG STAKE

    too on mul sisse lülitatud jah, aga mai tea kas too ei funka turkade puhul või on mul vale mulje jäänud.
    kahtlaselt palju käsi on mul mõne mehe kohta just FT's.

  12. #292

    Re: Janek174 Pokerstars 6$ 45 man Turbo SNG STAKE

    Võtad HUD options, Sealt additional HUD filters. Lööb sulle lahti mingi kastikese. Hakka altpoolt peale, kui Players lahtri all on 7-10, siis paned vastavalt igasse kast ka 7-10. Ehk siis neli alumist paned esimesse kasti 7, teise kasti 10. Numbrite 4, 5, 6 järele paned esimesse kasti 4, teise kasti 6. Ja numbrite 2 ja 3 järele paned esimesse kasti 2 ja teise kasti 3.

  13. #293
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: Janek174 Pokerstars 6$ 45 man Turbo SNG STAKE

    Tänud Groams!

    Kohe näha, et jagab SNG matsu :)

  14. #294

    Re: Janek174 Pokerstars 6$ 45 man Turbo SNG STAKE

    Tsitaat Algselt postitas janek174
    Enamus turnast on push/fold mäng (loomulikult võib ka siin teatud info kasuks tulla).
    Enamus sngst on push or fold mäng, ime ei ole, et su graafik allapoole läheb.

  15. #295
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: Janek174 Pokerstars 6$ 45 man Turbo SNG STAKE

    Oot täpsusta nüüd veidi Groams, sa tahad siis öelda, et nondel turbodel pole enamus push/fold? Või ma ei saanud päris pihta praegu millelegi?

  16. #296
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Janek174 Pokerstars 6$ 45 man Turbo SNG STAKE

    Miks siin teemas nii palju negatiivset vaidlemist Staketava poolt on? nagu mina saan aru annavad targemad mehed nõu ja staketav vaidleb koguaeg vastu? Groams on selle foorumi kõige parem SNG mängija nii,et kuula ja ära vaidle. Sina oled kahjuks praegu veel fish.

  17. #297

    Re: Janek174 Pokerstars 6$ 45 man Turbo SNG STAKE

    Jah ma tahtsin öelda, et enamus ei ole push and fold mäng. Kõige rohkem raha toob sisse push/fold mängu hästi oskamine :D, aga levelite kaupa ütleks, et suht 50/50 on ikka real pokkeri mängimine ning push/fold faasid.
    No imo esimesed 4-5 levelit ei ole sul kuidagi ainult push or fold otsused, eriti veel 1$ ja 3$ sngdel, kus saab imo 60% mängudest esimestel levelitel DU.
    Ehk siis oled 5lvl juures ka umbes 30BB peal päris tihti.

  18. #298
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: Janek174 Pokerstars 6$ 45 man Turbo SNG STAKE

    ma olen sinuga nõus, esimesed levelid ei ole tõesti push/fold. ja vaevalt janek ka seal ainult lükkab.
    alates 5'st levelist ehk siis 75/150 tuleb siiski juba ette olukordi kus sa pead nuppe tegema, kui ei ole õnnestunud DU saada varem.
    Hilisemad levelid aga on küll juba ainult lükkamine, ja kindlasti peale seda kui anted mängu tulevad.

  19. #299

    Re: Janek174 Pokerstars 6$ 45 man Turbo SNG STAKE

    Tsitaat Algselt postitas Tarmonator
    ma olen sinuga nõus, esimesed levelid ei ole tõesti push/fold. ja vaevalt janek ka seal ainult lükkab.
    alates 5'st levelist ehk siis 75/150 tuleb siiski juba ette olukordi kus sa pead nuppe tegema, kui ei ole õnnestunud DU saada varem.
    Hilisemad levelid aga on küll juba ainult lükkamine, ja kindlasti peale seda kui anted mängu tulevad.
    alates 75/150 tuleb tõesti ette olukordi, kus peab juba push/foldima, aga siiski ei ole mäng siis ainult Push/fold!
    Ja hilisemate levelite kohta - kui sul on t100/t200/t25 levelil 3800 chippi ning alles on nt. 6 mängijat kellest ühel on stack 4700, kas sa siis UTG AQga Pushid või teed 2.5BB raise. Minu arust on vastus üsna selge.

    That is my opinion.

  20. #300

    Re: Janek174 Pokerstars 6$ 45 man Turbo SNG STAKE

    Pokercastis (2p2 vältav raadioshow) oli mingi külaline, kes ütles, et kui inimesed oskaksid HUDi kasutada, siis mängiks kõik 5/10 limiidil. Mina seda näiteks usun, sest ma neid numbreid, võin teha väikesed järeldused, aga big picture jääb vist nägemata.

    Kui ma SNGsid grindisin, siis ka ei kasuta HUDi, aga võib-olla varem ei pidanudki. Seal tuleb vist iga blind leveli ja iga mängijate arvu kohta teha eraldi filtrid. Seepärast on turnades suht mõttetu HUD. Saad väikese sample hand käsi kellegi kohta (kes võis lihtsalt preemium kaardid saada) ning järsku vahetuvad blindid ja tüüp hakkab hoopis teist stiili mängima.

    (too käsi, mis Tarmonaator postis on suht standard, vb preflop on 60 chippiga over killitud, aga too üsna suva, kui keegi callib siis ta callib ja kui ei calli siis ei calli)

Lehekülg 15, kokku 16 EsimeneEsimene ... 513141516 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES