Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 16, kokku 16 EsimeneEsimene ... 6141516
Näidatakse tulemusi 301 kuni 320, kokku 320
  1. #301
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: Janek174 Pokerstars 6$ 45 man Turbo SNG STAKE

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    Miks siin teemas nii palju negatiivset vaidlemist Staketava poolt on? nagu mina saan aru annavad targemad mehed nõu ja staketav vaidleb koguaeg vastu? Groams on selle foorumi kõige parem SNG mängija nii,et kuula ja ära vaidle. Sina oled kahjuks praegu veel fish.
    Kui keegi üritab oma seisukohti mulle jõuga peale suruda, mida mina õigeks ei pea, siis ma loomulikult vaidlen. Ei saa võtta kõike nii mustvalgelt, et üks asi on õige ja teine ei ole. Groams on tõesti hea SNG mängija ja ka tema kommentaarid on asjalikud (ok alguses ma ei tundnud teda lihtsalt ja vastasin vb liiga terava kommentaariga). Samuti tarmonator, fishh, levis. Aga enamus kommentaatoreid ise ei tea SNG-dest suurt midagi ja räägivad hoopis teistel teemadel siin. Nagu see HUD-i jutt. Loomulikult cashi mängijale on see oluline abivahend aga SNG on hoopis teine maailm. Selle kohta ma küll ei saaks öelda, et targemad annavad nõu. Olen saanud siit ka päris asjalikku nõu, mida olen ka kasutanud, aga seda just eelmainitud meestelt, kes ikka teemat ka valdavad. Ülejäänud vahutavad siin rohkem niisama ja sõimavad donkiks.

    Edit: Ja vaidlemine on maalmas üks kõige kõvemaid edasiviivaid jõude. Kahjuks paljud seda kunsti ei oska ja mõistliku ja argumenteeritud vaidluse asemel muutuvad kohe isiklikuks.

  2. #302
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: Janek174 Pokerstars 6$ 45 man Turbo SNG STAKE

    Tsitaat Algselt postitas groams
    Enamus sngst on push or fold mäng, ime ei ole, et su graafik allapoole läheb.
    Mingi kontekstist välja rebitud lause. Loomulikult on alguses ka nö. päris pokkerit. Aga kas HUD muudab mu graafiku kohe langevast tõusvaks või? Tõsiselt kahtlen selles.

  3. #303
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: Janek174 Pokerstars 6$ 45 man Turbo SNG STAKE

    Ok, küsime siis ühe teemasse puutuva küsimuse kah. Kas keegi kasutab/on kasutanud sharkscope HUD-i. Arvamusi/kommentaare.

  4. #304
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Janek174 Pokerstars 6$ 45 man Turbo SNG STAKE

    Tsitaat Algselt postitas janek174
    Ok, küsime siis ühe teemasse puutuva küsimuse kah. Kas keegi kasutab/on kasutanud sharkscope HUD-i. Arvamusi/kommentaare.
    Suuremates tubades keelatud.

  5. #305

    Re: Janek174 Pokerstars 6$ 45 man Turbo SNG STAKE

    Tra mind ajab see teema nii pissed off juba .. mida ***** sa janek vaidled inimesega (groams), kes biidib mängu. Inimesed üritavad sulle abistava käe anda aga sina ajad ikka oma sitta suust välja. **** see on ilmselge et sa ei biidi mängu no nahui sa veel ajad sajaga vastu .. jeesus christ, mängi oma superplaniga edasi, pane oma majad ja autod panti ning minu poolest lenda pustosse ...

  6. #306
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: Janek174 Pokerstars 6$ 45 man Turbo SNG STAKE

    Tsitaat Algselt postitas leits
    Tra mind ajab see teema nii pissed off juba .. mida ***** sa janek vaidled inimesega (groams), kes biidib mängu. Inimesed üritavad sulle abistava käe anda aga sina ajad ikka oma sitta suust välja. **** see on ilmselge et sa ei biidi mängu no nahui sa veel ajad sajaga vastu .. jeesus christ, mängi oma superplaniga edasi, pane oma majad ja autod panti ning minu poolest lenda pustosse ...
    Mind ennast ajab sama moodi. Aetakse mingit ümber nurga juttu kogu aeg. Ok küsin konkreetselt siis. Kas abiprogrammide kasutamine teeb must parema mängija? Kas nende mitte kasutamine teeb minust halvema ja miinusmängija? Kui sa kohe nõus steikima mind olid seniste tulemuste põhjal, siis mis nüüd teisiti on? Said teada, et ma programme ei kasuta ja olen sellepärast donk või?

  7. #307
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: Janek174 Pokerstars 6$ 45 man Turbo SNG STAKE

    iseenesest ei tee ükski asi sinust paremat mängijat. küll aga aitab statistika teha paremaid otsuseid. ja matemaatikaga sa vaielda ei saa.. aga sina millegipärast siiski üritad. ja kõrvalt vaadates ei jäta see just kõige taibukama inimese muljet.

  8. #308
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: Janek174 Pokerstars 6$ 45 man Turbo SNG STAKE

    Tsitaat Algselt postitas vennike
    iseenesest ei tee ükski asi sinust paremat mängijat. küll aga aitab statistika teha paremaid otsuseid. ja matemaatikaga sa vaielda ei saa.. aga sina millegipärast siiski üritad.
    Ei ürita. Ma kui ma näeks mingit tohutut eelist programmi kasutades, siis ma tõenäoliselt seda ka teeks. Hetkel ma seda ei näe. Ja nagu on selgunud, on mõned inimesed siin üsna samal arvamusel. Ma olen enamus oma kommentaare kirjutanud üldised ja kõrvaltvaataja seidukohast. Aga alati leitakse mingi kindel lause või mõte, mis siis kontekstist välja rebitakse ja tõlgendatakse nii, nagu ise tahetakse.

  9. #309
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 306

    Re: Janek174 Pokerstars 6$ 45 man Turbo SNG STAKE

    Tsitaat Algselt postitas janek174
    Kas abiprogrammide kasutamine teeb must parema mängija?
    Abiprogrammide õigesti kasutamisega saad näidata veelgi paremaid tulemusi ehk jah, se teeb sust parema mängija (kui kasum iseloomustab mängija paremust)!


    Tsitaat Algselt postitas janek174
    Kas nende mitte kasutamine teeb minust halvema ja miinusmängija?
    Ei nende mitte kasutamine ei tee mitte kellestki miinusmängijat ega halvemat mängijat! Vaid sa ei pruugi mittekasutamisel näidata nii häid tulemusi, kui nende kasutamisel!

  10. #310
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Janek174 Pokerstars 6$ 45 man Turbo SNG STAKE

    Tsitaat Algselt postitas janek174
    Ma kui ma näeks mingit tohutut eelist programmi kasutades, siis ma tõenäoliselt seda ka teeks.
    Poker is a game of small edges.
    Poker mindset

  11. #311
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: Janek174 Pokerstars 6$ 45 man Turbo SNG STAKE

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak
    Poker is a game of small edges.
    Poker mindset
    See raamat hetkel lugemises, pole nii kaugele jõudnud veel. Aga väärt nõuanne. :P

  12. #312
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Janek174 Pokerstars 6$ 45 man Turbo SNG STAKE

    Sellessuhtes, et ära põlga ühtegi väikest edge ära. Võta mis sa saad ja kogu neid väikeseid eeliseid kokku ja saad suure eelise. :)

  13. #313
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: Janek174 Pokerstars 6$ 45 man Turbo SNG STAKE

    Ok räägin natuke taustast kah. Ega ma siis nüüd nii konkreetne millegi vastane ka ei ole. Ja olen ise ka samamoodi erinevaid programme kasutanud. Ja olen ka paar päris valet ja lolli otsust tänu nendele vastu võtnud. Lihtsalt number ütles ühte, aga mängija tegi hoopis midagi muud. Sellepärast ka loobusin. Mitte alatiseks loomulikult. Aga minu arvamus on, et enne peab õppima selgeks mängu ja seda biitima, ja alles siis hakkama pookima juurde igasugu abiprogramme, mis sinu profitit tõstavad. See kui keegi mõtleb teistmoodi, palun väga, aga ei ole vaja sellepärast sõimama tulla.

  14. #314
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: Janek174 Pokerstars 6$ 45 man Turbo SNG STAKE

    Tsitaat Algselt postitas janek174
    See raamat hetkel lugemises, pole nii kaugele jõudnud veel. Aga väärt nõuanne. :P
    krt, ei saa jälle ütlemata jätta, aga äkki peaksid uuesti alustama, sest see on üks esimesi asju seal.. lk21

  15. #315
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: Janek174 Pokerstars 6$ 45 man Turbo SNG STAKE

    Tsitaat Algselt postitas janek174
    Ok räägin natuke taustast kah. Ega ma siis nüüd nii konkreetne millegi vastane ka ei ole. Ja olen ise ka samamoodi erinevaid programme kasutanud. Ja olen ka paar päris valet ja lolli otsust tänu nendele vastu võtnud. Lihtsalt number ütles ühte, aga mängija tegi hoopis midagi muud. Sellepärast ka loobusin. Mitte alatiseks loomulikult. Aga minu arvamus on, et enne peab õppima selgeks mängu ja seda biitima, ja alles siis hakkama pookima juurde igasugu abiprogramme, mis sinu profitit tõstavad. See kui keegi mõtleb teistmoodi, palun väga, aga ei ole vaja sellepärast sõimama tulla.
    sellest ma saan täiesti aru. sul oli lihtsalt liiga vähe statistikat. 100 käe põhjal ei saa suurt midagi veel ju järeldada v.a. vpip/pfr ehk. ja statistikas esineb hälbeid. aga pikas plaanis on see kindlasti väga suur +EV. kui enne lased -2bb/100 ja statistikale toetudes saad teha paremaid otsuseid, ning selle tagajärjel mängid kasvõi 0bb/100 siis on see suur edasiminek. vähemalt minu jaoks.

  16. #316
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: Janek174 Pokerstars 6$ 45 man Turbo SNG STAKE

    Tsitaat Algselt postitas vennike
    krt, ei saa jälle ütlemata jätta, aga äkki peaksid uuesti alustama, sest see on üks esimesi asju seal.. lk21
    ;D Ma olengi veel täiesti alguses.

  17. #317
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 306

    Re: Janek174 Pokerstars 6$ 45 man Turbo SNG STAKE

    Tsitaat Algselt postitas vennike
    sellest ma saan täiesti aru. sul oli lihtsalt liiga vähe statistikat. 100 käe põhjal ei saa suurt midagi veel ju järeldada v.a. vpip/pfr ehk. ja statistikas esineb hälbeid. aga pikas plaanis on see kindlasti väga suur +EV. kui enne lased -2bb/100 ja statistikale toetudes saad teha paremaid otsuseid, ning selle tagajärjel mängid kasvõi 0bb/100 siis on see suur edasiminek. vähemalt minu jaoks.
    Ma küsin su käest, et mis statistika sind kõige rohkem aitas, et sa muutusid päeva pealt kaotavast võitvaks? Ma ise kasutan statistikat, et teha selgeks, kas mängija on maniakk, station, TAG, LAG, nit jne. Nüüd viimasel ajal kasutan ka fold to CBET IP ja fold to CBET OOP statistikat. Need kaks viimast statistilist näitavad hakkavad tööle miski 10,000 käega, mitte varem.

    Kui ma seda statistikat ei kasutaks, siis jääks mul natuke informatsiooni saamata. Olgu 400NL+ on lihtsam, sest regulare on palju ja laudu on vähe, seega mängijad korduvad ning kõik jääb ise meelde. Kui ma meenutan 100NL või väiksemad limiite, siis oleks asi keerulisem, sest mängijaskond on jube-jube kirev. Raha kaotaks ainult niipalju, et 100NL ma varastasin osadelt vastastelt any2-ga (sest miski 9/8 nitid foldisid blinde 95%+ ajast) või tegin mõndade vastu alati cbeti või teinekord sain kinnitust ülepaari foldimisele. Aga üldiselt enamus ajast mängisin ABC mängu, ei bluffinud üldse, postflopis ei viitisnud trikitada ja kui trikitasin, siis tekkis meta-game (erit 2p2-eritega) ning seal statte ei oleks vaja olnud.

    Ma tulistan täiesti puusalt - mu 100NL lifetime winrate on 2.8 PT/BB, ilma statistikata oleks ta madalam aga kindlasti mitte alla kahe PT/BB.

    Janeki puhul statistika näide eriti üldse ei kehti, sest ta mängib SNG-sid, kus vastased korduvad vähem, seega igasugu fold to cbet, fold to BB jne võid kohe kuu peale saata ja ainukeseks statistikaks, millest tal oleks kasun on kas vastane on loose/tight, passiivne/agresiivne vastane on. Ja isegi, kui vastased hakkavad korduma, siis tegu on regularidega, kes muudavad oma mängu väga palju sõtluvalt blindie levelist ja seega läheks vaja räigelt käsi, et ükskord statistika hakkaks paika pidama!

    Kokkuvõte:
    Statistika on kasulik aga mitte nii kasulik nagu enamus mängijaid väidab; Statistika on OVERRATED ja instinkid/baas-skill/loogiline mõltemine/ABC poker underrated!

  18. #318
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: Janek174 Pokerstars 6$ 45 man Turbo SNG STAKE

    ma alles avastan HEM-i, praegu i kuvab statse wts, kätearv, vpip, pfr, 3bet, fold to 3bet, agressioon tänavate kaupa, flop cbet, fold to cbet ja steal. NL25s palju peale vpip, pfr, 3beti ja steal vaja ei lähe. aga nendest ka piisab esialgu selgitamaks, kellega on tegu.. lahterdan nitiks, TAGiks või idioodiks. kui ükskord oma SN kätte saan siis kakun laudu vähemaks ja hakkan oma mängu arendamisega rohkem tegelema. 60k lasen oma breakevenit veel 18-24 tables.

    tegime ruditurboga täna sessi (ilgelt suured tänud talle selle eest) ja ta selgitas mulle statistikale toetudes kui ilusti saab agg frequency ja tänavate kaupa neid näitajaid ära kasutada. omal oleks ikka väääga palju aega läinud, kui selle peale oleks tulnud. kui üldse oleks tulnud.

    ja muidugi on mängijate vahel ka vahe. sa oled ilmselt rlu jooksul lasknud 10* rohkem käsi kui mina, näinud rohkem situatsioone ja tead ilma suurema statistikata, milline move on kõige kasumlikum. mul läheb sellele tasemele jõudmiseks väga palju aega ja ei vaidle vastu, et siis räägin ka teist juttu. seniks jään kindlaks endale - ilma HEMita ei biidiks ma sittagi kui on rohkem kui neli lauda.

    EDIT - ma tõesti hakkan soovima, et mul oleks niipalju vaba aega, et see eksperiment läbi viia - 100k ilma HUDita ~18 lauda ja 100k HUDiga. Aga kahjuks mul pole sellist aega võtta.

  19. #319

    Re: Janek174 Pokerstars 6$ 45 man Turbo SNG STAKE

    fishhh käis minu pool. Tõmbasin omale StarsHotkeys scripti ja proovisin 20 lauda korraga teha 1$ ja 3$ 45 mehe turkasid. 1 sessioon läbi, siis kohe 6$ ja 12$ sessioon otsa. ROI tuli 18%, 20 lauaga tuleb ikka harjumatult kiirelt reageerida. Tase oli täiesti olematu, hirnusime pooleks kuidas A7 limp-callis allini ja big stackid ei callind 8K sesse potti 2K juurde. Müstiliselt sitta mängu tehakse. 27$ omadega võrreldes öö ja päev. Nii et otsi oma mängus lekked üles, see mäng on pimesilmi ka biiditav. Massiga lased mingi 15% ROI ja teenid 100$ päevas, 2K kuus.

  20. #320
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: Janek174 Pokerstars 6$ 45 man Turbo SNG STAKE

    Nüüd on otsustatud, järgmine külaline olen mina. Mul tõmbas 3$'s mõnusasse swingi ja roi olematuks 300+ mängu kohta. Tahan ka osavaks saada.
    Rummi pudel tuleb ka obv kaasa

Lehekülg 16, kokku 16 EsimeneEsimene ... 6141516

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES