Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 6, kokku 16 EsimeneEsimene ... 45678 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 101 kuni 120, kokku 320
  1. #101
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: Janek174 Pokerstars 6$ 45 man Turbo SNG STAKE

    Siin sarnane situatsioon $15-18man mängust (payout 40%-30-20-10). Manhattan on hea mängija ja tal on 99. Mis teeb?


  2. #102
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: Janek174 Pokerstars 6$ 45 man Turbo SNG STAKE

    Tsitaat Algselt postitas kilu6
    Siin sarnane situatsioon $15-18man mängust (payout 40%-30-20-10). Manhattan on hea mängija ja tal on 99. Mis teeb?
    Kuna me teame ta kaarte, siis võib eeldada, et ta pani call. Isegi kui võidame ainult buttonit, siis jääb ikkagi 1600 alles ja võimalus igati mängu tagasi saada.
    Selge, et 99-t me siin buttoni vastu maha ei pane ja see, et SB tuli vahele kruvib vaid veidi pinget, aga call tundub siiski parim käik. Kui sb stack oleks võrdne meie omaga, siis oleks palju raskem seis, sest siis 1.6k peale enam kukkuda ei õnnestu ja sb range võib ka väheke kitsam olla kui praegult.
    Aga üldiselt ikka raske pähkel küll :D

    btw. vaatasin Manhat.. on tõesti kõva SnGde taguja. Sinu vabalangemise nägin ka ära :-\

  3. #103
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: Janek174 Pokerstars 6$ 45 man Turbo SNG STAKE

    siin mina panen nuppe, eeldavasti oleme vähemalt buttonist ees ja miks mitte ka SB'st, kes ilmselt avastas AJ-AK

  4. #104
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 337

    Re: Janek174 Pokerstars 6$ 45 man Turbo SNG STAKE

    Mina foldin.

  5. #105
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: Janek174 Pokerstars 6$ 45 man Turbo SNG STAKE

    Alguses vaatasin, et insta nupud, aga siis hakkasin kahtlema. Buttonist oleme tõenäoliselt ees, aga SB range ma siin väga suurt ei usu millegipärast. Kuna mänguruumi ju veel on, siis ei usu, et väga any two-ga siin pushitakse. Anyway 3-4 ülekaardi vastu läheb igatahes keeruliseks (minu ülesandes oli samuti poistel vastavalt KJ ja Q10). Aga tõenäoliselt ikkagi call.

  6. #106
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: Janek174 Pokerstars 6$ 45 man Turbo SNG STAKE

    Tsitaat Algselt postitas kilu6
    Siin sarnane situatsioon $15-18man mängust (payout 40%-30-20-10). Manhattan on hea mängija ja tal on 99. Mis teeb?
    Mulle tundus kaheldava väärtusega see call. Tundus rohkem gamblemise moodi, tal pole desperate stack ja oleks oodanud paremat aega, 1600 nupuga enam suurt ära ei tee mu meelest, kus teistel neljal suured.
    Et kas ta eeldas, et mehed tulevad laia rangega sisse. Vaadates history state praegu, siis BTN on decent ja SB on fish.

    Broadway + paaride vastu on ainult 37%.

    equity
    Hand 0: 36.897% { 9c9d }
    Hand 1: 31.551% { 22+, AJs+, KJs+, QJs, AJo+, KJo+, QJo }
    Hand 2: 31.551% { 22+, AJs+, KJs+, QJs, AJo+, KJo+, QJo }

    Võtame veel mõned Ax sisse:

    equity win tie pots won pots tied
    Hand 0: 38.141% { 9h9s }
    Hand 1: 30.383% { 22+, A5s+, KTs+, QTs+, JTs, A8o+, KTo+, QTo+, JTo }
    Hand 2: 31.476% { 22+, A5s+, KTs+, QTs+, JTs, ATo+, KTo+, QTo+, JTo }




    Antud juhul küll oli tal parem positsioon, kus teistel AJ ja A5 ehk ainult 2 overcardi:

    equity
    Hand 0: 53.076% { 9h9s }
    Hand 1: 34.607% { AhJc }
    Hand 2: 12.317% { As5d }

    aga kui oleks olnud neli overcardi:

    equity
    Hand 0: 32.650% { 9h9s }
    Hand 1: 36.673% { AhJc }
    Hand 2: 30.677% { KsTd }

  7. #107
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: Janek174 Pokerstars 6$ 45 man Turbo SNG STAKE

    Ja SB oli AJ'i poiss?
    see on nii standard, ma ei foldiks elus seda kätt. kui just btn või sb räme tightass ei ole. ehk siis väga suure tõenäosusega tapavad mõlemad teineteise oute omades Ax, ehk siis 3 ülekaarti

  8. #108
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: Janek174 Pokerstars 6$ 45 man Turbo SNG STAKE

    Tsitaat Algselt postitas kilu6
    .... 1600 nupuga enam suurt ära ei tee mu meelest, kus teistel neljal suured.
    1 double up ja oleme mängus tagasi, veel üks ja oleme CL

  9. #109
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 337

    Re: Janek174 Pokerstars 6$ 45 man Turbo SNG STAKE

    Tsitaat Algselt postitas kilu6
    Mulle tundus kaheldava väärtusega see call. Tundus rohkem gamblemise moodi, tal pole desperate stack ja oleks oodanud paremat aega, 1600 nupuga enam suurt ära ei tee mu meelest, kus teistel neljal suured.
    Et kas ta eeldas, et mehed tulevad laia rangega sisse. Vaadates history state praegu, siis BTN on decent ja SB on fish.

    Broadway + paaride vastu on ainult 37%.

    equity
    Hand 0: 36.897% { 9c9d }
    Hand 1: 31.551% { 22+, AJs+, KJs+, QJs, AJo+, KJo+, QJo }
    Hand 2: 31.551% { 22+, AJs+, KJs+, QJs, AJo+, KJo+, QJo }

    Võtame veel mõned Ax sisse:

    equity win tie pots won pots tied
    Hand 0: 38.141% { 9h9s }
    Hand 1: 30.383% { 22+, A5s+, KTs+, QTs+, JTs, A8o+, KTo+, QTo+, JTo }
    Hand 2: 31.476% { 22+, A5s+, KTs+, QTs+, JTs, ATo+, KTo+, QTo+, JTo }




    Antud juhul küll oli tal parem positsioon, kus teistel AJ ja A5 ehk ainult 2 overcardi:

    equity
    Hand 0: 53.076% { 9h9s }
    Hand 1: 34.607% { AhJc }
    Hand 2: 12.317% { As5d }

    aga kui oleks olnud neli overcardi:

    equity
    Hand 0: 32.650% { 9h9s }
    Hand 1: 36.673% { AhJc }
    Hand 2: 30.677% { KsTd }
    Need ranged tunduvad perfektsed aga kas siin ei tule käiku kurikuulus ICM mõiste? See ei ole ju cashgame ,et meie eesmärk on saada võimalikult palju chippe pikemas perspketiivis vaid SNG, kus meie eesmärk on saavutada võimalikult suur ROI ja seda saab võimalikult paljude rahakohtade arvelt. Parem võtta 4 teist kohta, kui 1 esimene ja 3 bubblet?

  10. #110

    Re: Janek174 Pokerstars 6$ 45 man Turbo SNG STAKE

    ma Foldiks need 99 kuna saad heal juhul flipi

  11. #111
    Bännitud
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    115

    Re: Janek174 Pokerstars 6$ 45 man Turbo SNG STAKE

    ka kilu ylesandes FOLD

    meil korralik stack, pointless 2 vastase vastu v6imelda. keegi on meist ees seal paris kindlasti.

  12. #112
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: Janek174 Pokerstars 6$ 45 man Turbo SNG STAKE

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Need ranged tunduvad perfektsed aga kas siin ei tule käiku kurikuulus ICM mõiste? See ei ole ju cashgame ,et meie eesmärk on saada võimalikult palju chippe pikemas perspketiivis vaid SNG, kus meie eesmärk on saavutada võimalikult suur ROI ja seda saab võimalikult paljude rahakohtade arvelt. Parem võtta 4 teist kohta, kui 1 esimene ja 3 bubblet?
    Paneme fold, SB võidab, button pole sugugi out, 6 mängijat alles, meil 5es stack lauas.. kuidas need teised kohad tulevad 8) Või kui button võidab, siis 5 alles ja meie chip loser, roosilist pole midagi ja nii või teisiti tuleb suure tõenäosusega minna mõne coinflipi olluse peale, et kuhugi esikolmikusse platseeruda.
    Aga kui ise võidame selle käe, siis jääb 5 alles, kus bigbadjoel bubblesse jäämas ja meil võmalus suurelt CL-ina blinde röövida.


  13. #113
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: Janek174 Pokerstars 6$ 45 man Turbo SNG STAKE

    Tsitaat Algselt postitas levis
    Paneme fold, SB võidab, button pole sugugi out, 6 mängijat alles, meil 5es stack lauas.. kuidas need teised kohad tulevad 8) Või kui button võidab, siis 5 alles ja meie chip loser, roosilist pole midagi ja nii või teisiti tuleb suure tõenäosusega minna mõne coinflipi olluse peale, et kuhugi esikolmikusse platseeruda.
    Aga kui ise võidame selle käe, siis jääb 5 alles, kus bigbadjoel bubblesse jäämas ja meil võmalus suurelt CL-ina blinde röövida.

    Üldjoontes nõus. Samas ka ranka jutus point. Siin tegelikult otsustab juba rohkem vastaste tundmine/imidz. Kui laud on keskmisest agressiivsem, siis tuleks kindlasti callida. Aga kui vastupidi, siis võib ka fold üsna tark otsus olla. Kui on võimalus pärast korralikult varastada, siis võib foldimist tõsiselt kaaluda. Minu strateegia (nagu ma ka varem olen öelnud) on pigem ise pushida, kui teiste all-ine maha callida.

  14. #114
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 337

    Re: Janek174 Pokerstars 6$ 45 man Turbo SNG STAKE

    Tsitaat Algselt postitas levis
    Paneme fold, SB võidab, button pole sugugi out, 6 mängijat alles, meil 5es stack lauas.. kuidas need teised kohad tulevad 8) Või kui button võidab, siis 5 alles ja meie chip loser, roosilist pole midagi ja nii või teisiti tuleb suure tõenäosusega minna mõne coinflipi olluse peale, et kuhugi esikolmikusse platseeruda.
    Aga kui ise võidame selle käe, siis jääb 5 alles, kus bigbadjoel bubblesse jäämas ja meil võmalus suurelt CL-ina blinde röövida.
    Kõige enne tahaks tähelepanu juhtida asjaolule, et see kas sa oeld chipleader või chiploser on täiesti ebaoluline, kui ei öelda blainde! Hetkel tõesti on meie M=3 peale foldi aga positiivine on see, et BB käis miest just üle ning saame hakata varastamiskohti vaatama.

    Muideks buttonil on sitaks kõva avatar :)

  15. #115

    Re: Janek174 Pokerstars 6$ 45 man Turbo SNG STAKE

    Tsitaat Algselt postitas janek174
    Seda soovitas ka ranka mulle, aga ausalt öeldes häirivad mind igasugused liigsed numbrikesed laual. Sellepärast ma ka mingeid pokertrackereid ja HUD-e ja muud taolist ei kasuta.
    Kehvasti. Kui sa just mingi pool imemees pole, kes näeb chipi hunniku järgi ära, palju chippe on, siis ilma nende bet amountideta ei saa nr1 mängu teha. Nendega saab ju hästi pot oddse ja muud arvutada. Tollest pildist (ülesandest), mis sa postitasid ei saa jah essugi aru ilma nendeta.

  16. #116
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: Janek174 Pokerstars 6$ 45 man Turbo SNG STAKE

    Tsitaat Algselt postitas timukasr
    Kui sa just mingi pool imemees pole, kes näeb chipi hunniku järgi ära, palju chippe on,
    Palju olulisem info on ju all call nupu peal kirjas, kui palju callida vaja, rohkem mul polegi midagi vaja teada. Ja nagu fishh ütles, siis, aja jooksul saad niisamagi aru. Tegelikult polegi need täpsed numbrid nii tähtsad. Kui BB on ntx 400 ja esimene vend panustab 2K ja teine lükkab all-in 4K siis see, kas kellegil jääb 100 üle või tuleb 100 puudu, on täiesti ebaoluline. Ja niipalju loeb sellest pildist igal juhul välja.

    Edit: Üleval on kirjas total pot, all on kirjas palju callida vaja. Easy math minu arvates. Vb on kellelgi teist moodi lihtsam, aga mulle sobib nii ka väga hästi, ja küll ei ütleks, et see nüüd mu A mängu segab.

  17. #117
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: Janek174 Pokerstars 6$ 45 man Turbo SNG STAKE

    Nii, kokkuvõtte aeg. Võtame siis kuu kokku. Ütleme nii, et mai oli minu elus üsna keeruline ja sündmusterohke kuu ja pokkeriks jäi üsna vähe aega. Samas nagu alguses sai lubatud ~200 mängu nädalas, siis selles suhtes sai eesmärk enam vähem täidetud. Kõik kindlasti teavad, kuidas selle diiliga on läinud ja tõenäoliselt maha mind kandnud juba. Aga asi pole veel päris lootusetu, võib veel asja saada küll. Juuni kuus plaanis rohkem mängida, enamuses kolmedaalaseid lasta ja üksikuid kuuedaalaseid sisse võttes. See sai igatahes selgeks, et 600$ 6$ 45mehe SNG-de jaoks oli liiga vähe. Multitabledes on need kõikumised ikka liiga suured. Peaeesmärk siis diil plussi tagasi saada. Muidugi ilmad on ilusad ja muid ahvatlusi ümberringi palju, kuid oma mängud püüan ikka ära teha.




  18. #118

    Re: Janek174 Pokerstars 6$ 45 man Turbo SNG STAKE

    Äkki juuni toob pokkerisse ka natukene p2ikest :P

  19. #119
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: Janek174 Pokerstars 6$ 45 man Turbo SNG STAKE

    http://www.pokerhand.org/?4306867

    Nii, tekkis väike diskussioon. Käsi ise vast polegi nii oluline kui antud olukord. Turniiri algfaas, teil on väike pocket. Enne teid läheb all-in 3 mängijat. Mida teete? Suure tõenäosusega on meil vastas Ax, või ka suurem ülepaar. Käe võites mängime pmst esikohale. Kaotades läheb buy-in. Kui õige/vale antud käik on? Ja just pikemas perspektiivis kui 1 turna. Selliseid situatsioone ka varem ette tulnud ja ka turnasid võidetud sellisest olukorrast.

  20. #120
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: Janek174 Pokerstars 6$ 45 man Turbo SNG STAKE

    Tsitaat Algselt postitas fishh
    Kui ei piisa, siis sa suure tõenäosusega ei mängi piisavalt hästi ja sul ei tuleks pikas perspektiivis 12% roi. Alati on ka võimalus, et lähed tilti, kui kaotama hakkad ja sealt tuleb rämedalt otsa.
    Kuna pole neid 6$ enne teinud, siis oskuste/tulemuste kohta ei oska väga öelda. Hetkel tundus küll, et mängu biidin, aga õnn ei soosi. Loomulikult tekkis võõra rahaga suurematel limiitidel mängides scared money tunne, kui asjad ei läinud nii nagu plaanitud oli ja sellest ka kõik need probleemid imo.

Lehekülg 6, kokku 16 EsimeneEsimene ... 45678 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES