Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 28
  1. #1
    PokkeriProde Uudiste Postitaja Kasutaja Toimetaja avatar
    Liitus
    Nov 2012
    Asukoht
    www.pokkeriprod.com
    Postitusi
    358

    Skandaal EPT-l: mängijate hotellitubadest kadusid sülearvutid, mis hiljem salapärasel

    Vähemalt kahe high-stakes pokkerimängija hotellitubadesse murti sisse, samal ajal kui nad osalesid Euroopa pokkeriturnee Barcelona festivalil.

    Mõlema mängija sülearvutid olid kadunud, kui nad sisenesid hotellituppa. Vahetult pärast intsidenti, kui mängijad käisid teavitamas hotelli turvateenistust, ilmusid arvutid salapäraselt tagasi.

    Loe edasi: http://www.pokkeriprod.com/2013/09/0...em-tagastatud/

  2. #2

    Re: Skandaal EPT-l: mängijate hotellitubadest kadusid sülearvutid, mis hiljem salapär

    Formattigu kettad

  3. #3
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Skandaal EPT-l: mängijate hotellitubadest kadusid sülearvutid, mis hiljem salapär

    [x] plays nosebleed
    [x] uses laptop from last century

  4. #4
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Skandaal EPT-l: mängijate hotellitubadest kadusid sülearvutid, mis hiljem salapär

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    [x] plays nosebleed
    [x] uses laptop from last century
    Pildi järgi suudad ära öelda, mis aastast pärit arvutiga tegemist on? IBM Thinkpad'id näevad ka välja nagu aastast 1985, aga siiski on neil i7 ja mingi 8GB RAMi korpuse sees. Jutu mõte on, ee, et kõigile inimestele ei lähe korda milline nende arvuti välja näeb.

  5. #5
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Skandaal EPT-l: mängijate hotellitubadest kadusid sülearvutid, mis hiljem salapär

    pokkeri mängimiseks pole vaja hirmvõimsat arvutit 4-5a vana läpakas sobib kenasti

  6. #6

    Re: Skandaal EPT-l: mängijate hotellitubadest kadusid sülearvutid, mis hiljem salapär

    Leidsin blogisid sirvides hotcocacola blogist sellise lingi

    Täiesti ajuvaba juhtum. Kuidas selline asi saab juhtuda?`Olen jahmunud.

  7. #7
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Skandaal EPT-l: mängijate hotellitubadest kadusid sülearvutid, mis hiljem salapär

    Tsitaat Algselt postitas Majandaja Vaata postitust
    Leidsin blogisid sirvides hotcocacola blogist sellise lingi

    Täiesti ajuvaba juhtum. Kuidas selline asi saab juhtuda?`Olen jahmunud.
    Niimoodi juhtub alati kui inimestele, kes saavad 300€ kuus palka, antakse ligipääs suurtele summadele/varale.

  8. #8
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Skandaal EPT-l: mängijate hotellitubadest kadusid sülearvutid, mis hiljem salapär

    Tegelikult välismaal on ju üldse rahaga raske toimetada. Pm kui cashi vms mängid siis tekib alati sularaha ja kus seda üldse hoida, kui isegi hotell turvaline pole. Kas keegi julgeb nt oma rahakotti hotelli laua peale jätta. Või kuhu raha üldse panna. Veel suurem turvarisk oleks ilmselt kogu rahaga ringi käia

  9. #9
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Skandaal EPT-l: mängijate hotellitubadest kadusid sülearvutid, mis hiljem salapär

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Tegelikult välismaal on ju üldse rahaga raske toimetada. Pm kui cashi vms mängid siis tekib alati sularaha ja kus seda üldse hoida, kui isegi hotell turvaline pole. Kas keegi julgeb nt oma rahakotti hotelli laua peale jätta. Või kuhu raha üldse panna. Veel suurem turvarisk oleks ilmselt kogu rahaga ringi käia
    Tavaliselt on hotellitubades seifid olemas.

  10. #10
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Skandaal EPT-l: mängijate hotellitubadest kadusid sülearvutid, mis hiljem salapär

    Kui seal tõesti mingi skeem mitte lihtlabased sulid siis see seif on ainult jokk.
    Teemas kirjutas ka üks tüüp, et läks receptioni ja ütles, et kaart enam ei tööta. Timmiti korda ja mingit ID-d ega midagi ei küsitud.
    Jäi mulje nagu iga vend võib sinna minna ja öelda, et x ruum ja gg, näod nagunii enamasti meelde ei jää kes kus kus toas on.
    Seifil ju master kood vms anyway, uus mart tuppa läheb siis enne seda nullitakse ju ära, et järgmine vend saaks enda koodi panna. (mainin selleks, et kui keegi hotellist oli in)
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 08.09.13 at 18:20

  11. #11
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 306

    Re: Skandaal EPT-l: mängijate hotellitubadest kadusid sülearvutid, mis hiljem salapär

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Kui seal tõesti mingi skeem mitte lihtlabased sulid siis see seif on ainult jokk.
    Teemas kirjutas ka üks tüüp, et läks receptioni ja ütles, et kaart enam ei tööta. Timmiti korda ja mingit ID-d ega midagi ei küsitud.
    Jäi mulje nagu iga vend võib sinna minna ja öelda, et x ruum ja gg, näod nagunii enamasti meelde ei jää kes kus kus toas on.
    Seifil ju master kood vms anyway, uus mart tuppa läheb siis enne seda nullitakse ju ära, et järgmine vend saaks enda koodi panna. (mainin selleks, et kui keegi hotellist oli in)
    Mul võtmekaart mitmeid kordi üles ütelnud ning all uuesti kodeerides on küsitud ainult toa numbrit. Mitte kunagi ei ole küsitud ID-d.

    Seifiga on teine lugu, sest seifi koodi seadistab iga külaline ise ja seifi saab sisse ainult siis, kui keegi teab koodi või on seifi universaalvõti ning seifi sisu eest peaks vastutama hotell - sellepärast seif ongi mõeldud.

  12. #12

    Re: Skandaal EPT-l: mängijate hotellitubadest kadusid sülearvutid, mis hiljem salapär

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Mul võtmekaart mitmeid kordi üles ütelnud ning all uuesti kodeerides on küsitud ainult toa numbrit. Mitte kunagi ei ole küsitud ID-d.

    Seifiga on teine lugu, sest seifi koodi seadistab iga külaline ise ja seifi saab sisse ainult siis, kui keegi teab koodi või on seifi universaalvõti ning seifi sisu eest peaks vastutama hotell - sellepärast seif ongi mõeldud.
    Seifi sisu on tavaliselt limited-liability

  13. #13
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Skandaal EPT-l: mängijate hotellitubadest kadusid sülearvutid, mis hiljem salapär

    Kas 3-4 tärni hotellides on üldse seifi?

  14. #14
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 306

    Re: Skandaal EPT-l: mängijate hotellitubadest kadusid sülearvutid, mis hiljem salapär

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Kas 3-4 tärni hotellides on üldse seifi?
    Isegi kõige rotimates olen alati seifi näinud, kui ei eksi.

  15. #15
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 306

    Re: Skandaal EPT-l: mängijate hotellitubadest kadusid sülearvutid, mis hiljem salapär

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Seifi sisu on tavaliselt limited-liability
    Mis see tähendab? Et teatud summani korvatakse?

  16. #16

    Re: Skandaal EPT-l: mängijate hotellitubadest kadusid sülearvutid, mis hiljem salapär

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Mis see tähendab? Et teatud summani korvatakse?
    Jah.

    See baseerub ainult omadel kogemustel, ehk 3-4* hotellid, 5* omas pole ööbinud. Hotellides on üldiselt ka korralikud seifid, kuhu saab oma väärisasjad hoiule jätta.

  17. #17

    Re: Skandaal EPT-l: mängijate hotellitubadest kadusid sülearvutid, mis hiljem salapär

    Minu üks väga asjalik IT-vend andis siiamaani kõige loogilisema vastuse:

    Jutu järgi tundusid päris kiiresti tegutsevat, seega vist tegivad kõvakettast snäpaka ja ainuke põhjuks miks nad seda kohapeal ei teinud võis olla see, et kloonimis equipmenti oli natuke kahtlane kaasas kanda. Oleks võinud ju esimese korraga hakkama saada ja niimoodi, et ohver poleks seda hiljem märganud. Kõvaketta krüpto siinkohal võiks isegi aidata või siis protsessi niipalju aeglustada, et teisel osapoole viskaks ennem üle kui selle lahti murraks. Kuna pole välistatud, et hotelli personalist keegi aitas kaasa siis seifis hoidmine oleks ka olnud küsimärgi all, kuna loogiliselt võttes peab neil seifidel master key olema juhuks kui klient täispeaga pini sisestab ja hommikuks ära unustab. Läpakas tundus ka keskmisest suurem olema, ei teagi kas oleks sinna seifi ära mahtunud.

  18. #18

    Re: Skandaal EPT-l: mängijate hotellitubadest kadusid sülearvutid, mis hiljem salapär

    Ma olen üsna kindel, et pea igas 4-5 tärnises hotellitoas on seif. Küll aga on küsimus seifi suuruses ja selle kvaliteedis. Ma olen näinud meeletult vanu ja roostes seiffe.

    Ma usun, et ca 70% tõenäosusega ei mahu läpakas seifi.

    Las Vegases, Palazzos, kõige tavalisemas toas oli kõige moodsam ja uuem seif, mida ma näinud olen. Kaks riiulit (sinna oleks tõenäoliselt 2-3 läptoppi mahtunud) ja pistik, et saaks läpakat laadida.
    Mujal on pigem selline väike kast, kuhu saaks raha/dokumendid panna.
    Viimati muudetud hotcocacola poolt : 08.09.13 at 20:23

  19. #19

    Re: Skandaal EPT-l: mängijate hotellitubadest kadusid sülearvutid, mis hiljem salapär

    http://www.youtube.com/watch?v=954ZIcLM7gE

    Üsna äärmuslik näide aga siiski kuda nad just sellise numbrikoodi võtsid ?

  20. #20

    Re: Skandaal EPT-l: mängijate hotellitubadest kadusid sülearvutid, mis hiljem salapär

    üks hea kommentaar ka seal

    BoomBrush 3 kuud tagasi
    best place to hide your stuff: behind the safe D:

Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES