Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 6 EsimeneEsimene 1234 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 119
  1. #21
    Õpihimuline Mängur Kasutaja dabljuu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    494

    Re: Dabljuu pokkeripäevik ehk allakäigutrepist üles NL10 6max Triobet

    NL10 shotiga läks klassikaliselt võssa. Mingi ajani sain solid playga hakkama, alguses paar väikest potti küll kaotasin, aga võtsin rahulikult ja isegi tõmbasin umbes pool buyini plussi ja plaanisin quittida kui hakkas peale :

    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    Igast naljakäsi oli veel, pärast üle vaadates sai siiski selgeks, et mina küll ei ole mänginud neid, vaid üks tuntud ahv, kes vahest trügib kuskilt teisest (tildi)dimensioonist mulle pähe ja siis klõbistab nuppe mõtlematult.

    Kõik sessile eelnev mänguline masterplan igatahes sai unustatud üsna kiirelt ( TILT! ) ja lõppkokkuvõtteks mässasin ning rabelesin halba mängu tehes päris kaua. Stoploss oli kehtestatud, kaks pool buyini a see sai kuidagi väga kähku täis ja surin oli sees, lasin aga edasi. Vahepeal oli peaaegu juba miinus 5buyerit a lõpuks sai lepitud pooleteise sisseostulise kaotusega ja seega ei pea VEEL tagasi vahetama päevikus limiidinumbrit.
    Viimati muudetud dabljuu poolt : 13.10.13 at 00:55

  2. #22
    Grinder Kasutaja p0l1 avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    581

    Re: Dabljuu pokkeripäevik ehk allakäigutrepist üles NL10 6max Triobet

    Kui vastaseid teaks, siis soovitus erineks:

    1) TKs, oleneb vastasest. Võib minraisi callida flopil, mina läheks bustoks samamoodi fishi vastu, kui vähegi agrom tegelane on. Võimalik, et teen vahest vea siin, aga eeldan, et fish maksab muud korrad kinni.
    2) 9Js on call flop ck-raisi asemel fishi vastu ja tahad OOP panka väiksemana hoida, kui ei tabanud paari või rida/masti. Proovi võimalikult odavalt drawida OOP.
    Regulari vastu ilma infota on prolly see call kaotav sul pre siin, niiet ei soovita midagi :).
    3) AJ bet/call flop, c/c turn, ck/fold river.
    4) JJ võib foldida, võib callida (kui roll kannatab). Natuke raha on pangas ja ei ole full stack, 70 bb vastu on ilma infota okei call fishi vastu imo. Need olukorrad kompenseerivad üksteist, kui tal 2 ülekaarti või random rääbis on vs. QQ+.
    5) 77 käes on preflop action tugev ja vaatad ainult flopi, 1/4 beti peale leiutama ei hakka ilma infota. Kui flopi callisid, siis rohkem ära panka kasvata. Proovi 2 tasuta kaarti saada selle käega.
    6) Calliks selle 3beti nii deepina, sest vs. 4bet jätkavad peamiselt paremad käed/flipid ja OOP fit/foldides on sul raske. flop ck/fold.
    blind vs. blind võib avada 3 bb defaultina, kuna sa oled pigem tight ja mängid for value.
    Viimati muudetud p0l1 poolt : 13.10.13 at 01:01

  3. #23
    Õpihimuline Mängur Kasutaja dabljuu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    494

    Re: Dabljuu pokkeripäevik ehk allakäigutrepist üles NL10 6max Triobet

    Anonymous tables olid seekord, kui on regular tables mängud siis olen statsid lisanud alati. Et vastaste kohta infot suht vähe aga mõnes käes siiski oli midagigi olemas.

    1. tundmatu vastane oli, krt ma ei tea kuidas siin nl10 on nende minraisidega aga esialgu peaks väga ettevaatlikult jätkama, kui üldse. Eks sai mängitud 7x vastu siin. Agronduse kohta - ei tea veel seda limiiti, tundub, et pigem ollakse passiivsed.

    2. Seal oli vaalaline vastas, sp ka call oop. Ehkki katsun seda SB kiusatust ( kuna on ju odav callida ja äkki hitin ) piirata a no ei suuda. Monsterdrawi saingi flopis ja katus sõitis ära. A muidu kahtlustan isegi, et drawdega pole mõtet hulluda siin limiidis.

    3. jep, as played chk/fold river kindlasti. Samas oleks võinud panna 60c pre. Ning veelkord - minraise tundub on nuts käsi siin limiidil, midagi pole teha.

    4. Kuigi seekord oligi kaks ülekaarti ( AQo ) siiski on see üüüber strong liigutus fishi arsenalis olnud läbi aegade. Enamasti AK+ lüüakse letti ikka uhkelt.

    5. Absoluutselt nõus, aind floppi vaatad ( aga tuli uskumatu Toomase tunne peale ( jälle )

    6. Et call on ok, OOP? Mõtlesin selle peale a siis arvasin, et liiga "wuss" on oop callida.

    BvB 2,5 oli misklick, näppisin trio sliderit natsa ja nüüd on harjumatult vana 3x saki kohal se kahepoolene. Samas olen mõelnud, et kas see 2,5 light varastamine on üldse kasumlik siin madalal limiidil?

    muidu tänx et viitsisid arutleda
    Viimati muudetud dabljuu poolt : 13.10.13 at 02:48

  4. #24
    Grinder Kasutaja p0l1 avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    581

    Re: Dabljuu pokkeripäevik ehk allakäigutrepist üles NL10 6max Triobet

    2.5 võib lightilt varastada mingite tightimate vastu, kes autofoldivad. Seda pead ise testima.

  5. #25
    Õpihimuline Mängur Kasutaja dabljuu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    494

    Re: Dabljuu pokkeripäevik ehk allakäigutrepist üles NL10 6max Triobet

    Selgus, et Nl10 saab rakebacki nädalalimiidi ( 30€ ) Trios kätte vist nii umbes 5-6000 käega. Samas kas saab trios arvestada kätearvu põhiselt, eri süsteemid on ju tubades mille järgi makstakse?

    ( Click to show/hide )


    Oskab ehk keegi selgitada kuidas Trios arvestatakse rb-d? On see kätepõhine või oleneb kui paljudes pottides osalen?

  6. #26
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Dabljuu pokkeripäevik ehk allakäigutrepist üles NL10 6max Triobet

    Kui palju reiki reaalselt maksad (contributed).

  7. #27
    Õpihimuline Mängur Kasutaja dabljuu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    494

    Re: Dabljuu pokkeripäevik ehk allakäigutrepist üles NL10 6max Triobet

    Tänks selgituse eest, boss.

    Ilmselt piisab, kui lisan veidike rohkem volüümi, kui varem , ekstra taga ajama ei hakka seda rake, see kindel, tuleb palju tuleb

    On olulisemaid probleeme hetkel, nagu disipliini säilitamine. Konkreetselt siin viimane sess oli probleemne. Kõik oli tore, tunnine grindiaeg tiksus täis ( see mulle sobibki, sest olen täheldanud, et umbes tund aega suudangi teha häid otsuseid, üle selle läheb siis enam ei pea vastu ning hakkan juba tagasi mängima ) panin juba lauad kinni, pool buykarit oli isegi plussis, juhuu. Ühest lauast oli siiski raske lahkuda, sest sinna just ilmus spetsialist, kes xxxx boardil turnis kõhklematult oma A8o tegi herocalli ning tõmbas riveri A-ga duublisse ennast. No kuda ma lähen ära kui selline kunde on lauas. Jätsin siis tolle laua tiksuma, mõttega, et AINULT tolle venna vastu mängin. Aga hakkas igav ühe lauaga ja avasin veel kolm. Nojah a siis see fish võttis kätte ja tõmbas jee. MISMÕTTES! Mul oli teistes laudades juba blindid üle läinud ja jumala kahju oli, et kala nii ootamatult ära ujus. No ja siis äkki olingi kiirelt kuidagi kahepooleses buyin augus. Täiesti wtf olemine tekkis ja ei osanud enam üldse seda mängu...

    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    Ühesõnaga, kala tõmbas jee ja siis miskipärast otsustasin ise hakata kalaks, teiste rõõmuks. Sarnaseid peata kana käsi oli ikka hulgim kokku ja lõppes pooleteise buyinilise miinusega ja tugevate ületundidega mida küll vaja polnud.
    Viimati muudetud dabljuu poolt : 16.10.13 at 19:53

  8. #28
    Õpihimuline Mängur Kasutaja dabljuu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    494

    Re: Dabljuu pokkeripäevik ehk allakäigutrepist üles NL10 6max Triobet

    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    Põhimõtteliselt võiks ju nl20 ette võtta nüüd aga meenub NL10ne shot, kus esimene proov kohe läks -5buykarit nagu päris kiirelt alla, 25 buyini on vast tõesti vähe parem shottida. Tark ei torma!
    Viimati muudetud dabljuu poolt : 19.10.13 at 23:04

  9. #29
    Vana Tegija Kasutaja bluelite avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 190

    Re: Dabljuu pokkeripäevik ehk allakäigutrepist üles NL10 6max Triobet

    KOrralik hiiter!

  10. #30
    Õpihimuline Mängur Kasutaja dabljuu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    494

    Re: Dabljuu pokkeripäevik ehk allakäigutrepist üles NL10 6max Triobet

    Tjah, mäng on logisema hakanud. Umbes aiman mikspärast. Kõige rohkem kahtlustan mõjutab mängu see, et on konkreetne rahaline eesmärk silme ees n.ö. terendamas - noh, et saaks selle viis sotti kätte. Aga rahaline eesmärk on veidi halb, sest see tuleb nagunii, ma ei saa seda vägistada ja punnitades mängida. Halvasti läheb siis. Teiseks tunnen, et pole see nl10 enam huvitav üldse, mõtted on juba järgmise limiidi juures - aga see kõik mängus annab tunda. Võta kokku ennast nüüd! Ära rabele!

    Mõned käed kah :

    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud dabljuu poolt : 20.10.13 at 20:33

  11. #31
    Õpihimuline Mängur Kasutaja dabljuu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    494

    Re: Dabljuu pokkeripäevik ehk allakäigutrepist üles NL10 6max Triobet

    Tjah, lõpus läks mõttetuks tõmblemiseks, et ikkagi kasvõi kangutades see 500€ järgmise leveli jaoks kiirelt kokku saada. Hui sa nii saad üle sõita mikrost, käsi peab olema, keskmisestkõvem, siis tuleb tulemus siin rajoonides.

    Õnneks peale väiksest tipust kukkumist leidis kinnitust vanarahva ütlemine "kellel ei vea kaardimängus, veab armastuses" ja ei olnudki väga aega nukrutseda ega laudades passida

    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )

  12. #32
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: Dabljuu pokkeripäevik ehk allakäigutrepist üles NL10 6max Triobet

    Karjub volüümi järele :)

  13. #33
    Õpihimuline Mängur Kasutaja dabljuu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    494

    Re: Dabljuu astub allakäigutrepist üles [ NL20 ] 6max Triobet

    Peale jalgpalliõhtut pubist tulles tundus paariõllesena mõistus muidugi kontrolli all olevat - et teeme enne magamaminekut selle puuduoleva 6€ ära...

    Ei olnd midagikontrolli all, kohe hakkasin kavaldama ja trikitama ja mingeid mõttetuid KQs 3bette organiseerima sb-lt...tulemuseks oli kiirelt umbes viis buikarit mjiinust. A no siis võtsin kokku ja lõpetasin selle trikitamise ära ning grindisin korralikult ABC-ga tagasi ja nüüd on jälle põhjust pealkirja muuta.

    ( Click to show/hide )


    Eks näis, endiselt ei kavatse veel ka NL20 veel mitte midagi muuta oma mängustiilis. Jääme esialgu omale kindlaks, ehk siis aggrotagiks
    Viimati muudetud dabljuu poolt : 07.11.13 at 03:54

  14. #34
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jul 2013
    Postitusi
    351

    Re: [ NL20 6max ] Dabljuu astub allakäigutrepist üles

    Kas sa oled Trios hetkel kokku mänginud peale uut algust u 20 K kätt ?
    Kui see nii on siis ma olen üsna kindel, et 25BI-ga nl20 liikudes pistab variatsioon su elusalt nahka :)

  15. #35

    Re: [ NL20 6max ] Dabljuu astub allakäigutrepist üles

    Tsitaat Algselt postitas Tonislau Vaata postitust
    Kas sa oled Trios hetkel kokku mänginud peale uut algust u 20 K kätt ?
    Kui see nii on siis ma olen üsna kindel, et 25BI-ga nl20 liikudes pistab variatsioon su elusalt nahka :)
    Ma küll ei usu, et nii läheb.

  16. #36
    Õpihimuline Mängur Kasutaja dabljuu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    494

    Re: [ NL20 6max ] Dabljuu astub allakäigutrepist üles

    31 tuhat kätt on mängitud.

    25 buyini arvate on siis vähe NL20eks? Mina ei tea, kuni miinus viis buyini saab ju võtta shot next level, ise tunnen küll, et miks mitte proovida.

  17. #37
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: [ NL20 6max ] Dabljuu astub allakäigutrepist üles

    Obv gogogo.

  18. #38
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jul 2013
    Postitusi
    351

    Re: [ NL20 6max ] Dabljuu astub allakäigutrepist üles

    Tsitaat Algselt postitas dabljuu Vaata postitust
    31 tuhat kätt on mängitud.

    25 buyini arvate on siis vähe NL20eks? Mina ei tea, kuni miinus viis buyini saab ju võtta shot next level, ise tunnen küll, et miks mitte proovida.
    No eks proovi, ise teen seda 50 BI pealt, siis tunnen end safelt :)
    Aga ootan huviga su tulemusi

  19. #39
    Õpihimuline Mängur Kasutaja dabljuu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    494

    Re: [ NL10 6max ] Dabljuu astub allakäigutrepist üles

    Shot NL20ne levelil oli....klassikaline feil. Järgi mõeldes, siis algas juba kehva maindsetiga alustamisest - tegelikult ei tahtnud laudadesse istuda sest väsimus oli kerge peal aga noh - proovime kuidas on. Pikalt oodanud ka uue leveli väljakutset. Enam vähem tiksusin, kui tuli esimene käsi mis maindseti tuksi keeras natsa...

    ( Click to show/hide )


    Okei, katsusin unustada mis juhtus ja enam vähem olin juba pea buyini plussis ja kavatsesin lõpetada ka kui juhtus selline käsi

    ( Click to show/hide )



    Kaks kätt oli sellist mis võiks variatsiooni alla liigitada, millele vihjas Tonislau

    ( Click to show/hide )


    Eks ta ole, ülejäänud shotisessi käed kuuluvad kategooriasse "LAMP" - ( Loose Aggro Meta Pokker ) Noja see miinus viis buyini limiit saigi täis 370ne!!! mänguminutiga ning tagasi NL10.

    Tore shot oli tegelikult, tundub et täitsa biiditav level on ja proovin kindlasti uuesti, sama miinus viis stoplossiga. Miks NL20 limiidil peaks olema 50 buyini mitteproffessionaalsel hobimängijal jääb natuke arusaamatuks, overkill tundub ju. Samas muidugi on overrolled safe ja lebo mängida, seda ma tunnen NL10 oma 40 buyini bankrolliga,kuigi kisub igavaks ja spew on siis kerge tulema.
    Viimati muudetud dabljuu poolt : 09.11.13 at 23:11

  20. #40
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: [ NL10 6max ] Dabljuu astub allakäigutrepist üles

    Betiks rohkem AA-ga

    ja shipiks turnil kui minraiseb. Ei taha olla riveris totakas olukorras kus mast completeb ja mõlemad ilma ärtuta checkite maha ja võidab top set.
    Viimati muudetud timz0333 poolt : 10.11.13 at 08:44

Lehekülg 2, kokku 6 EsimeneEsimene 1234 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES