Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 119

Niitvaade

  1. #11
    Õpihimuline Mängur Kasutaja dabljuu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    494

    Re: Dabljuu pokkeripäevik ehk allakäigutrepist üles NL04 6max Triobet/Stars

    Tjah, teoorias muidugi "paneme volüümi, paneme volüümi" ( õige paps!, paneme vol% - on praktikas see )

    Praktikas avastasin on selle volüümindusega nii, et see satub räigesse vastuollu ühe teise olulise ja väga tähtsa reegliga, mida pole siin päevikus veel maininud - mängida ainult siis kui on reaalselt tahtmist pokkerit pelada + õige (shark)meeleolu/konditsioon. Paraku ei ole väga seda pokkeritahtmist olnud. A punnitama ma ei hakka, see on kindel. Kui mängida siis korralikult, duhhiga.

    Noh, üleeile ja eile oli duhh olemas ja tahtmine ja palun väga, tuhat kätt sai pelatud, kokku kolm sessi ja tulemus :

    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    Ehk siis NL10neks valmis ja vaatab mis saama hakkab. Midagi strateegias muutma ei hakka, põhitõed jäävad samaks ma usun nagu NL04jas toimis. Vbla tekib huvi volüümi suurendamiseks rakebacki võimalikkuse tõttu - nl04 ma ei saanud sentigi rb-d. NL10 peaks ikka midagi genema kontole, eks näis palju käsi on vaja läbi hekseldada miinimum, et see nädalane 30€ rakenõue täis saaks.
    Viimati muudetud dabljuu poolt : 11.10.13 at 21:21

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES