Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 22, kokku 22 EsimeneEsimene ... 12202122
Näidatakse tulemusi 421 kuni 425, kokku 425
  1. #421
    Grinder Kasutaja ROTT RUUDI avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    520

    Re: ROTT RUUDI pokkeripäevik [NL25/NL50]

    Tsitaat Algselt postitas SimbaM Vaata postitust
    1. Ise 3-betiks vast PF. 1/2 pot flop. Turn bet-fold vast. Board tundub kahtlaselt kuiv ja ei usu, et opponent seal mingi ulme bluffi ka teeks.

    2. Statse oleks vaja selles käes. Kui vastane tõepoolest reg, siis võib-olla isegi foldiks või calliks AJo seal. Ja kui 3-betid siis suuremalt ma usun. Mingi 1.25-1.50. Lead on hea flopil imo, turn bet liiga väike, liiga head oddsid flushi tõmbamiseks. Ja no river suht 100% time seal flush vastasel sellise bet sizinguga. Hea fold.

    3. Statse oleks jälle vaja. AJs squeezida pole väga hea imo, niiet ma isiklikult oleks samamoodi mänginud. Donk lead hea, turn hea, riveri sizing tundub jälle sellise thin value moodi, viskaks maha.

    Kõigest isiklik arvamus, ei võtaks kulla pähe.

    Statse ei hakka minu poolt tulema.

    1) Ei 3beti, pole näinud regi avamas, kui 3betiks siis selle käega peaksin ka 4betjami ära stackima mida ma ei taha unknown tighti regi vastu teha vs ta UTG range ja taga on veel fish ka, saab tema ka potti sisse.

    2)Vastane on tõepoolest reg, ei hakka selle jaoks numbreid välja otsima, et sa mind rohkem usuksid

    3)Mis on AJs squeezel viga?

  2. #422

    Re: ROTT RUUDI pokkeripäevik [NL25/NL50]

    1. Ei pea ju stackima kui tuleb tõesti 4-bet jam sealt . Enamus ajast ta callib seal ma usun. Kui ta tõesti tight reg, siis ilmselt avab miski 10% UTG ju? mis tähendab 88+ A9s+ KTs+ QTs+, AJo+ KQo. Ainult 2 kätt domineerivad sind sellest rangest. 3-bet for value sellises kohas.
    3. AJs liiga tugev käsi seal, et squeezeda imo. Mängib piisavalt hästi postflop et liht. callida. Squeezeks pigem A-rag ja taolised, aga no see kõik oleneb kui tugev on enda post-flop mäng jne. Üldiselt vast pole midagi viga squeezeda (oleneb ka vastastest palju), lihtsalt call parem minu meelest. Kui UTG jälle tight reg, siis enamus tema rangest domineerib meid ja maha vaevalt viskab squeezele.

  3. #423
    Grinder Kasutaja ROTT RUUDI avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    520

    Re: ROTT RUUDI pokkeripäevik [NL25/NL50]

    Tsitaat Algselt postitas SimbaM Vaata postitust
    1. Ei pea ju stackima kui tuleb tõesti 4-bet jam sealt . Enamus ajast ta callib seal ma usun. Kui ta tõesti tight reg, siis ilmselt avab miski 10% UTG ju? mis tähendab 88+ A9s+ KTs+ QTs+, AJo+ KQo. Ainult 2 kätt domineerivad sind sellest rangest. 3-bet for value sellises kohas.
    3. AJs liiga tugev käsi seal, et squeezeda imo. Mängib piisavalt hästi postflop et liht. callida. Squeezeks pigem A-rag ja taolised, aga no see kõik oleneb kui tugev on enda post-flop mäng jne. Üldiselt vast pole midagi viga squeezeda (oleneb ka vastastest palju), lihtsalt call parem minu meelest. Kui UTG jälle tight reg, siis enamus tema rangest domineerib meid ja maha vaevalt viskab squeezele.
    1) Kui 4btjam sealt tuleb siis on mu 3bet nagu bluff. Kui ei tule jam siis calling range prolly KK,AA,AK,JJ, TT,AQs (midagi sinnakanti) mille vastu post suht keeruline.Minu arust tugev käsi, et callida.Muidu foldin välja nõrgemad käed ja kahandan enda equitit.Ma ei tahaks mingi niti vastu QQ stackida vs ta EP 4betrange, see ongi põhiline miks callin.
    2)AJs imo perf squeeze käsi, ison fishi, tema rangest enamus ajast ees ja kui reg jammib siis easy laydown ja kui callib siis tuleb ettevaatlik olla.
    Viimati muudetud ROTT RUUDI poolt : 24.09.15 at 19:55

  4. #424
    Grinder Kasutaja ROTT RUUDI avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    520

    Re: ROTT RUUDI pokkeripäevik [NL25/NL50]



    Kui naissssssss...
    Viimati muudetud ROTT RUUDI poolt : 09.01.16 at 15:19

  5. #425
    Õpihimuline Mängur Kasutaja feelitwell avatar
    Liitus
    Mar 2015
    Postitusi
    328

    Re: ROTT RUUDI pokkeripäevik [NL25/NL50]

    holy shit

Lehekülg 22, kokku 22 EsimeneEsimene ... 12202122

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES