Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 18, kokku 22 EsimeneEsimene ... 81617181920 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 341 kuni 360, kokku 425
  1. #341
    Grinder Kasutaja p0l1 avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    581

    Re: ROTT RUUDI pokkeripäevik. NL25-NL50

    Hei,
    Tsitaat Algselt postitas Majandaja Vaata postitust
    Keegi võiks veel kinnitada, et see on
    optimistlik.

    Arvesta ka, et uut limiiti shotides winrate on madalam, ei imesta kui 1.5-2x eelmisest. Betsizingud, harjumatud numbrid, agromad vastased, rohkem raha ringluses jne.

    Suht maitse asi tegelt paljuga shotida, aga 5 või 10 bi on kindlalt parem imo. Pead lihtsalt alla tulema kogu aeg, kui hiiteri peale ei sattunud.

  2. #342
    Grinder Kasutaja ROTT RUUDI avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    520

    Re: ROTT RUUDI pokkeripäevik. NL25-NL50

    Ma arvan ka, et see on täielikult maitse küsimus. Ruumi peaks obv olema nii palju, et sessi poole pealt lõpetama ei pea.

  3. #343

    Re: ROTT RUUDI pokkeripäevik. NL25-NL50

    Tsitaat Algselt postitas ROTT RUUDI Vaata postitust
    Ma arvan ka, et see on täielikult maitse küsimus. Ruumi peaks obv olema nii palju, et sessi poole pealt lõpetama ei pea.
    Soovisin anda vaid sõbraliku soovituse, aga tundub, et su arvamus on vankumatu, kuigi pol ütles ka, et 5-10BI-d kindlasti mõistlikum. Sa ei jõua uude limiiti sissegi elada, kui juba on su stoploss täis.

  4. #344
    Grinder Kasutaja ROTT RUUDI avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    520

    Re: ROTT RUUDI pokkeripäevik. NL25-NL50

    Ära pabista. Mul vägagi sisse elatud, mitu korda lausa.

    E: 41k kätt. Nii, et ära tule mulle ajama, et ma ei saa sisse elada!
    Viimati muudetud ROTT RUUDI poolt : 02.08.14 at 22:27

  5. #345
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: ROTT RUUDI pokkeripäevik. NL25-NL50

    2 BI on hea lahendus kuna hiiterilainel purjetades liigud sitaks kiiremini üles võrreldes sellega kui kogud madalamal 10t BI kokku. Lisaks saab varem maitse suhu millega tegemist on. Kui koguaeg alla tagasi kukkuda, siis muidugi peaks omad järeldused tegema ning asja korrigeerima.

  6. #346
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: ROTT RUUDI pokkeripäevik. NL25-NL50

    On maitse asi jah aga tunduvalt optimaalsem/mugavam on võtta uus limiit ette piisavalt suure BR-ga kui, et lauas koguaeg tulemusi jälgida ja vaadata, et kui nüüd 30$ veel kaoatan siis pean uuesti NL50 laua sulgema.

    Vähegi logiseva mindsetiga võib selline asi ka väga kurjalt kätte maksta. Kui on lahti Nl50 lauad ntx mida sa ei suuda kinni panna kuna seal 95/41 paremal käel tegelased ja nendega edasi mängides teenid sa long run oma põhilise kasumi. Siis tuleb veel paar biiti ja kaotad veel mõne buy ini. Aga sa ei suuda ikka quitida neid laudu sest sa tead, et on vaja mõnda head momenti ja saad oma raha tagasi mis sest, et oled juba astunud üle oma stop lossist.

    Ma küll ei tea mis su BR on aga olles ka ise vaikselt Nl50 toksinud siis shoti võiks quitida kui alles on Nl50 jaoks 24 buy ini. Sealt saab vähemalt mugavalt uuesti Nl25 ette võtta.

    Ja nagu kümneid kordi on räägitud siis BR suurus on otseselt seoses wr suurusega.

    Nl50 ei ole tegelikult nii palju erinev kui NL25. Põhi point ongi nagu majandaja ütles. Ära mine readless olukordades selle agressiooniga lihtsalt kaasa.

  7. #347
    Grinder Kasutaja ROTT RUUDI avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    520

    Re: ROTT RUUDI pokkeripäevik. NL25-NL50

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    On maitse asi jah aga tunduvalt optimaalsem/mugavam on võtta uus limiit ette piisavalt suure BR-ga kui, et lauas koguaeg tulemusi jälgida ja vaadata, et kui nüüd 30$ veel kaoatan siis pean uuesti NL50 laua sulgema.

    Vähegi logiseva mindsetiga võib selline asi ka väga kurjalt kätte maksta. Kui on lahti Nl50 lauad ntx mida sa ei suuda kinni panna kuna seal 95/41 paremal käel tegelased ja nendega edasi mängides teenid sa long run oma põhilise kasumi. Siis tuleb veel paar biiti ja kaotad veel mõne buy ini. Aga sa ei suuda ikka quitida neid laudu sest sa tead, et on vaja mõnda head momenti ja saad oma raha tagasi mis sest, et oled juba astunud üle oma stop lossist.

    Ma küll ei tea mis su BR on aga olles ka ise vaikselt Nl50 toksinud siis shoti võiks quitida kui alles on Nl50 jaoks 24 buy ini. Sealt saab vähemalt mugavalt uuesti Nl25 ette võtta.

    Ja nagu kümneid kordi on räägitud siis BR suurus on otseselt seoses wr suurusega.



    Nl50 ei ole tegelikult nii palju erinev kui NL25. Põhi point ongi nagu majandaja ütles. Ära mine readless olukordades selle agressiooniga lihtsalt kaasa.
    Ega ma nii täpselt seda ei jälgi ka, et kui 1bb kaotan siis kohe lauad kinni...obv mängin sessi lõpuni.
    Tegelikult sai see plaan mu coachi poolt paika pandud...vbla see oligi esimese shoti jaoks mõeldud, kuna uus limiit jne aga olen järgmised shotid ka selle järgi mänginud.

  8. #348

    Re: ROTT RUUDI pokkeripäevik. NL25-NL50

    Mulle 2 bi stoploss meeldib ja oma õpilastega samamoodi talitanud. Point on selles, et ütleme kui sul nl25 wr nt 5bb, siis kindlasti biidid ka 50t, vast mingi 3+bb kandis ja eesmärk on ikkagi võimalikult kiiresti üles liikuda, et rohkem raha teenida. Põhiline imo see, et kui shot õnnestub oledki kohe 50nes ja loodetavasti tagasi vaatama enam ei pea. Miinus muidugi jah nagu mainitud, et kui stoploss täis ja megavaalased lauad ees, siis pead readjustima ja kas stoplossi suurendama või siis tõesti lauad kinni panema.

    Kuna inimestel on üldjuhul kõrgemale shottides ka mindseti probleeme ja scared money ja kardetakse, et mängitakse üle neid, siis 2 bi-ga shottides kui shot ei õnnestu lähed taastad kiiresti enesekindluse 25s ja teed kiire ülevaate, miks 50s ei toiminud ja saad varsti uuesti proovida. 10 bi shotiga, ütleme oled 5bi miinuses, siis ma usun on suht ebamugav mängida ja mäng kindlasti kannatab selle all.

  9. #349
    Grinder Kasutaja ROTT RUUDI avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    520

    Re: ROTT RUUDI pokkeripäevik. NL25-NL50

    Päeva käsi :D
    haha...tra, ma mõtlesin, et äkki saan 2paari+ käelt calli....seda poleks küll oodanud :D

    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $0.25(BB) Poker Stars
    Hero ($25.10)
    BB ($25)
    BTN ($25)

    Dealt to Hero 9 T

    fold, Hero raises to $0.50, BB calls $0.25

    FLOP ($1) J 3 5

    Hero bets $0.60, BB calls $0.60

    TURN ($2.20) J 3 5 K

    Hero bets $1.57, BB calls $1.57

    RIVER ($5.34) J 3 5 K Q

    Hero bets $22.43 (AI), BB calls $22.33 (AI)

    BB shows A T
    (Pre 73%, Flop 85.8%, Turn 93.2%)

    Hero shows 9 T
    (Pre 27%, Flop 14.2%, Turn 6.8%)

    BB wins $49

  10. #350
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: ROTT RUUDI pokkeripäevik. NL25-NL50

    Päris palju pead 3 barreldama kui sedasi mängid vist.

  11. #351
    Grinder Kasutaja ROTT RUUDI avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    520

    Re: ROTT RUUDI pokkeripäevik. NL25-NL50

    Kuidas sedasi? Flop kuiv ju std cbet, turn gutshot+scarecard + ta fish loobub vbla floatidest. Kui river ei hiti siis ei lase kolmandat. T high-ga on showdown valuet ka riveris ta reatõmmete vastu :D

    Või kui sa mõtled riverit siis ta oli halb mängija, vbla oli liiga optimistlik tõesti oodata, et ma sellise sizinguga millegilt halvemalt calli saan.
    Viimati muudetud ROTT RUUDI poolt : 03.08.14 at 18:50

  12. #352
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: ROTT RUUDI pokkeripäevik. NL25-NL50

    Imo on see flop kus mitte midagi ei foldita aga samas võib sul olla ka Best hand
    . Kui flop ck ck siis juba palju lihtsam turnis ulekaarti reppida sest võid neid ck flopis. ja vajadusel saab bettida ka riveris


    edit> vaatasin HEM ist ja minu üliväikse sample peale on sul flop c-bet 86% 160 kätt vist oli mis ei ütle veel midagi aga ma usun, et c-betid liiga lightilt liiga paljusid boarde ja tekitad endale seetõttu "häid" turn barreleid
    Viimati muudetud timz0333 poolt : 03.08.14 at 19:29

  13. #353
    Grinder Kasutaja ROTT RUUDI avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    520

    Re: ROTT RUUDI pokkeripäevik. NL25-NL50

    flop cbet kuskil 60% mul

  14. #354
    Grinder Kasutaja ROTT RUUDI avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    520

    Re: ROTT RUUDI pokkeripäevik. NL25-NL50

    Ma ei leia küll, et enne riverit siin midagi valesti oleks.

    E: fishid ei leia enda second, ja 3rd pairiga tihti enam hiljem fold nuppu ka üles.
    Viimati muudetud ROTT RUUDI poolt : 03.08.14 at 20:35

  15. #355
    Grinder Kasutaja ROTT RUUDI avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    520

    Re: ROTT RUUDI pokkeripäevik. NL25-NL50

    Täna REKORD PÄEV!!

    2975 kätt ja 7.9h mängu.

  16. #356
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jul 2013
    Postitusi
    351

    Re: ROTT RUUDI pokkeripäevik. NL25-NL50

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Imo on see flop kus mitte midagi ei foldita aga samas võib sul olla ka Best hand
    . Kui flop ck ck siis juba palju lihtsam turnis ulekaarti reppida sest võid neid ck flopis. ja vajadusel saab bettida ka riveris


    edit> vaatasin HEM ist ja minu üliväikse sample peale on sul flop c-bet 86% 160 kätt vist oli mis ei ütle veel midagi aga ma usun, et c-betid liiga lightilt liiga paljusid boarde ja tekitad endale seetõttu "häid" turn barreleid
    Ma väidaks, et see on pigem flop kus just väga tihti folditakse cbetile !
    Riverini oleks ma ilmselt samuti mänginud, aga riveris oleks vast mingi standard size teind :D

  17. #357
    Grinder Kasutaja ROTT RUUDI avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    520

    Re: ROTT RUUDI pokkeripäevik. NL25-NL50

    mina väga hästi räägib inglise keel:


    Again_.Won116: flash?
    RopaOwnsU: no ten
    RopaOwnsU: JT
    Again_.Won116: street fold
    RopaOwnsU: ?
    Again_.Won116: im street'
    RopaOwnsU: what?
    RopaOwnsU: straight?
    Again_.Won116: yes
    RopaOwnsU: ok:D
    RopaOwnsU: i had a pair of TEN
    Again_.Won116::/
    Viimati muudetud ROTT RUUDI poolt : 05.08.14 at 10:39

  18. #358
    Grinder Kasutaja ROTT RUUDI avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    520

    Re: ROTT RUUDI pokkeripäevik [NL50]

    Sai nl50 shot võetud jäi plussi. Loodetavasti saab nüüd lõpuks kanda kinnitada, kuni uue limiidi jaoks BR koos.


  19. #359
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jul 2013
    Postitusi
    351

    Re: ROTT RUUDI pokkeripäevik [NL50]

    WP :)

  20. #360
    Grinder Kasutaja ROTT RUUDI avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    520

    Re: ROTT RUUDI pokkeripäevik [NL50]

    tyty

Lehekülg 18, kokku 22 EsimeneEsimene ... 81617181920 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES