Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 4, kokku 7 EsimeneEsimene ... 23456 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 61 kuni 80, kokku 129
  1. #61
    Grand Prix Pokkeritoa Esindaja
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    99

    Re: *** AMETLIK: Netipokkeri Eesti Meistrivõistlused 2013 (OPEM) ***

    Olen sinuga täiesti nõus, et riveril tõstmine on arvestatav käik, random mängija vastu vbl tõesti pigem standard, aga antud mängijaid silmas pidades tundub mulle siiski call parem. Aga nende nüansside arutamine on tegelikult tähenärimine, mõlema käigu jaoks leidub pluss ja miinusargumente. Lihtsalt äärmiselt häiriv oli näha sind sellise käe põhjal avalikku kokkumänguteemat tõstatamas. Isegi kui see oli küsimärgiga.

  2. #62
    Pokkerihai Kasutaja Rigged avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 535

    Re: *** AMETLIK: Netipokkeri Eesti Meistrivõistlused 2013 (OPEM) ***

    Tsitaat Algselt postitas imre Vaata postitust
    Olen sinuga täiesti nõus, et riveril tõstmine on arvestatav käik, random mängija vastu vbl tõesti pigem standard, aga antud mängijaid silmas pidades tundub mulle siiski call parem. Aga nende nüansside arutamine on tegelikult tähenärimine, mõlema käigu jaoks leidub pluss ja miinusargumente.
    /Thread

  3. #63

    Re: *** AMETLIK: Netipokkeri Eesti Meistrivõistlused 2013 (OPEM) ***

    kaldun ka arvama, et hobimängijaid kokkumängus kahtlustada selle käe põhjal on asjade liialt oma mätta otsast vaatamine ja pigem alusetu.
    Viimati muudetud vsiu100 poolt : 08.11.13 at 13:16

  4. #64
    Räme Fish
    Liitus
    Sep 2011
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    21

    Re: *** AMETLIK: Netipokkeri Eesti Meistrivõistlused 2013 (OPEM) ***

    Kas ainult hobimängijad arvestavad lisaks matemaatikale vastast, kellega nad hetkel silmitsi seisavad?
    Hallooo!
    Mu vastane oli Herli, kes teadis väga hästi, et tema vastas on Kairit. See, et me oleme teineteisega varem mänginud ning oskame natuke arvestada, kuidas vastane panustab ja käitub, ei ole kokkumäng, see on vastumäng!

  5. #65

    Re: *** AMETLIK: Netipokkeri Eesti Meistrivõistlused 2013 (OPEM) ***

    Palju õnne kassikesele võidu puhul!

  6. #66
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: *** AMETLIK: Netipokkeri Eesti Meistrivõistlused 2013 (OPEM) ***

    Kas herlio callib tihti Axrag OOP 3bete ning donkab monstereid flopil?

  7. #67
    Räme Fish
    Liitus
    Sep 2011
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    21

    Re: *** AMETLIK: Netipokkeri Eesti Meistrivõistlused 2013 (OPEM) ***

    Tsitaat Algselt postitas -andres- Vaata postitust
    Kas herlio callib tihti Axrag OOP 3bete ning donkab monstereid flopil?
    Just sellepärast, et ma ekslikult arvasin, et ta poleks mind miski sodiga preflop callinud, eeldasin tugevamat kätt, kui ta näitas, ning mängisin hästi ettevaatikult ega ei näinud mingit põhjust riveril all-in vajutada -sest mind calliks ainult parem käsi!

  8. #68
    Räme Fish
    Liitus
    Sep 2011
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    21

    Re: *** AMETLIK: Netipokkeri Eesti Meistrivõistlused 2013 (OPEM) ***

    Tsitaat Algselt postitas viki Vaata postitust
    Palju õnne kassikesele võidu puhul!
    Tänud!

  9. #69
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: *** AMETLIK: Netipokkeri Eesti Meistrivõistlused 2013 (OPEM) ***

    Aga gg anyway! Võita alati tore.

  10. #70
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: *** AMETLIK: Netipokkeri Eesti Meistrivõistlused 2013 (OPEM) ***

    Ilmselgelt mingit kokkumängu siin polnud. Palju õnne kassikesele ja teistele võitjatele

  11. #71

    Re: *** AMETLIK: Netipokkeri Eesti Meistrivõistlused 2013 (OPEM) ***

    Nüüd ma tean, mis tunne Tallinna opositsioonil olla võib. Päris tasemel demagoogiat leidub selles teemas. Üks hakkab suvalise asjasse puutumatu poindi kallal jaurama, teine paneb ette avalikult teemat mitte arutada ja siis juba lennatakse pundiga peale ning tapetakse arutelu suvalise offtopicu üle jaurates. GG, te võitsite, ma ka rohkem ei viitsi. Pnewsi ja all-linna tüübid valitsegu minugi poolest enda huvides Eesti pokkerit edasi. Jaotage omavahel paarilaua sng'des kahtlase väärtusega tiitleid ja las siis need tuntud ja tunnustatud mängijad kiitku üksteise kõrgetasemelist mängu, head löögihoogu, võimsaid oskuseid, stabiilsust, kuuekümne neljandat meistritiitlit ja mida iganes veel. Paras nali.

    Vabandan nende ees keda alusetult riivasin selle veidi kibestunud jutuga, aga tõesti teeb kurvaks kui üritad mingisugust võrdsust taga ajada ja lihtsalt mitte midagi ei anna ära teha. Viskan fooliummütsikese nurka ja annan alla.

  12. #72

    Re: *** AMETLIK: Netipokkeri Eesti Meistrivõistlused 2013 (OPEM) ***

    Mulle jääb mulje, et muruntau lihtsalt tahab millegi üle vaielda ning praegu on hea kont hambus, mida järada. Kuid tõsiseid argumente ma veel lugenud ei ole.

    Väidad, et ETPF esindab "kitsa hobimängijate grupi" huve. Kuidas? Eestis on 50000+ hobimängijat, kellest enamus ei hakkagi mitte kunagi EMV ega OPEM laadsetel turnadel kaasa lööma, olgu põhjuseks siis tugev mängutase või suhteliselt kallis osalustasu. Samuti ei tea iga hobimängija, et sellised võistlused üldse toimuvad. Ometi annavad turniiripokkeri populaarsuse kasvust üldise languse foonil tunnistust järjest kasvavad võistlustel osalejate arvud, üle kümne tuhande pealtvaataja ning tegevus (sotsiaal)meedias, mis näitab, et aktiivsete harrastajate hulk pigem kasvab. 534 mängijat OPEMi rahvaturniiril ja 524 mängijat samal EMV üritusel on tänasel päeval päris kõva tulemus. Pokkeriproffe on nende seas väga marginaalne hulk, samuti ka "vihatud" All-Linna ja PN klubiliikmeid.

    Küll kipud sa selgelt üle hindama tõesti väga väikese grupi nn. prode osatähtsust Eesti pokkerikommuunis. Selleks ma soovitaks lihtsalt nuusutada õhku, mis jääb spetsiifilistest kommuunidest välja. Liigne profimängijate produktsioon, mida saidid majanduslikel eesmärkidel 2006-2011. aastal tegid, on tinginud olukorra, mil viimaste hulk on vaid kahe aasta jooksul kordades vähenenud. Ei tea miks? Endise pokkeriprona ma muidugi ei arva, et neid tuleks ignoreerida – kaugel sellest, kuid tasub siiski tunnistada, et prosid on Eestis tänasel päeval...nii umbes 50-100. Neistki paljud kuuluvad juba teistesse klubidesse ning löövad ettevõtmistes aktiivselt kaasa. Ülejäänud hoiavad pigem madalat profiili, teenivad internetis raha ning võtavad sõna vaid erialastes foorumites. Neid ei huvitagi ühiskondlik aktiivsus, vaid pigem see, et oleks võimalus mängida ning valitseks soodne maksukeskkond, mis on tänasel päeval olemas (küll mitte ETPFi või mängijate enda tegevuse tõttu). Kuskilt pole võtta neid ressursse (mis ei teeniks seejuures ainult ühe operaatori huve), kuid tekitaks huvi tiitlite ja lisaauhinade vastu nendes mängijates, kelles pole seda huvi juba nüüd tekkinud.

    ETPFi juhatus koosneb peamiselt elukogenud edukatest ettevõtjatest, kes on ka hinnatud mängijad. Vaevalt saab keegi väita, et näiteks Imre või Henri ei oleks end selles vallas piisavalt tõestanud :). Nad valiti täiesti demokraatlikul hääletusel, kus igal klubil oli üks hääl. Ma ei ole kohe kuidagi nõus et VÄIDETAVALT (!) parem mänguoskus peaks lisahääli andma. Ka Jalgpalliliidu juhatuse valimisel ei anna suuremat hääleõigust eelmisel hooajal löödud väravate hulk või treeningtundide arv.

    Aasta auhindade valimisega on umbes sama teema, mis näiteks EOK aasta sportlase omaga - väga suures osas on see valijameeste maitse asi ning otsuse tegemisel loeb nii üldine informeeritus kui see, mida tähtsaks peetakse (kas valijameeste kasutamine tänase süsteemi järgi on õige, vot sel teemal võib juba vaielda ning esitada alternatiivsed ettepanekud). Igipõline dilemma - kes on aasta parim naissportlane - kas Triin Aljand või Kaia Kanepi (pokkeri analoogia eelmsiel aastal Lardo vs. Andu)? Ning kui neid mõlemat naist vähemalt spordiringkonnas teatakse, siis kõiki pokkerimängijaid ega nende saavutusi aga kaugeltki mitte. Küllaga on ka neid edukaid netihaisid, keda ei tea isegi mitte teised pokkkeriprod :). Paljud hoiavad meelega madalat profiili ja see on nende õigus. Aga ei meenu mulle küll ühtegi aastat, kus kõige tugevamad tegijad poleks väärilist tunnustust saanud.

  13. #73
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: *** AMETLIK: Netipokkeri Eesti Meistrivõistlused 2013 (OPEM) ***

    Mulle jääb mulje, et muruntau lihtsalt tahab millegi üle vaielda ning praegu on hea kont hambus, mida järada. Kuid tõsiseid argumente ma veel lugenud ei ole.
    Sa vist ei käi siin foorumis kuigi tihti, antud organisatsiooni juures on midagi väga mäda ja seda ei ole ainult EESTI MEISTRIVÕISTLUSTE PEATURNIIRI VÕITJA märganud.

    Väidad, et ETPF esindab "kitsa hobimängijate grupi" huve. Kuidas? Eestis on 50000+ hobimängijat, kellest enamus ei hakkagi mitte kunagi EMV ega OPEM laadsetel turnadel kaasa lööma, olgu põhjuseks siis tugev mängutase või suhteliselt kallis osalustasu.
    Aga võib-olla võib üheks põhjuseks lugeda ka selle, et suur osa antud turniiridest on sellised, mida suur osa hobimängijaid ei oskagi mängida, sest formaadid on iganenud, debiilsed ja siililegi selgelt ühe kontreetse "kitsa hobimängijate grupi" äranägemise järgi valitud?

    Samuti ei tea iga hobimängija, et sellised võistlused üldse toimuvad.
    Täpselt! "Föderatsiooni" esimene ülesanne peakski olema antud üritust reklaamida.

    Ometi annavad turniiripokkeri populaarsuse kasvust üldise languse foonil tunnistust järjest kasvavad võistlustel osalejate arvud, üle kümne tuhande pealtvaataja ning tegevus (sotsiaal)meedias, mis näitab, et aktiivsete harrastajate hulk pigem kasvab. 534 mängijat OPEMi rahvaturniiril ja 524 mängijat samal EMV üritusel on tänasel päeval päris kõva tulemus. Pokkeriproffe on nende seas väga marginaalne hulk, samuti ka "vihatud" All-Linna ja PN klubiliikmeid.
    EMV ei ole veel läbi. Ja kõigi "hobimängijate" suurim lemmik HORSE seisab veel ees aga seni:
    2013
    PLO 6-max: 58
    PLO H/L: 34
    2012
    PLO HI-LO: 66
    PLO FR: 80

    Lisaks sooviksin kiita ETPF-i kõige debiilsemas formatsioonis Heads-up turniiri korraldamise eest. Ning eriti veel selle eest, et viimatimainitud turniirile olid olemas satelliit turniirid, mis olid suurepäraselt valitud teises mänguformaadis. Hea töö! Lisaks oli väga meeldiv mängida esmaklassiliselt valitud DEEP STACK TURBO rahvaturniiri. Antud turniirid jäid selles seerias kahjuks mu ainsateks võistlusteks, seega teiste turniiride eest ei saa kiita :(

    Küll kipud sa selgelt üle hindama tõesti väga väikese grupi nn. prode osatähtsust Eesti pokkerikommuunis. Selleks ma soovitaks lihtsalt nuusutada õhku, mis jääb spetsiifilistest kommuunidest välja. Liigne profimängijate produktsioon, mida saidid majanduslikel eesmärkidel 2006-2011. aastal tegid, on tinginud olukorra, mil viimaste hulk on vaid kahe aasta jooksul kordades vähenenud. Ei tea miks? Endise pokkeriprona ma muidugi ei arva, et neid tuleks ignoreerida – kaugel sellest, kuid tasub siiski tunnistada, et prosid on Eestis tänasel päeval...nii umbes 50-100. Neistki paljud kuuluvad juba teistesse klubidesse ning löövad ettevõtmistes aktiivselt kaasa. Ülejäänud hoiavad pigem madalat profiili, teenivad internetis raha ning võtavad sõna vaid erialastes foorumites. Neid ei huvitagi ühiskondlik aktiivsus, vaid pigem see, et oleks võimalus mängida ning valitseks soodne maksukeskkond, mis on tänasel päeval olemas (küll mitte ETPFi või mängijate enda tegevuse tõttu). Kuskilt pole võtta neid ressursse (mis ei teeniks seejuures ainult ühe operaatori huve), kuid tekitaks huvi tiitlite ja lisaauhinade vastu nendes mängijates, kelles pole seda huvi juba nüüd tekkinud.
    Kõik tundub äärmiselt loogiline. Ignoreerime "väga väikest gruppi nn. prosid" ja samas ka suuremat osa "rahvamängijatest". Minu meelest oleks veidi loogilisem, kui formaadid valitaks hetkeliste trendide järgi. Saate aru, et Imre Leibold ei pea iga aasta mingis formaadis meistriks tulema.(No offence)
    Kas kabemeistrivõistlusi korraldatakse ka ainult "kitsa hobimängijate grupi" huve silmas pidades?

    ETPFi juhatus koosneb peamiselt elukogenud edukatest ettevõtjatest, kes on ka hinnatud mängijad. Vaevalt saab keegi väita, et näiteks Imre või Henri ei oleks end selles vallas piisavalt tõestanud :). Nad valiti täiesti demokraatlikul hääletusel, kus igal klubil oli üks hääl. Ma ei ole kohe kuidagi nõus et VÄIDETAVALT (!) parem mänguoskus peaks lisahääli andma. Ka Jalgpalliliidu juhatuse valimisel ei anna suuremat hääleõigust eelmisel hooajal löödud väravate hulk või treeningtundide arv.
    No see on lihtsalt halenaljakas. Teeme EV parlamendi ka nii, et iga erakond saab ühe mandaadi ning las nad jagavad omakeskis ministriportfellid. Ja mis mänguoskusest sa jahud?

    Aasta auhindade valimisega on umbes sama teema, mis näiteks EOK aasta sportlase omaga - väga suures osas on see valijameeste maitse asi ning otsuse tegemisel loeb nii üldine informeeritus kui see, mida tähtsaks peetakse (kas valijameeste kasutamine tänase süsteemi järgi on õige, vot sel teemal võib juba vaielda ning esitada alternatiivsed ettepanekud). Igipõline dilemma - kes on aasta parim naissportlane - kas Triin Aljand või Kaia Kanepi (pokkeri analoogia eelmsiel aastal Lardo vs. Andu)? Ning kui neid mõlemat naist vähemalt spordiringkonnas teatakse, siis kõiki pokkerimängijaid ega nende saavutusi aga kaugeltki mitte. Küllaga on ka neid edukaid netihaisid, keda ei tea isegi mitte teised pokkkeriprod :). Paljud hoiavad meelega madalat profiili ja see on nende õigus. Aga ei meenu mulle küll ühtegi aastat, kus kõige tugevamad tegijad poleks väärilist tunnustust saanud.
    Vaata eelmist.

    Edit: Ja kuhu minu lemmik deep stack fixed limit jäi?
    Edit2: Lisaksin veel, et kuulu ühtegi "turniiriklubisse", ka. pokkeriprod kui see veel eksisteeris ja olin siiralt üllatunud, kui mängitud turniiridele registeerisin ja nägin, et välja on pandud lisaauhinnad, sest ma ei loe "ETurniiriPF" seotud uudiseid.
    Viimati muudetud atsetoon poolt : 09.11.13 at 15:02

  14. #74
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 225

    Re: *** AMETLIK: Netipokkeri Eesti Meistrivõistlused 2013 (OPEM) ***

    Tsitaat Algselt postitas Maheaatom Vaata postitust
    Mulle jääb mulje, et muruntau lihtsalt tahab millegi üle vaielda ning praegu on hea kont hambus, mida järada. Kuid tõsiseid argumente ma veel lugenud ei ole.

    Väidad, et ETPF esindab "kitsa hobimängijate grupi" huve. Kuidas? Eestis on 50000+ hobimängijat, kellest enamus ei hakkagi mitte kunagi EMV ega OPEM laadsetel turnadel kaasa lööma, olgu põhjuseks siis tugev mängutase või suhteliselt kallis osalustasu. Samuti ei tea iga hobimängija, et sellised võistlused üldse toimuvad. Ometi annavad turniiripokkeri populaarsuse kasvust üldise languse foonil tunnistust järjest kasvavad võistlustel osalejate arvud, üle kümne tuhande pealtvaataja ning tegevus (sotsiaal)meedias, mis näitab, et aktiivsete harrastajate hulk pigem kasvab. 534 mängijat OPEMi rahvaturniiril ja 524 mängijat samal EMV üritusel on tänasel päeval päris kõva tulemus. Pokkeriproffe on nende seas väga marginaalne hulk, samuti ka "vihatud" All-Linna ja PN klubiliikmeid.

    Küll kipud sa selgelt üle hindama tõesti väga väikese grupi nn. prode osatähtsust Eesti pokkerikommuunis. Selleks ma soovitaks lihtsalt nuusutada õhku, mis jääb spetsiifilistest kommuunidest välja. Liigne profimängijate produktsioon, mida saidid majanduslikel eesmärkidel 2006-2011. aastal tegid, on tinginud olukorra, mil viimaste hulk on vaid kahe aasta jooksul kordades vähenenud. Ei tea miks? Endise pokkeriprona ma muidugi ei arva, et neid tuleks ignoreerida – kaugel sellest, kuid tasub siiski tunnistada, et prosid on Eestis tänasel päeval...nii umbes 50-100. Neistki paljud kuuluvad juba teistesse klubidesse ning löövad ettevõtmistes aktiivselt kaasa. Ülejäänud hoiavad pigem madalat profiili, teenivad internetis raha ning võtavad sõna vaid erialastes foorumites. Neid ei huvitagi ühiskondlik aktiivsus, vaid pigem see, et oleks võimalus mängida ning valitseks soodne maksukeskkond, mis on tänasel päeval olemas (küll mitte ETPFi või mängijate enda tegevuse tõttu). Kuskilt pole võtta neid ressursse (mis ei teeniks seejuures ainult ühe operaatori huve), kuid tekitaks huvi tiitlite ja lisaauhinade vastu nendes mängijates, kelles pole seda huvi juba nüüd tekkinud.

    ETPFi juhatus koosneb peamiselt elukogenud edukatest ettevõtjatest, kes on ka hinnatud mängijad. Vaevalt saab keegi väita, et näiteks Imre või Henri ei oleks end selles vallas piisavalt tõestanud :). Nad valiti täiesti demokraatlikul hääletusel, kus igal klubil oli üks hääl. Ma ei ole kohe kuidagi nõus et VÄIDETAVALT (!) parem mänguoskus peaks lisahääli andma. Ka Jalgpalliliidu juhatuse valimisel ei anna suuremat hääleõigust eelmisel hooajal löödud väravate hulk või treeningtundide arv.

    Aasta auhindade valimisega on umbes sama teema, mis näiteks EOK aasta sportlase omaga - väga suures osas on see valijameeste maitse asi ning otsuse tegemisel loeb nii üldine informeeritus kui see, mida tähtsaks peetakse (kas valijameeste kasutamine tänase süsteemi järgi on õige, vot sel teemal võib juba vaielda ning esitada alternatiivsed ettepanekud). Igipõline dilemma - kes on aasta parim naissportlane - kas Triin Aljand või Kaia Kanepi (pokkeri analoogia eelmsiel aastal Lardo vs. Andu)? Ning kui neid mõlemat naist vähemalt spordiringkonnas teatakse, siis kõiki pokkerimängijaid ega nende saavutusi aga kaugeltki mitte. Küllaga on ka neid edukaid netihaisid, keda ei tea isegi mitte teised pokkkeriprod :). Paljud hoiavad meelega madalat profiili ja see on nende õigus. Aga ei meenu mulle küll ühtegi aastat, kus kõige tugevamad tegijad poleks väärilist tunnustust saanud.
    Ehk siis online-pokkeri Eesti meistrivõistluste ja ka ETPF-i eesmärk on kaasata kõigest 0.1-0.2% mängijatest? Täpsustuseks - üle 50 000+ pokkeri harrastaja, osalejaid 50-100 ringis. Oskad seda põhjendada? See on ju naeruväärselt väikene arv. Mis toimub mehed?

    Samuti kaheksast tiitli turniirist kolm on nn. eksootilised mängud (PLO, PLO H/L, HORSE)? Miks ei kasutata trende? Olen teinud iga aasta *COOP kohta statistikat, mis on kättesaadav kõigile.
    Näiteks: http://www.pokkeriprod.com/2013/06/0...013-kokkuvote/

    Kokku SCOOP 2013 võttis osa ca. 800 eestlast rohkem kui mullu. Aktiivsuse tõusu oli näha igas kategoorias (Low, Mid, High). No Limit Hold'em 6-max ja 4-max mängudes oli 6% tõus, No Limit Hold'em Heads-Upis 61% tõus! Maailmamastaabis oli üldiselt sama või natuke langev tulemus kogu seeria vältel.

    Läheme nüüd eksootiliste mängude juurde, täpsemalt Omaha. 2012. aastal osales 27 eestlast, 2013. aastal 39 eestlast keskmiselt turniiri kohta. Muudes eksootilistes mängudes oli langus trend vastavalt 287 eestlast 2012. aastal ja see aasta 274.

    Kokku osales seerial 3860 eestlast, neist 717 mängis NLHE 6-maxi, 258 NLHE HU-d, 359 Omahat, 274 muid mänge. Seega lihtsa tehte abil mängis NLHE mänge 3227 eestlast ehk 83.6% fieldist. Omahat 9.3% fieldist ja muid mänge 7% fieldist.

    Kavas aga on 38% mängudest Omaha ja HORSE, mis on täiesti põhjendamatu, vaadates mängijate trende ja lemmikmänge. Milleks 38% seeriast esindab kõigest 16.3% mängijate huve? Ootan sellele küsimusele vastust.

    Lisaks 6-max NLHE oli 110-eurose sisseostuga. NLHU, millel on suur trend, on jällegi standard 55-eurose sisseostuga. Ometi 6-maxis ei ole näha suurt trendi, NLHU-s on.

    Seega ma arvan, et on tegu väga halva kavaga. PLO H/L ja HORSE on üleliigsed. HORSE peaks olema asendatud high-stakes HU-ga - €550 NLHU, kuhu on oodata mängijaid ning PLO H/L mõne NLHE eventiga. Samuti Double Shootout 10-max ei ole minu arvates kõige parem formaat. Mängude puhul tuleks arvestada eeldatava fieldi suurusega. Aga kunagi ei saa teada, kui ei proovi ning tegijal juhtub mõndagi.

    Kokkuvõtteks on kava koostatu väga valesti ja sooviksin saada põhjendusi kava koostamisel, eriti järgnevatele küsimustele:
    • kes kava koostas
    • mille alusel võeti sisseostud
    • kas jälgiti mängude trende?
    • jms

    EDIT: Täiendan. Kui oleks soovinud lisada siiski ühe ekstra Omaha mängu, siis oleks Double Shoout pidanud asendama Pot Limit Omaha Heads-Upiga.
    Viimati muudetud ranka poolt : 09.11.13 at 15:20 Põhjus: Parandus: 0.1-0.2% mitte 1-2%

  15. #75
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: *** AMETLIK: Netipokkeri Eesti Meistrivõistlused 2013 (OPEM) ***

    Ranka postituses on vähemalt konkreetne point sees, Muru jauramine paistab niisama jauramisena.
    Kava tõstab esile suurema dilemma üldiselt minu arust, ka WSOP puhul on pikalt räägitud kas peaks hakkama ajaga kaasas käima ja vanemate, mitte nii populaarsete mängude bracelet evente ära kaotama või mitte.

  16. #76

    Re: *** AMETLIK: Netipokkeri Eesti Meistrivõistlused 2013 (OPEM) ***

    Ranka SCOOP 2013 kokkuvõte näitab ju selgelt, et 87% eestlastest osales madala sisseostuga turniiridel ja OPEM-i standardne 55€ pole seda mitte. Elukogenud ettevõtjate ja pokkeriprode jaoks on see ok, aga ülejäänud 90% pokkerihuviliste jaoks üle jõu käiv.

  17. #77
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: *** AMETLIK: Netipokkeri Eesti Meistrivõistlused 2013 (OPEM) ***

    Naljakas, et ma veedan suurema osa päevast siin foorumis aga mul polnud õrna aimugi, et vahepeal mingi Eesti rahvaturniir toimus. Midagi nagu oli kuskilt silma jäänud aga eeldasin, et live mäng ja liiga kõrge sisseost ning ei hakanud lähemalt uurimagi. Hiljem tuli välja, et 5+0.5 onlines ja oleks võinud täiesti osaleda, aga siis oli juba hilja. Tea milles asi, kas ise laisk või teavitustöö kehv, kuidagi kahe silma vahele ta jäi.

  18. #78
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 225

    Re: *** AMETLIK: Netipokkeri Eesti Meistrivõistlused 2013 (OPEM) ***

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Ranka SCOOP 2013 kokkuvõte näitab ju selgelt, et 87% eestlastest osales madala sisseostuga turniiridel ja OPEM-i standardne 55€ pole seda mitte. Elukogenud ettevõtjate ja pokkeriprode jaoks on see ok, aga ülejäänud 90% pokkerihuviliste jaoks üle jõu käiv.
    Osalustasud ei ole minu postituses tähtsad, sest see on hoopis teine vaidlus, mida on juba eelnevalt vaieldud. Sama struktuurid. Küsimuseks jääb, et miks on kavas niipalju mitte Hold'em mänge kui enamus fieldi mängib Hold'emit (seda ka low levelitel) ning mille alusel kava koostati. Kas vaadati ka mõnda trendi?

  19. #79
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: *** AMETLIK: Netipokkeri Eesti Meistrivõistlused 2013 (OPEM) ***

    ja maheaatomile kiire küsimus, kas sa oled hardcore taimetoitlane?

  20. #80
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: *** AMETLIK: Netipokkeri Eesti Meistrivõistlused 2013 (OPEM) ***

    Tsitaat Algselt postitas Maheaatom Vaata postitust
    No see, kuidas mingi organisatsioon enda valduses olevat raha kasutab, pole siinkohal üldse oluline. Veelgi enam - see ei peaks üldse huvitama neid, kes ise liikmed ei ole ning kes selleks ei panusta. MTÜ-de puhul on täiesti normaalne, et korraldatakse oma liikmetele kogunemisi ning sama kehtib ka eraettevõtluses.

    Selline arutluskäik, et "mina olen PokerStarsi Supernova" + "PokerStars toetab ETPFi" + "ETPFi liikmed saavad suvepäevadel mõne tasuta õlle" = sellega, et "mina maksan kinni liikmete õllejoomise", on pehmelt öeldes jabur. Ma olen ka näiteks EMT klient ning tasun igakuiselt arveid, kuid ei avalda seejuures pahameelt, et ettevõte oma töötajatele suvepäevi korraldab. Samuti ei arva ma Tallinki mikroaktsionärina, et nad võiks oma rahaga midagi paremat teha kui koos personalile jõulupidu pidada. Ma isegi ei arva, et milleks ma sotsiaalmaksu maksan, kui aasta jooksul kordagi haige ei ole ning pensioniiga on oi-oi kui kaugel.
    Good point, seriously. Keda kotib kes maksab ja palju maksab rake? See rake makstakse nagunii, ükskõik kas cashimängijad saavad OPEM-il boonuseid või mitte, sellepärast keegi pokkerit ära ei quiti, seega tubadel pohhui kellele see raha läheb. Kuidas sa anyway teisiti seda jagad? Kujutan ette, et asi toimub umbes nii, et ETPF võtab tubadega ühendust ja ütleb, et OPEM tulekul, äkki panete õla alla, teeme vastutasuks turkasid teie toas ja pokkeritoad annavad raha/pileteid. Kokku arvutasin, et €3,200 eest on boonuseid see aasta, €1,650 pokkeritubadelt ja €1,550 ETPF-ilt (kust see €1,550 tuleb? liikmemaksudest või pokkeritubadelt kaudselt?). Kuidas sinu arust, muruntau, seda siis jagada tuleks? Jagame 50% andu_andu ja ment52 vahel ära, 40% ülejäänud cashimängijatele, 10% ETPF auhindadeks?

    Kui sellise ideega pokkeritubadele selga lendaks siis prolly boonused oleks kõvasti väiksemad, nende promo ju see-eest väiksem, sest hobimängijatele overlayd vähem. Ja mis point sellel oleks? Keeraks üritust lihtsalt rohkem perse, andul ja mendil vast savi sellest mõnest sajast, aga mõned EV-overlay jahtijad jätavad regamata. Eriti random oleks ka makstud rake järgi kellelegi lampi raha anda.

    Erinevad toad

    Mulle käib sitaks pinda, et erinevates tubades on. Aga veel halvem oleks kui kõik turnad oleks nt PAF-is imo. Samas what can you do? Mis sa arvad mis juhtub, kui ETPF-is teeks kogu liikmete seas hääletuse, et kas saame €3.2K lisaauhindu ja on nii nagu on praegu või ei saa üldse, aga kõik turnad Starsis? Üsna kindlalt inimesed valiks €3.2K. No aint Starsi puhul ei oleks summa 0, aga €3.2K ka mitte. Idee (võib-olla väga rumal): kas nii ei saaks teha, et mingi kuu-kaks enne OPEM-i iga tuba teeb oma pakkumise, et mis summa eest nad lisaauhindu annaks ja siis iga klubi hääletab selle poolt mida nad soovivad, a'la:

    OPEM 2014 toimub PokerStarsis: PokerStars annab €1,000 eest lisaauhindu
    OPEM 2014 toimub PAF-is: PAF annab €3,000 eest lisaauhindu
    OPEM 2014 toimub Triobetis: Triobet annab €2,000 eest lisaauhindu

    Siis iga klubi saadab oma liikmetele mingi nädal enne kirja vms ja küsib, kui keegi ei vasta selle aja jooksul siis tema häält lihtsalt pole ja kõik. Kui PokkeriProdel 200 liiget ja kõik peale 5 üritavad vägevad olla ja boikoteerida ja 5 hääletavad PokerStarsi poolt, samas Wismaris kokku 10 liiget ja kõik hääletavad ja PAF-i poolt, siis 10:5 PAF võidab ja ongi kõik (lihtsuse mõttes ei toonud teisi klubisid mängu), ei ole kellelgi midagi vinguda, oma viga kui oma klubi liikmeid hääletama ei saa, ei viitsi tegeleda asjaga vms.

    Ei jõua praegu rohkem kirjutada, aga võiks konkreetselt punktidest rääkida millega rahul ei olda, palju lihtsam oleks lugeda.

Lehekülg 4, kokku 7 EsimeneEsimene ... 23456 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES