Hehe, jube tuline jutuajamine käimas, vaatan. Minu arvates on ETPF oma eesmärke täitmas ja kuulab küll mängijate arvamusi ka kuid selleks klubid ongi, et sealtkaudu oma arvamust ETPF-i juhatuse koosolekutel välja tuua. ETPF-il on eesmärk ja ETPF-i tegelikult juba kuulatakse ka (riigi poolt, minu teada). ETPF on minu teada ka liikmeskonda stabiilselt kasvatanud aga nagu ka elus, on pokkerimängijaid, kes aktiivsemalt tegutsevad ning need kes ei tee seda (erinevatel põhjustel). Samas ON kõigil võimalus kaasa rääkida ja kellegi arvamust maha ei suruta (kuid enamuse otsus jääb peale, nagu ikka). Ma ei olnud ühegi klubi liige 2013 jaanuar kuni oktoober mil taas klubiga liitusin ja nüüd on taas aega tegutseda. Ma oskan vaid öelda, et kui ETPF oma tegemistest veel avalikumalt räägiks oleks vast palju "müra" vähem kui praegu :)

OPEM - see on selline turniiriseeria mille igast turniirist niikuinii kõik osa ei võta (neid, kes kõike mängisid oli vähe) aga see ei olegi eesmärk minu arvates. Eesti meistrivõistlused koondavad oma ala parimad ja kõik ettepanekud OPEM-i kava ja ülesehitust paremaks muuta on ju kindlasti teretulnud :) Kõik ei saagi ühtmoodi mõelda, erinevaid arvamusi on palju kuid "opositsioon" ja "koalitsioon" peaks siiski tööd tegema Juhatuses kes koosolekutel mingid otsused vastu võtab.