Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 129

Hübriidvaade

  1. #1
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: *** AMETLIK: Netipokkeri Eesti Meistrivõistlused 2013 (OPEM) ***

    Nii ja naa iseenesest 10 euri(palju see liikmemaks oligi) pole ju raha millest kahju oleks
    Aga siiski ma ei saa aru. Eestis on pm 2 sündmust -emv ja online mv
    Starsil on suht savi siin promo teha, aga triobet ja paf siiski panevad turunduse jms alla märkimisväärseid summasi(nad on huvitatud eesti turust). Miks nad ei võiks teha turundust nn emv raames. Naljakas on vaadata lisaauhindu, kui osalejad maksavad selle reigiga mitmekordselt kinni
    Kui ikka ETPF peab väikse nänni eest lõugu pidama, et muidu ei saa sedagi, siis mis mõtet ETPF elus hoida, kui ta orgaanilsielt ei toimi. Tore ju kui juhtfiguurid teevad seda omast vabast ajast(ilma palgata), aga mis siis saab kui nad ka ei viitsi enam(vähemalt ilma motivatsioonita)?
    ETPF huvi peaks olema see, et EMV mängiks võimalikult palju inimesi ja ka pokkeriproffe, et meistritiitel oleks tummisema läikega

  2. #2

    Re: *** AMETLIK: Netipokkeri Eesti Meistrivõistlused 2013 (OPEM) ***

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Nii ja naa iseenesest 10 euri(palju see liikmemaks oligi) pole ju raha millest kahju oleks
    Aga siiski ma ei saa aru. Eestis on pm 2 sündmust -emv ja online mv
    Starsil on suht savi siin promo teha, aga triobet ja paf siiski panevad turunduse jms alla märkimisväärseid summasi(nad on huvitatud eesti turust). Miks nad ei võiks teha turundust nn emv raames. Naljakas on vaadata lisaauhindu, kui osalejad maksavad selle reigiga mitmekordselt kinni
    Kui ikka ETPF peab väikse nänni eest lõugu pidama, et muidu ei saa sedagi, siis mis mõtet ETPF elus hoida, kui ta orgaanilsielt ei toimi. Tore ju kui juhtfiguurid teevad seda omast vabast ajast(ilma palgata), aga mis siis saab kui nad ka ei viitsi enam(vähemalt ilma motivatsioonita)?
    ETPF huvi peaks olema see, et EMV mängiks võimalikult palju inimesi ja ka pokkeriproffe, et meistritiitel oleks tummisema läikega
    Nõus, et EMV medali võimalikult tummisema läike osas. Minu meelest on pärast ETPFi loomist EMV osalusrekordeid teinud igal aastal. Usun, et selle üheks põhjuseks on ka näiteks läbi mõeldud turniirikava ja korralikud struktuurid, mida oleme aasta-aastalt paremaks timminud. Ma arvaks, et ühegi tõsiseltvõetava pokkerimängija jaoks ei ole EMV või OPEM lisaauhinnad mingi eriline eesmärk omaette vaid selline "nice to have" lisaväärtus. Reigirallidel ja muudel promodel saab igaüks oma maitse järgi ka muul ajal osaleda. Lisaks meistrivõistlustele on mu meelest oma koht ka aasta paremate valimisel ja välja kuulutamisel ning suvepäevadel, teavitustegevusega ehk pokkeri positiivse pr-iga seotud kulud jms Ise organisatsiooni kuulumata ja aktiivselt selle tegevuses osalemata on vist ka veidi keeruline lõpuni aru saada, mistõttu baseerub ka suur osa kriitikast tihtipeale poolikul informatsioonil. Aga olen valmis alati kohtuma, selgitama ja arumenteerima pikealt. Kõik positiivsed ettepanekud samuti teretulnud :)

  3. #3
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: *** AMETLIK: Netipokkeri Eesti Meistrivõistlused 2013 (OPEM) ***

    Tsitaat Algselt postitas henri72 Vaata postitust
    Nõus, et EMV medali võimalikult tummisema läike osas. Minu meelest on pärast ETPFi loomist EMV osalusrekordeid teinud igal aastal. Usun, et selle üheks põhjuseks on ka näiteks läbi mõeldud turniirikava ja korralikud struktuurid, mida oleme aasta-aastalt paremaks timminud.
    Tõsiselt räägid või level?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 9 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 9 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES