Privador, asja point ei ole see, et pleki 10-20 euri aastas ja siis oled ka osa omadest. Point on just see, et miks meie ala peaks juhtima selline organisatsioon, kes teeb selge eristuse omade ja võõraste vahel. Minul näiteks oleks häbi kuuluda ETPF'i, nende hüvedest osa saamine tähendaks minu jaoks omakasu seadmist kõrgemaks õiglusest ja võrdsusest, mis ei ole just väga demokraatlik ja on arenenud maailmas loodetavasti juba taanduv/kaduv nähtus. Ühtlasi sellisel võistlusel võidetud tiitel ja lisaväärtus oleks minu jaoks küsitava väärtusega, justkui paraolümpia medal.

Lisaväärtus või mitte, minu osalemist see ei mõjutaks ja sellisel kujul ei mõjutaks see enamuse pokkerihuviliste osalemist. See, et omast vabast ajast tehakse omadele headmeelt teoreetiliselt kogu alale mõeldud rahade eest ei ole kuidagiviisi positiivne nähtus.

Tooks paralleeliks, et Tallinna Linn paneb Tallinna maratonile 100k lisaauhindu. Konks on selles, et neist saavad osa ainult keskerakonna liikmed. Kas see oleks aus nii võistlusel osalejate kui maksumaksjate suhtes?