Ausõna, seda kokkumängu teemat lugedes, on mu kulmud kuskil juustepiiril! Imre analüüs kajastab minu mõtlemist ja ma ei hakka seda liiga palju üle kordama.
Ma mõistan täielikult ranka soovi, et ma oleksin selles olukorras turniirilt välja kukkunud, kuid mis käe peale ma pean Herli panema, kui ta on mu ületõste preflopis callinud?! Tal on kas väga hea äss või paar (selgus tõesti, et tegelikult talle piisab A7-st, aga seda ma aimata ei osanud). Kui tal on paar, mis jääb minu omale alla, ning see ei ole 99 või 66 (mis oleks flopis või turnis talle maja andnud), siis ma saan talt raha ainult siis, kui ta ise panustab, sest minu tõste peale ta foldib alla ajaühiku. Kui tal on 99, 66, või Ax, siis ma maksan küll talle, aga ma ei taha maksta kogu oma stäkki - EASY! Ja millises faasis oleks pidanud Herli kõik sisse lükkama? Enne riveri ässa kardab ta minu paremat ässa ning lõpus on pott nii väike, et ma "all-in" ju ei calli. Seega ta võttis täpselt nii palju mu nööpidest, kui arvas mu valulävi olevat.

Millisest kokkumängust me üldse räägime turniiri esimeses voorus, kus võitja võtab kõik? Mis me siis pärast selle tiitliga teeksime kahekesi - lõikakisme diplomi pooleks ja riputaksime seinale?

Hoiatan! Alkohol on kahjulik inimese vaimsele tervisele!