Tsitaat Algselt postitas imre Vaata postitust
Väga karm süüdistus, Ranka. Kokkumäng ei ole naljaasi, selle eest võib saada eluaegse bänni. Et kui nii reputeeritud mängija sellele viitab, siis võiks vähe täpsemalt põhjendada ka, millisel tänaval olid ilmselged sp/kokkumängu tunnused. Mul tekkisid järgmised mõtted ja küsimused:

PF - kas herlio peaks siin tõesti alati 4-bettima? Või on call ka ok? Või oleks kokkumängijatel siiski kõige mõistlikum valida täiesti standardne fold? Minu meelest võib mängida igatmoodi, aga kassikese 3b vastu ilma positsioonita ma pigem foldiksin Axs.

Flop - kas kassike peab seal tõepoolest tõstma, et näha "kus ta omadega on" või lihtsalt for value? Või on positsioonist sellise käe ja lauaga callimine siiski ok? Minu meelest on call ok.

Turn - ma pole kindel, kas herlio läks seal kehva kikkeri pärast muretsedes c-c liinile või tahtis c-r. Kas kassikese pot control check olukorras, kus ta on way ahead - way behind ning laud on väga kuiv ja riveril möödatõmbamise võimalus mõlemas suunas sisuliselt olematu, on tõesti kuritegelik pehmomäng? Millise käe vastu ta peaks seal veel kaks tänavat väärtust saama? Herlio saab ju ka aru, et kassikese range konservatiivse mängijana ei ole väga lai ning ma ei usu, et ta seal turni ja riveri T9s tüüpi käega kinni maksab. Minu meelest on mõlema mängija liin ok.

River - kassike saab tõstes võib-olla väärtust TT ja 9x käest (JJ-KK oleks herlio ilmselt pf sisse lükanud). Ning isegi siis tähendaks see seda, et kassike on flopis floatinud ja riveril bluff-raiseb - kaks väga tricky manöövrit, mis ei sobi kuigivõrd konservatiivse naismängija profiiliga. Samas kaotab ta enda turniirielu iga kord, kui herliol on A ning kuna ta A7s käega pf callis, on see valim ilmselgelt kordades suurem, kui TT ja9x. Minu meelest on callimine ok.

Kõigele lisaks oli tegemist "võitja võtab kõik" turniiriga, kus chippide dumpimine sulisõbrale pole ju üldse halb mõte.

Millest sa räägid, Ranka?
1. kus kohas sa loed süüdistust? Esitasin küsimuse vormis - ära pane mulle palun sõnu suhu.
2. kahe paari/tripsi floppamine on kõigest 3% ajast, mida võib antud run-oudiga klassifitserida cooleriks
3. PF, flop ja turn on suht standard, ja sellest ei ole üleüldse mõtet rääkida. Küsimus on riveri mängus.

Kuna kassike on underreppinud kätt, siis calli saab ta 9X, TT-JJ (viimaste käest peaaegu 100% ajast)

Kasutades su range. LISAKS: jätsin rangesse AQ käe ning ei pane vea-käsi (hero-callid), sest need aeg-ajal counterfeitevad üksteist (hero-foldiga). Täpseid arvutusi ei viitsi teha, aga kassikesel peaks järgi olema ca 4K riveril, pank pärast betti 3.7K ning kui kassike shoveb, siis herliol callida 2.7K panka mis on 7.7K.

Eeldades nii häid pot oddse + commitment punkti, siis peaks hero calle tulema rohkem, kui quadsi ja TT-JJ käest.

Ranged (NOTE: ei lisanud siia offsuit 9X käsi, mis tõstavad equityt veelgi!)
1)
Kood:
Text results appended to pokerstove.txt

 249  games     0.000 secs    49,800  games/sec

Board: Ad 9c As 6c Ah
Dead: 

    equity     win     tie           pots won     pots tied    
Hand 0:     54.217%      54.22%     00.00%                135             0.00   { QQ }
Hand 1:     45.783%      45.78%     00.00%                114             0.00   { TT-99, AQs-A2s, K9s, Q9s, J9s, T9s, 98s, AQo-A9o }
Range täiustamisel (eemaldame AQs, ja lisame näiteks K9o), tõuseb equity üldse 63% peale.

Sellise käe nägemisel, kus kaks "tiimi-liiget" omavahel nii mängivad, kus on ilmselge "cooler vs cooler" käsi tekitab paratamatult kahtlusi. Eriti, kui ollakse suht õhukesed - 20BB deep.