Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 7, kokku 7 EsimeneEsimene ... 567
Näidatakse tulemusi 121 kuni 129, kokku 129
  1. #121
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** AMETLIK: Netipokkeri Eesti Meistrivõistlused 2013 (OPEM) ***

    Hehe, jube tuline jutuajamine käimas, vaatan. Minu arvates on ETPF oma eesmärke täitmas ja kuulab küll mängijate arvamusi ka kuid selleks klubid ongi, et sealtkaudu oma arvamust ETPF-i juhatuse koosolekutel välja tuua. ETPF-il on eesmärk ja ETPF-i tegelikult juba kuulatakse ka (riigi poolt, minu teada). ETPF on minu teada ka liikmeskonda stabiilselt kasvatanud aga nagu ka elus, on pokkerimängijaid, kes aktiivsemalt tegutsevad ning need kes ei tee seda (erinevatel põhjustel). Samas ON kõigil võimalus kaasa rääkida ja kellegi arvamust maha ei suruta (kuid enamuse otsus jääb peale, nagu ikka). Ma ei olnud ühegi klubi liige 2013 jaanuar kuni oktoober mil taas klubiga liitusin ja nüüd on taas aega tegutseda. Ma oskan vaid öelda, et kui ETPF oma tegemistest veel avalikumalt räägiks oleks vast palju "müra" vähem kui praegu :)

    OPEM - see on selline turniiriseeria mille igast turniirist niikuinii kõik osa ei võta (neid, kes kõike mängisid oli vähe) aga see ei olegi eesmärk minu arvates. Eesti meistrivõistlused koondavad oma ala parimad ja kõik ettepanekud OPEM-i kava ja ülesehitust paremaks muuta on ju kindlasti teretulnud :) Kõik ei saagi ühtmoodi mõelda, erinevaid arvamusi on palju kuid "opositsioon" ja "koalitsioon" peaks siiski tööd tegema Juhatuses kes koosolekutel mingid otsused vastu võtab.

  2. #122
    Grinder Kasutaja Ecuador13 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Abusing fish
    Postitusi
    574

    Re: *** AMETLIK: Netipokkeri Eesti Meistrivõistlused 2013 (OPEM) ***

    ETPF kodukal võiks basic OPEM ajakava või mingi viitav link vähemalt olla. Kui ranka poolt postitatud uudist OPEMi ajakavaga poleks olnud, poleks ühestki eventist ilmselt saanud osa võtta (pole aega tuhnida kuskil foorumite sügavustes või mitme erineva tarkvara lobbydes), nüüd sain Pokerstarsi eventidest osa ja olen rahul. Ühtlasi oleks huvitav teada, palju on liikmesklubisid ETPF'is ja kui suur on juhatus ning mis kriteeriumite alusel valitakse juhtkondi (juhatus vahetub igal aastal?)

  3. #123
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: *** AMETLIK: Netipokkeri Eesti Meistrivõistlused 2013 (OPEM) ***

    Võrdlusmomendiks võiks võtta pre-ETPF aja ja teiste riikide netimeistrivõistlused, mitte mõelda stiilis "Ansip on kõiges süüdi" kui 2007 palgad langesid ja inimesi koondati, pohhui et kogu maailma majandus oli suures downswingis, Ansip oli ikka süüdi. Minu arust nii vaadates on asjad küll palju paremaks läinud.

  4. #124
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** AMETLIK: Netipokkeri Eesti Meistrivõistlused 2013 (OPEM) ***

    Tsitaat Algselt postitas Ecuador13 Vaata postitust
    ETPF kodukal võiks basic OPEM ajakava või mingi viitav link vähemalt olla. Kui ranka poolt postitatud uudist OPEMi ajakavaga poleks olnud, poleks ühestki eventist ilmselt saanud osa võtta (pole aega tuhnida kuskil foorumite sügavustes või mitme erineva tarkvara lobbydes), nüüd sain Pokerstarsi eventidest osa ja olen rahul. Ühtlasi oleks huvitav teada, palju on liikmesklubisid ETPF'is ja kui suur on juhatus ning mis kriteeriumite alusel valitakse juhtkondi (juhatus vahetub igal aastal?)
    Kava osas - nõus, see oleks pidanud olema veel paremini ETPF-i veebilehel kajastatud (samas on olemas ka Facebooki leht, millest Sa ega paljud teised ei teadnudki). Juhtkond ja muu info on kerge vaevaga siit leitav.

  5. #125
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: *** AMETLIK: Netipokkeri Eesti Meistrivõistlused 2013 (OPEM) ***

    Tsitaat Algselt postitas AndresBurget Vaata postitust
    Kava osas - nõus, see oleks pidanud olema veel paremini ETPF-i veebilehel kajastatud (samas on olemas ka Facebooki leht, millest Sa ega paljud teised ei teadnudki). Juhtkond ja muu info on kerge vaevaga siit leitav.
    See otsene viide, mis just postitasid viib seekord taas kapsaid ETPF aeda. PokkeriProd ei ole enam ETPF's ning samuti pole Villu kindlasti enam ka juhatuses.
    ( Click to show/hide )


    Ja ei ole hetkel ju näpukas. Jaanuarist ikka päris palju aega möödas.

  6. #126
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: *** AMETLIK: Netipokkeri Eesti Meistrivõistlused 2013 (OPEM) ***

    Tsitaat Algselt postitas -andres- Vaata postitust
    See otsene viide, mis just postitasid viib seekord taas kapsaid ETPF aeda. PokkeriProd ei ole enam ETPF's ning samuti pole Villu kindlasti enam ka juhatuses.
    ( Click to show/hide )


    Ja ei ole hetkel ju näpukas. Jaanuarist ikka päris palju aega möödas.
    ma ei saa päris täpselt aru millele Sa viitad selle jaanuariga (sry, ei jõua kõiki postitusi üle lugeda) kuid minu teada valitakse ETPF-i juhatus kaheks aastaks ning uued valimised tulevad saabuval kevadel. Seega - Villu ei saa olla juhatusest niisama lahkunud (ma arvan, et ta nimi on ikka Äriregistris veel olemas B kaardil, kindel ei ole) ja kui tõesti nii on, siis mina selles küll süüdi ei ole, et seal lehel vale info oleks :)
    Pigem teata sellest tollel lehel olevale kontaktaadressile (info@etpf.ee) ja asi aetakse korda.

  7. #127

    Re: *** AMETLIK: Netipokkeri Eesti Meistrivõistlused 2013 (OPEM) ***

    Tsitaat Algselt postitas AndresBurget Vaata postitust
    ma ei saa päris täpselt aru millele Sa viitad selle jaanuariga (sry, ei jõua kõiki postitusi üle lugeda) kuid minu teada valitakse ETPF-i juhatus kaheks aastaks ning uued valimised tulevad saabuval kevadel. Seega - Villu ei saa olla juhatusest niisama lahkunud (ma arvan, et ta nimi on ikka Äriregistris veel olemas B kaardil, kindel ei ole) ja kui tõesti nii on, siis mina selles küll süüdi ei ole, et seal lehel vale info oleks :)
    Pigem teata sellest tollel lehel olevale kontaktaadressile (info@etpf.ee) ja asi aetakse korda.

    Andres räägib õiget juttu jah. Juhatus valitakse kaheks aastaks ja Villu on tõepoolest veel dejure juhatuses, kuigi igapäevategevuses ei osale.

  8. #128
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: *** AMETLIK: Netipokkeri Eesti Meistrivõistlused 2013 (OPEM) ***

    Minu viga sel juhul.

  9. #129

    Re: *** AMETLIK: Netipokkeri Eesti Meistrivõistlused 2013 (OPEM) ***

    Tsitaat Algselt postitas -andres- Vaata postitust
    Minu viga sel juhul.
    np. igal juhul olen tänulik kõikidele vigadele viitamise eest etpf-i lehel, sest mina seda infot seal sätin.

Lehekülg 7, kokku 7 EsimeneEsimene ... 567

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES