Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 7 EsimeneEsimene 12345 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 129
  1. #41

    Re: *** AMETLIK: Netipokkeri Eesti Meistrivõistlused 2013 (OPEM) ***

    Krt jah, peaaegu oleks saanud live ja online hu ilusa duubli teha.

  2. #42

    Re: *** AMETLIK: Netipokkeri Eesti Meistrivõistlused 2013 (OPEM) ***

    Ikkagi ei saa jätta enda arvamust OPEM'i kohta avaldamata, sest ETPF on sellest taaskord teinud palagani - Pnewsi ja All-linna meistrivõistlused.

    OPEMi kolme erineva toa vahel ära jaotamine pidavat olema mängijate huvides, saab rohkem lisaauhindu, mis peaks justkui seeria atraktiivsemaks tegema. Samas nendele lisaauhindadele pretendeerivad ainult ETPF'i liikmed, eelkõige aktiivsemad hobiturniirimängijad Pnewsist ja All-linnast. See ei puuduta kuidagi ei elukutselisi netimängijaid, kes enamuses pole ETPF'i liikmed kui ka uusi algajamal tasemel mängijaid, kel pole niikuinii tõsiseltvõetavaid shansse rankingus kõrgeid kohti saavutada. Seega on OPEM'il tehtud mitmel olulisel sihtgrupil osalemine keerukamaks, et ühel kitsal sihtgrupil oleks kergem niigi vähesele lisahüvele pretendeerida. Ja need ~50 aktiivsemat hobiturniirimängijat on ligikaudu 30 000'st Eestis pokkerihuvilisest väike kitsas grupp. Nad promovad seda seeriat neile, kes niikuinii osaleda kavatsevad, kui imo peaksid nad tegema osalemise meeldivamaks just neile, kelle osalemine veel nii kindel ei ole.

    Teiseks läheb valdav enamus ETPF'i eelarves olevast lisaväärtuse ja auhindadele mõeldud rahast samuti hobiturniirimängijatele, põhiliselt kahest mainitud klubist. Kui tahetaks premeerida parimaid, siis peaks aasta tulemusi vaatama, olgem ausad, 10 mängulisel turniiriseerial, kust üritatakse elukutselisi eemal hoida, ei ole kõrgele kohale jõudmine just eriline saavutus. Parimate premeerimine oleks lihtne, võitjas poleks kahtlustki - Anduandu. Või kui ikka peab kiuste turniirimängijat premeerima, siis sel aastal Markku "markovitsus" Koplimaa (tho ETPF raudselt premeeriks hoopis remrem123'e kahe hiti eest, mis on küll igati kõva sõna, aga ei ole ikka võrreldavad aastapikkuse kõva töö ja kõva tulemusega). Või siis võrdse kohtlemise printsiibil nt panna kolmandik auhinnarahast parimale mängijale, kolmandik ränkingu liidrile, kolmandik lihtsalt välja loosida nt EMV'l osalejate vahel, et kõigil võimalusi oleks. Mulle polegi tähtis, kes selle auhinnaraha saab, lihtsalt väga veider on see, et Eesti pokkerit juhib hobiturniirimängijate punt, kes määrab kogu auhinnaraha hobiturniirimängijatele (mille reigina maksavad tubadele Eesti puhul suures enamuses elukutselised mängijad, kes ei ole Eesti pokkerit juhtivas organisatsioonis esindatudki, kuna ajalooliselt pole hobimängijad meie häält tahtnudki kuulda võtta ka aegadel kui pokkeriprod olid ETPF'is esindatud).

    ETPF'i juhatuse seisukoht on, et nad edendavad turniiripokkerit ja esindavad turniirimängijate huve oma äranägemise järgi (kirjas ETPF'i põhikirjas). Ma võin ennast turniirimängijaks pidada, aga ma ei tunne, et ETPF kuidagi minul ja teistel sarnases olukorras mängijatel turniirimängimist meeldivamaks teeb, nagu ka algajamatel mängijatel. Julgeksin kihla vedada, et tehes väiksemate ja kõigile avatud lisaahindadega turniiriseeria Starsis, oleks OPEM palju populaarsem. Eesti pokkerit juhib väikest osa pokkerimängijaid esindav punt, kes teeb reeglid omadele sobivamaks ja suunab kogu auhinnaraha omadele. Minu jaoks on selline käitumine sama kurb pokkeri puhul kui see on Tallinna linnavalitsemise puhul. Kui Teile ka see olukord ei meeldi, kutsuksin ka Teid üles edasisi OPEMi turniire boikoteerima. Muidu jääb see järjekordseks muruntau sonimiseks ja samad trendid jätkuksid. Kui nõustute, et muutusi oleks vaja, siis kirjutage siia teemasse:

    Boikoteerin OPEM'it!

  3. #43

    Re: *** AMETLIK: Netipokkeri Eesti Meistrivõistlused 2013 (OPEM) ***

    Sisuliselt boikoteerisin juba eelmine aasta. Sama ka see aasta.

  4. #44

    Re: *** AMETLIK: Netipokkeri Eesti Meistrivõistlused 2013 (OPEM) ***

    See on juba ammu selge, et ETPF organisatsioonina on suht sarnane Tallinna linnavalitsusele - osadel on seal hea soe ning omas ringkonnas mõnus sulgi puhevile ajada.

    Samas, erinevalt Tallinna LVst, jätab ETPF mind juba ammu täiesti külmaks. Las istuvad ja arutavad, kui tublid ja tähtsad nad on, paabulinde jagub mujalegi. Ei tasu ärrituda.

  5. #45
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: *** AMETLIK: Netipokkeri Eesti Meistrivõistlused 2013 (OPEM) ***

    Nii ja naa iseenesest 10 euri(palju see liikmemaks oligi) pole ju raha millest kahju oleks
    Aga siiski ma ei saa aru. Eestis on pm 2 sündmust -emv ja online mv
    Starsil on suht savi siin promo teha, aga triobet ja paf siiski panevad turunduse jms alla märkimisväärseid summasi(nad on huvitatud eesti turust). Miks nad ei võiks teha turundust nn emv raames. Naljakas on vaadata lisaauhindu, kui osalejad maksavad selle reigiga mitmekordselt kinni
    Kui ikka ETPF peab väikse nänni eest lõugu pidama, et muidu ei saa sedagi, siis mis mõtet ETPF elus hoida, kui ta orgaanilsielt ei toimi. Tore ju kui juhtfiguurid teevad seda omast vabast ajast(ilma palgata), aga mis siis saab kui nad ka ei viitsi enam(vähemalt ilma motivatsioonita)?
    ETPF huvi peaks olema see, et EMV mängiks võimalikult palju inimesi ja ka pokkeriproffe, et meistritiitel oleks tummisema läikega

  6. #46

    Re: *** AMETLIK: Netipokkeri Eesti Meistrivõistlused 2013 (OPEM) ***

    Privador, asja point ei ole see, et pleki 10-20 euri aastas ja siis oled ka osa omadest. Point on just see, et miks meie ala peaks juhtima selline organisatsioon, kes teeb selge eristuse omade ja võõraste vahel. Minul näiteks oleks häbi kuuluda ETPF'i, nende hüvedest osa saamine tähendaks minu jaoks omakasu seadmist kõrgemaks õiglusest ja võrdsusest, mis ei ole just väga demokraatlik ja on arenenud maailmas loodetavasti juba taanduv/kaduv nähtus. Ühtlasi sellisel võistlusel võidetud tiitel ja lisaväärtus oleks minu jaoks küsitava väärtusega, justkui paraolümpia medal.

    Lisaväärtus või mitte, minu osalemist see ei mõjutaks ja sellisel kujul ei mõjutaks see enamuse pokkerihuviliste osalemist. See, et omast vabast ajast tehakse omadele headmeelt teoreetiliselt kogu alale mõeldud rahade eest ei ole kuidagiviisi positiivne nähtus.

    Tooks paralleeliks, et Tallinna Linn paneb Tallinna maratonile 100k lisaauhindu. Konks on selles, et neist saavad osa ainult keskerakonna liikmed. Kas see oleks aus nii võistlusel osalejate kui maksumaksjate suhtes?

  7. #47

    Re: *** AMETLIK: Netipokkeri Eesti Meistrivõistlused 2013 (OPEM) ***

    Muru jälle tavapäraselt oma pahameelt väljendamas...

    Aga aru ma ei saa, mismoodi toob tohutut kahju Eesti pokkerile see, et kogu action ei toimu PokerStarsis? Sama hästi võiks pidada kõik Eesti jalgpalli meistriliga mängud A. Le Coq Arenal ja korvpalli omad Saku Suurhallis, sest võib-olla ei meeldigi igal sportlasel Narva mudasel väljakul palli tagada ajada või Rapla võimlas higistada.

    Eesti MV on korra aastas ning enam kui õiglane on anda võimalus kõigile, kes siinsele turule investeerivad ja mängijate heaolu nimel vaeva näevad. Ma võin täiesti erapooletult kinnitada, et näiteks Triobet ja Paf teevad seda oluliselt rohkem kui Stars, olgugi et viimastel on tõesti väga-väga hea tarkvara. Ning Starsi fännidel pole siin ka midagi põdeda, aastaringselt toimub ju erinevaid xCOOPe ja muid turniire...

  8. #48

    Re: *** AMETLIK: Netipokkeri Eesti Meistrivõistlused 2013 (OPEM) ***

    Hea Madis,

    Ma püüan sinuga siis veidi oponeerida, kuigi – arvestades, et trehvame piisavalt tihti – võiksime millalgi selle üle pikemalt nö lives diskuteerida.

    Mõnedes asjades oled minu arvates eksiteel. Näiteks aasta parima netimängija koha pealt. Sellist tiitlit antakse välja juba aastaid ja viimati sai selle auhinna just “anduandu”, sel aastal võib selle saada ka “markovitsus” või sina ise. See selgub mõne kuu pärast. OPEM ranking on tõepoolest mõeldud just OPEMil osalejatele ja selle tsükli edukaimatele. Kõigile osalejatele on lisaväärtuseks võitjale mõeldud pilet live meistrivõistlustele ja eraldi siis lisaauhinnad parematele ETPF liikmetele. ETPFi kuulumine ja nendest hüvedest osa saamine on rangelt vabatahtlik. Erinevalt teiste spordialade liitudest (kellega end väikest viisi võrdleme), kus paljudel juhtudel liikmemaksu tasumata ei pääse üldse võistlema. Ise näiteks tegelesin aastaid squashiga ning selle alaliidu loomisest alates ei pääsenud nö litsentsitasu maksmata osalema ei meistrivõistlustele ega suvalisele karikaetapile.

    Mis puudutab meistrivõistluste pidamist kolmes eraldi toas, siis see on maitse küsimus. Mulle isiklikult meeldiks ka mängida ühes kindlas toas, mille kasutajaskond kõige laiem ja soft kõige parem. Samas tekitaks see olukorra, kus iga tuba tahaks mingil hetkel teha oma meistrivõistlused, mis omakorda devalveeriks seda tiitlit ju kapitaalselt? Kui meistritiitel ei ole sulle või mõnele teisele profile eraldi motivaator, siis tasub iga sellist üritust võtta kui suvalist turniiri ja osalemisotsus teha puhtalt kainest kalkulatsioonist lähtudes ehk siis kas näed edge’i või mitte. Just nö uutele huvilistele mõeldes on jagamisel ka see mõte, et on usutavasti ports mängijaid, kel konto vaid mõnes teises pokkeritoas ning sestap jääksid nad ühe toa puhul kogu asjast veelgi konkreetsemalt kõrvale. See, et toad enda juures toimuvatele tiitliturniiridele eraldi kõvemat reklaami ei tee, jääb suuresti nende südametunnistusele, aga veidi on siin ka kindlasti ETPFi tegemata tööd ehk me ei ole neid piisavalt tagant torkinud.

    Mis puudutab ETPFi põhikirjas seisvat “oma äranägemise järgi” märget, siis nii see jah täpselt on. Astu ETPFi ja tee selgeid ettepanekuid, kuidas sinu äranägemise järgi asju paremini teha. Kevadel on uued juhatuse valimised – värsket verd oleks juurde vaja küll. Boikoteerida võid sa muidugi nii live kui netimeistrivõistlusi, kuid see ei ole teadupärast kuigi edasiviiv jõud.

    Aga konkreetsemalt ja konstruktiivsemalt – millal sa järgmine kord Olympicut väisad? Joome klaasi... vett ja räägime asjast ☺

  9. #49

    Re: *** AMETLIK: Netipokkeri Eesti Meistrivõistlused 2013 (OPEM) ***

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Nt nagu ma aru saan läheb osa etpf rahast ka etpf suvepäevadele. Ma ei saa aru, miks seda peaks sponsoreerima, kas see üritus iseseisvalt ei toimiks?
    No see, kuidas mingi organisatsioon enda valduses olevat raha kasutab, pole siinkohal üldse oluline. Veelgi enam - see ei peaks üldse huvitama neid, kes ise liikmed ei ole ning kes selleks ei panusta. MTÜ-de puhul on täiesti normaalne, et korraldatakse oma liikmetele kogunemisi ning sama kehtib ka eraettevõtluses.

    Selline arutluskäik, et "mina olen PokerStarsi Supernova" + "PokerStars toetab ETPFi" + "ETPFi liikmed saavad suvepäevadel mõne tasuta õlle" = sellega, et "mina maksan kinni liikmete õllejoomise", on pehmelt öeldes jabur. Ma olen ka näiteks EMT klient ning tasun igakuiselt arveid, kuid ei avalda seejuures pahameelt, et ettevõte oma töötajatele suvepäevi korraldab. Samuti ei arva ma Tallinki mikroaktsionärina, et nad võiks oma rahaga midagi paremat teha kui koos personalile jõulupidu pidada. Ma isegi ei arva, et milleks ma sotsiaalmaksu maksan, kui aasta jooksul kordagi haige ei ole ning pensioniiga on oi-oi kui kaugel.

  10. #50
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: *** AMETLIK: Netipokkeri Eesti Meistrivõistlused 2013 (OPEM) ***

    Mis asi see on? Kui see ei ole softplay/kokkumäng, siis ma ei tea.

    ( Click to show/hide )

  11. #51

    Re: *** AMETLIK: Netipokkeri Eesti Meistrivõistlused 2013 (OPEM) ***

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Nii ja naa iseenesest 10 euri(palju see liikmemaks oligi) pole ju raha millest kahju oleks
    Aga siiski ma ei saa aru. Eestis on pm 2 sündmust -emv ja online mv
    Starsil on suht savi siin promo teha, aga triobet ja paf siiski panevad turunduse jms alla märkimisväärseid summasi(nad on huvitatud eesti turust). Miks nad ei võiks teha turundust nn emv raames. Naljakas on vaadata lisaauhindu, kui osalejad maksavad selle reigiga mitmekordselt kinni
    Kui ikka ETPF peab väikse nänni eest lõugu pidama, et muidu ei saa sedagi, siis mis mõtet ETPF elus hoida, kui ta orgaanilsielt ei toimi. Tore ju kui juhtfiguurid teevad seda omast vabast ajast(ilma palgata), aga mis siis saab kui nad ka ei viitsi enam(vähemalt ilma motivatsioonita)?
    ETPF huvi peaks olema see, et EMV mängiks võimalikult palju inimesi ja ka pokkeriproffe, et meistritiitel oleks tummisema läikega
    Nõus, et EMV medali võimalikult tummisema läike osas. Minu meelest on pärast ETPFi loomist EMV osalusrekordeid teinud igal aastal. Usun, et selle üheks põhjuseks on ka näiteks läbi mõeldud turniirikava ja korralikud struktuurid, mida oleme aasta-aastalt paremaks timminud. Ma arvaks, et ühegi tõsiseltvõetava pokkerimängija jaoks ei ole EMV või OPEM lisaauhinnad mingi eriline eesmärk omaette vaid selline "nice to have" lisaväärtus. Reigirallidel ja muudel promodel saab igaüks oma maitse järgi ka muul ajal osaleda. Lisaks meistrivõistlustele on mu meelest oma koht ka aasta paremate valimisel ja välja kuulutamisel ning suvepäevadel, teavitustegevusega ehk pokkeri positiivse pr-iga seotud kulud jms Ise organisatsiooni kuulumata ja aktiivselt selle tegevuses osalemata on vist ka veidi keeruline lõpuni aru saada, mistõttu baseerub ka suur osa kriitikast tihtipeale poolikul informatsioonil. Aga olen valmis alati kohtuma, selgitama ja arumenteerima pikealt. Kõik positiivsed ettepanekud samuti teretulnud :)

  12. #52
    OlyBet'i ametlik esindaja
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    418

    Re: *** AMETLIK: Netipokkeri Eesti Meistrivõistlused 2013 (OPEM) ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Mis asi see on? Kui see ei ole softplay/kokkumäng, siis ma ei tea.
    Kelle kasuks? Oled oma krimiuudistega hulluks läinud.

  13. #53
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: *** AMETLIK: Netipokkeri Eesti Meistrivõistlused 2013 (OPEM) ***

    Tsitaat Algselt postitas herlio Vaata postitust
    Kelle kasuks? Oled oma krimiuudistega hulluks läinud.
    Seda, et garanteerida, et üks saaks edasi ldo

  14. #54
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: *** AMETLIK: Netipokkeri Eesti Meistrivõistlused 2013 (OPEM) ***

    Tsitaat Algselt postitas henri72 Vaata postitust
    Nõus, et EMV medali võimalikult tummisema läike osas. Minu meelest on pärast ETPFi loomist EMV osalusrekordeid teinud igal aastal. Usun, et selle üheks põhjuseks on ka näiteks läbi mõeldud turniirikava ja korralikud struktuurid, mida oleme aasta-aastalt paremaks timminud.
    Tõsiselt räägid või level?

  15. #55

    Re: *** AMETLIK: Netipokkeri Eesti Meistrivõistlused 2013 (OPEM) ***

    Tsitaat Algselt postitas Maheaatom Vaata postitust
    Muru jälle tavapäraselt oma pahameelt väljendamas...

    Aga aru ma ei saa, mismoodi toob tohutut kahju Eesti pokkerile see, et kogu action ei toimu PokerStarsis? Sama hästi võiks pidada kõik Eesti jalgpalli meistriliga mängud A. Le Coq Arenal ja korvpalli omad Saku Suurhallis, sest võib-olla ei meeldigi igal sportlasel Narva mudasel väljakul palli tagada ajada või Rapla võimlas higistada.

    Eesti MV on korra aastas ning enam kui õiglane on anda võimalus kõigile, kes siinsele turule investeerivad ja mängijate heaolu nimel vaeva näevad. Ma võin täiesti erapooletult kinnitada, et näiteks Triobet ja Paf teevad seda oluliselt rohkem kui Stars, olgugi et viimastel on tõesti väga-väga hea tarkvara. Ning Starsi fännidel pole siin ka midagi põdeda, aastaringselt toimub ju erinevaid xCOOPe ja muid turniire...
    Ja maheaatom tavapäraselt poindist täiesti mööda sõitmas Kuigi mul on tunne, et see ei ole juhuslik, vaid pigem taotluslik demagoogia ilmselgete korruptsiooniilmingute varjamiseks, nii jutu sisu eirata ei ole võimalik.

    Stars ei olnud absoluutselt minu mure point, point oli see, et meie ala juhtiva organisatsiooni juhatus koosneb küllaltki kitsa mängijaterühma esindajatest, kes teevad otsuseid mitte ala kui terviku hüvanguks, vaid selle sama kitsa mängijategrupi hüvanguks.

    Miks on ETPF nimetuses ikka veel T? 100% auhinnarahadest läheb turniirimängijatele, ETPFi aasta tähtsündmused on turniiriseeriad, mis organiseeritakse Pnewsi ja All-linna hobimängijate huve silmas pidades, aasta parimate valimisel eelistatakse põhjendamatult turniirimängijaid. Ujumises ei näe sellist liblikujujate ülesõitmist kroolimeestest.

    Minu arvates võiks OPEM jah toimuda Starsis väiksemate kõigile avatud lisahüvedega. Pafi ja Triobeti siinsesse turgu investeerimine ja overlay'd teatud turniiridel ei tohiks olla argumendiks meistrivõistluste ebamugavamaks tegemisel. Nt mind need overlayd ei motiveeri ja usun, et ka enamiku teiste mängijate puhul on meistrikate puhul tähtsam mugavus kui kauge võimalus saada osa saada lisaauhindadest. Ja need lisaauhinnad on ka ette ära antud juba segamängude mängijatele. omahates on väiksemad fieldid, skillieelis oskajatel tõenäoliselt suurem keskmiselt suuresti holdemit mängiva playerpooli ees, teha 1-2 tulemust seal on neile lihtsam kui holdemimängijatel palju suuremast fieldist läbi sõita. Lisahüved on OPEMi kontekstis päris kitsale seltskonnale, kes osaleks turniiridel ka ilma lisahüvedeta, võiks proovida kohale meelitada ikka neid mängijaid, kelle osalemine muidu kindel ei oleks.

    Parima valimine. Mainiti, et anduandu sai valituks, tõsi küll, netimängija kategoorias. Samas tema saavutus pokkeris pani päris selgelt kahvatuma aasta mängija tiitli saavutused, anduandu tööeetika ja see kõva mõtestatud töö, mida ta on teinud, et saada oma mänguformaadi top 5 mängijaks väärinuks eelmine aasta ilmselgelt aasta mängija tiitlit. Minu poolest kasvõi elutöö tiitlit, sest see on Eesti pokkeri mastaapides lihtsalt nii võimas saavutus! Turniiripokkeriföderatsiooni liikmetele on aga turniirid lihtsamini mõistetav valdkond ja nii anti aasta mängija tiitel tol aastal live turniiridel parima saavutuse teinule. Ka selle aasta aasta mängija ja netimängija tiitlis ei tohiks kahtlust olla aga mikskipärast on mul tunne, et ikka ootab meid üllatus ees.

    Henri kutsus osalema ETPF'i juhatuse valimisel, kandideerima. Ma näen sellel umbes samasugust pointi kui valimisliitudel osaleda Tallinna linnavalitsuse valimisel. Enamuse juhatusest moodustaksid ikka hobi turniirimängijate esindajad, juba varem ei läinud pokkeriprode ideed läbi, ei näe põhjust, miks peaks seegi kord asi muutuma. Mingisugusest muutusest saaks rääkida siis, kui PP'de klubi saaks EPF (ilma T'ta) juhatuses 30-40% häältest ja elukutseliste sõnadel ka mingit kaalu oleks, oleks esindatud ka teised mängutüübid. Seni aga hindan ma enda aega kõrgemalt ja loobun.

  16. #56
    Grand Prix Pokkeritoa Esindaja
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    99

    Re: *** AMETLIK: Netipokkeri Eesti Meistrivõistlused 2013 (OPEM) ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Mis asi see on? Kui see ei ole softplay/kokkumäng, siis ma ei tea.

    ( Click to show/hide )
    Väga karm süüdistus, Ranka. Kokkumäng ei ole naljaasi, selle eest võib saada eluaegse bänni. Et kui nii reputeeritud mängija sellele viitab, siis võiks vähe täpsemalt põhjendada ka, millisel tänaval olid ilmselged sp/kokkumängu tunnused. Mul tekkisid järgmised mõtted ja küsimused:

    PF - kas herlio peaks siin tõesti alati 4-bettima? Või on call ka ok? Või oleks kokkumängijatel siiski kõige mõistlikum valida täiesti standardne fold? Minu meelest võib mängida igatmoodi, aga kassikese 3b vastu ilma positsioonita ma pigem foldiksin Axs.

    Flop - kas kassike peab seal tõepoolest tõstma, et näha "kus ta omadega on" või lihtsalt for value? Või on positsioonist sellise käe ja lauaga callimine siiski ok? Minu meelest on call ok.

    Turn - ma pole kindel, kas herlio läks seal kehva kikkeri pärast muretsedes c-c liinile või tahtis c-r. Kas kassikese pot control check olukorras, kus ta on way ahead - way behind ning laud on väga kuiv ja riveril möödatõmbamise võimalus mõlemas suunas sisuliselt olematu, on tõesti kuritegelik pehmomäng? Millise käe vastu ta peaks seal veel kaks tänavat väärtust saama? Herlio saab ju ka aru, et kassikese range konservatiivse mängijana ei ole väga lai ning ma ei usu, et ta seal turni ja riveri T9s tüüpi käega kinni maksab. Minu meelest on mõlema mängija liin ok.

    River - kassike saab tõstes võib-olla väärtust TT ja 9x käest (JJ-KK oleks herlio ilmselt pf sisse lükanud). Ning isegi siis tähendaks see seda, et kassike on flopis floatinud ja riveril bluff-raiseb - kaks väga tricky manöövrit, mis ei sobi kuigivõrd konservatiivse naismängija profiiliga. Samas kaotab ta enda turniirielu iga kord, kui herliol on A ning kuna ta A7s käega pf callis, on see valim ilmselgelt kordades suurem, kui TT ja9x. Minu meelest on callimine ok.

    Kõigele lisaks oli tegemist "võitja võtab kõik" turniiriga, kus chippide dumpimine sulisõbrale pole ju üldse halb mõte.

    Millest sa räägid, Ranka?

  17. #57
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: *** AMETLIK: Netipokkeri Eesti Meistrivõistlused 2013 (OPEM) ***

    ranka - siin sa näed mu meelest tonti. selles käes lihtsalt naiselik alalhoiuinstinkt ja liigne ettevaatlikus, ei muud.

  18. #58
    Räme Fish
    Liitus
    Sep 2011
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    21

    Re: *** AMETLIK: Netipokkeri Eesti Meistrivõistlused 2013 (OPEM) ***

    Ausõna, seda kokkumängu teemat lugedes, on mu kulmud kuskil juustepiiril! Imre analüüs kajastab minu mõtlemist ja ma ei hakka seda liiga palju üle kordama.
    Ma mõistan täielikult ranka soovi, et ma oleksin selles olukorras turniirilt välja kukkunud, kuid mis käe peale ma pean Herli panema, kui ta on mu ületõste preflopis callinud?! Tal on kas väga hea äss või paar (selgus tõesti, et tegelikult talle piisab A7-st, aga seda ma aimata ei osanud). Kui tal on paar, mis jääb minu omale alla, ning see ei ole 99 või 66 (mis oleks flopis või turnis talle maja andnud), siis ma saan talt raha ainult siis, kui ta ise panustab, sest minu tõste peale ta foldib alla ajaühiku. Kui tal on 99, 66, või Ax, siis ma maksan küll talle, aga ma ei taha maksta kogu oma stäkki - EASY! Ja millises faasis oleks pidanud Herli kõik sisse lükkama? Enne riveri ässa kardab ta minu paremat ässa ning lõpus on pott nii väike, et ma "all-in" ju ei calli. Seega ta võttis täpselt nii palju mu nööpidest, kui arvas mu valulävi olevat.

    Millisest kokkumängust me üldse räägime turniiri esimeses voorus, kus võitja võtab kõik? Mis me siis pärast selle tiitliga teeksime kahekesi - lõikakisme diplomi pooleks ja riputaksime seinale?

    Hoiatan! Alkohol on kahjulik inimese vaimsele tervisele!

  19. #59
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: *** AMETLIK: Netipokkeri Eesti Meistrivõistlused 2013 (OPEM) ***

    Tsitaat Algselt postitas imre Vaata postitust
    Väga karm süüdistus, Ranka. Kokkumäng ei ole naljaasi, selle eest võib saada eluaegse bänni. Et kui nii reputeeritud mängija sellele viitab, siis võiks vähe täpsemalt põhjendada ka, millisel tänaval olid ilmselged sp/kokkumängu tunnused. Mul tekkisid järgmised mõtted ja küsimused:

    PF - kas herlio peaks siin tõesti alati 4-bettima? Või on call ka ok? Või oleks kokkumängijatel siiski kõige mõistlikum valida täiesti standardne fold? Minu meelest võib mängida igatmoodi, aga kassikese 3b vastu ilma positsioonita ma pigem foldiksin Axs.

    Flop - kas kassike peab seal tõepoolest tõstma, et näha "kus ta omadega on" või lihtsalt for value? Või on positsioonist sellise käe ja lauaga callimine siiski ok? Minu meelest on call ok.

    Turn - ma pole kindel, kas herlio läks seal kehva kikkeri pärast muretsedes c-c liinile või tahtis c-r. Kas kassikese pot control check olukorras, kus ta on way ahead - way behind ning laud on väga kuiv ja riveril möödatõmbamise võimalus mõlemas suunas sisuliselt olematu, on tõesti kuritegelik pehmomäng? Millise käe vastu ta peaks seal veel kaks tänavat väärtust saama? Herlio saab ju ka aru, et kassikese range konservatiivse mängijana ei ole väga lai ning ma ei usu, et ta seal turni ja riveri T9s tüüpi käega kinni maksab. Minu meelest on mõlema mängija liin ok.

    River - kassike saab tõstes võib-olla väärtust TT ja 9x käest (JJ-KK oleks herlio ilmselt pf sisse lükanud). Ning isegi siis tähendaks see seda, et kassike on flopis floatinud ja riveril bluff-raiseb - kaks väga tricky manöövrit, mis ei sobi kuigivõrd konservatiivse naismängija profiiliga. Samas kaotab ta enda turniirielu iga kord, kui herliol on A ning kuna ta A7s käega pf callis, on see valim ilmselgelt kordades suurem, kui TT ja9x. Minu meelest on callimine ok.

    Kõigele lisaks oli tegemist "võitja võtab kõik" turniiriga, kus chippide dumpimine sulisõbrale pole ju üldse halb mõte.

    Millest sa räägid, Ranka?
    1. kus kohas sa loed süüdistust? Esitasin küsimuse vormis - ära pane mulle palun sõnu suhu.
    2. kahe paari/tripsi floppamine on kõigest 3% ajast, mida võib antud run-oudiga klassifitserida cooleriks
    3. PF, flop ja turn on suht standard, ja sellest ei ole üleüldse mõtet rääkida. Küsimus on riveri mängus.

    Kuna kassike on underreppinud kätt, siis calli saab ta 9X, TT-JJ (viimaste käest peaaegu 100% ajast)

    Kasutades su range. LISAKS: jätsin rangesse AQ käe ning ei pane vea-käsi (hero-callid), sest need aeg-ajal counterfeitevad üksteist (hero-foldiga). Täpseid arvutusi ei viitsi teha, aga kassikesel peaks järgi olema ca 4K riveril, pank pärast betti 3.7K ning kui kassike shoveb, siis herliol callida 2.7K panka mis on 7.7K.

    Eeldades nii häid pot oddse + commitment punkti, siis peaks hero calle tulema rohkem, kui quadsi ja TT-JJ käest.

    Ranged (NOTE: ei lisanud siia offsuit 9X käsi, mis tõstavad equityt veelgi!)
    1)
    Kood:
    Text results appended to pokerstove.txt
    
     249  games     0.000 secs    49,800  games/sec
    
    Board: Ad 9c As 6c Ah
    Dead: 
    
        equity     win     tie           pots won     pots tied    
    Hand 0:     54.217%      54.22%     00.00%                135             0.00   { QQ }
    Hand 1:     45.783%      45.78%     00.00%                114             0.00   { TT-99, AQs-A2s, K9s, Q9s, J9s, T9s, 98s, AQo-A9o }
    Range täiustamisel (eemaldame AQs, ja lisame näiteks K9o), tõuseb equity üldse 63% peale.

    Sellise käe nägemisel, kus kaks "tiimi-liiget" omavahel nii mängivad, kus on ilmselge "cooler vs cooler" käsi tekitab paratamatult kahtlusi. Eriti, kui ollakse suht õhukesed - 20BB deep.

  20. #60
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: *** AMETLIK: Netipokkeri Eesti Meistrivõistlused 2013 (OPEM) ***

    Muideks A2s-A8s on ka väga unlikely, mis tõstavad veelgi equity + donkbet flopil pigem viitab rohkem 9X (TT+) käele, kui AX käele, mis veelgi on ainult vesi kassikesele veskile.

    E: 66 ei pannud üldse rangesse

Lehekülg 3, kokku 7 EsimeneEsimene 12345 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES