Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 5 EsimeneEsimene 12345 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 90
  1. #41
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

    Lenc on hunt.

    :)

  2. #42

    Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

    Tsitaat Algselt postitas lenC Vaata postitust
    Ma ei ava seda teemat enne kui surnud olen, nii et andke tuld.
    slip imo.

  3. #43

    Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

    Tsitaat Algselt postitas q_q Vaata postitust
    On ikka ju,

    mängijaid on 25 ja potensiaalseid rolle on ainult 20.
    Aga, aga, aga kas siis ei ole, et on määratletud kõik rollid? Ehk siis ütleme 4 power role wolf, 2 vanilla wolf ning 5 ower role küla ja 14 vanilla küla? Või umbes nii? Et ei ole 25 playerit, 20 potentsiaalset power role, aga miski ei ole täpselt määratletud? See ei ole vanilla+ ikkagi ju? Või sa oled omas asjades kindel? Kuna ma püüan lihtsalt selgust saada, mul pole õrna aimugi :D

  4. #44
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

    Tsitaat Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
    Aga, aga, aga kas siis ei ole, et on määratletud kõik rollid? Ehk siis ütleme 4 power role wolf, 2 vanilla wolf ning 5 ower role küla ja 14 vanilla küla? Või umbes nii? Et ei ole 25 playerit, 20 potentsiaalset power role, aga miski ei ole täpselt määratletud? See ei ole vanilla+ ikkagi ju? Või sa oled omas asjades kindel? Kuna ma püüan lihtsalt selgust saada, mul pole õrna aimugi :D
    Kihla ei julge vedada aga see peaks olema vanilla+ ikkagi,

    mishmash on veel rohkem nö advanced, kus on in-game eventid, jne.

  5. #45
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

    S.t seal mängus ei hakka mod lambist kirjutama, et nüüd on event ja kes mingi ristsõna kõige kiiremini ära lahendab saab valida mängija, kes kohe sureb.

    Nii võiks juhtuda mishmashis, see on ikkagi vanilla+.

  6. #46
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

    Väheke teistmoodi vanilla+.

  7. #47

    Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

    lugesin pm diagonaalis esimesed 27 lk läbi.

    kohe näha, et üsna tuge line up ja enamasti võõrad mängijad omavahel.

    Sellises mängus tundub readimine ikka eriti raske, kui ei ole varasemalt nende rollidega mänginud. Ülipaljud postid tunduvad semikahtlased, aga samas on väga paljudel ka mingi roll mida mängida.

    Meil on ikka täiesti 1st level see asi - "tundub imelik ergo hunt".

    Aga ei saa ka "prod" üle ja ümber sellest, et need, kes kõige rohkem postitavad, satuvad kohe tule alla. basically osad ei ole esimese 400 postituse juures veel sõna sekka öelnud, kuid hääletus juba käib ja osadel "readid" olemas.

    aga kohvipaksu pealt vineetrika

  8. #48
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

    Nii palju, kui ma sirvisin siis keegi mod killiga ei ähvardanud -- ehk siis suht kehvad mängijad ikka.

    See ikka aja küsimus millal 2p2 mängijad meie foorumi prode strateegia üle võtavad, siis muutuvad sealsed mängud ikka palju raskemaks.

  9. #49

    Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

    Tsitaat Algselt postitas q_q Vaata postitust
    Nii palju, kui ma sirvisin siis keegi mod killiga ei ähvardanud -- ehk siis suht kehvad mängijad ikka.

    See ikka aja küsimus millal 2p2 mängijad meie foorumi prode strateegia üle võtavad, siis muutuvad sealsed mängud ikka palju raskemaks.
    "prod" ei olnud minu tekstis mõeldud kui " " prod vaid reaalselt kui häid mängijad. Lihtsalt huvitav pattern mida oli ka seal näha. Ja eks ta ole ka selline pattern, mis nagunii juhtub igas mängus. Olgu siis selleks parimad mängijad või esmakordsed. Lihtsalt tõin selle välja kuna meie mängudes tihti sellise nähtuse üle arutletud.

    ja ei ole vajadust hakata ironiseerima mu eelnevat arvamust based on minu käitumise üle meie käimasolevas mängus. Võta seda parem minu isikliku "traagika ja taagana", kus ma ei suuda rumalusele adekvaatselt ning pohhuistlikult reageerida.

  10. #50
    Pokkerihai
    Liitus
    Sep 2010
    Postitusi
    1 617

    Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    lugesin pm diagonaalis esimesed 27 lk läbi.

    kohe näha, et üsna tuge line up ja enamasti võõrad mängijad omavahel.

    Sellises mängus tundub readimine ikka eriti raske, kui ei ole varasemalt nende rollidega mänginud. Ülipaljud postid tunduvad semikahtlased, aga samas on väga paljudel ka mingi roll mida mängida.

    Meil on ikka täiesti 1st level see asi - "tundub imelik ergo hunt".

    Aga ei saa ka "prod" üle ja ümber sellest, et need, kes kõige rohkem postitavad, satuvad kohe tule alla. basically osad ei ole esimese 400 postituse juures veel sõna sekka öelnud, kuid hääletus juba käib ja osadel "readid" olemas.

    aga kohvipaksu pealt vineetrika
    More or less nii ongi ju? Kui mäng algab ja 1/4 inimesi postitanud, siis ikka hakkad wolfi otsima nende hulgast, kes poste teinud, mitte 0 posti vendade hulgast.

  11. #51

    Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

    No eks neil käib nii palju peenemalt, et üldisest jutu välja peetusest otsivad hunte. Meil on "sa mängid teisiti kui eelmine mäng" Seega oled hunt.

  12. #52
    Pokkerihai
    Liitus
    Sep 2010
    Postitusi
    1 617

    Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

    Tsitaat Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
    No eks neil käib nii palju peenemalt, et üldisest jutu välja peetusest otsivad hunte. Meil on "sa mängid teisiti kui eelmine mäng" Seega oled hunt.
    Nii kui ma aru saan, siis enamik selles mängus osalejad polegi üksteisega koos mänginud. Muidu kui ma random WW threade 2+2 lugesin, siis seal käis ikka massive meta selle ümber, kuidas eelmisi mänge mängiti.

  13. #53

    Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

    Tsitaat Algselt postitas overbet Vaata postitust
    Nii kui ma aru saan, siis enamik selles mängus osalejad polegi üksteisega koos mänginud. Muidu kui ma random WW threade 2+2 lugesin, siis seal käis ikka massive meta selle ümber, kuidas eelmisi mänge mängiti.
    No eks ikka. Käitumismaneerid ju kuigi palju ikkagi muutuvad hundina. Aga see ei ole see, et sa mängid teisiti kui eelmine mäng külana = sa oled lock hunt. Nagu meil siin tihti lugu on.

  14. #54
    Pokkerihai
    Liitus
    Sep 2010
    Postitusi
    1 617

    Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

    Tsitaat Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
    No eks ikka. Käitumismaneerid ju kuigi palju ikkagi muutuvad hundina. Aga see ei ole see, et sa mängid teisiti kui eelmine mäng külana = sa oled lock hunt. Nagu meil siin tihti lugu on.
    Ma pole küll selliseid asju tähele pannud, pigem teistsugused probleemid siin.

  15. #55

    Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

    Tsitaat Algselt postitas overbet Vaata postitust
    Ma pole küll selliseid asju tähele pannud, pigem teistsugused probleemid siin.
    Vaata game 13 kui olime karupojaga hundid. Mul BWG ja Timziga suht sama pikk history. BWG tuleb ja hääletab mind ning ütleb, et ma alustan mängu liiga agaralt seega hunt. Hiljem tuleb timz ja ütleb, et eelmine kord külana olin palju agaram ja hääletab mind.
    See, et ma seal tegelikult hunt olin ei mängi üldse rolli.

    Siis mingi sellised asjad, et ühe korra inimese hundi playd näinud, siis pani hääle esimese postiga. Järgmine mäng ütleb esimene post "yo" ning teine post paneb hääle, tembeldatakse hundiks jms. Siis BWG "hunt ütleb jo, küla ütleb tere" ja kogu siuke .....
    Viimati muudetud WowAwiAA poolt : 18.10.13 at 14:33

  16. #56
    Pokkerihai
    Liitus
    Sep 2010
    Postitusi
    1 617

    Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

    Aga correct readid olid ikkagi.

  17. #57

    Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

    Tsitaat Algselt postitas overbet Vaata postitust
    Aga correct readid olid ikkagi.
    No ei ole correct ju. Nad ei teadnud isegi kas ma olin nüüd agaram või tagasihoidlikum. Näiteks see praegu käimasolev mäng rebisin päevad otsa kaasa teha, vaevalt sellist mängu veel tuleb minu poolt, kus day1 alates rebestan end päevad otsa. Aga nüüd on kõigil see teema kohe ees ja visatakse hundiread ära.
    Freeroll

  18. #58

    Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

    Champions mängust ka siis: Ega sammu nendega seal pidada õnnestu. Aga vixticator näib küll parajas cocky modes(expected) wolf.

  19. #59
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

    millise topicu peaks läbi lugema, et sellest mängust aimu saada. Võtsin ennem mingi randomi ette ja ei saa siiani väga hästi aru:S

  20. #60
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

    Tsitaat Algselt postitas yolpa Vaata postitust
    millise topicu peaks läbi lugema, et sellest mängust aimu saada. Võtsin ennem mingi randomi ette ja ei saa siiani väga hästi aru:S
    http://foorum.pokkeriprod.com/showth...ivad-postitada!

    Loe esimene post läbi, ehk siis reeglid ja ülesehitus.

    Peale seda võid seda sama teemat lugeda, et näha kuidas mäng käib.

Lehekülg 3, kokku 5 EsimeneEsimene 12345 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES