Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 4, kokku 14 EsimeneEsimene ... 23456 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 61 kuni 80, kokku 271
  1. #61

    Re: Härra Tuule pokkeristatistika

    Tsitaat Algselt postitas Davy
    Tuul kas raise nuppu kasutasid?
    Preflop raise'i tegin ainult QQ+ ja AK-ga, vahest AQo AJo ka, kui flopist straight flushi või suurt kolmikut ei saanud, siis mängisin tavalist postflop mängu
    (AKs, AQs ja AJs jätsin suurelt preflop tõstmata, kui olin first-in raiser hilisest positsioonist, sest tahtsin nendega royalit saada)

  2. #62

    Re: Härra Tuule pokkeristatistika

    Pärast üritust raha välja kanda, mu Unibeti konto blokeeriti, läheb põnevaks

    -edit-

    asi oli selles, et ma mu sissekande ja väljakande suhe oli liiga suur, loodan, et asi saab korda

  3. #63

    Re: Härra Tuule pokkeristatistika

    Tsitaat Algselt postitas Tuul
    Pärast üritust raha välja kanda, mu Unibeti konto blokeeriti, läheb põnevaks

    -edit-

    asi oli selles, et ma mu sissekande ja väljakande suhe oli liiga suur, loodan, et asi saab korda

    mismõttes suur ? nagu vähe oled sisse pannud kui välja tahad võtta ? ;D WTF

  4. #64

    Re: Härra Tuule pokkeristatistika

    Selles mõttes jah, et nädala ajaga tahtsin välja kanda mitukümmend korda suurema summa, kui olin sisse kandnud

  5. #65

    Re: Härra Tuule pokkeristatistika

    Yeah cool üritus, oleks võib-olla isegi proovinud aga olin täielikus pokkerisurmas sel ajal :P

  6. #66
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Härra Tuule pokkeristatistika

    Tsitaat Algselt postitas Tuul
    Pärast üritust raha välja kanda, mu Unibeti konto blokeeriti, läheb põnevaks

    -edit-

    asi oli selles, et ma mu sissekande ja väljakande suhe oli liiga suur, loodan, et asi saab korda
    See on unibeti poolt alatu. Ma ei ole triobeti sentigi sisse kandnud ja mitte kordagi pole väljamaksega mingeid probleeme esinenud. Ja välja olen ikka tuhandetes kandnud. Viimane väljamakse oli ka üsna magus. Selline asi teeb tigedaks kui oled ise kõik õigesti teinud ning siis heast peast suletakse konto ja panevad inimese muretsema. See nende mainele head ei tee.

  7. #67

    Re: Härra Tuule pokkeristatistika

    Jah, aga kõik sai õnneks kiiresti korda, ja minu sissekande ja väljakande suhe nii lühikese ajavahemiku jooksul võib tõesti kahtlust äratada

  8. #68
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Härra Tuule pokkeristatistika

    Aga miks triobetiga jamasid ei esine huvitav küll.

  9. #69
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: Härra Tuule pokkeristatistika

    oh, mul tuli see s6na meelde.
    sa oled BOONUSEHOOR

  10. #70
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: Härra Tuule pokkeristatistika

    Tsitaat Algselt postitas lebovend
    oh, mul tuli see s6na meelde.
    sa oled BOONUSEHOOR
    vähemalt rikas hoor!

    Mina teen küll tuulele vaikselt clap-clap, mees mõtles asja läbi, millised implied oddsid on ja kuidas mängida tuleks ja tulemus on ju NL4 kohta naeruväärne.

    Kusjuures ma usun, et mitte keegi pole NL4 mängides teeninud kahe nädalaga rohkem kui tuul :)

  11. #71
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: Härra Tuule pokkeristatistika

    wish -I- was a whore...

  12. #72

    Re: Härra Tuule pokkeristatistika

    Tsitaat Algselt postitas Keiss
    Aga miks triobetiga jamasid ei esine huvitav küll.
    Sest ma ei usu ka, et sul päris sarnaseid olukordi on triobetis esinenud

  13. #73
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Härra Tuule pokkeristatistika

    Ma arvan, umbkaudu olen triost üle 3000$ välja kandnud ja 0 sisse.

  14. #74

    Re: Härra Tuule pokkeristatistika

    jah, aga mina kannan sama summa esimest korda üldse ja korraga ning ainult nädal pärast seda, kui ma pea 100 korda vähem sisse kandsin (esimest korda). Vahe on olemas ja mina näen küll, miks see võib kahtlane tunduda. Isegi hea, et kontrollitakse ikka andmeid, muidu võiks igaüks kellegi terve bankrolli välja kanda, pärast kontole sisse häkkimist.

  15. #75

    Re: Härra Tuule pokkeristatistika

    Triobeti Jõulu eri freerollil sain 7. koha ja 50euri

  16. #76
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 379

    Re: Härra Tuule pokkeristatistika

    Tsitaat Algselt postitas Tuul
    Triobeti Jõulu eri freerollil sain 7. koha ja 50euri
    Ma seal shovesin kohe iga käega. Mul jäi lihtsalt karp lahti, et 3000 meest ja estikoht miski 500€. No lihtsalt ei hakka sumistama sellist turniiri. 4-5 kätt allin, keegi ei callinud. AK-ga allin, obv, et QQ callis ja kaotasin ning saingi kiirelt õhtale :)

  17. #77

    Re: Härra Tuule pokkeristatistika

    Ma sain top secret slowplay käest põske kohe alguses.

    UTG juba kannatada saanud stack limpis, midagi 900 chipsi oli alles, enne mind MP limp, AQ'ga lükkasin 6x BB, UTG läx all ini, teine vend callis, lükkasin üle ja callis ära.

    UTG oli AJ, ja wtf wth ubersecret MP'l oli AK.

    AJ igatahes võitis üldpoti ja AK'st ma ka jagu ei saanud ja sain ka õhtale :)

  18. #78
    Metsapull
    Guest

    Re: Härra Tuule pokkeristatistika

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Ma seal shovesin kohe iga käega. Mul jäi lihtsalt karp lahti, et 3000 meest ja estikoht miski 500€. No lihtsalt ei hakka sumistama sellist turniiri. 4-5 kätt allin, keegi ei callinud. AK-ga allin, obv, et QQ callis ja kaotasin ning saingi kiirelt õhtale :)
    Ma ma niisama laksisin seal A7-ga langesin 1010 vastu välja, igast imekätega olin algul võitnud juba näiteks 42 vs AJ. Oleks oma ässa kätte saanud selle A7-ga, siis sellel hetkel oleksin isegi CL saanud 18000 chipisga.

  19. #79
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: Härra Tuule pokkeristatistika

    ma panin ka seal alguses 30 k2tt konkreetselt anytwoga allini. sain triple upi. siis olin enamv2hem eemale tunnikese ja siis pelasin vast peaaegu tunnikese ja ikka out ja ilma sentideta:D

  20. #80

    Re: Härra Tuule pokkeristatistika

    Ma ka algul shovesin iga suurema käega, aga kõik flipid võitsin ja tegin paar suckouti ka, siis suure stackiga tiksusin viimaste laudadeni, kust vaatasin juba top3-e poole, aga finaallauas enam ära ei flipanud

Lehekülg 4, kokku 14 EsimeneEsimene ... 23456 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES