Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 14 12311 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 271
  1. #1

    Lightbulb Härra Tuule pokkeristatistika

    Tere, nüüd saate kõik mulle kaasa elada, hurra hurraa!

    Juuni 2008 hakkasin esimest korda pokkeris midagi õppima peale käte tugevuse teadmise. Liitusin ühe pokkerisaidiga, mis andis mulle 50 dollarit ja õpetas mängima esmalt väikese stacki strateegiat, toksisin algul seda ööd läbi NL25-s 9-16 laua peal, rake'i jooksis nagu muda, raha palju ei teeninud, aga koos FPP-dega sain korralikult ja ise olin väga rahul, et suutsin esimest kord võitvat mängu mängida, sellele aitasid palju kaasa ka mulle 50 dollarit andnud pokkerisaidi artiklid ja õppevideod.

    Kui sain juuliks bankrolli u.150 peale hakkasin NL10-s suure stackiga mängima, tellisin ka Starsist endale esimesed raamatud. suure stackiga mäng mul esiti hästi ei läinud, mäletan, et ei suutnud foldida ülepaare ja AK-d (kui midagi hittisin), mis oligi vist põhiveaks. Aga ikkagi teenisin ja kui sain bankrolli 300 peale, liikusin juba juulis NL25-te paariks päevaks, seal võitsin esimese päevaga 100 ja järgmisel päeval kaotasin kõik võidetu ja otsustasin üldse cashgame'ist mingiks ajaks loobuda. (Vahepeal sain ka Olympicult kingituse Doyle'i Supersystem raamatu ja 2500 kroonise turna pileti näol, aitäh neile).

    Hakkasin mängima 3.40 sit'n'go'sid, mis läksid mul alguses väga hästi, hiljem hoog rauges ja liikusin tagasi cashi. Septembris, kui olin juba rohkem raamatuid läbi lugenud ja sit'n'go dega korralikult bankrolli teinud, asusin u. 800 dollariga NL10-t grindima, otsustasin, et liigun NL25-te mitte enne oktoobrit ega mitte ka enne seda, kui bankroll on vähemalt 1000 dollari peal. Kuna aga sain juba enne septembri lõppu mõned päevad bankrolli tublisti üle 1000 dollari, läksin septembri lõpust NL25-te, kus mul kohe väga hästi läks ja kus ma siiamaani olen,
    Kavatsen mängida NL25-te ligikaudu novembri lõpuni ja tulemuste pealt vaadata, kas tasub siis juba ülesse poole liikuda.

    illustratsiooniks, minu kõigi aegade graafik ja sharkscope'i graafik, mis on kuidagimoodi vigane, tegelikult võitsin sit'n'go'dega palju rohkem, aga üleüldine joon on näha.


    Viimati muudetud Tuul poolt : 21.08.10 at 17:07

  2. #2

    Re: Härra Tuule pokkeristatistika

    Väga ilus graafik. Bankroll management paistab selge olevat. Respect!

  3. #3
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Härra Tuule pokkeristatistika

    Tere Tuul,

    Praeguse ilmaga tulid kohe Sina meelde ;D, Kohe ongi novembri lõpp, kas uuest kuust NL50 paistab või läheb veel aega.

  4. #4

    Re: Härra Tuule pokkeristatistika

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano
    Tere Tuul,

    Praeguse ilmaga tulid kohe Sina meelde ;D, Kohe ongi novembri lõpp, kas uuest kuust NL50 paistab või läheb veel aega.
    Tahan novembris ennast veel Nl25-s proovile panna, eesmärk on detsembriks NL50 liikuda, kui novembris kõik ilusasti lähe
    (paistab, et sa ajasid kuud sassi :P)

  5. #5

    Re: Härra Tuule pokkeristatistika

    Bankroll managementi koha pealt on sinult juba midagi õppida...kannatust ja sihikindlust ma mõtlen....ja paistab ,et häraa tuul ei tuulutagi :D...maladetz

  6. #6

    Re: Härra Tuule pokkeristatistika

    Kui ma muidu mängin Pokerstarsis, siis täna käisin triobetis lõbutsemas:


    Oleksin ma selle käega bad beat lauda sattunud, supleksin praegu rahas?
    Kusjuures vahva, et eelmine nädalvahetus, kui ma trios mõnisada kätt mängisin, sain oma elu teise royal flushi ja täna selline asi, rigggged

  7. #7
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Härra Tuule pokkeristatistika

    Vahel on silmailu ka vaja

  8. #8
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: Härra Tuule pokkeristatistika

    Nõrk... oleks siis kõrgemalt mastirealt biiti saanud....et siia vinguma oma biidi üle tulla.

    Trio biitidest on see ülinõrk ;D

    Räige käsi OMG

  9. #9

    Re: Härra Tuule pokkeristatistika

    Seda tulemust sa vist ei oodanud v?! :D

  10. #10
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Härra Tuule pokkeristatistika

    Mina isiklikult võtaks asja suht rahulikult kuna selliseid asju ei näe igapäev, ilus asi ikkagi midagi ei ole öelda.

  11. #11

    Re: Härra Tuule pokkeristatistika

    Oktoobri kokkuvõte:

    [img width=712 height=308]http://www.tuule.com/pokker/graafikud/oktoober_08.jpg[/img]

    Teenistusega olen rahul, novembris on plaanis mängida NL25-te ja saavutada suurem bb/100, mis see kuu oli 5.4
    lisaks mängida vähemalt 30.000 kätt

  12. #12

    Re: Härra Tuule pokkeristatistika

    Täna öösel mind mõrvati laudades:

    See graafik näitab käsi AA, KK, QQ ja AK:

    [img width=725 height=308]http://www.tuule.com/pokker/graafikud/suured.jpg[/img]


    üleüldine tänase öö graafik:

    [img width=725 height=308]http://www.tuule.com/pokker/graafikud/halb.jpg[/img]

  13. #13

    Re: Härra Tuule pokkeristatistika

    Alates eelmise kuu lõpust olen enamasti mänginud pot limit laudu ja kui neid piisavalt parasjagu pole, siis ka mõned no limit lauad sekka. Huvitav on aga see, et alates eelmise kuu lõpust läheb mul pot limit laudades hulga paremini kui no limit laudades, siin on selle kuu graafikud, mis on küll väga väike sample, aga kui eelmise kuu lõpp juurde lisada, siis on graafikute väljanägemine umbes sama. Ma kardan, et asi võib olla selles, et kui pot limitis mängitakse enamik käsi riverini, ja kui mõni muidu alla 1 agressiivsusega mängija flopil poti panustab või 2-beti teeb, siis alla väga tugeva käega callida ei tasu, aga no limitis on 1:1 võimalus, et kui mõni mees 2 dollarilisse potti oma ülejäänud 20 sisse viskab, kas tal siis on nuts, või on tal draw või üldse mitte midagi. Aga mul selliste vendade vastu on vahest raske foldida, kui mul endal hea käsi on.
    Üldiselt pean selle probleemi üle veel mõtlema, igatahes mängin hetkel pot limitit edasi, kuna tunnen, et see arendab postflop oskusi rohkem, eriti, kuna preflop raise'd on väiksemad ja potis on tavaliselt rohkem inimesi, kes ei ole ka nii pot commited.

    selle kuu pot limit graafik:

    [img width=727 height=308]http://www.tuule.com/pokker/graafikud/pot_limit.jpg[/img]

    selle kuu no limit graafik:

    [img width=727 height=308]http://www.tuule.com/pokker/graafikud/no_limit.jpg[/img]

  14. #14
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Härra Tuule pokkeristatistika

    Tsitaat Algselt postitas Tuul
    Alates eelmise kuu lõpust olen enamasti mänginud pot limit laudu ja kui neid piisavalt parasjagu pole, siis ka mõned no limit lauad sekka. Huvitav on aga see, et alates eelmise kuu lõpust läheb mul pot limit laudades hulga paremini kui no limit laudades, siin on selle kuu graafikud, mis on küll väga väike sample, aga kui eelmise kuu lõpp juurde lisada, siis on graafikute väljanägemine umbes sama. Ma kardan, et asi võib olla selles, et kui pot limitis mängitakse enamik käsi riverini, ja kui mõni muidu alla 1 agressiivsusega mängija flopil poti panustab või 2-beti teeb, siis alla väga tugeva käega callida ei tasu, aga no limitis on 1:1 võimalus, et kui mõni mees 2 dollarilisse potti oma ülejäänud 20 sisse viskab, kas tal siis on nuts, või on tal draw või üldse mitte midagi. Aga mul selliste vendade vastu on vahest raske foldida, kui mul endal hea käsi on.
    Üldiselt pean selle probleemi üle veel mõtlema, igatahes mängin hetkel pot limitit edasi, kuna tunnen, et see arendab postflop oskusi rohkem, eriti, kuna preflop raise'd on väiksemad ja potis on tavaliselt rohkem inimesi, kes ei ole ka nii pot commited.

    selle kuu pot limit graafik:
    See on standard, et pot limitis on winrate suurem. Mis limiti mängid? 25NL?

    Hoiatan kohe ette ära, et mida ülespoole liigud, seda vähemaks PL laudu jääb :(

  15. #15

    Re: Härra Tuule pokkeristatistika

    25 jah, käisin korra ka 50 vaatamas, seal oli sel hetkel PL laudu sama palju (10-20), millest mulle täiesti piisab, kummalisel kombel pole PL laudades kunagi pikka waiting listi ka

  16. #16
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Härra Tuule pokkeristatistika

    Tsitaat Algselt postitas Tuul
    25 jah, käisin korra ka 50 vaatamas, seal oli sel hetkel PL laudu sama palju (10-20), millest mulle täiesti piisab, kummalisel kombel pole PL laudades kunagi pikka waiting listi ka
    Millegipärast on PL vähem populaarsem aga tunduvalt fishim. Ei oska öelda, miks enamus regulare väldib PL laudu - ju pole aru saanud, et mäng on tegelt sama, mis NL aga ei saa PF all-in panna. Samuti häid short-stackereid on PL laudades vähem, mis on vägagi positiivne.

  17. #17
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Härra Tuule pokkeristatistika

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Millegipärast on PL vähem populaarsem aga tunduvalt fishim. Ei oska öelda, miks enamus regulare väldib PL laudu - ju pole aru saanud, et mäng on tegelt sama, mis NL aga ei saa PF all-in panna. Samuti häid short-stackereid on PL laudades vähem, mis on vägagi positiivne.
    Nii ta on tõesti, sai mängitud PL vanasti rohkem kuna tase oli tohutult kehvem. Nüüd aga Toweris tänu softile rikuti kõik ära, pandi valikud peale NL või PL, short ja full ring jne, pärast seda pole enam PL mängijaid ei saa aru kuhu naad kadusid.

  18. #18

    Re: Härra Tuule pokkeristatistika

    Kuna mul on tunne, et ma ei suuda ainult enda jõul enam piisavalt kiiresti edasi areneda, siis otsin kedagi paremat, kes oleks huvitatud minu õpetamisest, igasugused diilid on võimalikud

  19. #19

    Re: Härra Tuule pokkeristatistika

    Tsitaat Algselt postitas Tuul
    Kuna mul on tunne, et ma ei suuda ainult enda jõul enam piisavalt kiiresti edasi areneda, siis otsin kedagi paremat, kes oleks huvitatud minu õpetamisest, igasugused diilid on võimalikud
    Räägi, mis juhtunud on siis? Kas asi ei ole äkki lihtsalt downswingis?

  20. #20

    Re: Härra Tuule pokkeristatistika

    Viimastel päevadel on mul kehvemini läinud küll, aga tundsin vajadust kellegi näpunäidete järele juba varem; tundub ,et areng on pidama jäänud ja juba enne downswingi oli mu max winrate NL25-s 5 bb/100 juures, kõige suurem miinus on aga mu tohutud kaotused nonSD pottides, sain sellest alles hiljuti teada, kui ma paar päeva tagasi HE manageri muretsesin. Näib, et ma suudan mängida kas väga tight nit stiley'i, millega ma kaotan nonSD pottides tohutult, aga võidan suurte kätega piisavalt, et plussi jääda, kui aga muutun loose'imaks, siis suudan teha break even mängu.
    Õhtul lisan ka graafiku.

Lehekülg 1, kokku 14 12311 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES