Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 21, kokku 47 EsimeneEsimene ... 11192021222331 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 401 kuni 420, kokku 937
  1. #401
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Libahunt XIV - ainult mängijad võivad postitada!

    GOOD LUCK KÜLA!

  2. #402

    Re: Libahunt XIV - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    KAS VISA ÜTLEKS NII HUNDINA ENNE KUI MA TEDA HÄÄLETASIN
    TA TULEKS TIMZIGA HÄÄLETUSEGA KAASA HUNDINA, SEST TAL OLEKS POOGEN

  3. #403
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Libahunt XIV - ainult mängijad võivad postitada!

    Imo Visa clearis end kogu mänguks praegu.

  4. #404

    Re: Libahunt XIV - ainult mängijad võivad postitada!

    timz

  5. #405
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Libahunt XIV - ainult mängijad võivad postitada!

    Karupoeg on KÜLA!

  6. #406
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Libahunt XIV - ainult mängijad võivad postitada!

    timz

  7. #407
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Libahunt XIV - ainult mängijad võivad postitada!

    5 timz0333 (mylolo, donkament, q_q, tolmuahv, karupoeg)
    5 q_q (WowAwiAA, ranka, timz0333, Toomasl, TõnisL)
    1 VisaHing (VisaHing)

    kuni 22:25 võib saata privaatsõnumi kui kuskil viga

  8. #408
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Libahunt XIV - ainult mängijad võivad postitada!

    Count loeb.

    Küla poos üles kasutaja timz0333, ta oli külatark.

  9. #409
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Libahunt XIV - ainult mängijad võivad postitada!

    EDASIPIDI ON IGA POSTITUS, MIS ON TEHTUD 22:01 VÕI HILJEM MODKILL ILMA ERANDITETA.

  10. #410
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Libahunt XIV - ainult mängijad võivad postitada!

    Counterit ei saa ikka tööle, aga asja uuritakse. Täna peaks mul countide jaoks rohkem aega olema päeva lõpu poole, aga ei saa midagi lubada. Võite ise ka hääli kokku lugeda.

    Foorumikella näete, kui scrollite täiesti alla. Soovitan copyda tekst, mis te postitada soovite, refreshida ja siis pasteda nii ruttu kui võimalik kui refreshimisel selgus, et kell on 22:00 või varem. Öö algab alates 22:01-st olenemata kas teema lukustatakse või mitte.

  11. #411
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Libahunt XIV - ainult mängijad võivad postitada!

    Hundid tapsid kasutaja VisaHing, kes oli tavaline külaelanik.

    On päev!

  12. #412
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Libahunt XIV - ainult mängijad võivad postitada!

    First off, paras kägar olukord muidugi. Hundid võisid endal küll persed otsast naerda selle peale. Aga noh, juhtub.

    Ilmselt on kõik ühel nõul vaid selles: timz ei olnud orchestrated kill, vaid täiesti juhuslik. Kui selles keegi kahtleb, siis seda on lihtne lahata. Muuhulgas oleks timzi poomise organiseerimiseks olnud vaja Visahinge appi, kes nüüd on confirmed & dead küla. Eraldi küsimus on, mida me sellest juhuslikust killist järeldada oskame või saame.

    Alustada võiks üldsegi sellest, mida timz külatargana ütles või ei ütelnud. Copy-pasten järgmisse posti.

  13. #413
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Libahunt XIV - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Laas on way hundisem kui first game.
    Ainus väga selge vihje. Ülejäänud vihjed olid "Visahing on olnud key player", "Visahing tundub kahtlane", "karupoeg tundub külane", "karupoeg tundub hundine", "ranka jutt on külane".

    Ehk siis Visahinge ja karupoja suhtes mõlemale poole vihjeid ja välistaks, et ta neid peekis. Ranka osas üks väga soft vihje, Laasi osas väga tugev vihje.

    Nüüd võiks teised ütelda, kas on ka variant, et timz oleks lihtsalt surnud ilma endast märki maha jätmata? Kui ta vähegi hea mängija on, siis ei tohiks seda kindlasti teha. Aga mina olen temaga mänginud 1 kord koos ja ta oli out teiseks päevaks juba. Seega nfc siin.

  14. #414
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Libahunt XIV - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Pean varsti ära hääletama ja kuna meil 2 külatarka kes ütlevad, et qq hunt siis on hetkel qq hääl kõige rohkem obv eks.

    Karupoja ainus reason qq-i pushida lihtsalt külana on see, et veel oma ego boostida ja kui peaks täppi minema on eriti win. Samas külaseisukohast on see sitt push ja karupoeg nii külale ei teeks.

    Jäävad variandid hunt ja KT

    Korra on see liin olnud tõene... .
    Lisaks timzilt veel selline post. Tuleb silmas pidada, et timz TEADIS, et karupoeg ei ole KT. Miks ta ütleks, et "jäävad variandid hunt ja KT"? Kas ta arvas seda lihtsalt? Või ta teadis (karupoeg oli peeked hunt)? Igatahes oleks see KT-lt väga halb statement kui ta pole päriselt karupoega peekinud ja teda hundina näinud.

  15. #415

    Re: Libahunt XIV - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Küla mõelge selle peale, et Tolmuahv/Q_Q/Karupoeg 1 neist on väga suure % hunt. Meid leveldakse praegu.
    Ja meid leveldatigi ära. Karupoeg ei söödud ära, miks sest visahinge clearis end selle postiga selgeks külaks ja hundud nägid siis ohtu. Eilne tsirkus siin karupoja, q_q, ja tolmuahvi vahel näitas et siin ei ole mitte üks vaid nad kõik võivad olla hundid.
    Selles mängus on pandud algajad mängijad külaks ja kogenud hunditeks ja hundid selged dikteerivad seda mängu.

  16. #416
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Libahunt XIV - ainult mängijad võivad postitada!

    Viimases postis ma kaldun arvama, et timz siiski *arvas*, et karupoeg on hunt. Sest see karupoja liin, et tuleb kohe välja fake KT-na q_q kallale ja loodab, et õhtuks asi laheneb tema kasuks ja ei jäta temast äärmiselt kahtlast muljet...See on ikka fucking long shot.

  17. #417
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 418

    Re: Libahunt XIV - ainult mängijad võivad postitada!

    toomasl

  18. #418

    Re: Libahunt XIV - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    IMPORTANT: MINA EI OLE KT. Kui karupoeg claimis KT, siis mõtlesin, et claimin otsekohe sama ja saan creditit samapalju või rohkem. Seega oleks karupoeg võinud esimene öö ellu jääda kui hundid peavad tema ja minu vahel flippama.

    Nüüd kardan, et me oleme kogemata hoopis q_q’le pihta saanud KT-na. Sel juhul me ei tohi teda üles puua. Sest muidu poote te järgmisena minu-karupoja, whatever we do. Ja hommikuks on tõeänoliselt karupoeg söödud ka. See jätaks küla sitta seisu, kuna q_q, karupoeg on out ja minu credibility null. Lisaks pole ühtegi cleared küla peale Wow.

    Aga kui me väldime KT poomist täna, siis on homme meil VÄHEMALT 3 cleared küla: Wow, karupoeg, tolmuahv. Sel juhul süüakse öösel ära q_q ja hommikul näeme, et ta oli KT. PALUN SÄÄSTAME q_q TÄNA!

    Kui q_q ei ole KT, siis tuleb homme õige KT välja. Me oleme ikkagi teises päevas vähemalt 3 cleared külaga (day0+day1 peek+KT). See on väga hea. Lisaks sellele on meil homme alles tugev player base (kas q_q või karupoeg või vahel mõlemad), 3 cleared küla garanteeritud ja kogu sellest olukorrast üksjagu reade.

    Karupoeg: Ma ei näe kuidagi, et sa tegelikult KT oleksid. Ausalt ei näe. Mina ka ei ole. Q_q andis ühe konkreetse vihje ja loobus. Kui sa teisiti ei ütle, siis ma tegelikult ka arvan, et ta on KT. Sest tegelik hunt ei oleks nii rahulikult ja veendunult ütelnud otsekohe, et „mina ja Wow külad; tolmuahv ja karupoeg halvad külad“. Hundina oleks ta pidanud natuke sweatima ja arvama, et ongi peeked.

    Kui karupoeg nõustub, on meil võimalik 4 häält kokku saada hetkel: q_q, karupoeg, tolmuahv ja Wow. Need peaks kõik minema ühele kandidaadile väljaspoole claime, nagu q_q ütles. Aga mul pole ühtegi kindlat kandidaati, kes see olla võiks. Ootan siin teiste ettepanekuid. Kõigele sellele on vaja karupoja accepti, et ta ei ole KT.
    Tolmuahv saad sa välja tuua selle konkreetse vihje mis sinu arvates q_q ütles, et ta on KT.

  19. #419
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Libahunt XIV - ainult mängijad võivad postitada!

    mylolo, do your own fucking legwork. Seda küsis Wow ka eile ja ma tõin selle väga täpselt välja quoted ja postid. Kui peast õigesti mäletan, siis mingi 260-ish post, kus ta viitas #232-le ja ütles, et "Kui lenC ütleb homme, et ma olin KT, siis vaadake #232".

    Kui sa selles olukorras oleksid fake KT, kes tuli karupoega KT-na katma, aga sai aru, et karupoeg on ka fake KT, mida sa siis teeksid? Jääksid vait ja laseks q_q oksa tõmmata? Tuleks välja?

    Üldiselt veits frustreeriv on kui osad tegelased seltskonnast ikka kõige elementaarsemaid asju ka kaasa ei mõtle.

  20. #420

    Re: Libahunt XIV - ainult mängijad võivad postitada!

    Kogu eilne situatsioon:

    ( Click to show/hide )

Lehekülg 21, kokku 47 EsimeneEsimene ... 11192021222331 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES