Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 36, kokku 47 EsimeneEsimene ... 26343536373846 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 701 kuni 720, kokku 937
  1. #701
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Libahunt XIV - ainult mängijad võivad postitada!

    Okei. Asi muutus just huvitavamaks.
    Toetume hetkel faktidele, et Karupoeg oli küla ja rääkis tõtt ning tema jutt ka "makes sense" ehk tõesti Toomasl, T6nisL saaks külaelanikeks liigitada.

    Alles jäävad hetkel järgmised mängijad:

    -andres-
    KristjanLaas
    MyLolo
    ranka
    tolmuahv

    Lootsime, et selleks hetkeks on hundina tembeldatud ka wow, kuid hetke q_q storyline wowi suhtes reversed ehk kokkuvõtvalt wow lihtsalt keerisesse tõmmatuna tembeldati hundiks. Misstep paljudele.

    Kui nüüd võtta arvesse veel eile õhtul toimuvat, siis kujunes välja paar, kus ranka tembeldas tolmuahvi külaks ning tolmuahvi vastusena ei saa sel juhul ka ranka hunt olla. Taaskord kaks mängijat end kõvasti sidunud ehk probably minna hetkel seda teed, et nad tõesti on külaelanikud.

    Alles jääksid mina, Laas ja MyLolo. Viimase kohta on raske midagi öelda, sest olen max 5te posti tema poolt kokku näinud ja miskit readi ei ole nende arvelt võimalik välja lugeda. Kas hunt lambanahas?

    KristjanLaas omakorda võib olla suspicious. Samas tema kasuks räägivad faktid, et esimesel päeval lockis enne suuremat rongi juba q_q ära ning seejärel vahepeal oli mängust eemal. Oleks next level, kui see, et tal oli q_q boldimata, oligi nii mõeldud ja lootis, et mod ei muuda seda boldiduks?

    Ise arvan, et olen teiste jaoks küllaltki cleared küla, kuigi Laas siiski eilsel õhtul nimetas ka minu nime, et teised seda ära ei unustaks. Miks ta seda tegi? Karupoeg külana samas läbi mängu uskunud mu külasust ja teiste arvamust pole väga kuulda olnud.

    Tolmuahv postita oma mõtted ka, keda üldse lahkama hakata, sest hetke olukorras, kus ise clearisd ranka ehk ka sina. Karupoeg clearis vennad toomal ja tõnisl. Nüüd arvata, et kolmikust mina, laas ja mylolo on kaks hunti?
    Kui mind clearida, siis jääksidki alles laas ja mylolo? Arvamusi nüüd. Mylolo aktiivsust tahaks ka näha, sest muidu temast sotti ei saa.

  2. #702
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Vote Count 700 to 699

    Imo hetkel peame tegema valikud laasi ja mylolo vahel, kui tolmuahv ranka kohta ümber ei mõtle, sest isegi kui karupoja "read" vendade kohta osutub valeks, siis hetke seisuga pole nende puhul lihtsalt mitte millestki kinni hakata ja 3dal päeval random pick võtta ei tundu enam hea mõte.

  3. #703
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 104

    Re: Libahunt XIV - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas -andres- Vaata postitust
    Okei. Asi muutus just huvitavamaks.
    Toetume hetkel faktidele, et Karupoeg oli küla ja rääkis tõtt ning tema jutt ka "makes sense" ehk tõesti Toomasl, T6nisL saaks külaelanikeks liigitada.

    Alles jäävad hetkel järgmised mängijad:

    -andres-
    KristjanLaas
    MyLolo
    ranka
    tolmuahv

    Lootsime, et selleks hetkeks on hundina tembeldatud ka wow, kuid hetke q_q storyline wowi suhtes reversed ehk kokkuvõtvalt wow lihtsalt keerisesse tõmmatuna tembeldati hundiks. Misstep paljudele.

    Kui nüüd võtta arvesse veel eile õhtul toimuvat, siis kujunes välja paar, kus ranka tembeldas tolmuahvi külaks ning tolmuahvi vastusena ei saa sel juhul ka ranka hunt olla. Taaskord kaks mängijat end kõvasti sidunud ehk probably minna hetkel seda teed, et nad tõesti on külaelanikud.

    Alles jääksid mina, Laas ja MyLolo. Viimase kohta on raske midagi öelda, sest olen max 5te posti tema poolt kokku näinud ja miskit readi ei ole nende arvelt võimalik välja lugeda. Kas hunt lambanahas?

    KristjanLaas omakorda võib olla suspicious. Samas tema kasuks räägivad faktid, et esimesel päeval lockis enne suuremat rongi juba q_q ära ning seejärel vahepeal oli mängust eemal. Oleks next level, kui see, et tal oli q_q boldimata, oligi nii mõeldud ja lootis, et mod ei muuda seda boldiduks?

    Ise arvan, et olen teiste jaoks küllaltki cleared küla, kuigi Laas siiski eilsel õhtul nimetas ka minu nime, et teised seda ära ei unustaks. Miks ta seda tegi? Karupoeg külana samas läbi mängu uskunud mu külasust ja teiste arvamust pole väga kuulda olnud.

    Tolmuahv postita oma mõtted ka, keda üldse lahkama hakata, sest hetke olukorras, kus ise clearisd ranka ehk ka sina. Karupoeg clearis vennad toomal ja tõnisl. Nüüd arvata, et kolmikust mina, laas ja mylolo on kaks hunti?
    Kui mind clearida, siis jääksidki alles laas ja mylolo? Arvamusi nüüd. Mylolo aktiivsust tahaks ka näha, sest muidu temast sotti ei saa.
    Punane osa. Olen alati öelnud, et esimestel päevadel vähem aktiivseid pommitada, sest muidu juhtub see, mis alati on juhtunud ja juhtus ka täna - aktiivsed mängijad surevad esimesena.

    Ma ei ole ka sittagi postitanud ja lennanud under the radar ning kuuli ei saa. Suht mõttetu nii mängida, kui tuuakse IRL rollid välja ja lisaks tulistatakse aktiivseid mängijaid, kes postitavad ka siis, kui nad ei ole under the pressure.

  4. #704
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 104

    Re: Vote Count 700 to 699

    Tsitaat Algselt postitas -andres- Vaata postitust
    Imo hetkel peame tegema valikud laasi ja mylolo vahel, kui tolmuahv ranka kohta ümber ei mõtle, sest isegi kui karupoja "read" vendade kohta osutub valeks, siis hetke seisuga pole nende puhul lihtsalt mitte millestki kinni hakata ja 3dal päeval random pick võtta ei tundu enam hea mõte.
    Karupoja info oli õige, aga kas ta read on õige? See on ka üks küsimus ja seepärast ei tohiski irl sitta sisse tuua. Laasi kohapealt ei oska midagi öelda.

  5. #705
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Libahunt XIV - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Punane osa. Olen alati öelnud, et esimestel päevadel vähem aktiivseid pommitada, sest muidu juhtub see, mis alati on juhtunud ja juhtus ka täna - aktiivsed mängijad surevad esimesena.

    Ma ei ole ka sittagi postitanud ja lennanud under the radar ning kuuli ei saa. Suht mõttetu nii mängida, kui tuuakse IRL rollid välja ja lisaks tulistatakse aktiivseid mängijaid, kes postitavad ka siis, kui nad ei ole under the pressure.
    Täiesti nõus, endal vahetu kogemus puudub, kuid nagu näha siis see paratamatus selle mängu puhul?
    Enda kohta ütlen, et arvestades mis esimesel päeval lahti läks, siis kuidagi raske oli üldse day1 miskeid poste teha, sest sellele lainele, mis karupoeg ja tolmuahv tootma olid hakanud, oli raske saada.

  6. #706
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Vote Count 700 to 699

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Karupoja info oli õige, aga kas ta read on õige? See on ka üks küsimus ja seepärast ei tohiski irl sitta sisse tuua. Laasi kohapealt ei oska midagi öelda.
    Täpselt seda mõtlesingi, aga basically meil 0 infot, et vendade kohta taaskord miskit otsust võtta või arutada selle readi õigsuse/vale suhtes.

  7. #707
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Libahunt XIV - ainult mängijad võivad postitada!

    1 hint veel, mille kallal endal hetkel aega töötada pole. Donkamenti postid peaks läbi käima ja proovima välja uurida, mis kasu oli huntidel tema tapmisest.

  8. #708
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Libahunt XIV - ainult mängijad võivad postitada!

    Also miks tolmuahv veel elus on. Kellele see meeldib. Ehk siis läks donkament, aga tolmuahv sees.

  9. #709
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Libahunt XIV - ainult mängijad võivad postitada!

    Minu esimene mõte mu elus püsimise kohta täiesti neutraalse view'na:

    1) Olen hunt
    2) Hundid jätavad mu ellu, sest küla tuleb väga tõenäoliselt minu peale, aga ei tuleks donkamenti peale day3.

    Ma arvan, et arvestades kõike seni toimunut peaksin mina olema kõige tõenäolismalt tule all täna. Kuna karupoeg oleks mind selles olukorras ainsana üheselt clearinud ja tema on surnud. Ma ei näe hetkel, et keegi teine oleks kogu mu storyt jälginud ja suudaks mind clearida. Ranka välja arvatud, kes leidis selle modega seotud telli. Kuivõrd see oli minu arust nii unikaalne tell, siis see peaks tähendama, et ranka ja mina oleme ühel poolel. Kas külad või hundid.

    That said, ma ei julge enam seda lõpuni 100% uskuda, sest kui ranka oleks seal hundina level 3 mängu teinud ja mind nii clearinud (plaaniga hiljem ära süüa), siis ta oleks ka sama liigutusega iseend clearinud seal lõpuni välja. Ehk siis potentsiaalselt oleks see kogu mängu võitev liigutus olnud, kui ta oleks sellele hundina tulnud ja mind külana clearinud. Ma küll arvan, et 95% oli ranka seal minuga ühel poolel, aga kui tema on hunt ja mina küla, siis minu 100% lock clear temale tähendaks külale mängu kaotust. Seega ma jätan siia mingi väikese võimaluse sisse, et ranka tegi hundina mängu kõige parema liigutuse, et end lõpuni clearida.

  10. #710
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Libahunt XIV - ainult mängijad võivad postitada!

    Btw, ma ei spekuleeri modkilli põhjuste üle, aga: Kui modkilli saab külamees, kas siis tasakaalustamiseks ei peaks küla mitte saama ühte poomist juurde? Praegu jäi küla insta palju nõrgemasse seisu kui küla kaotas kõigepealt ühe külamehe ja siis tasakaalustamiseks...veel ühe külamehe. Kas see nii käibki tavaliselt?

  11. #711
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Libahunt XIV - ainult mängijad võivad postitada!

    Vaatasin üle. Minu arust on tugevamalt või nõrgemalt cleared tänaseks:
    Ranka (by me), tolmuahv (ranka, karupoeg eile õhtul eeldusel, et qq on hunt), toomasl, t6nisl.

    Ülejäänute hulgast otsisin hunti. Kaugelt kõige parem pick oli minu jaoks mylolo. Lugesin kõik ta postid üle koos häältega. Tema senised actionid:

    1) Hääl Visahinge peale day1 algus. Visahing oli küla.
    2) Day1 õhtul 22:00 (!!!): Liikus timzi peale viimasel hetkel ja päästis qq poomisest. S.t. ta jälgis teemat koguaeg ja hüppas peale viimasel hetkel. Donkament tegi sama, aga tema oli küla.
    3) Day2 päeval tuli minu selga ja hääletas ka otsekohe mind.
    4) Day2 päeval nõustus Wow-i kommentaariga, mis mind süüdistas. Kuigi see oli kogu mängu minu arust kõige jaburam post ja ma tõmbasin selle juba lausehaaval ribadeks ja kommenteerisin sealt kõike.

    Ehk siis all in all: 3 häält seni. Neist 2 confirmed külad+mina. Lisaks sellele ei tulnud ainsana kaasa qq hääletusega kummalgi päeval. Võib ju väita, et "valisin oma ära ja jäin selle juurde", aga see ei päde. Ta tuli 22:00 kaasa timzi votega, s.t. ta oli koguaeg teemat jälgimas, ei postitanud midagi, aga oli valmis häält switchima. Samamoodi istus ta eile päeval sees pidevalt, kuigi ainus contribution peale minult küsimuse esitamise ja Wow-ga nõustumise oli t6nisl poole pöördumine, et "edit" nuppu ei tohi kasutada. Kui mängija tuleb korraks siia lugema, siis ta tegeleb 200 posti läbi lugemisega, mitte viimase posti peale valvepolitseiniku rolli täitmisega.

  12. #712

    Re: Libahunt XIV - ainult mängijad võivad postitada!

    Tere

    Lõpuks ka nüüd arvuti taga. Te arvate et olen vaikne hunt, et vähe postitand aga kui esimesel päeval tõmmati rekside poolt selline hoog sisse siis ei osanud ma midagi õelda. Mul alles teine mäng ja esimeses mängus söödi kohe esimene päev ära. Vaatan nüüd eilse õhta postid ära ja annan teada mis ma arvan.

  13. #713

    Re: Libahunt XIV - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust

    1) Hääl Visahinge peale day1 algus. Visahing oli küla.
    2) Day1 õhtul 22:00 (!!!): Liikus timzi peale viimasel hetkel ja päästis qq poomisest. S.t. ta jälgis teemat koguaeg ja hüppas peale viimasel hetkel. Donkament tegi sama, aga tema oli küla.
    3) Day2 päeval tuli minu selga ja hääletas ka otsekohe mind.
    4) Day2 päeval nõustus Wow-i kommentaariga, mis mind süüdistas. Kuigi see oli kogu mängu minu arust kõige jaburam post ja ma tõmbasin selle juba lausehaaval ribadeks ja kommenteerisin sealt kõike.
    2) Läksin kaasa rongile, mida sina alustasid ja q-q oli sellege kohe nõus.
    1 päeva hääled; 5 timz0333 (mylolo, donkament, q_q, tolmuahv, karupoeg), 5 q_q (WowAwiAA, ranka, timz0333, Toomasl, TõnisL). Seega kõik hääled mis on q_q ehk hundi peal on kas nii õelda külad. timzi peal on kaks küla , hunt q-q, sina ja mina.
    Üldse ei hääletanud andres ja kristjan. Seega peaks hundid olema tolmuahv, andres või kristjanlaas.
    3) Day 2 algul tundus WowAwiAA jutt mulle seeditav ja ülejäänud päeva ei jõudnud kahjuks arvuti taha.

  14. #714
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Libahunt XIV - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas mylolo Vaata postitust
    2) Läksin kaasa rongile, mida sina alustasid ja q-q oli sellege kohe nõus.
    1 päeva hääled; 5 timz0333 (mylolo, donkament, q_q, tolmuahv, karupoeg), 5 q_q (WowAwiAA, ranka, timz0333, Toomasl, TõnisL). Seega kõik hääled mis on q_q ehk hundi peal on kas nii õelda külad. timzi peal on kaks küla , hunt q-q, sina ja mina.
    Üldse ei hääletanud andres ja kristjan. Seega peaks hundid olema tolmuahv, andres või kristjanlaas.
    3) Day 2 algul tundus WowAwiAA jutt mulle seeditav ja ülejäänud päeva ei jõudnud kahjuks arvuti taha.
    5 timz0333 (mylolo, donkament, q_q, tolmuahv, karupoeg)
    See siin ongi suhteliselt huvitav olukord juba ju. Viimase minuti muudatused. karupoeg, donkament cleared ja surnud külad. Tolmuahv most likely ka küla, q_q hunt. Alles jääd siin viimase hetke häälemuutjana sina.

  15. #715

    Re: Libahunt XIV - ainult mängijad võivad postitada!

    Hääletage siis mind välja siis näete et tolmuahv on hunt koos sinuga

  16. #716
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Libahunt XIV - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas mylolo Vaata postitust
    Hääletage siis mind välja siis näete et tolmuahv on hunt koos sinuga
    Lol. Miks selline lause nüüd. Postita edasi nüüd, keegi pole veel kedagi ju välja pickinud. Kuskilt tuleb lihtsalt alustada, sest nö see seos kukkus alt ära, et q_q+wow midagi koos moodustanud.

    +Why postitad, et mina+tolmuahv?

  17. #717

    Re: Libahunt XIV - ainult mängijad võivad postitada!

    vabandust postitasin nati valesti õige oleks mina ehk küla ja hunt ehk tolmuahv

  18. #718
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Libahunt XIV - ainult mängijad võivad postitada!

    Mylolo: sa saad end clearida vaid väga pôhjalikult selgitades. Kuni sa seda ei tee, oled sa faktide pôhjal prime suspect. Kui sa küla oled, siis tooda ja räägi. Su jutus ei teki ebakôlasid kui tôtt räägid.

  19. #719

    Re: Libahunt XIV - ainult mängijad võivad postitada!

    Teen siis oma nägemuse.
    -andres- : Esimene päev midagi huvitavat ei rääkinud. Ei näinud mõtet ühegi rongipeale hüpata. Day 2 liitus ranka arvamusega, kus ranka clearis tolmuahvi külaks. Postis kus karupoeg clearib irl-ga Toomasl ja tõnisl kirjutab selliselt:Sina tõid välja ranka, toomasl, tõnisl, juurde tolmuahv(ranka väljatoodu) ja mina(kes vähe rohkem mänginud, siis ei tohiks väga kahtlusi olla minu külasuses.. See viimane lause on ei tee teda veel minuarust külaks. Küla või hunt
    Kristjanlaas: Day 1 külatark kirjutas selliselt Laas on way hundisem kui first game. . KArupoeg teeb ettepaneku võtame täna kristjani siis q-q vastab täna küll mitte tuues välja et uut mängijat 2x ikka ei võeta välja. Day 2 on sama postiga nõus mis mina. Järgmisena arvaa et q-q on kindlalt hunt ja tund enne päeva lõpu kirjutab aga kui q-q ongi küla..... Rohkem hundi kui andres.
    järgneb....

  20. #720

    Re: Libahunt XIV - ainult mängijad võivad postitada!

    Andres, kuna sa mind suudistad oled sa minu jaoks hundine. Loe mu postid labi, ma ei ole mitte kuidagi hunt, day2 olin ma mingil hetkel ainus kula, kes uldse proovis midagigi teha.

    Tolmuahv ka, te olete liiga lihtsalt clearinud enda jaoks liiga suure hulga inimesi valja.

    That being said oleks loogilinevhaaletada tolmuahvi, juba selle parast, et ta ikka veel sees on. Aina vahem usutav on see, et ta jaetakse sisse selle parast, et ta niikuinii valja haaletatakse, sest eile hommikust saadik raakisin juba mina, et ta on eile vaga kula olnud minu jaoks ja hiljem clearis ta enda jaoks veel ka ranka, siis mina oleks hundina ta selle peale ise kindlalt valja votnud.

Lehekülg 36, kokku 47 EsimeneEsimene ... 26343536373846 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES