Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 39, kokku 47 EsimeneEsimene ... 293738394041 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 761 kuni 780, kokku 937
  1. #761

    Re: Libahunt XIV - ainult mängijad võivad postitada!

    Panin praegu hääle ära kuna olen 5-8 arvutist eemal.

  2. #762
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Libahunt XIV - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    ja kas karupoja surm ei võiks olla seotud toomase ja tõnisele alibi tekitamiseks? kui küla suri, kes neid kaitses, siis ei oleks ju põhjust neil hunt olla. ometi on nad väga vaiksed olnud. aga nüüd kaon. 17.00-18.00 vahel olen tagasi terve õhtu.
    Karupoja oleks pidanud nagunii ära sööma, ta mõtleb liiga palju ja on külana ohtlik. See t6nise-toomase argument ei päde seal kaugeltki nii palju. See võis olla positive side-effect, aga mitte söömise põhjus. Karupoeg ise on oma söömise põhjus juba.

  3. #763

    Re: Libahunt XIV - ainult mängijad võivad postitada!

    Kristjan post 719

  4. #764

    Re: Libahunt XIV - ainult mängijad võivad postitada!

    T6nise ja toomase kombo kais mul ka vaga tugevalt peast labi

  5. #765

    Re: Libahunt XIV - ainult mängijad võivad postitada!

    Tolmuahv ranka combost tolmuahv way kulam.

  6. #766
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Libahunt XIV - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    T6nise ja toomase kombo kais mul ka vaga tugevalt peast labi
    Ma ei usu, et T6nis+Toomas on tõenäoline. Nad oleksid sellega kogu mängu alt vedanud räigelt. Kui 2 hunti on põhimõtteliselt täiesti inactive, siis lõpus on kõik väga pettunud, et mängu kui sellist polnudki ja oli vaid q_q solo vs rest of the bunch. Ma ei tunne härrasid isiklikult, aga usun, et nad huntidena mängiksid kasvõi kohusetundest kaasa. Nad ei tahaks asshole-type võitu saada, ma pakun. Aga nende totaalne passiivsus huntidena oleks justnimelt see.

  7. #767

    Re: Libahunt XIV - ainult mängijad võivad postitada!

    Samas tolmuahv ilmselt hundina puuakski minule koige rohkem kula olla, sest olen semifollower.

  8. #768
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Libahunt XIV - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Samas tolmuahv ilmselt hundina puuakski minule koige rohkem kula olla, sest olen semifollower.
    I wouldn't care. Eelmises mängus tõmmati sind tänu minule oksa, kui mäletad. Kuigi sa olid ka siis ütelnud, et ma olen külane. Mul pole kindlaid eelistusi, v.a. et ma ei üritaks vist toomas+t6nis combot moosida, sest neid lihtsalt pole kohal.

  9. #769
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Libahunt XIV - ainult mängijad võivad postitada!

    Overall: Ma ei leia absoluutselt mitte midagi, mis õigustaks mylolo olemasolu. Hüpleb ringi, seni hääletanud vaid külasid, argumente ei kuula eriti ja külana väärtust ei lisa. Ma tahaks sealt kas rohkem kätte saada kui ta küla on või siis kui midagi ei tule, tõmbaks ta oksa.

    KL, -andres-, t6nis, toomas on kõik minu jaoks palju softimad cased. Ranka on müsteerium vaid seetõttu, et ta koos minuga elus on täna. Aga seal on nii räigelt palju leveleid võimalik mõelda vs q_q, et enne kui ma ei saa kinnitust, et q_q ei tohtinud nightkille nõustada, ei võta ma ranka suhtes enam seisukohta.

  10. #770

    Re: Libahunt XIV - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Kurat! Mõelge nüüd ometi kaasa. Miks mina-ranka elus oleme? Kas q_q sai aidata nightkille valida?
    Miks läks donkament, kes mitte midagi konkreetselt ei teinud. Üks post oli kus arvad, et tolmuahv on hundine aga kuna ta ei suutnud analüüsida teda siis see jäi sinna. Day1 samamoodi ütleb et tolmuahv on rohkem hunt kui KT. Kuna tee mõlemad clearisite teineteist siis 1 peaks loogika järgi olema hunt. Kas ranka?

  11. #771
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Libahunt XIV - ainult mängijad võivad postitada!

    mylolo: Vaata mu senist juttu. Keegi peaks q_q vastuse enne andma. Kui q_q võis nightkille korraldada, siis me võime rankaga mõlemad ka külad või hundid olla. Kui ei võinud, siis ma ei usu, et ülejäänud hundid seda levelit välja mõtleks. Kui tahad minu või ranka selga tulla, siis aita enne sellele küsimusele vastus saada.

  12. #772

    Re: Libahunt XIV - ainult mängijad võivad postitada!

    Aitaks küll aga aga ei tea. Leidsin varasemates mängudest sellise punkti: Postitamine on lubatud ainult siis, kui oled elus

    Kui sul on roll, mis lubab suhelda mänguteemaväliselt siis võid seda teha ainult siis kui su roll seda lubab. Ja ainult isikutega, kellega su roll seda lubab

    Hundid võivad üksteisega suhelda 24h päevas

  13. #773

    Re: Libahunt XIV - ainult mängijad võivad postitada!

    Seega q_q ei võinud eilselt nightkilli korralda. Kas ta tegi seda me ei tea.

  14. #774
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Exclamation Vote Count 700 to 773

    Hääled seisuga post 700 kuni 773
    Öö saabub 05:00:58 pärast

    ---
    Hääli Lynch Hääletajad
    1 KristjanLaas mylolo (15)
    1 mylolo tolmuahv (20)
    5 ei ole hääletanud Toomasl (0), T6nisL (0), ranka (7), KristjanLaas (17), -andres- (12)

  15. #775
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Libahunt XIV - ainult mängijad võivad postitada!

    Kas surnud hunt on hunt või ei ole? Ta ei postita siin ofc, sest ei tohi. Aga "hundid võivad suhelda üksteisega 24h". Ma tahaks siin selgust saada kui võimalik. Kuni seda ei ole tuleb eeldada, et q_q juhib endiselt huntide tööd?

  16. #776
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 111

    Re: Libahunt XIV - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas mylolo Vaata postitust
    Aitaks küll aga aga ei tea. Leidsin varasemates mängudest sellise punkti: Postitamine on lubatud ainult siis, kui oled elus

    Kui sul on roll, mis lubab suhelda mänguteemaväliselt siis võid seda teha ainult siis kui su roll seda lubab. Ja ainult isikutega, kellega su roll seda lubab

    Hundid võivad üksteisega suhelda 24h päevas
    Mis selle posti point on? Noob-claim?

  17. #777
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Libahunt XIV - ainult mängijad võivad postitada!

    Kui tohib, siis ta obv aitab teisi hunte.

  18. #778
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 111

    Re: Libahunt XIV - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Kas surnud hunt on hunt või ei ole? Ta ei postita siin ofc, sest ei tohi. Aga "hundid võivad suhelda üksteisega 24h". Ma tahaks siin selgust saada kui võimalik. Kuni seda ei ole tuleb eeldada, et q_q juhib endiselt huntide tööd?
    IMO võib. Kui ma olen hunt olnud, ja ära söödud, siis wolfchatist ei ole kunagi välja visatud ja ka vastupidi. Iseasi on see, kas ta viitsib peale surma mängu nii pingsalt jälgida, et nõu anda.

  19. #779

    Re: Libahunt XIV - ainult mängijad võivad postitada!

    Ta viitsiks kindlalt

  20. #780
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Libahunt XIV - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    IMO võib. Kui ma olen hunt olnud, ja ära söödud, siis wolfchatist ei ole kunagi välja visatud ja ka vastupidi. Iseasi on see, kas ta viitsib peale surma mängu nii pingsalt jälgida, et nõu anda.
    Ma ei tea kui kõrgelt ranka hetkel viitsib mõelda, aga hundina ta seda posti ei teeks imo.

Lehekülg 39, kokku 47 EsimeneEsimene ... 293738394041 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES