Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 122, kokku 122 EsimeneEsimene ... 2272112120121122
Näidatakse tulemusi 2 421 kuni 2 434, kokku 2434
  1. #2421

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas q_q Vaata postitust
    Sest nendest claimidest tuleb rohkem halba, kui head.

    Nt see karupoja claim eelmine mäng day1, kui mu hundiks fake peekis, rikkus minu jaoks mängu ära.

    Ja sa ei saa nö rahus mängida, vaid pead koguaeg oma clami "elus hoidma", s.t kui sa day1 fake-peekid mängija X küla siis sa ei saa teda hääletada ega midagi seni kuni õige kt on teada, sest muidu su kate pole vett pidav.
    fyp

  2. #2422

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas q_q Vaata postitust
    Sest nendest claimidest tuleb rohkem halba, kui head.

    Nt see karupoja claim eelmine mäng day1, kui mu hundiks fake peekis, rikkus kõigi teiste jaoks day1 ära.

    Ja sa ei saa nö rahus mängida, vaid pead koguaeg oma clami "elus hoidma", s.t kui sa day1 fake-peekid mängija X küla siis sa ei saa teda hääletada ega midagi seni kuni õige kt on teada, sest muidu su kate pole vett pidav.
    aga kuidas jääb reaalse kt-ga siis? ei hakkagi katet pakkuma, ja tuleb loota, et kt lihtsalt nii asjalik, et jätab oma peekid kuskile postidesse?

  3. #2423
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    fyp
    Huntidele oli see mäng väga easy win.

  4. #2424
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas Fortune Vaata postitust
    aga kuidas jääb reaalse kt-ga siis? ei hakkagi katet pakkuma, ja tuleb loota, et kt lihtsalt nii asjalik, et jätab oma peekid kuskile postidesse?
    Selles mõttes ma mängin iga mäng aktiivselt ja postitan palju ja võtan väga tugevaid seisukohti (nt ütlen: wowat ei tohi kunagi hääletada), niiet ma pakun mul KT-na pole raske selget vihjet jätta, mis samas huntidele väga obvious ei tundu.

    Ehk mis minusse puutub siis mul on iga mäng kate üleval isegi, kui ma seda teadlikult ei tee. :)

    Kui sa teist moodi mängid siis sulle võib teistsugune still sobida. Päeva lõpus nö standard kate jätta (kui ma kt siis [mu tugevaim read] on küla) ei ole halb tegelikult.

  5. #2425
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas Fortune Vaata postitust
    kt fake claimide kohta võiks keegi strateegilisest poolest midagi asjalikumat rääkida, lenc, vapsik, q_q? see chari fake claim failis ju sp, et sa ei feik claimi kunagi hunti, sest kui sa paned mööda, siis huntidel 100% teada, et sa pole kt, ühesõnaga tegelikult sa teed huntidele kt hundi lihtsamaks. Kui fake claimid, siis pead lihtsalt leidma enda jaoks kõige külama useri ja claimima teda oma peekiks? am i right?
    Ma pikalt ei viitsi rääkida hetkel. Day 1 ei tasu kindlasti claimida. Ei KTna ega vanillana. KTna on tarvis saad võimalikult palju peeke. Kui Sa KTna day 1 ei claimi, siis ei tasu seda ka tavalise külaelanikuga teha. Pmst tahad hero olla, kes üksi mängu ära lahendab, aga tegemist on ikkagi meeskonna mänguga. Teiseks on oht, et fakeclaimi peale võib õige külatark end ära anda või siis tehakse külatarga jaht huntidele lihtsamaks, sest paljud reedavad et nad pole külatark. Ehk siis tavaliselt tekitatakse sellega rohkem segadust ja kahju. Palju kasulikum on jätta mingi taoline cover, kus ütled, et XXX on alati küla. Või et kui ma olen külatark, siis Visahing on küla. Obv parem oleks neid asju vähe peenemalt korraldada, aga arvestades vähest kogemust arvan ma, et ei tasuks asja väga keeruliseks teha ning lihtne külatarga cover iga küla poolt oleks parim. Külatark saaks siis oma peegi samal viisil jätta, kui kõik nii mängiks.

  6. #2426
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Esimesel ööl ei soovita külatargal mängijaid nagu q_q ja karupoeg. Külatarga peamine ülesanne on saada siiski võimalikult palju peeke. Mitu küla peeki on parem kui üks hundi peek. Q_q ja karupoeg on tihti mängijad, kes esimene öö mättasse lüüakse ning väga tihiti on päev 2 ja Sul ainult 1 peek. Samuti ei tasu peekida sellist venda, kes Sa arvad et on hunt, kuid suure tõenäosusega püüakse lähipäevadel üles. Üldiselt tasuks peekida selliseid keskmiseid vendi, kes arvatavasti püsivad kaua mängus ning keda ei pooda päeval üles ning keda tavaliselt esimestena hundid maha ei löö öösel.

    Obv on asi väheke keerulisem ning sõltub igast konkreetsest mängust ja olukorrast, aga väga valesti ei saa minna kui niimoodi mängid. See on rohkem 13 ja 17 venna mängude kohta.

    9 venna omad on natukene teine tera.

  7. #2427
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    nice post vapsik.

  8. #2428

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Tegelikult BWG teeb ise endale elu raskeks selle räige enese rebestamisega, hakkab lõpuks üle mõtlema. Mul oli liiga palju aega käes ning tegin sama mis tema ja minu mäng oli vähemalt niisama AIDS.

  9. #2429
    Pokkerihai
    Liitus
    Sep 2010
    Postitusi
    1 617

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Wow, su mäng oli küll fine imo.

  10. #2430

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    D3 lockclearisin pmslt 2 hunti :D. Ja siis keerutasin nii palju tolmu üles erinevaid teooriaid välja tuues, aga ühelegi pidama polnud võimalik jääda. Mnjeh, ei näi fine. BWG misreadid olid süütud kõige selle kõrval.

  11. #2431
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    keegi foorumi toimimisega kursis olev võiks paar asja selgeks teha.

    posti edit ei refreshi lehte?
    uue posti tegemine ei refreshi lehte?
    ainult refresh toob kõik postid nähtavale?

  12. #2432
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas LuuK Vaata postitust
    keegi foorumi toimimisega kursis olev võiks paar asja selgeks teha.

    posti edit ei refreshi lehte?
    uue posti tegemine ei refreshi lehte?
    ainult refresh toob kõik postid nähtavale?
    kiirvastus ja edit ei refreshi

  13. #2433
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    Liitus
    Sep 2013
    Postitusi
    2 145

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Oleks ma timziga sisse jäänud siis oleksime ka kaotanud. Char suht kindlalt oleks läinud.

  14. #2434
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
    Oleks ma timziga sisse jäänud siis oleksime ka kaotanud. Char suht kindlalt oleks läinud.
    :(

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES