Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 18, kokku 122 EsimeneEsimene ... 816171819202868118 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 341 kuni 360, kokku 2434
  1. #341
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 321

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Luuk, Fabulous, Fortune, Char, Camu, Avicii, Neeme

    Nemad peaksid olema meie kandidaadid. Kellel on parimad põhjendused, siis tooge välja ja alustame nende luuramisega. Me saame nii või naa juba homme infot nende kohta, kes aitasid neid samu inimesi "paljastada" oma põhjendustega. Pärast öökille on eelmise päevade põhjendused, argumenteerimised jne. väga väärtusliku infoga.

  2. #342
    Pokkerihai
    Liitus
    Sep 2010
    Postitusi
    1 617

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    ranka

    Pole midagi mõistlikku öelnud; ajab totaalset iba, käitub oma readidele/jutule vastu. Ma võtaks ranka ja peegiks öösel BWG. BWG ei saa täna anyway nightkilli kui küla+ on suure tõenäosusega hunt. Aga kui ma eksin ja on küla, siis saab lõpus kaasa aidata kõvasti.

  3. #343
    Pokkerihai
    Liitus
    Sep 2010
    Postitusi
    1 617

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Luuk, Fabulous, Fortune, Char, Camu, Avicii, Neeme

    Nemad peaksid olema meie kandidaadid. Kellel on parimad põhjendused, siis tooge välja ja alustame nende luuramisega. Me saame nii või naa juba homme infot nende kohta, kes aitasid neid samu inimesi "paljastada" oma põhjendustega. Pärast öökille on eelmise päevade põhjendused, argumenteerimised jne. väga väärtusliku infoga.
    no ikka kohutavalt võssa wolflist minu meelest. try harder.

  4. #344
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 321

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Ja teiseks võiks suruda ka nii, et alati peab põhjendama oma häält. Kes ei põhjenda, siis tõmbame tema võlla või need, kes ei hääleta. Sel juhul me sunnime inimesi põhjendama oma otsuseid ning samuti hundid ei saa passida niisama ning peavad tooma välja argumente.

    See on väärtusliku info, kui lihtsalt postcount kogumine. Teeme seemäng korralikult ja töötame üheskoos ning ajame hundid urust välja.

  5. #345
    Pokkerihai
    Liitus
    Sep 2010
    Postitusi
    1 617

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Sa ranka alusta oma wolflisti põhjendamisest. Luuki pole vaja, kõigi teiste puhul olgu põhjendus olla.

  6. #346
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 321

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas overbet Vaata postitust
    ranka

    Pole midagi mõistlikku öelnud; ajab totaalset iba, käitub oma readidele/jutule vastu. Ma võtaks ranka ja peegiks öösel BWG. BWG ei saa täna anyway nightkilli kui küla+ on suure tõenäosusega hunt. Aga kui ma eksin ja on küla, siis saab lõpus kaasa aidata kõvasti.
    Kus on mu read? Mis readi ma välja tõin? Ja kuidas ma käitun vastu? Algusest peale ju panin hääli neile, kes ei ole votenud. Sina ajad iba.

  7. #347
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 321

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas overbet Vaata postitust
    Sa ranka alusta oma wolflisti põhjendamisest. Luuki pole vaja, kõigi teiste puhul olgu põhjendus olla.
    Pole hetkel.

  8. #348
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 321

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas overbet Vaata postitust
    Sa ranka alusta oma wolflisti põhjendamisest. Luuki pole vaja, kõigi teiste puhul olgu põhjendus olla.
    Ja sinu jutt on vastuoluline. Sa ütled, et mul on readid ja siis ütled, et too välja oma wolflistid. Kui mul on readid, siis pidid sa ju neid liste nägema, aga näed neid ei ole ja sa tead ise ka.

  9. #349
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 321

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas overbet Vaata postitust
    ranka

    Pole midagi mõistlikku öelnud; ajab totaalset iba, käitub oma readidele/jutule vastu. Ma võtaks ranka ja peegiks öösel BWG. BWG ei saa täna anyway nightkilli kui küla+ on suure tõenäosusega hunt. Aga kui ma eksin ja on küla, siis saab lõpus kaasa aidata kõvasti.
    Ja kui mind täna välja hääletate, siis toimub see, mis on alati toimunud. Aktiivsed mängijad on alati main targetid esimesel päeval. Miks sa sellest aru ei taha saada? Ma ei saa aru, et üheski mängus, ei ole mitte keegi, mitte kunagi sellele küsimusele vastanud.

    Täpselt nagu seinaga räägiks.

  10. #350
    Pokkerihai
    Liitus
    Sep 2010
    Postitusi
    1 617

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Mine sa ka oma jutuga. Sa käsed kõigil põhjendusi tuua, aga ise ajad mingit ümmargust mulli ja pole mitte mingeid väiteid toonud.

  11. #351

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    eyestabber siin ka ju ikka väga hundine olnud. Tema kasuks räägib ainult see, et tean teda irl ja ta võib vabalt külana ka day1 hunt tunduda. Siiski hetkel kõige safem.

  12. #352

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    day1 külana hunti mängida, st.

  13. #353
    Pokkerihai
    Liitus
    Sep 2010
    Postitusi
    1 617

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Ma natuke aega tagasi arvasin, et ranka-BWG-Luuk-eyestabber võiks tõesti wolfcombo olla, aga ranka-BWG vist koos hundid ei ole. Ranka peaks sel juhul üsna varsti Luuktraini üritama käima lükata.

  14. #354
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 321

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas overbet Vaata postitust
    Mine sa ka oma jutuga. Sa käsed kõigil põhjendusi tuua, aga ise ajad mingit ümmargust mulli ja pole mitte mingeid väiteid toonud.
    OMG

    Sest kõik mu hääled olid alguses täiesti randomid. Viimane hääl oli enda koha kaitseks mängus. Strateegiline põhjendus enda mängus hoidmiseks. Küll, aga mänguline põhjendus puudub.

    Pokkeriga võrreldes kasutan hetkel NASH, aga reaalsuses oleks muu mäng, kui openfold/openshove suurema EV-ga.

    Ega sinu põhjendused minu suunal ka head ei ole.

  15. #355
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 321

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas overbet Vaata postitust
    Ma natuke aega tagasi arvasin, et ranka-BWG-Luuk-eyestabber võiks tõesti wolfcombo olla, aga ranka-BWG vist koos hundid ei ole. Ranka peaks sel juhul üsna varsti Luuktraini üritama käima lükata.
    Kust siis selline arvamus tuli? Luuktraini tõmbaksin igahetk käima, kui mu pealt kaoksid hääled.

  16. #356
    Pokkerihai
    Liitus
    Sep 2010
    Postitusi
    1 617

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Ranka toomas pokkerianalooge=wolfy, vaadake mängu nr. 5 või mis ta oli, seal samasugune jutt hundina, kui tule alla jäi.

  17. #357

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Overbet, viska mingi kiirem nimekiri koos esmaste readidega, keda mis rolli peale paneksid.

  18. #358
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    See võib tunduda jabur aga ma tõesti ei usu, et bwg oleks hundina selle pinky promise mulle andnud.

  19. #359
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    q_q ei kaitseks nii tugevalt teist hunti. Kas teist küla hundina ja tundub, et võtab ka külana tugevaid seisukohti. Ehk optimal rõve strat mille vastu tema puhul mõlemal juhul raske mängida.
    Sind kaitsesin ju, ütlesin kohe, et KL ei tohi lynchida day1.

  20. #360
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    eyestabber siin ka ju ikka väga hundine olnud. Tema kasuks räägib ainult see, et tean teda irl ja ta võib vabalt külana ka day1 hunt tunduda. Siiski hetkel kõige safem.
    Eyestabber on kohutav lynch.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 9 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 9 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES