Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 36, kokku 122 EsimeneEsimene ... 2634353637384686 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 701 kuni 720, kokku 2434
  1. #701
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    Liitus
    Sep 2013
    Postitusi
    2 145

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    No mu thin-read oli based sellepealt, et ma vaatasin eile kõikide mängijate profiilid läbi ja kuidas oli activity.

    Päris paljud profiilid olid pigem "puhtad" polnud mängijaid läbi käinud, võibolla nii palju rohkem teisi kohe otsa käinud või pigem külad.

    Mõtlesin alguse lahti teha selles, et Neeme kuna oli confirmed hunt ja vaatasin ringi kus profiilid ta oli käinud kuna ilmselgelt oleks vaja olnud teiste huntidega kontakte vahetada vähemalt korrakski.

    Ainuke profiil kus ta oli kirjas oli Fortune ja tema kõrval nimi oli Luuk ja enne seda Visahing (millega ma siis mõtlesin, et rollikiri saadetud) 2 hundut teevad kontakti.

    Samas oli sinu profiili activity wow profile - Avicii, Char, Fortune, Karupoeg

    Ma algselt ei näinud selles midagi imeliku ja mõtlesin, et pigem sa küla aga su praegused vastused tõmbasid natukene kahtlusi.
    Mul on notepadis kirjas ka selline asi
    Wow protecting luuk once
    Wow protecting luuk twice

    Ja ausalt kui arvestada profiilide külastamist siis overbeti ei saaks siduda, küll aga tema hundilisusest räägivad pigem ta postid mis ma eelnevalt ka välja tõin. Samas kui eksin võib olla teistmoodi.

    Fortune hääletus Neeme peale ei oleks imelik, tanki lükata üks hunt ja nagu näha poole küla jaoks on ta hetkel pigem cleared. Aga ma ei tea siis need 3 posti mis tulid täpselt samal ajal

    20:29 Fortune - mingi mäng postitas shitloads, siis kui bwg-ga lõpus sõdisid
    20:29 neeme - back, 30 minta aega, loen ka viimase 2 tunni postid siis läbi...
    20:29 Luuk -I cannot tell a lie.

    Täna LuuK teeb väga imeliku KT claimi, et ta pole 2 päeva saanud peeke?

    Ma ei tea selliseid mõtteid, mingi andres, ranka, karupoeg, camu võiks ka oma panuse anda ma üksinda sõdinud kõigiga terve päev siin.

  2. #702
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    Liitus
    Sep 2013
    Postitusi
    2 145

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Aga kuna overbeti readid on pigem gamebased ja sinu readid outofgame based siis ma pigem lynchin overbeti

  3. #703
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    Liitus
    Sep 2013
    Postitusi
    2 145

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    + mu pinky promise buddy ütles, et sa lockcleared tal on kombeks olnud day1 valesi vendi clearida aga ma hetkel tahaks uskuda, et oli õigus.

  4. #704

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    sõdur oled

  5. #705

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    hea post btw

  6. #706
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    Liitus
    Sep 2013
    Postitusi
    2 145

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Perfect-play rush tuli tahaks nii räigelt, et statistika on õige.

  7. #707

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Mäletan kas oli vist Mylolo, kui esimest korda mängis külastas eesimese asjana kõigi nimekirjas olijate profiile ja sai ka teemas sellepärast mingit tuld.
    Mina olen küla ja ma ütlen kohe kõigile, et ärge mingeid järeldusi siit tehke ei minu ei teste profiilikülastuste osas.

  8. #708

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Ainuke profiil kus ta oli kirjas oli Fortune ja tema kõrval nimi oli Luuk ja enne seda Visahing

    See on oluline osa, kas Fortune uus mängija ka eksole?

  9. #709

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Btw ma ei ole mängu esimeses pooles strong player kill, ma paneks hundina probably Luukile kohe luuki ära ja oleks sangar kuni võiduka lõpuni küla jaoks. Ei ole kindel kas teeksid seda, aga...

  10. #710

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Tegelikult ei paneks ka, püüaksin ace peale minna hundina. Nvm.

  11. #711
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    Liitus
    Sep 2013
    Postitusi
    2 145

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
    Mäletan kas oli vist Mylolo, kui esimest korda mängis külastas eesimese asjana kõigi nimekirjas olijate profiile ja sai ka teemas sellepärast mingit tuld.
    Mina olen küla ja ma ütlen kohe kõigile, et ärge mingeid järeldusi siit tehke ei minu ei teste profiilikülastuste osas.
    Sellepärast lynchingi pigem overbeti kuna sa külastasid teisi profiile ka nagu timz, avicii.


    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Ainuke profiil kus ta oli kirjas oli Fortune ja tema kõrval nimi oli Luuk ja enne seda Visahing

    See on oluline osa, kas Fortune uus mängija ka eksole?
    Ei tea kas uus aga see oli ainuke profile jep.

  12. #712

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Aga ma eelmise mängu alguses juba hide? Ja siis ei näita ju kui kellegi profiili külastada? Või näitab teise inimese profiilil, et oled külastanud?

  13. #713

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Trrrr see on nii shady mäng, see pole enam libahunt :S

  14. #714
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    Liitus
    Sep 2013
    Postitusi
    2 145

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Tundub, et see ei loe. Kirja läks ikka külastus. Cliff Neemel polnud hide niikuinii peal, LuuK'il profile activity wiped ja kuna eelnevalt käis ainult VisaHing ja siis tulid nemad järgi siis tunduvad suht head oddsid

  15. #715
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    Liitus
    Sep 2013
    Postitusi
    2 145

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Ja kõige suurem asi on see, et miks Neeme otsustas kõikidest profiilidest just fortune oma lahti teha siis?

    + Need postid lähevad üli hästi kokku, et nad kolm on hundid.

  16. #716
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    Liitus
    Sep 2013
    Postitusi
    2 145

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Nii, et mu faktid on out of game ja in game ja selle alusel võin vabalt lynchida. Väga suure tõenäosusega olen öökill niikuinii täna, et naudingi viimast päeva... :)

  17. #717

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Pmslt sa tõmbasid praegu kahtluse peale ja kuni külasid lynchime ja need tegelased elus seni on ikka mingi tõrge küladel sees.
    Kui nad on hundid ja kogu asi klapib, siis GG sa võtsid just kogu lõbu ära.

  18. #718
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    Liitus
    Sep 2013
    Postitusi
    2 145

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
    Trrrr see on nii shady mäng, see pole enam libahunt :S
    Ei mäleta jah kes ütles, et mu mängus tegevus oli "Private Messaging" eks

  19. #719

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    ma vaatasin ta profiili, sest ma tahtsin kiirelt ta viimaseid poste leida, et sealt mingit põhjust leida,et kas teda hääletada. Ma hääletasin teda esimesene muidu, ei põhjendand küll kuidagi, aga hääletasin teda sp, et välistusmeetodil osad teised välistasin ja paremakt kandidaati ka pold.

  20. #720
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    Liitus
    Sep 2013
    Postitusi
    2 145

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
    Noo see pole otseselt threadis
    Tsitaat Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
    Omg Bwg-l live tell mu kohta :( Busted.


    Tahtsin korra lihtsalt quoteda sest sa võibolla slippisid siin. Ma ei taha uskuda, et see on slip pigem oled ikka küla aga võib olla, et kui hakkab ring koomamaks jääma siis keegi saaks kergemini välja tuua.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 10 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 10 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES