Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 42, kokku 122 EsimeneEsimene ... 3240414243445292 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 821 kuni 840, kokku 2434
  1. #821

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Kuni sealt hunte hitib, lähevad nad 3 riburadapidi, niiet New rand imo.

  2. #822

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Aga BWG on ikka endiselt mölakas.

  3. #823

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    high five wowale, kes tuli eile kiirelt neeme rongi peale pärast ta slippi.

    overbet, ma lihtsalt remargi korras küsin. 2 korda järjest day 1 hundi tabanud ma n.ö. pm esimesena. Kuidas sa suhtud sellesse?

  4. #824
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
    Puhas leht.
    no aga ma ei saa ju seda kuidagi ise tekitada, et midagi varjata vms? see lihtsalt näitab mu forever alone staatust..

  5. #825

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    sest fortune pani kanti siin.
    lamp imo, vastasin kohe kui seda bwg poste lugesin ja nagu näha sain valesti aru, miks ma peaks kiirustades vastama ja riskima mingi lambi slipiga kui ma oleks hunt? Külana vastad ju kohe, sest midagi karta ka nkn pole.

    Pealegi on sealt profiilist üldse näha millal keegi mind vaadanud on? atm seal selline järejkord Viimased 10 külastajat sellel lehel olid:
    Char, Cupid, Fuzzy, fyte, hakkameimema, kardaanirist, neeme, Skyline, taavi, variatsioon on need suvalises järjekorras või selles järjekorras millises vaadatud on?

  6. #826

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas Char Vaata postitust
    q_q võeti maha obv, sest ta oli viimane, kes neemele liigutas.


    kui aus olla, siis see on üsna hundine. nii tüüpiline..."aaa ma tulin tagasi, vaatasid läbi kiirelt, jah tundub hea rong" loogilisi seletusi pole, üks suur mull, annab otsustavad hääle rankale, kui neeme tules. 21:58



    arvan, et timz0333 on täna hea rong.


    KÜLA:

    viimase 10 minuti jooksul liigutasid hääle neemele:

    karupoeg
    wow
    andres

    +fortune, sest hoidis hääle lõpuni
    mina ja wowa tekitasime selle neeme asja eile. vähemalt sellisel moel, et ranka tulest päästa. Lõpus isegi ärritusin selle peale ja sellega õnnestus q_q hääl ka kõige tähtsamana sinna saada

    mina peaksin nüüd olema üsna cleared.

  7. #827
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 321

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Lihtsalt ei viitsi kõike poste läbi lugeda ;( sorry, et sitt küla olen. täna olen kuni hommikuni arvutis ja järgnevad päevad ka, kuna saime lõpuks oma korteri ja ei pea iga natukese aja tagant söögi jahile minema, mis teinekord viib tunni-kolmese linnas uitamisena.


    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Hommik, polegi ammu teise päeva jõudnud.

    Char,

    Saan aru, et olen suspect nr 1 aga joondusin lihtsalt suurest isandast qq-st ja neeme rong tekkis ennem kui oma hääle lukku panin. seega oleks mul hundina olnud väga ez ennast clearida ja neemele hüpata ilma igasuguse kahtluseta. Ei näinud neemes hunti ja ei pidanud seda vajalikuks lihtsalt.

    Nüüd afk suht palju. rl ja sünnipäevad aga mingi hetk tagasi ja vaatan kes siin neemega koos võiks olla. see on lol muidugi, ethundiga koos sattusin ranka vagunile :D
    Tekitad alibit? (point@sinine)

    Tsitaat Algselt postitas camu Vaata postitust
    Ranka üritab mängu mängida täpselt nii, nagu ta teeks seda ka külana/hundina. Pakub aind välja suvalisi nimesid ja üritab vett sogaseks ajada.

    Peale kuut olen aktiivsem, hetkel siga palju tegemist.
    Kas ma peaksin olema sinu moodi vait ja lisaks loopima suvalisi nimesid nagu ükskord tegid? Saad sa aru, et ma oleks olnud külana ka siis AFK ja ma ei teinud ühtegi posti toopäev.

    Ma aitan mängu lahendada erinevalt sinust. Kohe tuleb ka hääl.

  8. #828
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    Liitus
    Sep 2013
    Postitusi
    2 145

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas Fortune Vaata postitust
    lamp imo, vastasin kohe kui seda bwg poste lugesin ja nagu näha sain valesti aru, miks ma peaks kiirustades vastama ja riskima mingi lambi slipiga kui ma oleks hunt? Külana vastad ju kohe, sest midagi karta ka nkn pole.

    Pealegi on sealt profiilist üldse näha millal keegi mind vaadanud on? atm seal selline järejkord Viimased 10 külastajat sellel lehel olid:
    Char, Cupid, Fuzzy, fyte, hakkameimema, kardaanirist, neeme, Skyline, taavi, variatsioon on need suvalises järjekorras või selles järjekorras millises vaadatud on?
    Seega see obviously muutub. Ja pigem sa just kiiruga vastasidki kuna teil kogu play lendas vastu taevast kui ma sellega välja tulin.

  9. #829
    Pokkerihai
    Liitus
    Sep 2010
    Postitusi
    1 617

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Mul selline vb veits kahtlane teooria, et ranka ja neeme mõlemad hundid ja ülejäänud hunte tuleks otsida nende hulgast, kes eile kumbagi ei hääletanud. Muidugi suurim vastuväide sellele teooriale on, et ranka oleks saanud ennast semi-clearitud neemet hääletades, kui neemel nkn minek. Aga kui ranka villager, oleks hundid saanud väga lihtsalt lõpus ranka peale ära lahendada selle asja.

    Pluss, vaadake seda neeme posti alguses, kus ta ütleb, et peaks inactive mängijaid pushima, mis on nii rankane jutt. Vean kihla, et ranka käskis wolfchatis seda neemel öelda.

    ranka

  10. #830

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Vaadake esmalt #768

  11. #831

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    #816 ja #818 kah.

  12. #832

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas Fortune Vaata postitust
    lamp imo, vastasin kohe kui seda bwg poste lugesin ja nagu näha sain valesti aru, miks ma peaks kiirustades vastama ja riskima mingi lambi slipiga kui ma oleks hunt? Külana vastad ju kohe, sest midagi karta ka nkn pole.

    Pealegi on sealt profiilist üldse näha millal keegi mind vaadanud on? atm seal selline järejkord Viimased 10 külastajat sellel lehel olid:
    Char, Cupid, Fuzzy, fyte, hakkameimema, kardaanirist, neeme, Skyline, taavi, variatsioon on need suvalises järjekorras või selles järjekorras millises vaadatud on?
    Esimese osa kohta, kui sinu nime polnud neeme profiilil ja sa claimid, et vaatasid ta profiili, siis ikkaig misstep ju.

    Teine osa hetkeseisul agreed ja ei ole loog.

  13. #833

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
    Seega see obviously muutub. Ja pigem sa just kiiruga vastasidki kuna teil kogu play lendas vastu taevast kui ma sellega välja tulin.
    ja miks ma kiiruga peaks vastama kui kogu play vastu taevast, kas see ei peaks mitte olema just see koht kus reevaluateda terve mäng?

  14. #834
    Pokkerihai
    Liitus
    Sep 2010
    Postitusi
    1 617

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    high five wowale, kes tuli eile kiirelt neeme rongi peale pärast ta slippi.

    overbet, ma lihtsalt remargi korras küsin. 2 korda järjest day 1 hundi tabanud ma n.ö. pm esimesena. Kuidas sa suhtud sellesse?
    nicely done. Pane nearconfimed külana sama palju inputi ka, nagu WW13 day 2 hundina. Mis rankast arvad?

  15. #835
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 321

    Re: Vote Count 570 to 794

    Fabulous

    Teine kanditaat oleks Camu või overbet, sest nad tõesti ei aita mängu lahendada. Fabulousi valisin kuna teistpäeva vait.

    KUI TE OLETE KÜLAD PALUN TEHKE FUCKING SUUD LAHTI VÕI PALUN ÄRGE REGISTREERIGE SIIA MÄNGULE.

  16. #836

    Re: Vote Count 570 to 794

    Tsitaat Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
    Vaadake esmalt #768
    Tsitaat Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
    #816 ja #818 kah.
    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Fabulous

    Teine kanditaat oleks Camu või overbet, sest nad tõesti ei aita mängu lahendada. Fabulousi valisin kuna teistpäeva vait.

    KUI TE OLETE KÜLAD PALUN TEHKE FUCKING SUUD LAHTI VÕI PALUN ÄRGE REGISTREERIGE SIIA MÄNGULE.
    khm

  17. #837
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 321

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Lisaks me võiks keerata 3-4 mängu perse, et kõik inactive vennad lendavad koheselt minema ja neil ei ole mõtet enam edaspidi mängida ning inimene, kes mängule regab, teab , et peab postitama.

    Teine võimalus hakata koguma andmeid nende vendade kohta, kes pidevalt kivi taga passivad ja kui trend on korduv, siis mängus bänn.

  18. #838

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Esimese osa kohta, kui sinu nime polnud neeme profiilil ja sa claimid, et vaatasid ta profiili, siis ikkaig misstep ju.

    Teine osa hetkeseisul agreed ja ei ole loog.
    mis misstep, läksin ta profiilile et vaadata ta viimaseid postituse, käisin nii ka teistel kontodel, aga kuna hide peal siis ta ei näita seda. Ei teadnud seda ja vastasin bwg-le sest sain aru et ta rääkis et mina olen neeme kontol käinud

  19. #839
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
    Luuk d2 openpost ei ole väga loogiline noh.
    dingdingding tõmba d2 openpost vahelt maha ja oled winner

  20. #840
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
    Aga BWG on ikka endiselt mölakas.
    Mölakas. Kuradi häid sõimusõnu on ikka emakeeles. tänan et meelde tuletasid. lock clear küla imo

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES