Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 43, kokku 122 EsimeneEsimene ... 3341424344455393 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 841 kuni 860, kokku 2434
  1. #841

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas LuuK Vaata postitust
    dingdingding tõmba d2 openpost vahelt maha ja oled winner
    Kahju, et vahele nii palju infot tulnud, aga 123 põhjenda miks Fortune seal?

  2. #842

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Btw Luuk millepärast äkitselt rihmad lõdvaks lasid?

  3. #843

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
    Vaadake esmalt #768
    Tsitaat Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
    #816 ja #818 kah.
    lihtsalt jah kui lugeda ei viitsi, semi gg.

  4. #844

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Mäng kottis vist

  5. #845

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    haha wow, sa nii naljakas ikka, ime et mulle skypews veel ei tahtnud kirjutada et ma hunt olen eh? kuidagi väga närvi läksid minu pleae kui kirjuatsin, et sa võiksid agro hunt olla ja nüüd kohe hakkad minu vigu otsima ja mind pressima? nägin läbi sind vist veits?

  6. #846
    Pokkerihai
    Liitus
    Sep 2010
    Postitusi
    1 617

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Te mingit neeme-ranka-Avicii combot ei pea võimalikuks? Rankast rääkisin ja see Avicii lõpus minu ja Fortune peale mingite rongide tekitamise üritus tundub suht desperate. Küla selles spotis võtaks pigem vastu otsuse ranka ja neeme vahel.

  7. #847

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    ma ei viitsi page 7-8 lugeda, sest tundub, et seal on basically klaasi ja bwg omavaheline jama.

    Minu jaoks on igastahes selge, et meil on tegemist noobhuntidega. eilne q_q nightkill oli väga halb. See jättis sisse cleared minu ja cleared wowa. q_q oleks seal väga easily saanud hundina ka seda teha, et ennast lockclearida.

  8. #848
    Pokkerihai
    Liitus
    Sep 2010
    Postitusi
    1 617

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Btw, seletage Fortune slippi veits lähemalt mulle.

  9. #849

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
    Mida nightkilli, q_q oli neeme vagunist kõige halvem variant :D
    Tsitaat Algselt postitas Avicii Vaata postitust
    see post tundub kuidagi rämedalt hundine millegipärast
    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    ma ei viitsi page 7-8 lugeda, sest tundub, et seal on basically klaasi ja bwg omavaheline jama.

    Minu jaoks on igastahes selge, et meil on tegemist noobhuntidega. eilne q_q nightkill oli väga halb. See jättis sisse cleared minu ja cleared wowa. q_q oleks seal väga easily saanud hundina ka seda teha, et ennast lockclearida.
    Vot.

  10. #850

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas overbet Vaata postitust
    Mul selline vb veits kahtlane teooria, et ranka ja neeme mõlemad hundid ja ülejäänud hunte tuleks otsida nende hulgast, kes eile kumbagi ei hääletanud. Muidugi suurim vastuväide sellele teooriale on, et ranka oleks saanud ennast semi-clearitud neemet hääletades, kui neemel nkn minek. Aga kui ranka villager, oleks hundid saanud väga lihtsalt lõpus ranka peale ära lahendada selle asja.

    Pluss, vaadake seda neeme posti alguses, kus ta ütleb, et peaks inactive mängijaid pushima, mis on nii rankane jutt. Vean kihla, et ranka käskis wolfchatis seda neemel öelda.

    ranka
    see teooria tundub loogish. mõlemad olid eile õhtul vait 5 min enne lõppu, sest teadsid, et päästa ennast on võimatu.

    Kui ranka oleks küla, siis ta oleks pannud hääle neeme peale lõus. Hundina võisid mõelda, et "laseme flipata" külal

  11. #851
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    Liitus
    Sep 2013
    Postitusi
    2 145

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Ma tegin posti, et Neeme ja Luuk tema profiilil.

    Tuli tegi posti, et tema käis neeme profiilil kuna üritas mingeid vimaseid poste leida.

    ütlesin, et vastupidi oli

    "lol"

    "laasile oli vastus"

    nüüd hetkel vahetas jälle oma varianti ja ütles, et
    "mis misstep, läksin ta profiilile et vaadata ta viimaseid postituse, käisin nii ka teistel kontodel, aga kuna hide peal siis ta ei näita seda. Ei teadnud seda ja vastasin bwg-le sest sain aru et ta rääkis et mina olen neeme kontol käinud"

  12. #852

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas overbet Vaata postitust
    nicely done. Pane nearconfimed külana sama palju inputi ka, nagu WW13 day 2 hundina. Mis rankast arvad?
    ei viitsi tbh. mul režiim sassis ka, ärkan 4-5 päeval (just praegu ärkasin) ja siis on raske 300 posti mõttega kohe läbi lugeda.

  13. #853

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    see teooria tundub loogish. mõlemad olid eile õhtul vait 5 min enne lõppu, sest teadsid, et päästa ennast on võimatu.

    Kui ranka oleks küla, siis ta oleks pannud hääle neeme peale lõus. Hundina võisid mõelda, et "laseme flipata" külal
    Kui Neeme selle kahtlase postiga tuli oli ta hääl Ranka peal, aga Luuk vagun oli kõrval. Kas ta mitte vahetanud seal poleks?

  14. #854

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Fabulous

    Teine kanditaat oleks Camu või overbet, sest nad tõesti ei aita mängu lahendada. Fabulousi valisin kuna teistpäeva vait.

    KUI TE OLETE KÜLAD PALUN TEHKE FUCKING SUUD LAHTI VÕI PALUN ÄRGE REGISTREERIGE SIIA MÄNGULE.
    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Lisaks me võiks keerata 3-4 mängu perse, et kõik inactive vennad lendavad koheselt minema ja neil ei ole mõtet enam edaspidi mängida ning inimene, kes mängule regab, teab , et peab postitama.

    Teine võimalus hakata koguma andmeid nende vendade kohta, kes pidevalt kivi taga passivad ja kui trend on korduv, siis mängus bänn.
    ranka

    Lisaks sinu poolt mainitud jutule võiks esmalt välja hääletada ka need, kes kõige rohkem karjuvad ja sitta ajavad. See, et sa 10x päevas postitad, et "hääletame inactive külad välja" ei anna sulle mingit alibit. Mängu ei lahenda ju ka sina, sest sa isegi ütlesid just, et sa ei viitsi kõike posti lugeda. Millest me siis räägime üldse?

  15. #855

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    see teooria tundub loogish. mõlemad olid eile õhtul vait 5 min enne lõppu, sest teadsid, et päästa ennast on võimatu.

    Kui ranka oleks küla, siis ta oleks pannud hääle neeme peale lõus. Hundina võisid mõelda, et "laseme flipata" külal
    Jah, aga hakkame neid teooriaid tekitama homme kui fortune peaks mingi ime labi kula olema. Hetkel ju bwg angleshootis meile perfect olukorra ja aarmiselt toenaolised 2 hunti.

  16. #856
    Pokkerihai
    Liitus
    Sep 2010
    Postitusi
    1 617

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    ranka

    Lisaks sinu poolt mainitud jutule võiks esmalt välja hääletada ka need, kes kõige rohkem karjuvad ja sitta ajavad. See, et sa 10x päevas postitad, et "hääletame inactive külad välja" ei anna sulle mingit alibit. Mängu ei lahenda ju ka sina, sest sa isegi ütlesid just, et sa ei viitsi kõike posti lugeda. Millest me siis räägime üldse?
    +1

  17. #857

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
    Vaadake esmalt #768
    Tsitaat Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
    #816 ja #818 kah.
    BUMP veel, kuna neist vist vaadatakse ikka mööda :D

  18. #858

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    ranka on hea rong sellepärast ka, et q_q eile süüdistas teda pikalt.

    Ma olen 100% kindel, et q_q oleks täna tulnud sama jutuga peale, et ranka võiks minna.

    Teisi külasid võib ranka n.ö. ära rääkida ja loota, et kuna saime neemele pihta, siis talt tuli maas. Samuti hakkas täna tema "hääletame inactive külad" mantra väga hoogsalt peale.

    Ja btw. ranka oli eile väga tiltis kui alguses olid hääled tal. Kuigi oli teada, et ranka ei lähe day 1 kuigi tihti.

  19. #859

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Word, wtf te teete praegu

  20. #860

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas Fortune Vaata postitust
    mis misstep, läksin ta profiilile et vaadata ta viimaseid postituse, käisin nii ka teistel kontodel, aga kuna hide peal siis ta ei näita seda. Ei teadnud seda ja vastasin bwg-le sest sain aru et ta rääkis et mina olen neeme kontol käinud
    +1

    BWG teooria on sitt. Kui inimesel on hide, siis tema kontot ei näidata.

    Samas kuna fortunel ei olnud hide nagu ma aru sain? siis neeme tema vaatamist märgati. Seega läks neeme fortune kontole, et saada tema kontakti?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES