Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 95, kokku 122 EsimeneEsimene ... 45859394959697105 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 881 kuni 1 900, kokku 2434
  1. #1881
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    Liitus
    Sep 2013
    Postitusi
    2 145

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Ei ole mingit idiootset otsust, eile sai juba läbi räägitud, et flipi võtsime kuna oli võimalik mäng ära lõpetada. Kui flip läheb mööda siis täna avicii/ranka ja homme järelejäänud.

    ei peakski üldse vahet olema lihtsalt "tra" tundus kahtlane nagu sul on vahet.

  2. #1882
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    avicii
    Saan aru, et ebaaktiivne olnud. Õnneks probably mängu ei ole rikkunud.
    Atm mu külasuse kasuks räägivad õhtused hääletused.

  3. #1883
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    Liitus
    Sep 2013
    Postitusi
    2 145

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas camu Vaata postitust
    Ütle parem ära, kes sul seal skypes kolmas hunt on.
    Ma üldse ei imestaks, kui see oleks karu tgelikult. Ranka ja karu vaidlus oleks ideaalne next advanched level play. Aga tunduks vb isegi normaalne. Lisaks karu ka nii kaua sees olnd.
    .

  4. #1884
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Exclamation Vote Count 1844 to 1883

    Hääled seisuga post 1844 kuni 1883
    Öö saabub 9:36:45 pärast

    ---
    Hääli Lynch Hääletajad
    4 Avicii -andres- (1), eyestabber (4), Char (7), BlackWerewolfGenie (21)
    1 BlackWerewolfGenie Avicii (3)
    5 ei ole hääletanud WowAwiAA (0), timz0333 (0), ranka (0), overbet (0), karupoeg (0)

  5. #1885

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    cmon küla ärge hääletage mind välja, ma olen küla!!!! ranka on hunt!

  6. #1886
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Kolm päeva öelnud, et ranka on hunt aga ikka laseta tal keksida siin.

    Ranka välja võtmisega oleks ära näinud täpselt kellele sobib kellele mitte. Nüüd vaatate ikka kohvipaksu pealt kas karupoeg või timz.

    aga äkki hoopis andres.

    Bwg tuleb toodab veel 4 lehte 150 posti per leht ja siis küsitakse miks ei arutle. Esiteks olen öelnud korduvalt, et tööl olen ja rohkem põhjendama ei pea. Sitt otsus oli regada siia mängu. Ei etadnud, ettte et nii hullud ajad tavaliselt vaba aega ka rohkem.



    Ütlesin juba ammu, et mul pole selle vastu midagi kui te nüüd mind hääletada tahate ja huntidele veel ühe päeva anda.

  7. #1887
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    Liitus
    Sep 2013
    Postitusi
    2 145

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Ma juba tunnen kuidas eile selle randomvote surumisega tegelt tegime huntidele veidi kergemaks olukorra. Su mõte Char, et võtame potentsiaalse öökilli kandidaati neilt ära ja in reality mis veel juhtus oli see, et

    Eile oleks lynchinud Avicii - Camu oleks öökill olnud. Täna lynchinud ranka öökill wow

    Nüüd on meil seis kus homme saavad hundid "freeöökilli".

    Meil on muidugi alati võimalus teha 6 - 2 seisus veel üks flip aga kui mööda läheb siis oleme 4 -2 seisus ja lynchime ranka süüakse küla 2-1 ei saa eksida enam.

    Kui flippi homme ei võta siis lähme 5-1 seisus ja saame valida 1 öö rohkem. Kui pihta saam enne mäng läbi.

    Samas tuleb natuke mõelda, võibolla seda pidi on viimasel hundil raskem varjus püsida.

  8. #1888
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
    Ma juba tunnen kuidas eile selle randomvote surumisega tegelt tegime huntidele veidi kergemaks olukorra. Su mõte Char, et võtame potentsiaalse öökilli kandidaati neilt ära ja in reality mis veel juhtus oli see, et

    Eile oleks lynchinud Avicii - Camu oleks öökill olnud. Täna lynchinud ranka öökill wow

    Nüüd on meil seis kus homme saavad hundid "freeöökilli".

    Meil on muidugi alati võimalus teha 6 - 2 seisus veel üks flip aga kui mööda läheb siis oleme 4 -2 seisus ja lynchime ranka süüakse küla 2-1 ei saa eksida enam.

    Kui flippi homme ei võta siis lähme 5-1 seisus ja saame valida 1 öö rohkem. Kui pihta saam enne mäng läbi.

    Samas tuleb natuke mõelda, võibolla seda pidi on viimasel hundil raskem varjus püsida.
    ei saanud aru kõigest, aga tegime jah..nüüd kindlalt 2 päeva võtta välja avi ja ranka

  9. #1889
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    Liitus
    Sep 2013
    Postitusi
    2 145

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    No mis ma mõtlesin, et kuna hetkel meil peaks olem järgmise öö kill kindel ranka aga huntidel on free pick. Siis võibolla teha shot ja proovida viimasel hundile pihta saada. Kuna 3-1 seisust tundub hunti parem otsida olla kui 5-1 aga meil veel külasi, mind huvitab mis wow arvab sellest.

    Ega hetkel ongi plaan minna Avicii/ Ranka aga ma üritan vaadata kuidagi, et huntidel poleks liiga kerge homse öökilliga jaurata.

  10. #1890
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    Liitus
    Sep 2013
    Postitusi
    2 145

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    2 -1 seisust sorri

  11. #1891
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    Liitus
    Sep 2013
    Postitusi
    2 145

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Ei tea, pohhui las olla hetkel.

  12. #1892
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    Liitus
    Sep 2013
    Postitusi
    2 145

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Kolm päeva öelnud, et ranka on hunt aga ikka laseta tal keksida siin.

    Ranka välja võtmisega oleks ära näinud täpselt kellele sobib kellele mitte. Nüüd vaatate ikka kohvipaksu pealt kas karupoeg või timz.

    aga äkki hoopis andres.

    Bwg tuleb toodab veel 4 lehte 150 posti per leht ja siis küsitakse miks ei arutle. Esiteks olen öelnud korduvalt, et tööl olen ja rohkem põhjendama ei pea. Sitt otsus oli regada siia mängu. Ei etadnud, ettte et nii hullud ajad tavaliselt vaba aega ka rohkem.



    Ütlesin juba ammu, et mul pole selle vastu midagi kui te nüüd mind hääletada tahate ja huntidele veel ühe päeva anda.
    Irrelevant hetke seisus, avicii ranka confirmed hundid.


    Kes viimane on Timz?

  13. #1893
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Exclamation Vote Count 1844 to 1892

    Hääled seisuga post 1844 kuni 1892
    Öö saabub 8:44:18 pärast

    ---
    Hääli Lynch Hääletajad
    4 Avicii -andres- (1), eyestabber (4), Char (8), BlackWerewolfGenie (26)
    1 BlackWerewolfGenie Avicii (4)
    5 ei ole hääletanud WowAwiAA (0), ranka (0), timz0333 (1), karupoeg (0), overbet (0)

  14. #1894

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Kolm päeva öelnud, et ranka on hunt aga ikka laseta tal keksida siin.

    Ranka välja võtmisega oleks ära näinud täpselt kellele sobib kellele mitte. Nüüd vaatate ikka kohvipaksu pealt kas karupoeg või timz.

    aga äkki hoopis andres.

    Bwg tuleb toodab veel 4 lehte 150 posti per leht ja siis küsitakse miks ei arutle. Esiteks olen öelnud korduvalt, et tööl olen ja rohkem põhjendama ei pea. Sitt otsus oli regada siia mängu. Ei etadnud, ettte et nii hullud ajad tavaliselt vaba aega ka rohkem.



    Ütlesin juba ammu, et mul pole selle vastu midagi kui te nüüd mind hääletada tahate ja huntidele veel ühe päeva anda.
    Kui meil on KT poolt confirmed hunt, ei saa sa mingit infot sellelt nagunii, kuna kõigile sobib :D

  15. #1895

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas Avicii Vaata postitust
    mind täiega häirib see post eilsest õhtust, tahtsid ennast eile ära clearida ja sõite Laasi ära, et min täna oksa tõmmata? Cmon, eilne hääletus näitab nii ilusti, et ma olen küla.
    Avicii post minu d2 viimase sekundi hard claim peale.
    Kas nii thin asja pealt hakkavad hundid sööma kedagi? Et sellist teooriat aretada? Pigem ikka oli Klaas KT hunt ja mööda pannes tuliselle jutuga.

    Klaasi surus d2 overbet/timz. Timzi põhjuseks oli see, kuidas ta Neeme kombel viimasel minutil mingi suvalise posti suht tegi ja siis Rankat tulistas. Overbet oma?

  16. #1896

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas Avicii Vaata postitust
    te ei leia kolmandat hunti never, ni undercovered
    Parima coveriga on Karupoeg. Aga ma lihtsalt ei näe Karupoega nende pundis.

  17. #1897

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    #1621 alusel näitan, end kui soon on master scheme, siis on võimalus, et Karupoeg on viimane hunt. Samuti tegi talle coverit d1 lõpp jpm.

  18. #1898

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Kui karupoeg oleks hunt ma ei usu, et peale mu d2 hard claimi mind öösel ellu oleks jäetud. Kogu claim sobis täpselt, vaadake paljud kristjani clearida julgesid jms? Avicii surusin nii pikalt, 1 hundi olin välja võtnud. Miks ei või KT seal karta, söödud saada. KT sai oma peeki vaguniks, ei läinud õnneks ja teeb viimane sekund Claim. Ainus asi mis vastu räägib on see, et 1 moment dropisin Avicii vaguni koos teistega ja läksin Fortune. Et nad oleksid oodanud, et ma lasen seal "Avicii or modkillin end.
    Aga kui ma loodan, et seal on w-w on hea võimalus, et hääletan Fortune ja hardclaimin oma peekiga.
    To sum up: Karupoeg ei ole hunt.

  19. #1899

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Fuck ma kardan karupoja poolt outplayed saaada :( .

  20. #1900

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    võiks lihtsalt 2 päeva vahele jätta siin, kui kõik nõus on. Alustaks sealt kus Avicii ja ranka, wowa +veel keegi väljas ja lõpetaks selle mängu ära

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 7 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 7 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES