Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 6, kokku 6
  1. #1
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 670

    nl25 AA sweet spot

    Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 2334715
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    MP2: $24.65
    CO: $19.43
    BTN: $25.00
    SB: $25.00
    Hero (BB): $28.90
    UTG: $13.03
    UTG+1: $26.30
    UTG+2: $28.93
    MP1: $25.35

    Pre Flop: ($0.35) Hero is BB with A A
    UTG raises to $1, 1 fold, UTG+2 raises to $3, 1 fold, MP2 raises to $6, 3 folds, Hero ??


    Call? Reraise ? Või lihtsalt AI?

    Kuidas on kõige optimaalsem? 3bettija oli regular 13/10/6.1 , teised tundmatud
    Viimati muudetud Kakahirmutis poolt : 21.10.13 at 00:26

  2. #2

    Re: nl25 AA sweet spot

    Call? Reraise ? Või lihtsalt AI?
    Kõik variandid on head. Kuna ise lauas ei ole ja midagi villaste kohta ei tea, siis antud juhul eelistaksin reraiset.

  3. #3
    Vana Tegija Kasutaja bi0hazard avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Valuetown
    Postitusi
    1 339

    Re: nl25 AA sweet spot

    FRi ei jaga, aga ma flatin. utg on suht short, sealt võib tulla lüke ja cold 5bet/shove on wayyyyy liiga tugev, et siin otsa panna imo.

  4. #4

    Re: nl25 AA sweet spot

    Ma arvan, et see on koht, kus võiks tõesti slowtada AA, muid premiume ma ei slowtaks. Meie calliga loome olukorra, kus fish avas 4bb(eeldatavasti hea käsi) ja ta võib mõelda, et pohh, ma panen sisse, selpuhul ei pruugi reg ala QQ tüüpi kätt maha panna ja me võime saada 4way AI, pre shippides ei pruugi seda juhtuda. Siin igast variante, me callime ,fish foldib, UTG2 callib ja ei suuda ikka post ala QQ maha panna või lihtsalt shipib AK või mis iganes.

  5. #5

    Re: nl25 AA sweet spot

    shove, flat on liiga tugev.

  6. #6
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    345

    Re: nl25 AA sweet spot

    Ainuke muu premium, mis seal veel olla saaks oleks KK, kõik muu oleks ju snapfold (juhul kui 4bettor mingi 80/40 maniakk pole just). Kui 4bettor mingi nitipoolsem reg, siis oleks ilmselt ka KK fold kui esimesed just mingid erilised vaalad pole. Muul juhul ajaks KK sisse ja praegusel juhul AA-ga ilmselt pigem call, kuna tahaks tundmatuid jorsse mingi sodiga ka panka saada. Kui oleks teada, et ükski eriline fish ilmselt ei ole, siis pigem paneks nupud sisse ja loodaks, et mõni KK-ga ehk maksab või parimal päeval isegi AK või QQ-ga. Samas usun, et see on üsna close olukord ja sweet nii või teisiti, et long runi winrate sellest otsusest ehk massiivselt sõltuda ei tohiks.
    Viimati muudetud Naxer poolt : 29.10.13 at 05:29

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES