Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 7 EsimeneEsimene 1234 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 138
  1. #21
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

    Tsitaat Algselt postitas overbet Vaata postitust
    Palju selle jalkatiimi aastased väljaminekud on üldse?
    orienteeruvalt €10 000 (trennid €4500, treeneri palk €1500, staadionirent mängudeks €1500, varustuse ost €1000, sõprusmängud €800, välimängudele sõit €700)

  2. #22

    Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    orienteeruvalt €10 000 (trennid €4500, treeneri palk €1500, staadionirent mängudeks €1500, varustuse ost €1000, sõprusmängud €800, välimängudele sõit €700)
    Nüüd jagaks selle 10k 12 kuuga ja keskmise kuumakse maksjate arvuga, mis meil on vist 16-18 kandis ja saame kuumakseks orienteeruvalt €50. Olgu öeldud, et meil on reaalselt kuumakse 32, mis on ikkagi madalamate liigade minu teada kõige kallim kuumakse. Jõukamatele pokkerimängijatele pole obv probleem kumbagi summat maksta, aga neid on meil trennis umbes umbes 5. Teistel mängijatel on tekkinud selle maksmisega probleeme ja mõni on ka loobunud selle tõttu meie trennis käimast. Kui prooviksime kogu eelarvet trennimaksetest katta, võiksime sama hästi võistkonna ära lõpetada, meile ei jääks mängijaid.

    Meil on eelarvesse vaja väljaspoolt raha. Enamus firmasi ei ole huvitatud meile sponsoriteks tulemisest sest ei taha olla seostatud sõltlastega. Veidi annab foorum, vahest panevad mõned jõukamad mängijad, see annetus aitab samuti (tho enamuse panevad siingi meie praegused ja endised mängijad). Mõni siin vist eeldab, et crusherid peaks iga kuu paar sotti klubile viskama, aga paraku ei ole mõtet kellestki sellist arutut laristamist oodata.

    Nii et ffs igasugused tasku moraalijutlustajad, kes teavad täpselt, kes mida vajab, tehke ise ka midagi mitte ärge kiunuge niisama. Tilti ajab kui mingid jorsid kes ise ei kavatsegi annetada vahutavad selle üle kuhu keegi oma raha annetab. Palk ja pind, bitchez. Võimalus FC PP'le annetada ei võta ära võimalust muudele üritustele annetada.

  3. #23
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Teistel mängijatel on tekkinud selle maksmisega probleeme ja mõni on ka loobunud selle tõttu meie trennis käimast. Kui prooviksime kogu eelarvet trennimaksetest katta, võiksime sama hästi võistkonna ära lõpetada, meile ei jääks mängijaid.
    ei taha küll ülbena tunduda, aga see ei ole legit argument. lõpetage siis ära ja ärge käige trennis? hetkel jääb kumama umbes selline mindset, et "toetage meid või me ei käi enam trennis."

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Mõni siin vist eeldab, et crusherid peaks iga kuu paar sotti klubile viskama, aga paraku ei ole mõtet kellestki sellist arutut laristamist oodata.
    aga kes peaks siis teie trennis käimist toetama? miks peaks seda tegema keskmine foorumikasutaja versus crusher, kes käib teie trennis. ma just pigem eeldaks, et oma lõbu eest maksavad asjaosalised ise.

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Võimalus FC PP'le annetada ei võta ära võimalust muudele üritustele annetada.
    tõesti, ei võta. mulle aga tundub, et inimestele (kaasarvatud minule) on FC PP jõuluannetuse listis olemine vastumeelt selle pärast, et see "varjutab" teisi valikuid. ehk siis kui foorumikasutaja otsustab, et annetab näiteks 100€, siis on võimalus, et mingi osa (näiteks kui on kolm valikut, siis ehk kolmandik) sellest summast läheb FC Pokkeriprodele. samal ajal kui see summa oleks võinud minna inimestele, kellel on puudus elementaarsetest asjadest ja mitte inimestele, kelle elu on ree peal. subjektiivne arvamus ja ma ei ole teie finantsseisudega kursis, aga kui on võimalus ja soov trennis käia, ju siis on ka toit laual ja riided seljas.

    aga nagu sa ütlesid, võimalus FC Pokkeriprodele annetada ei võta võimalust oma raha mujale annetada. lihtsalt mulle tundub, et see "varjutab" teisi valikuid ja kui FC PP ei oleks nimekirjas, siis läheks kogu annetatud summa "õigesse" kohta. ehk siis summa, mis oleks võinud potentsiaalselt minna FC Pokkeriprodele jaguneb hoopis teiste, tähtsamate (minu subjektiivne arvamus obv) valikute vahel. mis on "õige" ja mis on "vale" on muidugi jälle omaette teema. lihtsalt kui ma näen, et keegi tuleb ja kirjutab "annetan 100€, jagage võrdselt ära", siis I die a little bit inside, sest need 33€ oleks võinud minna näiteks abi vajavatele lastele (obv pole minu valik keda ja kui suure summaga keegi toetab, aga saad aru küll, mida mõtlen).

    no offence ja ärge isiklikult võtke. mul ei ole selle tiimi ja mängijate vastu midagi. lihtsalt kui vaadata näiteks eelmise aasta valikuid ja sotsiaalkeskuse ja loomade varjupaiga kõrval on FC Pokkeriprod, siis ei tundu see eetiline. esimese kahe puhul on mingi grupi elementaarsed füsioloogilised vajadused täitmata. kolmandal puhul seisneb probleem selles, et inimestel on raskusi oma lõbu finantseerimisel. esindate küll meie foorumit, aga siiski.

  4. #24
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

    jep, mulle tundub ka, et jõuluannetus on mingi teine teema. fc pp-d ei tohiks annetusi saada, vaid peaks olema eraldi sponsoreerimis teema.

  5. #25
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

    Soovin listi lisada libahundi mängijad -- osad ei saa mängida, sest peavad tööl käima, jne.

    Esindame ka seda foorumit ülemaailmsetel meistrivõistlusel, niiet igati OK.

    Hetkel list:

    lapsed
    loomad
    FC Pokkeriprod
    libahunt

  6. #26
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

    Minu arust on OK fc pp-d toetada.
    Kuigi - 32 eur eest ei saa lihtlabast jõusaali kuupiletitki.
    "Pokkeriprod" kõlab veidi sobimatult, mis pro sa siis oled, kui trenniski ei jõua käia. Pigem sobiks nagu FC "Hobimängurid" või FC "Dongid" vms...

  7. #27
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

    Käisin just mõni aeg tagasi ühes lastekodus tööasjus ning üks pisike plika jälgis vaikuses kuidas me töökaaslasega vajalikud tööasjad ära toimetasime. Miski selles pilgus puudutas hinge ning sel aastal mis iganes summa ma saan välja lubada läheb abi vajavatele lastele.

  8. #28
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

    Kardaanirist seletas hästi ära. Küsimus pole selles kas FC PP-le peaks annetama või mitte, vaid kas selleks on sobilik jõuluannetuste teema. Aga kuna hetkel korraldab asju muruntau, siis võib ta esimesse posti lisada sellised valikud nagu ise tahab. Nii kaua kui keegi ise paremini ei tee, pole tõesti mõtet vist eriti vinguda, kuna keegi ei sunni jalkatiimile annetama.

  9. #29

    Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

    +1 Toetan kardaani, kunni ja pisikesi poisse-tüdrukuid.

  10. #30
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

    ma toetan qqd ja rankat

  11. #31

    Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

    The olete full of shit to the max.

  12. #32

    Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

    Te koik the full of shit. Pastilaa vs. Karupoeg väiltus selle Teema kohta let's go

  13. #33

    Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

    Igaksjuhuks seisukoht ka: qq + 1

  14. #34

    Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

    Nii, alustades algusest.

    Ma ei ole mingi pokkerivirtuoos ning kindlasti ei ole ma mingi "pokkeripro". Kuid minu jaoks on hämmastav, kuidas jõuluannetuse temaatikas üritavad kaks isikut (pastilaa ning muruntau) endale tähtsat temaatikat peale suruda.

    Muruntau ning pastilaa väited, mis on üles ehitatud "pokkeriprode" jalgpalliklubi kuludele on ultimate bullshit. Kuidas peaks kedagi huvitama, et a la player x ei suuda oma isikutasu maksta?

    Tegutsege oma egiidi all kuidas tahate ning pange aastaringne toetusteema püsti, kuid ärge siduge seda jõuluannetusega. Sest reaalselt, minul isiklikult läheb süda pahaks kui ma loen, et muru ja pastilaa otsivad oma erahobi promomiseks foorumiliikmete stake. Ning seda kõike jõuluajal.

    Ja nagu tuleb välja - ma ei ole ainus.

  15. #35

    Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

    FC PP ei sobi ka minu arust jõuluannetuse teemasse. Jalka tiimi jaoks tuleks vajadusel eraldi donate süsteem mõelda, et igaüks saab iga kell panustada klubi arengusse ja donatori nimi updeiditakse kuskil tabelis jooksvalt. Jõuluannetus peaks endaga siirast rõõmu kaasa tooma ja ma ise seda ei tunne, kui kellegi annetatud raha eest saaksin trennis uue palliga mängida vms.

  16. #36
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    Ma ei ole mingi pokkerivirtuoos ning kindlasti ei ole ma mingi "pokkeripro". Kuid minu jaoks on hämmastav, kuidas jõuluannetuse temaatikas üritavad kaks isikut (pastilaa ning muruntau) endale tähtsat temaatikat peale suruda.
    su hämmastus on ilmselt suuresti valedel alustel - ei üritata suruda midagi, lihtsalt enne sinu aega siin oli see variant pidevalt olemas ja nii laiapõhjalist negatiivset vastukaja ei olnud.

    sisulise poole pealt - kui nii paljudel on see ebaeetiline või kuidagi sobimatu kontekst spordiklubi toetamiseks, siis tuleb sellega kindlasti arvestada. minu isiklik seisukoht siin mingit vastuolu ei näe. suuresti vb kuna oma lähedase töö tõttu suht iganädalaselt olen seotud otsese heategevusega ja mingit isiklikku "karmavõlga" mis saabub jeesuse sünnipäeval ei tunne. aga muidugi on see siinne lahe ettevõtmine ja see peaks ka üdini positiivne ettevõtmine olema..

    kindlasti pole vaja, et mõnesaja euro pärast paljud pärast "fc pokkeriprod" kuuldes oksendama hakkavad. asja tuleb arutada.

  17. #37

    Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

    Mina arvan ka, et FC Pokkeriprodel võiks olla eraldi teema, kus soovijad saavad neid toetada. Pole teie klubi vastu midagi, lihtsalt jõualuannetus ja foorumi jalkaklubi ei sobi kokku imo.

  18. #38

    Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

    Teeks heategevusliku FC PP turniiri, nagu kunagi oli?

  19. #39
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

    Panen siia ka eelmise aasta Põhja-Tallinna sotsiaalkeskuse tagasiside, et mida osteti ning milleks raha kulus.

    Tere!
    Teie jõuluannetust kasutasime järgmiselt (lisatud arved):
    1. ostsime laste päevakeskusesse lastele 18 tooli ja laua ja sööklasse 25
    tooli (toitlustame lapsi sooja toiduga üks kord päevas) 1853,40 eurot
    2. laste päevakeskusele lauamängud 133,20 eurot
    3. lauamängud+legod 150,40 eurot

    2 arvet on jagatud arved, aga ma loodan, et on arusaadav.
    Kasutasime Teie annetust põhiliselt laste päevakeskusele inventari
    muretsemiseks, kuna meil ei ole juba aastaid olnud võimalik osta uusi toole
    ja vanad olid muutunud juba kohati ohtlikuks. Lauamängud laste päevakeskuses
    praktiliselt puudusid, need on suhteliselt kallid ja alati oli midagi
    olulisemat vaja osta. Kasutasin Teie annetust enda arvates võimalikult
    otstarbekalt.
    Veel kord suured tänud Teile!

  20. #40
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

    Mis puutub pokkeriprode jalkaklubisse, siis ma olen enamusega nõus.

Lehekülg 2, kokku 7 EsimeneEsimene 1234 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES