Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 7 EsimeneEsimene 12345 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 138
  1. #41
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

    karupoeg +1

  2. #42
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    Teeks heategevusliku FC PP turniiri, nagu kunagi oli?
    kindlasti hea variant oleks

  3. #43
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

    Hetkel tekivad siiski mõned korraldusega seotud küsimused!
    Esiteks, on kellelgi kogemusi või infot, millistel asutustel/organisatsioonidel/inimestel/lastel jne on toetust vaja? Annan endale aru, et tegelikult on vaja seda ilmselt suuremal või vähemal määral kõigil, aga kui kellelgi on isiklikku kokkupuudet, siis võiks siin teemas teada anda.
    Teiseks. Kes võtab korralduse enda peale? Kuna eelmisel aastal tegin sisulist poolt mina, võin seda ka sel aastal jätkata, ehk suhelda erinevate potentsiaalsete abivajajatega, teha lõplik otsus, kellele annetada, kirjutada hiljem lühike pressiteade jne.
    Kes võtab rahakogumise enda peale? Eelmistel aastatel on see tubli olnud ranka, aga kuna ta Tais, siis ma ei ole kindel, kas ta tahab/saab/viitsib sellega tegeleda. See peaks olema teada-tuntud ja usaldusväärne inimene.

  4. #44

    Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

    Minugi poolest ei pea FC PP siin listis siis olema, saan jõuluannetuse väliselt annetada. Kuigi ma ei saa aru, miks see üldse teema on, eelmine aasta annetas FC PP'dele ainult üks inimene, kelle puhul ma ei tea, et meie mängija on kunagi olnud. Muide, meie crushijad ongi peaaegu ainsad, kes FC PP'le annetanud on ja vaevalt vaadates siinset suhtumist ka see aasta teisiti oleks läinud.

    Aga kas sellistest valulikest ja ilmselgelt kõrge õiglustundega isikud ka panevad oma raha sinna kus nende jutt on? Teete annetuse ise ka? Ma olen teie jaoks vist väärastunud arusaamadega, olen öelnud, et annetan 10% nov tulemusest, min 300. Te siis järelikult vähemalt protsendina teenistusest annetate rohkem? Teil ju õiglustunne olemas... Siinsete reaktsioonide ja plussühtede järgi võiks vist rekordaastat annetamises oodata?

    Ma siiski ei osale PP'de annetuses, annetan eraldi. Ei taha annetada koos selliste ninatarkade jutuvendadega, keda häirib see, kuhu teised annetavad.

  5. #45

    Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

    mulle pole ka väga sügavat jälge hinge suutnud jätta PP olemine listis.
    väide, et nende seal olemine võib "kogemata" mõne annetaja raha endale saada, on ridic. sel juhul on see annetaja puudega, kui tema raha läheb sinna, kuhu ei soovinud. või siis peavad need, kes arvavad, et see raha võib valesse kohta minna, teisi annetajaid ajuinvaliidideks.

    nagu mainitud, pole varasemalt keegi vastu tahtmist PP-le selle tõttu annetust teinud ja kõik rahad on läinud sinna, kus annetaja soovis(lapsed, loomad jne).


    Tore, et päevakeskus tagasisidet andis. Võiks samasse kohta veel anda, kui miskit muud ei kerki välja.

  6. #46

    Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

    Ma olen pokkeriprod foorumi liige ning abivajaja, võite mind sihtgrupina kirja panna.

  7. #47
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

    Pakuksin ühe variandina välja Tallinna Perekeskust
    ( Click to show/hide )


    Mis arvate?
    Võin ise olla kontaktisikuks ja tegeleda info vahendamisega jms.

  8. #48
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

    hea valik niki - kunagi pakkusin isegi selle välja juba, aga neil pidevalt vaja abi http://foorum.pokkeriprod.com/showth...l=1#post374215

  9. #49

    Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    ...Aga kas sellistest valulikest ja ilmselgelt kõrge õiglustundega isikud ka panevad oma raha sinna kus nende jutt on? Teete annetuse ise ka? Ma olen teie jaoks vist väärastunud arusaamadega, olen öelnud, et annetan 10% nov tulemusest, min 300. Te siis järelikult vähemalt protsendina teenistusest annetate rohkem? Teil ju õiglustunne olemas... Siinsete reaktsioonide ja plussühtede järgi võiks vist rekordaastat annetamises oodata?

    Ma siiski ei osale PP'de annetuses, annetan eraldi. Ei taha annetada koos selliste ninatarkade jutuvendadega, keda häirib see, kuhu teised annetavad.
    Kõigepealt äärmiselt tänuväärne ja hea sinust, et annetad. Ükskõik, mis põhjustel.

    Aga kas annetad ainult seetõttu, et kõik näeks kui lahe ja charitable sa oled ja kõik sinuga nõustuks, sest sa oled ju hea inimene ja annetad 10% profitist miinimum 300 euri ja seetõttu, kuna su summa on nii suu ei tohiks keegi sulle vastu vaielda, sest sa oled suht messias ja suurim heategija maailmas ja inimesed peaks sind respectima?


    Oma arvamuse Fc PP kohta ütles välja mingi 4-5 inimest, suhteliselt okei argumentidega ja ise välja pakkudes, et tiimil võiks olla meie esindusmeeskonnana aastaringselt toimiv annetussüsteem, heategevusturniirid vms. See oleks cool ja ilmselt täidaks eesmärki samahästi, kui mitte paremini.

    Munnimõõtmine teemal, kes rohkem annetab, on kole.

    P.S. Väga suure tõenäosusega ei ole võimalik see aasta osa võtta, aga hoian pöialt jätkuvalt ja loodetavasti on järgmine aasta teised võimalused. Seega võid ignoreerida mu teksti kui heaks arvad.

  10. #50
    Vana Tegija Kasutaja bi0hazard avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Valuetown
    Postitusi
    1 339

    Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Kõigepealt äärmiselt tänuväärne ja hea sinust, et annetad. Ükskõik, mis põhjustel.

    Aga kas annetad ainult seetõttu, et kõik näeks kui lahe ja charitable sa oled ja kõik sinuga nõustuks, sest sa oled ju hea inimene ja annetad 10% profitist miinimum 300 euri ja seetõttu, kuna su summa on nii suu ei tohiks keegi sulle vastu vaielda, sest sa oled suht messias ja suurim heategija maailmas ja inimesed peaks sind respectima?


    Oma arvamuse Fc PP kohta ütles välja mingi 4-5 inimest, suhteliselt okei argumentidega ja ise välja pakkudes, et tiimil võiks olla meie esindusmeeskonnana aastaringselt toimiv annetussüsteem, heategevusturniirid vms. See oleks cool ja ilmselt täidaks eesmärki samahästi, kui mitte paremini.

    Munnimõõtmine teemal, kes rohkem annetab, on kole.

    P.S. Väga suure tõenäosusega ei ole võimalik see aasta osa võtta, aga hoian pöialt jätkuvalt ja loodetavasti on järgmine aasta teised võimalused. Seega võid ignoreerida mu teksti kui heaks arvad.

    agree

  11. #51
    Pokkerihai Kasutaja Rigged avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 535

    Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Kõigepealt äärmiselt tänuväärne ja hea sinust, et annetad. Ükskõik, mis põhjustel.

    Aga kas annetad ainult seetõttu, et kõik näeks kui lahe ja charitable sa oled ja kõik sinuga nõustuks, sest sa oled ju hea inimene ja annetad 10% profitist miinimum 300 euri ja seetõttu, kuna su summa on nii suu ei tohiks keegi sulle vastu vaielda, sest sa oled suht messias ja suurim heategija maailmas ja inimesed peaks sind respectima?


    Oma arvamuse Fc PP kohta ütles välja mingi 4-5 inimest, suhteliselt okei argumentidega ja ise välja pakkudes, et tiimil võiks olla meie esindusmeeskonnana aastaringselt toimiv annetussüsteem, heategevusturniirid vms. See oleks cool ja ilmselt täidaks eesmärki samahästi, kui mitte paremini.

    Munnimõõtmine teemal, kes rohkem annetab, on kole.

    P.S. Väga suure tõenäosusega ei ole võimalik see aasta osa võtta, aga hoian pöialt jätkuvalt ja loodetavasti on järgmine aasta teised võimalused. Seega võid ignoreerida mu teksti kui heaks arvad.
    Yep. Suht madal vastus muru. Ul.

  12. #52
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

    Ma arvan, et antud dialoogi raames oleks targem FC PP Jõuluannetusest lahti siduda. Nagu näha, siis foorumlastel on erinev arusaam, mis tekitab negatiivset hoiakut meie klubi vastu. See ei ole kindlasti FC PP eesmärk, vastupidi. Ma ei tahaks selle vaidluse tõttu vastanduda foorumlasi ja klubi.

    Klubi on loodud selgetel alustel, et meil oleks oma foorumi jalgpalli klubi, kus saavad kõik foorumlased, nende sõbrad ja pokkeriga seotud inimesed mängida jalgpalli. See läbi propageerida ka tervisliku eluviisi ja laiemalt edendada meie sotsiaalset kommuuni - mis seni on väga hästi toiminud. Isiklikult ja ka paljud teised trennis käijad on saanud mitmeid häid tuttavaid. Iseenesest ma olen muru ja pastilaa väidetega nõus, aga tahes tahtmata me oleme biased oma huvide tõttu.


    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    et tiimil võiks olla meie esindusmeeskonnana aastaringselt toimiv annetussüsteem, heategevusturniirid vms. See oleks cool ja ilmselt täidaks eesmärki samahästi, kui mitte paremini.
    Täiesti nõus, see oleks hea alternatiiv meie jaoks.

  13. #53
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

    Ma tõsiselt ei saa aru, et miks ei võiks toetada spordiklubi. Isegi kui nimekirjas on Keskerakond, siis las ta olla. See on igaühe enda asi kuhu ta raha paneb. Jama oleks ainult siis kui nimekirjas tõesti oleks ainult Keskerakond ja FC Pokkeriprod, aga seda paraku ei ole.

    Ise ma ei anneta kellegile ja seega mu kommentaar võib-olla väga objektiivne või hoopis subjektiivne. Annetaksin raha ainult siis, kui see reaalselt inimest ka aitaks. Näiteks kui Vandalar oleks pantvangis ja teda vaja välja osta, siis ma ka raha annetaksin, sest siis saaks ta vangist välja :)

    EDIT: Lisaks annetaksin raha kui kellegile oleks väga huvitav projekt, mis vajab rahasüsti. Näiteks: pokkerisheriff tahab esimese eestlasena ehitada kosmoseraketti ning sellega kuu peale sõita ning tal on rohkem ega vähem kui 10 000 eurot puudu.

  14. #54

    Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

    pastilaa, muruntau, inward

    Natuke tobedalt ja ründavalt kukkus asi välja mul. Ka minu arvates on Teie klubi ja selle eestvedamine täitsa tore ning üdini positiivne asi.

    Lihtsalt, kui te soovite jõulutähe all oma klubile toetust saada, siis oleks soovitatav teha seda pädevate argumentidega.

    Ma olen siiralt veendumusel, et kui muru või keegi teine oleks siin teemas tulnud lagedale a la väidetega, et pokkeriprode pangakonto on arestis ning kuna iga üksikisiku suutlikkusel on piirid, siis oleks tore kui saaksime in corpore klubi toetada. Sealjuures vastutasuks anda igale toetajale tänutäheks a la pokkeriprode tiimi poster. Mida iganes, eksole. Praegusel juhul te lihtsalt tahate raha. Kuhu see läheb või mis põhjustel, seda keegi ei ütle.

    ps Kui Te teate varasemate aastate näitel, et keegi klubiväline nagunii ei toeta sellisel viisil ning antud probleem oli minu mäletamistmööda ka eelmisel aastal, siis enda selline tampida laskmine tundub natukene masohhistlik.

    pps Kui eestvedaja on leitud, siis panen ka oma väikse panuse lastele teele.

  15. #55
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    Lihtsalt, kui te soovite jõulutähe all oma klubile toetust saada, siis oleks soovitatav teha seda pädevate argumentidega.

    Ma olen siiralt veendumusel, et kui muru või keegi teine oleks siin teemas tulnud lagedale a la väidetega, et pokkeriprode pangakonto on arestis ning kuna iga üksikisiku suutlikkusel on piirid, siis oleks tore kui saaksime in corpore klubi toetada. Sealjuures vastutasuks anda igale toetajale tänutäheks a la pokkeriprode tiimi poster. Mida iganes, eksole. Praegusel juhul te lihtsalt tahate raha. Kuhu see läheb või mis põhjustel, seda keegi ei ütle.
    sa vist lasid üle ridade sellest muru postist LINK

    hetkel on seis selline, et väga paljud (tihti noored) on loobunud liiga kõrgete klubitasude tõttu (jah - fc pokkeriprod klubis on mänginud ka mitmed alles 17-18a noored mängijad). FC Pokkeriprod on MTÜ - tuletan meelde. keegi ei aja siin pappi endale kokku vms. lihtsalt kurb oleks, kui raha tõttu just selle foorumi ainus reaalselt tegutsev klubi laguneb.

  16. #56

    Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

    pastilaa pidi toetuse eest uued putsad saama, niipalju tean..

  17. #57
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    pastilaa, muruntau, inward

    Natuke tobedalt ja ründavalt kukkus asi välja mul. Ka minu arvates on Teie klubi ja selle eestvedamine täitsa tore ning üdini positiivne asi.

    Lihtsalt, kui te soovite jõulutähe all oma klubile toetust saada, siis oleks soovitatav teha seda pädevate argumentidega.

    Ma olen siiralt veendumusel, et kui muru või keegi teine oleks siin teemas tulnud lagedale a la väidetega, et pokkeriprode pangakonto on arestis ning kuna iga üksikisiku suutlikkusel on piirid, siis oleks tore kui saaksime in corpore klubi toetada. Sealjuures vastutasuks anda igale toetajale tänutäheks a la pokkeriprode tiimi poster. Mida iganes, eksole. Praegusel juhul te lihtsalt tahate raha. Kuhu see läheb või mis põhjustel, seda keegi ei ütle.

    ps Kui Te teate varasemate aastate näitel, et keegi klubiväline nagunii ei toeta sellisel viisil ning antud probleem oli minu mäletamistmööda ka eelmisel aastal, siis enda selline tampida laskmine tundub natukene masohhistlik.

    pps Kui eestvedaja on leitud, siis panen ka oma väikse panuse lastele teele.
    Kui FC Pokkeriprode asemel oleks nimekirjas Liikumispuudega Laste Jalgpalliklubi või FC Eesti Vanadekodu või FC Lastekodu, siis oleks see OK?

    FC Pokkeriprode klubis ei mängi ballerid, vaid on ka täiesti tavalised mängijaid, kellel osadel 32 euro suurune liikmemaks käib ülejõu. Muruntau, kes on klubi vedanud ja toetanud oma taskust rohkem, kui enamus siin teemas eluaeg kokku annetusi teinud. Seega üldine suhtumine on minu arvates nõme ja vähemalt võiks olla miski tänulikkus, isegi siis kui tema klubi toetamine ei sobiks kokku ühiskondlike normidega. Paraku see nii ei ole.

    Tegu on samasuguse MTÜ-ga nagu iga teine nõustamis - ja toetuskeskus, varjupaik või lastekodu, kes ei teeni kasumit ja elab suuremal või vähemal määral annetustest, liikmemaksudest, (riigilikest) toetustest jne.

    Ainukeseks erandiks on, et FC Pokkeriprodesse saad kuuluda vabatahtlikult, aga näiteks loom varjupiaka mitte. Samuti annetamine on täiesti vabatahtlik ja nagu ütlesin võiks olla miski tänulikkus ning tema klubi esindamine on minu arvates täiesti õige valik. Olenemata kui ja kas üldse annetusi saab.
    Viimati muudetud ranka poolt : 20.11.13 at 14:13 Põhjus: 32 euro suurune liikmemaks, mitte 20

  18. #58
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

    lol @ ranka sama jutt

  19. #59

    Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kui FC Pokkeriprode asemel oleks nimekirjas Liikumispuudega Laste Jalgpalliklubi või FC Eesti Vanadekodu või FC Lastekodu, siis oleks see OK?

    FC Pokkeriprode klubis ei mängi ballerid, vaid on ka täiesti tavalised mängijaid, kellel osadel 32 euro suurune liikmemaks käib ülejõu. Muruntau, kes on klubi vedanud ja toetanud oma taskust rohkem, kui enamus siin teemas eluaeg kokku annetusi teinud. Seega üldine suhtumine on minu arvates nõme ja vähemalt võiks olla miski tänulikkus, isegi siis kui tema klubi toetamine ei sobiks kokku ühiskondlike normidega. Paraku see nii ei ole.

    Tegu on samasuguse MTÜ-ga nagu iga teine nõustamis - ja toetuskeskus, varjupaik või lastekodu, kes ei teeni kasumit ja elab suuremal või vähemal määral annetustest, liikmemaksudest, (riigilikest) toetustest jne.

    Ainukeseks erandiks on, et FC Pokkeriprodesse saad kuuluda vabatahtlikult, aga näiteks loom varjupiaka mitte. Samuti annetamine on täiesti vabatahtlik ja nagu ütlesin võiks olla miski tänulikkus ning tema klubi esindamine on minu arvates täiesti õige valik. Olenemata kui ja kas üldse annetusi saab.

    Esmalt.

    Respect on. Tänulikkus ka. Kuigi viimane ehk sellises üldisemas ühiskondlikus plaanis, sest klubiga side puudub.

    Teiseks.

    Väita, et fc pokkeriprod on samasugune MTÜ nagu a la laste varjupaik, on utterly ridiculous.

    Kolmandaks.

    Tunnistasin, et olin arvatavasti liiga ründav. Kuid ma ei ole ainus. Kuna mul ei ole mingit soovi kujundada negatiivset hinnangut/hoiakut ühegi isiku (ei inwardi, pastilaa ega muruntau - väärt kutid kõik) või nende tegevuse suunas, siis ma siinkohal ka lõpetan.

  20. #60
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Tegu on samasuguse MTÜ-ga nagu iga teine nõustamis - ja toetuskeskus, varjupaik või lastekodu
    lol

    +1 @ karupoeg

Lehekülg 3, kokku 7 EsimeneEsimene 12345 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES