Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 4, kokku 7 EsimeneEsimene ... 23456 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 61 kuni 80, kokku 138
  1. #61
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ainukeseks erandiks on, et FC Pokkeriprodesse saad kuuluda vabatahtlikult, aga näiteks loom varjupiaka mitte.
    See on päris suur ja oluline erand, või mis ?

  2. #62
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

    Paf, Olybet, Tonybet, Triobet, Unibet, Pokerstars.. Olete nendega suhelnud sponsorlusest? Eeldan oma lihtsameelsuses, et neil pole midagi hasartmängijate spordi toetamise vastu, lihtsalt offtopic 5 cents.

  3. #63
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

    Tsitaat Algselt postitas reggie Vaata postitust
    Paf, Olybet, Tonybet, Triobet, Unibet, Pokerstars.. Olete nendega suhelnud sponsorlusest? Eeldan oma lihtsameelsuses, et neil pole midagi hasartmängijate spordi toetamise vastu, lihtsalt offtopic 5 cents.
    Jah, minu teada oleme kõigilt üritanud saanud.. Vastus on olnud eitav, sest toetatakse juba kas mingit muud klubi või sporti üleüldiselt mõne muu alaliidu läbi.

  4. #64
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    hea valik niki - kunagi pakkusin isegi selle välja juba, aga neil pidevalt vaja abi http://foorum.pokkeriprod.com/showth...l=1#post374215
    Olen teadlik sellest ja olen nendega ka muidu seotud (tho, mitte nagu sina :)). Ehk siis tean, mis inimesed seal on ja et raha jõuaks otseselt abivajajateni. Hetkel on plaan selline, et pool rahast läheks otseselt abivajavatele lastele/peredele (mitterahalisena!) ning ülejäänud poole eest saaks sisustada ühte ruumi, kus tugiisikud saaksid lastega tegeleda. Täpsemad läbirääkimised käivad hetkel, annan teada, kui on mingi selgus tekkinud.

  5. #65
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

    wp niki :)

  6. #66

    Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Kõigepealt äärmiselt tänuväärne ja hea sinust, et annetad. Ükskõik, mis põhjustel.

    Aga kas annetad ainult seetõttu, et kõik näeks kui lahe ja charitable sa oled ja kõik sinuga nõustuks, sest sa oled ju hea inimene ja annetad 10% profitist miinimum 300 euri ja seetõttu, kuna su summa on nii suu ei tohiks keegi sulle vastu vaielda, sest sa oled suht messias ja suurim heategija maailmas ja inimesed peaks sind respectima?


    Oma arvamuse Fc PP kohta ütles välja mingi 4-5 inimest, suhteliselt okei argumentidega ja ise välja pakkudes, et tiimil võiks olla meie esindusmeeskonnana aastaringselt toimiv annetussüsteem, heategevusturniirid vms. See oleks cool ja ilmselt täidaks eesmärki samahästi, kui mitte paremini.

    Munnimõõtmine teemal, kes rohkem annetab, on kole.

    P.S. Väga suure tõenäosusega ei ole võimalik see aasta osa võtta, aga hoian pöialt jätkuvalt ja loodetavasti on järgmine aasta teised võimalused. Seega võid ignoreerida mu teksti kui heaks arvad.
    Eks munnimõõtmist ole jah lihtne välja lugeda. Vahepeal valutad natuke diivani peal lösutades südant, jagad ühe nunnude loomade pildi fb's, kus palutakse aidata xyz varjupaika ja siis oled sina tohutult rohkem ära teinud kui see kes actually midagi ära teeb. Mu point oli lihtsalt see, et mina teen midagi ja mul võiks olla õigus seda teha ka avalikult teha. Ühtäkki tuli välja mitu inimest, kes on aastaid olnud foorumi liikmed, aga pole suures enamuses kordagi annetanud, tulevad äkki kambaga välja ütlema kuhu teised annetada tohivad või ei tohi. Anna andeks kui mind sellised tüübid närvi ajavad. Üllad õilishinged olete. Kadedus ja kommunism ftw!!!

    Järgmine aasta proovin olla rohkem sotsiaalselt aktsepteeritav, ei anneta ja leimin neid kes julgevad üle keskmise anda. Ärme tee midagi, jagame üksteisele +1'sid ja sulandume gruppi. Õigem väljend oleks küll biomassi.

    Edit: tundub, et osade jaoks hea tegemine, üldse millegi ära tegemine on halb, aga kui saad pealt vaadates foorumis +1 panna, oled kohe hea. Tra kui tilti mõned ikka ajavad.

    Edit2: ausalt ka, pole ime et mitte-annetajad enamuses mikros on. Igasuguse vastutuse ja ise tegutsemise vältimine ei lasegi kuhugi välja jõuda.

    Edit3: eelmises editis pidasin silmas siin teemas kaikaid kodaratesse loopijaid
    Viimati muudetud muruntau poolt : 20.11.13 at 15:45

  7. #67
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

    veel infot perekeskuse kohta, kes soovib lastele annetada.

    ( Click to show/hide )

  8. #68

    Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

    Naa, sa oledki tubli muru.

    Diskussioon läks äärmuslike näidete pärast kergelt käest ära, kõik võivad ja peaksidki andma raha sinna, kus on nende süda. Mõne jaoks on fc pp sama südamelähedane kui ükskõik milline heategevusorganisatsioon, sest nad on seal sees ja näevad ise, kuidas paljudele ei ole jõukohane trennis käia ja see on kurb. Mina ka ei saanud väiksena, muuseas.

    Siiski, ei saa kuidagi tuua ükskõik mis kontekstis sisulist võrdusmärki fc pp ja tugikeskuste, turvakodude jms. vahele. For gods sake, ühed elavad näiteks pideva joodikutest vanemate terrori all ja ei saa sinna mitte sittagi teha ja see on nii faking südantlõhestav ja siis väidab keegi, et see on võrdne sellega, et täiskasvanud meestel pole trenniraha..Vot see on minu jaoks hämmastav.

    FcPP on super ettevõtmine ja foorumi lipulaev pmst, aga selles kontekstis mitte.

  9. #69

    Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

    Kunagi oli see foorum edasi jõudmisele ja ära tegemisele pühendunud inimesi koondav. Mis on juhtunud, et igasugu heiterid ja kibestunud selle nüüdseks üle on võtnud ja nende nõudmistele järgi peame andma. Kurb on sellist delfistumist näha.

  10. #70

    Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

    Aight, ei tahtnud heitida. Sorri, et derailisin muru, üritasin lihtsalt veits maa peale tuua, aga võimalik, et olen siiski ka ise biased. Gl ja ma loodan tõesti, et tuleb rekordaasta.

  11. #71
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Tegu on samasuguse MTÜ-ga nagu iga teine nõustamis - ja toetuskeskus, varjupaik või lastekodu, kes ei teeni kasumit ja elab suuremal või vähemal määral annetustest, liikmemaksudest, (riigilikest) toetustest jne.
    cmon, ranka. ise ka usud? juriidiliselt võib su väide ju korrektne olla, aga ühel puhul toetatakse inimesi, kes ei suuda oma lõbu eest maksta (see on vabatahtlik tegevus nagu mainisid). teisel puhul toetad asutust, mis pakub mõningatele lastele ehk päeva ainsa sooja toidukorra.

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Ühtäkki tuli välja mitu inimest, kes on aastaid olnud foorumi liikmed, aga pole suures enamuses kordagi annetanud, tulevad äkki kambaga välja ütlema kuhu teised annetada tohivad või ei tohi. Anna andeks kui mind sellised tüübid närvi ajavad. Üllad õilishinged olete. Kadedus ja kommunism ftw!!!

    Järgmine aasta proovin olla rohkem sotsiaalselt aktsepteeritav, ei anneta ja leimin neid kes julgevad üle keskmise anda. Ärme tee midagi, jagame üksteisele +1'sid ja sulandume gruppi. Õigem väljend oleks küll biomassi.
    ma ei saa aru, miks sa nii butthurt oled. annetad 10% ja 300€ miinimum. väga tubli oled. kui inimestel on vastakad arvamused (sealjuures veel argumenteeritud), siis see ei tähenda, et ollakse heiterid või leimerid. eks igaüks näeb asja oma mätta otsast ja otsustab ise kas ja kuhu annetada, aga tundub, et mina ei ole ainuke, kellele tundub, et jõuluannetuse tähe all FC Pokkeriprodele raha koguda ei ole kõige õigem.


    ja +1 kõigele, mis Kristjan kirjutas.

  12. #72

    Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

    minu õigus on õigem, kui sinu õigus

    Las igaüks annetab sellele, kellele tahab. Annetama õnneks keegi kedagi sundida ei saa, seega x vs y on siin teemas täiesti mõttetu. Eelmine või üleeelmine aasta tekkis arutelu, kas oleks õigem annetada loomadele või siis inimestele. Kumb on eetilisem?! Kas loomad peaks nimekirjast maha tõmbama, kuna inimelu on tähtsam? Või vastupidi?

    Oma panuse suunan ka lastele/loomadele, aga ma ei näe midagi valet, et FC PP seal nimekirjas on. Lõpuks teeb valiku ju igaüks ise.

  13. #73
    Pokkerihai
    Liitus
    Sep 2010
    Postitusi
    1 617

    Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Kunagi oli see foorum edasi jõudmisele ja ära tegemisele pühendunud inimesi koondav. Mis on juhtunud, et igasugu heiterid ja kibestunud selle nüüdseks üle on võtnud ja nende nõudmistele järgi peame andma. Kurb on sellist delfistumist näha.
    lol

    Sina ja su pallitoksimistiim ei ole mingid pühad lehmad, et sellel teemal inimesed sõna ei tohiks võtta. Ära ähvarda minema joosta ega ära demagoogitse, kui sinu pihta kriitikanooli lastakse.

  14. #74

    Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

    Arutleks parem selle üle, kust see raha tuleb, mida siin nii õilsalt jagatakse. Nende laste isadelt, keda aidatakse?

  15. #75

    Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

    Mõttetu vaidlus ja hetkel et tundub pigem peletab annetajaid.
    Hoidke mulgud kinni ja annetage mitte ärge sojuge mis on õigem ja mis mitte.

    Peaks banne hakkama jagama! 1 kuu pikkuseid, saab rahus annetada...

  16. #76
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

    võib ka Starsis annetada imo

  17. #77
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    ..aga ma ei näe midagi valet, et FC PP seal nimekirjas on. Lõpuks teeb valiku ju igaüks ise.
    // thread imo..

    ma ei saa aru, kuidas nii pikalt saab üldse vaielda sellise asja üle. ok, karupoeg, laas ja teised - teie nägemus on selge, miks aga ei või FC Pokkeriprod endiselt listis olla ja lasta inimestel ise oma valikuid teha ?!

  18. #78
    Pokkerihai Kasutaja Rigged avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 535

    Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

    Ise annetaks väikese poisi taastusraviks(2x see aasta juba annetanud).
    Vahet pole kuhu oma raha panete, aga katsugem tsiviliseerituks jääda.

    http://indrek05.blogspot.com/
    Viimati muudetud Rigged poolt : 21.11.13 at 11:09

  19. #79
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

    godspeed ja fyte - väga tabavad postid.

    rigged pakutud variant väga hea samuti

  20. #80
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

    niih, veel infot siis perekeskuse kohta spoileris. Ehk siis esitan selle ühe kandidaadiks.

    ( Click to show/hide )

Lehekülg 4, kokku 7 EsimeneEsimene ... 23456 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES