Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 5, kokku 7 EsimeneEsimene ... 34567 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 81 kuni 100, kokku 138
  1. #81
    Pokkerihai Kasutaja Rigged avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 535

    Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013


  2. #82
    Grinder Kasutaja TaistoJ avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Võru
    Postitusi
    788

    Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

    ( Click to show/hide )



    @4. hoilaa ebareaalne on 1500€ kütte peale talvel panna ju. Seal peaks küll midagi muud mõtlema, kui seda kallist asja üleval hoida. Enda kodus hoiaks ma 1500€ eest vähemalt 10 aastat elamise soojas.

    @3. Sõbral on narivoodeid laos ning peaksin saama pool-muidu. Kui sinu plaan toetamisele läheb siis ilmselt sebingi mingi narivoodi annetuseks ja siis jäävad veel madratsid jms.
    Viimati muudetud TaistoJ poolt : 28.11.13 at 07:54

  3. #83
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

    ty, enda arvates on ka see küte liiga kallis. tahad täpsustan, miks see nii on?

    e: kui peaks see perekeskuse variant jääma, siis obv kõik tšekid ja asjad tulevad.

  4. #84

    Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

    keegi võiks mingid variandid üles panna (ala pokkeriprod, loomad, lastekodud vms niki pakutud variandid) ja koguma hakata raha. Muidu jääb way viimasele minutile

  5. #85

    Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

    Tsitaat Algselt postitas Rigged Vaata postitust
    Ise annetaks väikese poisi taastusraviks(2x see aasta juba annetanud).
    Vahet pole kuhu oma raha panete, aga katsugem tsiviliseerituks jääda.

    http://indrek05.blogspot.com/
    Annaks ka oma väikese osaluse just siia.

  6. #86
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

    Tsitaat Algselt postitas Rigged Vaata postitust
    ma panen otse siia seega läheb foorumist tiba kaarega mööda, aga vähemalt asja ette. Lisaks jagasin linki ka fb-s et äkki keegi veel leiab, et võiks rõõmu tuua lastele.

  7. #87
    Pokkerihai Kasutaja Rigged avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 535

    Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

    Annetamise point olekski teistele headmeelt teha, mitte näidata kui helde ollakse, endale meeldiks näiteks anonüümseks jääda. Aga hea valik (Y).

  8. #88
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

    Kas toimub midagi see aasta ?:)

  9. #89
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

    anywho, paistab, et väga midagi ei toimu. kes tunneb, et tahab annetada lastele, st tallinna perekeskusele, võib seda teha minu kontole. võib ühendust võtta skypes/fb/pm ja anda konkreetselt teada, kuhu raha läheb. kui ei, siis suhtlen personaliga ja kasutan enda parima äranägemise järgi. Obv kõik tšekid ja asjad on olemas. usun, et usaldusväärsusega probleeme ei peaks olema, a kui moded peavad vajalikuks, võite postituse ära kustutada.
    ( Click to show/hide )

  10. #90
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

    Kahju, et keegi organiseerimist enda õlule seekord ei võtnud, aga ärge jumala eest sellepärast annetamata jätke! Oma panuse andsin swedbanki kaudu Eesti Loomakaitse Seltsile.

  11. #91
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

    annetamata ei jäta. siin samas teemas mitu väärt linki/kohta kuhu annetada. kuna muru tahtis asja eest vedada, aga nüüd on nii butthurt, siis vist selline kollektiivne annetus jääb ära?

  12. #92

    Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

    Minu poolest jääb ära jah, endal ammu annetatud, hilja ka juba. Ma tõepoolest ei kujutanud ette, millist klassiviha ja kadedust võib spordi toetamine esile kutsuda. Tõepoolest ei ole mingit tahtmist midagi korraldada, kui heade kavatsuste ja eeskuju näitamise (ütlesin enda summa välja, et teistes ka sportlikku hasarti tekitada rohkem annetama, eelnevatel aastatel on jõuluchallenge'gi toimunud)) valatakse hoopis üle süüdistustega eputamises, mu..imõõtmises ja milles iganes veel.

    2011 juba jäi ära, see aasta samuti. Sooviks edu sellele kes iganes järgmine aasta püüab midagi korraldada, raudseid närve läheb selle pasarahe jaoks vaja.

    Ja korra veel, väga tõenäoliselt oleks mina ja pastilaa olnud ainsad, kes FC PP'le annetavad, tahtsin seda siia listi panna eelkõige seetõttu, et me oleks annetanud niikuinii, see oleks näidanud PP'de jõuluannetust lihtsalt suuremana. Aga ei, tervel kambal oli vaja lihtsalt läbi mõtlemata peale lennata. Hästi tehtud. The road to hell is paved with good intentions. Loodetavasti kõik õppisid sellest midagi. Ma õppisin jätma enda heateod enda teada.

  13. #93
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

    Kuidas sulle klassivihaga siin midagi seostub ?

  14. #94
    Grinder Kasutaja MartinGarcia avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    517

    Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

    :D

  15. #95
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Ja korra veel, väga tõenäoliselt oleks mina ja pastilaa olnud ainsad, kes FC PP'le annetavad, tahtsin seda siia listi panna eelkõige seetõttu, et me oleks annetanud niikuinii, see oleks näidanud PP'de jõuluannetust lihtsalt suuremana. Aga ei, tervel kambal oli vaja lihtsalt läbi mõtlemata peale lennata. Hästi tehtud. The road to hell is paved with good intentions. Loodetavasti kõik õppisid sellest midagi. Ma õppisin jätma enda heateod enda teada.
    Tahaks siinkohal sind klubi nimel annetuse eest tänada, hetkel klubi eelarvel on üsna rasked ajad. Tänud veelkord ja loodetavasti need, kes teistesse valdkondadesse annetada tahtsid, seda ka tegid.

  16. #96
    Pokkerihai Kasutaja Rigged avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 535

    Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
    Kuidas sulle klassivihaga siin midagi seostub ?
    ( Click to show/hide )

  17. #97

    Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Tahaks siinkohal sind klubi nimel annetuse eest tänada, hetkel klubi eelarvel on üsna rasked ajad.
    Ainus juhatuse liige on ju tema ise? Seega JOKK oleks siis, kui muruntau ise tänaks ennast klubi nimel annetuse eest.

  18. #98
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

    muruntau, eat a Snickers

  19. #99
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

    anywho, tänud kes on annetanud. kuni 23ndani saab annetada, siis hakkan tegelema. hetkeseisuga 350€

  20. #100

    Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2013

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
    Kuidas sulle klassivihaga siin midagi seostub ?
    Oli paar kommentaari stiilis, et kui meil on toetust vaja, peaksime võistkonna nimes pro sõna donkide vastu vahetama ja arvamusavaldused, et jõukamad mängijad peaksid ise klubi eelarve puudujäägid kinni taguma. Plussühtesid lendas ka igale poole. Ma ei kujuta ette, keda sellise mõttemaailmaga tüübid üldse valimas käivad, sest isegi sotsid pole nii hardcore.

Lehekülg 5, kokku 7 EsimeneEsimene ... 34567 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES