Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 83

Hübriidvaade

  1. #1
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: .....SHEEP 3/5.....

    Seni 12 mängijat jõudnud vastata.

    ( Click to show/hide )


    Ja kui küsimused võiks paremad olla, siis näidake ise ka seda välja ning saatke mulle küsimusi. Hetkel vist saatnud erplander mõned, millest mõnda teisel mängul kasutasin ning seda ka mainisin ning paar kiiret saatnud laas ning donkament, millest see mäng vist paar tükki ka sisse tõin.

  2. #2

    Re: .....SHEEP 3/5.....

    Tsitaat Algselt postitas -andres- Vaata postitust
    Ja kui küsimused võiks paremad olla, siis näidake ise ka seda välja ning saatke mulle küsimusi. Hetkel vist saatnud erplander mõned, millest mõnda teisel mängul kasutasin ning seda ka mainisin ning paar kiiret saatnud laas ning donkament, millest see mäng vist paar tükki ka sisse tõin.
    Saatsin terve mängu jagu küsimusi, nii et sealt ehk leiab veel mõne, mida kasutada.

    Ja sorry, seda ei pannud tähelegi, et eelmise mängu sissejuhatuses mainisid, et seal kasutasid mõningaid mu küsimusi, sest kiirpilgul tundus copy/paste SHEEP nr 1 jutust ja et ainult Jokker on uus asi.

    Punktisüsteem on igati aus ja ilmselt parim võimalikest. Teine variant, et ainult neli parimat vooru 5-st läheb arvesse igal osalejal.
    Viimati muudetud erplander poolt : 28.10.13 at 02:32

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES