Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 3 123 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 43
  1. #1

    Where will amazing happen this year?

    [youtube]H3s63sGoP_c[/youtube]

    Kas keegi siit neid mänge jälgib?

    Jõudsin just USAst tagasi ja kahjuks jäi ühel suht kindlal mängul käimata, kuid telekast sai neid mõnel õhtul ikka vaadatud. Paar päris head seeriat, kuigi enda kauaaegne lemmik tõenäoliselt esimesest ringist kaugemale ei jõua, sest D-Wade ei suuda üksinda seda kampa noori lambaid ära vedada.

    Muudest mansadest on mujeid nii palju, et Dallas on seni olnud üllatavalt hea ja Orlando vilets. Kõigi uus lemmik endine JailBlazers aga eriti kahvatu.

    Kuid vaatamist on palju.

    P.S. Kui pakuvad huvi kõik "Where will amazing happen this year" reklaamid, siis need leiab siit (http://www.youtube.com/watch?v=pYa5u...x=0&playnext=1). Paar tõelist superhetke.
    Viimati muudetud taipupole poolt : 18.02.10 at 11:18

  2. #2

    Re: Where will amazing happen this year?

    lebron kipub kinni panema seda üritust see aasta.
    poleks midagi selle vastu kah.

  3. #3
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: Where will amazing happen this year?

    Mina jälgin ja oman ka päris mitut kanalit sateliidi vahendus mille pealt neid näha saab.
    Kahjuks muidugi enamus mänge keset ööd ja töö segab natuke.

    Ise hoian aegade algusest pöialt Dallasele, aga ega ei juhtu seda ka see aasta ilmselt, et nad võidaks. Nowitzki on minu meelest kõige õnnetum superstaar üldse...ta ei ole kordagi tiitlit saanud kuigi alati on nad kaugele jõudnud...

  4. #4
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: Where will amazing happen this year?

    vaatasin öösel Lakersi ja Jazzi mängu, poolajal jäin magama muidugi. Lakers paneb kinni see aasta. Bryant on fking amazing.

  5. #5

    Re: Where will amazing happen this year?

    Clevelandile ilmselt vastast ei ole jah , samas ise hoian pöialt Denverile ehk ka Bulls suudab veel üllatada .

  6. #6

    Re: Where will amazing happen this year?

    Tsitaat Algselt postitas vennike
    vaatasin öösel Lakersi ja Jazzi mängu, poolajal jäin magama muidugi. Lakers paneb kinni see aasta. Bryant on fking amazing.
    Kust te neid mänge vaatate? Tahaks ka.

  7. #7
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Where will amazing happen this year?

    Tsitaat Algselt postitas virx747
    Kust te neid mänge vaatate? Tahaks ka.
    Viimasel ajal on ka probleeme olnud, aga mina olen sellist kohta kasutanud:

    http://www.atdhe.net/

  8. #8
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: Where will amazing happen this year?

    Tsitaat Algselt postitas virx747
    Kust te neid mänge vaatate? Tahaks ka.
    telekast obv. :D ma elan UK-s siin on "veidike" parem programmivalik kui eestis.

  9. #9
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Where will amazing happen this year?

    Nooremana kogusin Bryant'i korvpallikaarte, hasart missugune. Sellest ajast peale ka Lakers'it pooldanud.
    Finaali jõuavadki arvatavasti Lakers ja Cleveland ning kuna Clevelandil koduväljakueelis, siis võib päris pikk ja põnev seeria tulla.

  10. #10

    Re: Where will amazing happen this year?

    Tsitaat Algselt postitas Tarmonator
    Ise hoian aegade algusest pöialt Dallasele, aga ega ei juhtu seda ka see aasta ilmselt, et nad võidaks.
    Oi, see oli magus seeria.
    http://www.youtube.com/v/v5ha5uj9T7w

  11. #11

    Re: Where will amazing happen this year?

    Toksisin öösel natuke mängida ja vaatasin Hawks-Heat seeria kuuendat kohtumist. Mõnus omamine oli Miami poolt. Tuleb selle seitsmenda mängu öö vist ikka vabaks teha enda jaoks. D-Wade for MVP!

  12. #12

    Re: Where will amazing happen this year?



    Superpilt eilsest (http://sports.espn.go.com/nba/dailyd...ge=dime-090507). Spot the Magic fan.

    Üldiselt on kõik läinud eeldatud rada ja minu nunnud on väljas selleks korraks. Samas reede-pühapäev saab päris palju korralikke madinaid jälgida.

    Tahaks lõpuks ometi mõnda üllatust näha.

  13. #13
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Where will amazing happen this year?

    üllatus saab ainult sündida, siis kui hawks võtab cavsi vastu seeria ära. muid juhtumeid ma eriti üllatuseks ei loe (kuigi LAL väljakukkumine oleks väike üllatus).

  14. #14

    Re: Where will amazing happen this year?

    Ai, pagan. Terve tänase hommiku arvasin, et tegemist on neljapäevaga ja tasakesti siin planeerisin homset õhtut ja ööd ning laupäeva ja pühapäeva, kui kavatsesin mänge jälle vaatama hakata. Mis aga nüüd selgus?!?!? Täna on reede! Ayeee.

    Bring it! Täna öösel siis Cavs - Magic teine mäng ja homme Denver - LA kolmas. Pühapäeval tahaks ka vaadata, kuid siis olen esmaspäeval täiega kreenis.

    Mõlemad seeriad on muidugi superhästi alanud ja Cavs-Denver finaal oleks vist isegi lahedam kui Cavs-LA. Magicusse ikkagi eriti ei usu.

  15. #15
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Where will amazing happen this year?

    jah denver on hoos!
    uskumatu ikka kui suur vahe on Billul ja Iversonil. Üks vend on meeskonnamängija ning teine surab üksi.

  16. #16

    Re: Where will amazing happen this year?

    Tsitaat Algselt postitas pikk28
    jah denver on hoos!
    uskumatu ikka kui suur vahe on Billul ja Iversonil. Üks vend on meeskonnamängija ning teine surab üksi.
    jep nii ta on , see diil oli nuts denverile ! Iverson on suht finished vend(suhtumise probleemid jne) , billups jälle boostib räigelt oma võistkonda . Loodan ja usun , et denver võtab selle seeria ära :)

  17. #17
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Where will amazing happen this year?

    Orlando on ka Idast ainuke meeskond, kes Cavaliers&Lebroni vastu miskit hetkel korraldada suudab, seega Ida finaal on igatahes väga hea. Ise pooldan Magicut ja arvan, et korralike esituste korral on nad võimelised ka seeria ära võtma.

    Läänest olen juba aastaid Lakersi fänn, ütleme sellest ajast, mil Kobe rookie'na tuli ja ma ta korvpalli kaarte koguma hakkasin, seega loodan, et suudavad Denverit võita, kuigi tuleb arvatavasti pikk ja tasavägine seeria, sest Denver on hetkel vägagi hea.

  18. #18

    Re: Where will amazing happen this year?

    Tsitaat Algselt postitas -andres-
    Läänest olen juba aastaid Lakersi fänn, ütleme sellest ajast, mil Kobe rookie'na tuli
    Ise samamoodi Lebroni fänn, kuigi orlando vastu ei ole midagi (cmon, superman), olen siiski see aasta clevelandi võidu poolt. finaalis võiks vastas olla lakers, seda vastasseisu ootaks finaalide tasemel huviga.

  19. #19
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: Where will amazing happen this year?

    ma arvan, et kui LA ja CLE saavad finaali, siis tuleb igav finaal. CLE vajutab ära.
    Seega DEN oleks minu arvamust mööda parem vastane.

  20. #20

    Re: Where will amazing happen this year?

    Amazing happend here!!

    http://www.youtube.com/v/N8Ry--J8hwg&hl=en&fs=1




Lehekülg 1, kokku 3 123 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES