Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 81 kuni 100, kokku 112

Niitvaade

  1. #1
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    Liitus
    Sep 2013
    Postitusi
    2 145

    WW XVIII [Big bang ehk 23+] Registreerimine

    Kuigi mõni võis järeldada, et pealkirjas on juttu riista pikkustest siis paraku peame pettumust valmistama ja avalikustama, et tegu kõigest järjekordse tagasihoidliku Libahundu lahinguga. Oleme otsustanud, et selle kaheksateistkümnenda sõja puhul võiksime teha midagi veidi erilisemat ja ajada kokku suurema pundi selleks, et mängu kaasta erilisemaid rolle.


    Tsitaat Algselt postitas lenC Vaata postitust
    Kui nõudlus oleks piisav, et saaks vähemalt 23 kokku, siis ma võin mingil hetkel küll Libahunt III-ga analoogse mängu läbi viia.
    Kuna master lenC oma sõnadega on valmis läbi viima siis nimetame ta siin kohal lahingu...

    Kindralmajor lenC

    Väidetavalt on tegu "analoogse" sõjaga, seega võivad rollid vähe erineda ja ehk mõni erilisem sissegi haaratud aga ülevaade järgnev

    Küla:
    1xKülatark - Igal öösel annab mulle ühe nime ja saab teada, mis võistkonnas antud mängija on
    1xMõrtsukas - Igal öösel annab mulle ühe nime ja see mängija hukatakse öösel
    1xIngel - Igal öösel annab mulle ühe nime ja seda mängijat ei saa tappa
    1xBlokeerija - Igal öösel annab mulle ühe nime ja selle mängija käik ei toimi
    2xArmatsejad - Saavad teemast väljas omavahel suhelda, kui üks peaks surema, sureb ka teine.
    12xTavamängijat

    Küla võidab kui kõik muud mängijad on surnud.

    Neutraal:
    1xSarimõrvar - Igal öösel annab mulle ühe nime ja see mängija tapetakse. Külatarga päringule vastab kui külaelanik. Tema käik on blokeerimatu.

    Neutraal võidab kui ta on viimane mängija, kes elus on

    Libahundid:
    1xSpioon - Igal öösel annab mulle ühe nime ja saab teada, mis roll antud mängijal on
    1xBlokeerija - Igal öösel annab mulle ühe nime ja selle mängija käik ei toimi
    2xÜhekordne mõrtsukas - Saavad kindlal ööl õiguse tappa üks mängija
    2xTavamängijat



    WereWolf XVIII Reamehed


    1. Ahv Kongost
    2. Avicii
    3. BlackWerewolfGenie
    4. Char
    5. Dnbftw
    6. eluvend
    7. emma
    8. eyestabber
    9. kardaanirist
    10. karupoeg
    11. KristjanLaas
    12. maxi
    13. mylolo
    14. overbet
    15. pilme10
    16. poolakas
    17. q_q
    18. rahvavaenlane
    19. ranka
    20. taavi
    21. timz0333
    22. Tupac
    23. WowAwiAA
    24. yolpa

    25. ?

    Kell 15:00 läheb lukku

    *** Kõik mängijad peaksid andma maksimaalse panuse, et teha sellest kõige puhtam mäng mis siin foorumis olnud on. ***
    Viimati muudetud BlackWerewolfGenie poolt : 11.11.13 at 12:46

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES