Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 46, kokku 107 EsimeneEsimene ... 3644454647485696 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 901 kuni 920, kokku 2126
  1. #901
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Ranka tundub alati hundine, aga postitamisstiil on selline, et on jälle huvitet mängust ja viimasel ajal tundus tal hundina igav hakkavat, seega tundub ranka hetkel rohkem küla kui hunt.

    Võib samas olla ka uudses hundirollis asi, aga pigem mitte ja ma jätaks ranka ka sisse.
    samas chatis oli ta aktiivne eelmine mäng ja oli ikkagi võidust huvitatud

  2. #902

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Mis sisse jätja sa oled? Tuled teed 3 posti ja siis hakkad siin kamandama?
    Sa oled vahel tainas, kirjuta skype, pm või kuhu iganes mis probleem sul minuga on irl vms, aga ära teist mängu järjest seda wolfi sisse too.

    Ma ei olegi mingi sissejätja ega kamandaja, kust seda võtsid üldse? Ära otsi draamat 247


    Btw ranka eelmine kord tegi seda hundina minu vastu ja nägi kuidas see mu jaoks mängu ära rikkus. Ma ei tea miks ta peaks seekord külana uuesti kottima hakkama mind peale eelmise mängu ajalugu.

  3. #903

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Tahtsin esimese lause esimesed 4 sõna tegelt kustutada, aga unustasin ranka. Emotsiooni pealt ja lamp.

  4. #904
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Tahtsin esimese lause esimesed 4 sõna tegelt kustutada, aga unustasin ranka. Emotsiooni pealt ja lamp.
    sai liiga karm? :P

  5. #905

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    ma jätaks ennast sisse ausalt öeldes

  6. #906
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Rahvavaenlane on täna agro peale seda kui eile tema vagur olemist hundiseks peeti, väga algajalik hundikäitumine tundub. Palun ärge seda ka ignoreerige, sest klapib sellega, et tal 1st game.
    võrdle mu eilseid ja tänaseid poste. kus ma agrom olin? palun ärge ignoreerige seda, et klaas on tavapärasest vähem postitanud ja üritab väga pikkade lausetega mitte midagi öelda.

  7. #907

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Ffs kuidas sa loed välja sõnapaarist "mina jätaks" välja mingi kamandamise? Mul on oma hääl ja täpselt nii palju ma saangi jätta. täiesti ****** ma ei quidi ainult selle pärast nüüd, et sina välja läheks.

  8. #908
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 287

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Sa oled vahel tainas, kirjuta skype, pm või kuhu iganes mis probleem sul minuga on irl vms, aga ära teist mängu järjest seda wolfi sisse too.

    Ma ei olegi mingi sissejätja ega kamandaja, kust seda võtsid üldse? Ära otsi draamat 247


    Btw ranka eelmine kord tegi seda hundina minu vastu ja nägi kuidas see mu jaoks mängu ära rikkus. Ma ei tea miks ta peaks seekord külana uuesti kottima hakkama mind peale eelmise mängu ajalugu.
    Minul ei ole sinu vastu absoluutselt mitte midagi. Ma tõsiselt küsisin, et kuidas sa saad tulla siia pärast mõnda üksiku posti tegemist ning kohe ütlema, et see ja see on 100% wolf. See lõppebki sellega, et kõigil on kõik 100% wolfid, aga lõpus ikka flipatakse.

    Põhjendusi. Minul on mingit infot, aga ei hakka seda avaldama enne kui perse tules.

  9. #909

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas q_q Vaata postitust
    Arvestades, kui hullult RV mängu promos ja kui agressiivne iseloom tal on siis see on väga kahtlane, et mul ei tulnud meeldegi, et ta üldse mängus on, enne kui ta postitas praegu.
    Tsitaat Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    see on nii mööda põhjus, et sa saad ise ka sellest aru ma arvan. kui olen kaine, siis ma ei käigi foorumis, praegu on tänu mängule pealesurutud see foorumis käimine. ja ma olen kainena suht vaikne tegelane.
    ja täna

    Tsitaat Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    kas sul endal ka mõni read minu kohta on? 7 posti pealt??? või ütles su ebajumal qq seda eile ja kinnisilmi jäid sinna kinni? ahvid. see, et mul eile 7 posti, oli tingitud tegemistest ja pohmellist. pohmelliga hui viitsid siin vaielda kellegagi ja tegemist oli ka vahepeal.

  10. #910

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Minul ei ole sinu vastu absoluutselt mitte midagi. Ma tõsiselt küsisin, et kuidas sa saad tulla siia pärast mõnda üksiku posti tegemist ning kohe ütlema, et see ja see on 100% wolf. See lõppebki sellega, et kõigil on kõik 100% wolfid, aga lõpus ikka flipatakse.

    Põhjendusi. Minul on mingit infot, aga ei hakka seda avaldama enne kui perse tules.
    Clearisin IAmAllini ainult külaks, ma ütlesin 2 inimese kohta enda jaoks hundise käitumise ära suht okei seletusega imo.

  11. #911

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Eile kui ära läksin olin top3 poster. Tööl on telfi kasutamine keelatud ja ütlesin hommikul kohe, et pean teisip ja reede 18-19 paiku ära minema. Ma ei tee kunagi ainult paar posti ja olen iga mäng, mis mänginud lugenud läbi kõik postid ja enamasti ka oskuste piires kaasa rääkinud.

    Ajaga muutundi enesekindlamaks ka, see on normaalne imo.

  12. #912
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    sa võrdlesid 2 äärmuslikku posti. väga savisaarelik käitumine. huvitav miks?

  13. #913

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Eile peale Avicii killi ma lappasin teema otsast lõpuni läbi ja notepadis on kirjas "Laas on küla" ja "mylolo on küla?"

    Mylologa on selge nüüdseks, pean korra veel tiiru tegema, et riid kindel oleks. Kui Laas ongi küla, siis mina usun tema ImAllinni cleari.

    Päeva lõpuks võiksime üritada nii teha, et jääks jälle kaks kandidaati, kellest ühel on üks hääl vähem. Mingigi tõenäosus selle 2x voteriga hittida, ja ehk saab vähe hääletamisest infot.

  14. #914

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    sa võrdlesid 2 äärmuslikku posti. väga savisaarelik käitumine. huvitav miks?
    äärmusest ma räägingi, et täna teise äärmusesse liikumine on kahtlane mulle.

  15. #915

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    poolakas, tsipa vara sellise plaaniga välja tulla ei ole? Ja siis panna juba võrdselt hääli lol, saab ju kindlalt teada kas kummagis grupis on 2xvoter

  16. #916
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    äärmusest ma räägingi, et täna teise äärmusesse liikumine on kahtlane mulle.
    ma räägin, et sa võrdlesid 2 posti kahest päevast nii nagu sulle hetkel vaja oli. ehk siis eilsest võtsid kõige rahulikuma ja tänasest kõige ründavama. saad aru. see on savisaarelik. seda rolli sa siin vist mängidki.

  17. #917
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas poolakas Vaata postitust
    Eile peale Avicii killi ma lappasin teema otsast lõpuni läbi ja notepadis on kirjas "Laas on küla" ja "mylolo on küla?"

    Mylologa on selge nüüdseks, pean korra veel tiiru tegema, et riid kindel oleks. Kui Laas ongi küla, siis mina usun tema ImAllinni cleari.

    Päeva lõpuks võiksime üritada nii teha, et jääks jälle kaks kandidaati, kellest ühel on üks hääl vähem. Mingigi tõenäosus selle 2x voteriga hittida, ja ehk saab vähe hääletamisest infot.
    Selle plaaniga jätame huntidele võimaluse ju valida 2 vahel kuna neil double vote ja oddsid, et me 2 hunti etteotsa saame on väike

  18. #918

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas eyestabber Vaata postitust
    poolakas, tsipa vara sellise plaaniga välja tulla ei ole? Ja siis panna juba võrdselt hääli lol, saab ju kindlalt teada kas kummagis grupis on 2xvoter

    Vara muidugi, ja see ei pruugigi õnnestuda, oleneb kuidas ja milliseid ronge vedama hakatakse.

  19. #919

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas yolpa Vaata postitust
    Selle plaaniga jätame huntidele võimaluse ju valida 2 vahel kuna neil double vote ja oddsid, et me 2 hunti etteotsa saame on väike
    Mõrvar võtab öösel teise.

    Ega see plaan ideaalne pole, aga ma ei näe teist lahendust 2x voteri võrku püüdmiseks ..

  20. #920
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas poolakas Vaata postitust
    Mõrvar võtab öösel teise.

    Ega see plaan ideaalne pole, aga ma ei näe teist lahendust 2x voteri võrku püüdmiseks ..
    kas mina olen väga mööda mõelnud, aga palju kui panna 2 kanditaati ja enamus hääli neile siis ju me 2x voterit ikka ei püüa, saame teada, et ta lihtsalt teatud grupis, samas aga hääled laiali jaotades saame kindla peale minna

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 7 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 7 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES