Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 53, kokku 107 EsimeneEsimene ... 343515253545563103 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 041 kuni 1 060, kokku 2126
  1. #1041

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Ma arvan, et me ei tohiks hetkel lasta 2x voteri outimisel liiga palju enda üleüldist strateegiat mõjutada, sest paratamatult peab ta tegema iga päev käike, mis kahtlusaluste ringi koomale tõmbavad, kuni on busto.

  2. #1042
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 342

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    ainus miinus on see, et küla hakkaks homme liiga palju 2x voterit püüdma. 2x voter võib minu arust sisse jääda kuni 5-6 mängijat alles isegi, sest ta läheb juhul, kui külal püsib chance, lõpuks välja anyway. Juhul kui ronge teeme, saaks 6 hunti väga edukalt neid juhtida nii, et homne hundi tabamine oleks rohkem -EV kui muidu.
    Meil on ka ju paarilised võtta, kes aitavad hääli juthida ning homme saavad nad juba vajadusel outida, sest edaspidi on nad tava külaelanikud, kellel on rohkem infot.

  3. #1043
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Vote Count 11 to 838

    Tsitaat Algselt postitas lenC Vaata postitust
    Hääled seisuga post 11 kuni 838
    On öö

    ---
    Hääli Lynch Hääletajad
    8 Avicii IamAllin (13), Ahv Kongost (35), Tupac (5), yolpa (15), BlackWerewolfGenie (70), ranka (28), Emma (23), eluvend (13)
    7 ranka q_q (258), Maxi (35), taavi (29), KristjanLaas (27), kardaanirist (12), karupoeg (50), rahvavaenlane (7)
    2 Dnbftw Char (25), poolakas (9)
    1 taavi eyestabber (12)
    1 Tupac timz0333 (22)
    1 yolpa Dnbftw (46)
    1 BlackWerewolfGenie WowAwiAA (28)
    1 poolakas pilme10 (2)
    1 WowAwiAA mylolo (5)
    1 ei ole hääletanud Avicii (4)

    Otsiks hunte vagunite pealt. Liynch kandidaat oleks ahv kongost täna. wowa on küla.

  4. #1044

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Ahv, ranka, kardaan, rahvavaenlane, tupac +1. Hiljem bragin

  5. #1045

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
    Ahv, ranka, kardaan, rahvavaenlane, tupac +1. Hiljem bragin
    +1 = Klaas irv

  6. #1046

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kui hääled on: 5, 5, 5 ja 5. Siis juhtub nii, et üks vendadest kukub, ja seal on 5 hääletajat, kellest üks on 2 voter. Mõistad? Kui me otsime veel hundised kandidaadid + õhtul switchid ja saame hundi välja, võime lugeda tänasest päevast palju välja. Või mitte? Lepime kokku, kes ka lähen mõrvarikilliks ning kaks paarilist on ka elus, kes on rohkem kursis, kui meie s.t. nad teavad, kuidas hääli juhtida.

    Milles on probleem?
    2x voter võib näiteks liituda kõige külasema rongiga ja see segaks kindlalt homseid otsuseid ja tuletataks seda 5st seltskonda pidevalt meelde

  7. #1047
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 342

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Ma arvan, et me ei tohiks hetkel lasta 2x voteri outimisel liiga palju enda üleüldist strateegiat mõjutada, sest paratamatult peab ta tegema iga päev käike, mis kahtlusaluste ringi koomale tõmbavad, kuni on busto.
    Kas eile saime ühe info selle kohta? Mu point ei olegi tegelt 2-voterit nii väga, vaid seda, et tekitada rohkem segadust kui praegu. KT elus, paarilised elus. Lisaks mõrval elus ning täna küla saab teha 3 killi:
    1. paarilised
    2. mõrvar
    3. lynch

    lisaks saab peeki. ja lepime kokku, kelle täna killime, et KT ei peekiks sama inimest või paarilised ei sööks samat inimest.

  8. #1048

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Wtf ma praegu Klaasi välja jätsin, kui ta mu top suspect, mu subconcious sketchib prg.

  9. #1049
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 342

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    kui me läheme jälle nagu peata kanad, siis võime kaotada väärtusliku päeva. suht kindel, et kui täna läheme õnnestunult, siis on mäng võidetud. homme saame koheselt uut infot paariliste näol. s.t. me ei pea isegi homme saama, aga pm. on üks paar veel "väljas".

  10. #1050
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 342

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    eilne maxi plaan oleks olnud supper. liiga fucking hea. ja oleks meil mäng võidetud.

  11. #1051

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    k wowa suhtleme, miks ma su suspect olen?

  12. #1052
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    eilne maxi plaan oleks olnud supper. liiga fucking hea. ja oleks meil mäng võidetud.
    Vist olerd küla seekord.

  13. #1053
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    pilme10 ka küla pani maxi plaani järgi hääle ja lahkus.

  14. #1054

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    k wowa suhtleme, miks ma su suspect olen?
    SUhtleme, jäta oma readid maha ja kohe.

  15. #1055
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 342

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    pilme10 on 100% küla. rohkem ärme temast räägime. s.t. et mõrvar, paar + kt ärge peekige teda. ta saab anyway modkilli. teine asi, kas me kuidagi temaga ei saaks manipuleerida, et lükkaks hääled ta peale ja saaksime 2-voteri + ei kaotaks kahte küla ning meil 3 öökilli?

  16. #1056

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Timzi viimane post oli hundine. See ranka lause oli tema päeva ainuke superhundine lause ja sa confirmid ta külaks selle peale?

  17. #1057

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Trrr ma kiirustan ette liste jätmast, teen vote analüüsi ja siis vaatan edasi. See esimene hundinimekiri mul = AIDS

  18. #1058

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
    SUhtleme, jäta oma readid maha ja kohe.
    jätsin vahepeal

  19. #1059

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    kuni tilti aeti.

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Ei ole nõus, inimene kellel pole ajalugu strong clearimisega teeb seda hundina pigem, sest on kindel küla rollides.
    Ja see pole mingi erand, et hundid väga tihti nii mixiad upi.

    See, et kardaan, kellel imo pole strong clearimisajalugu, tugevalt külasi kaitses on imo väga hunditell ja palun ärge ignoge seda.
    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Ma veel ei tahaks üldse.
    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Ranka tundub alati hundine, aga postitamisstiil on selline, et on jälle huvitet mängust ja viimasel ajal tundus tal hundina igav hakkavat, seega tundub ranka hetkel rohkem küla kui hunt.

    Võib samas olla ka uudses hundirollis asi, aga pigem mitte ja ma jätaks ranka ka sisse.
    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    IAmAllin on küla see mäng, 100%
    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Rahvavaenlane on täna agro peale seda kui eile tema vagur olemist hundiseks peeti, väga algajalik hundikäitumine tundub. Palun ärge seda ka ignoreerige, sest klapib sellega, et tal 1st game.
    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Char on veits liiga solvunud Maxi teema peale, kahtlane minu jaoks ja KT peek kandidaat 4 sure.
    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Sa oled vahel tainas, kirjuta skype, pm või kuhu iganes mis probleem sul minuga on irl vms, aga ära teist mängu järjest seda wolfi sisse too.

    Ma ei olegi mingi sissejätja ega kamandaja, kust seda võtsid üldse? Ära otsi draamat 247


    Btw ranka eelmine kord tegi seda hundina minu vastu ja nägi kuidas see mu jaoks mängu ära rikkus. Ma ei tea miks ta peaks seekord külana uuesti kottima hakkama mind peale eelmise mängu ajalugu.
    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Clearisin IAmAllini ainult külaks, ma ütlesin 2 inimese kohta enda jaoks hundise käitumise ära suht okei seletusega imo.

  20. #1060
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    Liitus
    Sep 2013
    Postitusi
    2 145

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    pilme10 on 100% küla. rohkem ärme temast räägime. s.t. et mõrvar, paar + kt ärge peekige teda. ta saab anyway modkilli. teine asi, kas me kuidagi temaga ei saaks manipuleerida, et lükkaks hääled ta peale ja saaksime 2-voteri + ei kaotaks kahte küla ning meil 3 öökilli?
    Say what?

    50% chance et ta saab modkilli mitte 100%

    Ma ei usu, et sa küla oled.

    Täpselt nagu su 5 hääleskeem kus sa unustad ära, et muidu oleks niikuinii flip kui kõigil võrdne hääl on. Või ei unustanudki vaid lihtsalt üritad segadust külvata.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES