Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 61, kokku 107 EsimeneEsimene ... 1151596061626371 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 201 kuni 1 220, kokku 2126
  1. #1201
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    Liitus
    Sep 2013
    Postitusi
    2 145

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    me räägime üldse teisest teemast HUNT RANKA

  2. #1202

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas Tupac Vaata postitust
    mis mõttes lamp küsimus?? sa hääletad mind 2. päeva järjest ja ikka pole oma põhjust öelnud, et miks sa hääletad
    Eile olid nimekirjas järgmine tema all? Ja täna on ju su hääl ka tema peal, kus ise põhjendasid seda?

  3. #1203
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 256

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Ou yeah. Täna on 20 mängijat ehk iga mängija paneb üksteisele hääle. Kokku moodustub 10 paari ehk 1:10 kukub küla vs doublevoteri vastu.

    Eile oli 25 mängijat ehk üks mängija ei saa häält. Seega tekkis sealt ka väike #error, mille me oleks saanud päeva peale lahendada, kui külablocker suri ehk jäi järgi 24 mängijat.

  4. #1204
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas Tupac Vaata postitust
    mis mõttes lamp küsimus?? sa hääletad mind 2. päeva järjest ja ikka pole oma põhjust öelnud, et miks sa hääletad
    taavi

  5. #1205
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    Liitus
    Sep 2013
    Postitusi
    2 145

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Ranka oled nõus, et kui mina hunt pole oled sina eks?

  6. #1206

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Ranka, eile oleks niiviisi automaatselt saanud teada 2xvoteri, aga täna jätaks see ühe kahtlusaluse asemel viis tükki, mis oleks ka parem kui mitte midagi. Samas ma ei usu, et se plaan täna läbi läheks ja me saaks 4 rongi, kus igal ühel on 5 mängijat.

  7. #1207

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Seega sa said sellest süsteemist aru TÄNA, vähemalt enda jutu järgi. Aga väidad eile, et sa olid nõus ja said eile aru. Mis toimub?
    Ma nt vahel arvan, et saan paljudest asjadest siin aru, aga hiljem tuleb välja, et ei saand :D just saying

  8. #1208
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    unvote lol

  9. #1209
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 256

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
    Kuule mida vilet sa ajad.

    Ranka ei ole küla siin mängus.

    Täna ma ei saanud pihta kuna ma arvasin koguaeg, et veel hääli jaguneb rohkem kui ainult 5 sellepärast ma rääkisingi sulle, et kui voter pole ühegi rongi peal siis oleks niikuinii flip. Laggisin kergelt.
    Kuna foorum läägas, siis ei saanud sind tsiteerida. See tsitaat käib mu viimase posti juurde.

    Saad sa aru, et 20 jaguneb paarisarvuga, 25 ei jagune ja seepärast on alati hääled esimene päev ebavõrdne vs 2. päev. Kogu su jutt on kahtlane ju.

    Ma pean jälle lihtsat matemaatikat tegema?

  10. #1210
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 256

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
    Ranka oled nõus, et kui mina hunt pole oled sina eks?
    Eip. Aga ma olen nõus, kui sa oled, siis ma ei ole. Seda teab juba absoluutselt igaüks siin teemas.

    Tsitaat Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
    Ranka, eile oleks niiviisi automaatselt saanud teada 2xvoteri, aga täna jätaks see ühe kahtlusaluse asemel viis tükki, mis oleks ka parem kui mitte midagi. Samas ma ei usu, et se plaan täna läbi läheks ja me saaks 4 rongi, kus igal ühel on 5 mängijat.
    Ei oleks saanud, aga oleks saanud kitsama valimi. Ma nõustun, et nüüd on see rong läinud ja siin ei ole mõtet enam midagi arutada. Pakkusin välja pilme-ga manipuleerida, aga keegi selle ideega kaasa ei tulnud s.t. sügavamale ei arutanud ning ise puusalt olles ma ka waterproofi välja ei suuda leiutada.

    Aga olen päris kindel, et double-voteriga me suudaks muuta mängukäiku päris palju.

  11. #1211

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ou yeah. Täna on 20 mängijat ehk iga mängija paneb üksteisele hääle. Kokku moodustub 10 paari ehk 1:10 kukub küla vs doublevoteri vastu.

    Eile oli 25 mängijat ehk üks mängija ei saa häält. Seega tekkis sealt ka väike #error, mille me oleks saanud päeva peale lahendada, kui külablocker suri ehk jäi järgi 24 mängijat.
    Vale ju, me oleks saanud panna hääle iga mängija peale. Igaüks oleks lihtsalt endast järgmist hääletanud ja viimane oleks hääle pannud esimese peale.

  12. #1212

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust

    Saad sa aru, et 20 jaguneb paarisarvuga, 25 ei jagune ja seepärast on alati hääled esimene päev ebavõrdne vs 2. päev. Kogu su jutt on kahtlane ju.
    ranka pole ise plaani lugenud, hääl pidi minema kõikidele mängijatele - 25 häält 25 mängijat, 1 dbl voter, 1 mängija out. Polegi vaja midagi jaguneda

  13. #1213
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    Liitus
    Sep 2013
    Postitusi
    2 145

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kuna foorum läägas, siis ei saanud sind tsiteerida. See tsitaat käib mu viimase posti juurde.

    Saad sa aru, et 20 jaguneb paarisarvuga, 25 ei jagune ja seepärast on alati hääled esimene päev ebavõrdne vs 2. päev. Kogu su jutt on kahtlane ju.

    Ma pean jälle lihtsat matemaatikat tegema?
    Ma ei viitsi suga enam arutada seda ausalt. Ütlesin juba et panin pange kuna arvasin, et doublevoter saab kuskil mujal hääletada kui põhivaguneid.

    Kui sa mind ikka veel sellepärast hundiks pushid peale seda ja kui ma oma sacred pinky promise ka andsin ja sa mind ikka veel edasi surud siis sa ei ole küla ja järelikult on mu hääl õigesse kohta maandunud.

  14. #1214

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas Emma Vaata postitust
    Eile olid nimekirjas järgmine tema all? Ja täna on ju su hääl ka tema peal, kus ise põhjendasid seda?
    See oli selge ju, et see maxi idee ei tööta ja ta hoidis ikka häält mu peal, kui ta küla oleks, oleks ta läinud kas ranka või avicii peale, aga ta teadis et mõlemad on külad ja siis ei hakkanud liigutamagi midagi

  15. #1215
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 256

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Küsimus veel: miks eiratakse paarilisi? Mu point on, et meil on 5 hunti, 15 küla. 15 külast 4 on powerrollid ning ühel hundil deceptive vote. Kui me hästi mängiks me suudaks clearida vähemalt 4 küla, leida ühe hundi. Lisaks veel lock-cleared külad ning kui on peeke siis võib väga vabalt juhtuda, et mängus on ainult 1-3 hunti, keda ei tea.

    Lisaks homme paarilised kaotavad võimed. See on mu point, et kas sellise info baasil - lisaks huntide kahtluslaused, ei oleks võimalik üles ehitada strateegilist mängu, kus võidame mängu juba homme õhtuks. Me ei pea isegi outima kedagi, vaid saame suunata mõrvarid-paarid ja KT vajalike peale.

    Hetkel sõimame üksteist, aga mulle meeldib chari matemaatiline lähenemine. Kindlasti on hetkel võimalik lahendada mäng natuke paremini, kui hard guessidele.

  16. #1216
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 256

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
    Ma ei viitsi suga enam arutada seda ausalt. Ütlesin juba et panin pange kuna arvasin, et doublevoter saab kuskil mujal hääletada kui põhivaguneid.

    Kui sa mind ikka veel sellepärast hundiks pushid peale seda ja kui ma oma sacred pinky promise ka andsin ja sa mind ikka veel edasi surud siis sa ei ole küla ja järelikult on mu hääl õigesse kohta maandunud.
    Sa ei öelnud seda! Ma ei pushy sind hundiks. Ma ütlesin, et see oli kahtlane.

  17. #1217
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 256

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
    Vale ju, me oleks saanud panna hääle iga mängija peale. Igaüks oleks lihtsalt endast järgmist hääletanud ja viimane oleks hääle pannud esimese peale.

    5 mängijat: A, B, C, D ja E


    A hääletab B-d
    B hääletab A-d
    C hääletab D-d
    D hääletab C-d


    Keda hääletab E?

  18. #1218
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 256

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    5 mängijat:


    A, B, C, D ja E


    A hääletab B-d
    B hääletab C-d
    C hääletab D-d
    D hääletab E-d
    E hääletab A-d

    Aa jup. Kõigil üks hääl

  19. #1219
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    Liitus
    Sep 2013
    Postitusi
    2 145

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Sa ei öelnud seda! Ma ei pushy sind hundiks. Ma ütlesin, et see oli kahtlane.
    [QUOTE=BlackWerewolfGenie;559954]Kuule mida vilet sa ajad.

    Ranka ei ole küla siin mängus.

    Täna ma ei saanud pihta kuna ma arvasin koguaeg, et veel hääli jaguneb rohkem kui ainult 5 sellepärast ma rääkisingi sulle, et kui voter pole ühegi rongi peal siis oleks niikuinii flip. Laggisin kergelt.[/QUOTE]

    Maybe segane siis ütlesin juba ära, et panin pange kuna ma arvasin, et double voter pole vagunitel (ei arvestanud, et ainult 20 mängijat alles on, arvasin, et on rohkem)

    Hunt ei ole.

  20. #1220

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Palun haaletage eyestabber tana

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES