Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 84, kokku 107 EsimeneEsimene ... 3474828384858694 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 661 kuni 1 680, kokku 2126
  1. #1661

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    MA e itea miks mulle tundub, et pundis Timz, Klaas, ranka on vähemalt 2 hunti.

  2. #1662
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    Liitus
    Sep 2013
    Postitusi
    2 145

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
    Tahan sinuga nõustuda, et Tupac, eluvend, Emma on pigem külad.
    Say what now sa tahad öelda, et ma hunt vä?

    Lol ÄllIn ära aja kelbast.

  3. #1663
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 287

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas Emma Vaata postitust
    Aaaga ranka miks sa seda ütlesid, et teisel paarilisel pole mõtet enam välja tulla?

    Also, ma arvan et timz üritab meeleheiteliselt Eyestabberi pealt tähelepanu ära juhtida. Kes üldse usuvad, et timz hunt pole?
    Jälle eksisin. Kirjutasin pikka kommentaari. Just vastupidi. Paariline peaks välja tulema JUHUL kui tema minek on ohus. Tal ei ole enam erivõimeid, aga saab säästa ühe külakilli, aga seda juhul, kui suutsid maxiga mõlemad jätta waterproof tellid. Huntidel ei ole ka mõtet teda süüa, sest teised powerrollid on mängus.

  4. #1664
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    NB: need kes arvavad, et ma hunt vaadake fkn day 2 otsast lõpuni uuesti läbi ja tulge siis sama jutuga tagasi! over and out!

    Koju jõuan vaatan veel üle kes võiks olla kriimsilm. Tupac on liiga otsekohene, ei usu enam, et ta hunt :/ kuigi vahepeal tahtsin välja võtta esimesena. Eyestabberi lynchi vastu pole mul midagi. Emma palun too välja kus ma hääli kuhugi viin? Ja kes veel aru ei saa siis keskpäevased praamid ei loe midagi.

  5. #1665

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    see plime10 mängib muidgi klassikalist textbook noob hunti. Istub vaikselt nurgas, poetab oma mõned postitused kuhugi ära ja suurt midagi ei arva ega ütle. ei ole võimalik, et Sa naudid mängu ju kamoon

  6. #1666
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
    MA e itea miks mulle tundub, et pundis Timz, Klaas, ranka on vähemalt 2 hunti.
    Nonii, see võis praegu saatuslik post olla.

  7. #1667
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    minu jaoks on clear külad IamAllin, taavi, yolpa. Dnb/Emma huntidena tunduks liiga peen level. mida aeg edasi, seda kahtlasemana nad mulle tunduvad, aga mõlema d1 clear nii tugev minu jaoks nii et pigem lükkan need ka külaks. dnb, kui oled küla, siis mingisugune list ja input oleks helpful.

  8. #1668
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Ja imallinn tee list kes külad kes hundid kes peaks täna lahkuma plz.

  9. #1669

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    kasvõi niisama siin teemas chattida ei tundu ahvatlev? päriselt?

  10. #1670

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas eluvend Vaata postitust
    kasvõi niisama siin teemas chattida ei tundu ahvatlev? päriselt?
    see oli täiendavalt mõeldud mu eelmisele postile, kus plime10-st räägin

  11. #1671
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    Liitus
    Sep 2013
    Postitusi
    2 145

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Kui paariline välja tuleb siis huntidel kergem seeripüüda ju. Seega ainult juhul, kui tal tuli peaks peal olema siis ta peaks tulema nagu ranka ütles or, kui keegi viimase hingetõmbega üritab fakeclaimida, et ennast päästa.

  12. #1672
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 287

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Seer peaks anyway varsti välja tulema. Eriti kui on suur hulk hunte käes, et külamõrvar ei killiks külasid.

  13. #1673
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Char - küla ftw
    taavi - tänane list oli hea #1517
    eluvend - isegi korralikult arutelud. näeb piisavalt vaeva, ei tundu hunt, tõi rahvavaenlase hääletamise kohta hea poindi välja
    kardaanirist- solid küla, kõige puhtam so far
    timz0333 - kardaaniga samaväärne küla, ehk solid küla
    Ahv Kongost - uskuge või mitte, aga täitsa usun, et küla, sitaks head postid teinud.
    BlackWerewolfGenie - KÜLA


    emma
    pilme10 - pmst null infot. eile targetis kahte rongi ainult.
    eyestabber - napisõnaline ettevaatlik hunt ?? kristjanlaas targetis tugevalt, miks? siis ei saa hunt olla?



    yolpa - veits hundine, aga alumised nimed rohkem hundised
    IamAllin- possibly tupaciga paaris, not so sure, väga random

    --
    the most WOLF:


    ranka - hundine .
    Dnbftw - WOLFF, hoiab tagaplaanile, postidab teistesse teemadesse, postid läbi vaadatud, üsna hundine
    KristjanLaas - HUNT, igatseb q_q, karupoega taga eile hommikul(nice clear), targetib timzi, wowat ( täna timz, eluvend ja eyestabber, 2 on mul cleared küla)
    Tupac - pani eile 20.54 rahvavaenlane, ja spetsiaalslet tõmbas 21.00 veel boldi hääle, et kõik näeksid seda, ehk üritas ennast clearida tulevikuks.

  14. #1674

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    dnbftw on kummaline tüüp. samas keegi on varasemalt mingit asjade põhjal ta clearinud ja millegipärast päris ammendavalt. Ei tea kas leian üles selle posti mida mõtlen, aga point oli, et mingi jutt oli liiga külane firsttimeri kohta.

  15. #1675
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    tupac tundus jutt muidu norm, pigem küla vist ikkagi siis. ei võtaks teda täna

  16. #1676
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    ma võtaks ranka dnbftw või kristjanlaasi.

    ma arvan, et KristjanLaas on hea võtta..tekitab üsna palju segadust siin.

  17. #1677

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Mõtlesin sed postitust.
    Tsitaat Algselt postitas q_q Vaata postitust
    Külased postid ja tunneb väga vabalt ennast siin teemas.

    Nt chatib minuga niisama jne.

    Kui sa küla oled siis sa ei tea, et huntidel tihti raske poste teha (valetamine on raske!) ja nad tunnevad ebamugavalt ennast. Hunt kõhkleb igas sõnas mis kirjutab -- hakkab mõtlema kas see tundub hundine jne.

    Praegu dnb väga vabalt kirjutab igast suvalisi asju ja väga kiiresti.

    Sellepärast tunnen hästi praegu dnb koha pealt ennast.

    Muidu, kes see tüdruk on, kelle gif-e q_q siia järjest postitas? :D

  18. #1678
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
    LenC jälle halba teavitustööd teinud, kus on kirjas, et huntidel ka tank olemas?
    Oskab keegi midagi Maxi ja karupoja omavahelistest suhetest rääkida?
    Tsitaat Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
    Sky Plusi infoliinile tuli just teade võimalikust hundist, beware!
    Tsitaat Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
    WowAwiAA sina vä?

    Tsitaat Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
    Katastroof, täielik tragöödia. Poleks teist kellestki seda uskunud, et nii nahaalseks muutute. Terve pere on korralikus šokis, pool küla on hangude ja kirvestega mööda tänavaid hunte taga ajamas.

    Läksin lõuna aeg garaaži, avan ukse ja mis vaatab vastu?:
    ( Click to show/hide )


    See ei ole normaalne!

    Õnneks jättis hunt endast maha mõned jäljed: M täht viitab ilmselgelt isikule, meie mängus osalevad M algustähega mylolo, Maxi. M võib viidata ka Emmale. Garaažist eemalt leidsin hundi jäljed mis viisid üle põllu. Ilmselgelt sissetung vöörale territoorumile tõmbas hundil kõhu vedelaks ja jättis maha korraliku laadungi väljaheiteid. Väljaheidete järgi eeldan, et hunt/hundid on McDonaldsi regularid. Kõndimismaneeri järgi võib eeldada, et hundid on olnud kas meessoost(mis välistaks Emma???), kuid kindel ei saa olla. Kuna uksele jäeti rippuma korralik nuga, siis võib arvata, et meie hunt kleptomaan ei ole. Kuna hunt teadis, et lisaks sissemurdmisele võib suurema karistuse saada ka varguse eest, siis on võimalik, et sellist tegu sooritanud hallivatimees on seadustest teadlik.

    Igatahes on selline sissetung julm ja minu jaoks viidi mäng uuele levelile. Hunt, kes sa seda tegid ära arva, et sa pääsed kergelt! Oksa tõmbamine saab olema julm ning verine. Kui selline isiklik rünnak peaks uuesti korduma, olen valmis kasutama oma saksa lambakoera, kes mõned nädalad tagasi tuima näoga murdis maha rebase. Nüüd sa siis tead, mis sind ees ootab. Karda!

    Muudan oma hääle Maxi peale, sest tema on kõige tõenäolisemalt see kurikael!
    hunt ei tee day1 selliseid poste. eriti arvestades, et dnb mängib esimest korda. hundina ilmselt ootaks ja lükkaks hääle rongile ja olemas. dnb tegi random nalju, vastas temale suunatud postidele üli kiiresti jne. täiega häirib tema d2 ja d3 päev, aga no d1 clear on nii tugev, et kohe üldse ei taha teda lynchida (kuigi külale suurt midagi juurde ka ta ei anna. siiski).

  19. #1679

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    täiega häirib tema d2 ja d3 päev, aga no d1 clear on nii tugev, et kohe üldse ei taha teda lynchida (kuigi külale suurt midagi juurde ka ta ei anna. siiski).
    Hakkasin mõtlema, et peale q_q kadumist on kohe märgatavalt vaiksemaks võtnud dnbftw. Ei tea kas juhus või äkki prooviski spämmimisega q_q heakskiitu saavutada? Vabalt võis ju keegi oskuslik hunt chatis sellise nipi anda.
    Või see vist juba ülemõtlemine...

  20. #1680

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Igal juhul dnb, eyestabber ja plime. Võiksite grammikenegi aktiivsemad olla, muidu võib juhtuda et peategi täna võllas lõpetama :(

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 11 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 11 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES