Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 96, kokku 107 EsimeneEsimene ... 46869495969798106 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 901 kuni 1 920, kokku 2126
  1. #1901
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas Char Vaata postitust
    mina panin praegu laasi hundiks ainult sellepärast, et eile oli jutt, et kui eyestabber küla, siis laas kindlalt hunt..

    + 4 hunti peab ju kuskil olema..


    ja mis mõttes mina olen hunt??? kellega ma olen sul hunt?? pmst teen siin teooriaid ja üritan kätte saada hunte koguaeg ju.


    kui sa tõesti võtad kõige külasema venna hundiks, siis ilmselt oled sina ikka ise hunt. yolpa

    sa nagunii kõige suurem kahtlusalune hetkel.
    sind hääletasin ainult sellel põhjusel, et sa laasi hääletasid

  2. #1902

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Btw pre peek oli stabber, aga vahetasin ära, sest mul pole vaja teda peekida tegelt.

    pluss kes mõtleks valetades nii random asja välja.
    Viimati muudetud KristjanLaas poolt : 15.11.13 at 15:49

  3. #1903

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
    Kas külad on yolpa väljavõtmisega nõus või mis variante veel pakute? Võiks ühe kindla peale välja minna, pole vaja et hundid hiljem kaarte segama hakkaksid. Sisuliselt oleks siis 5 votet vaja, et kindlalt üks player välja võtta. Atm 3 yolpa peal koos(mina, Emma, Char). Mis ülejäänud arvavad?
    Mu KT claim oli väga tõsi. Hundid teavad seda, sest biidin oddse kui wild guessiks kõik 3 küla täppi. Seega mina lähen öösel.

    Käituge nagu ma soovitasin ja suhelge omavahel ainult 3 confirmed küla, see võtaks huntidelt neljakesi postide koordineerimisvõimaluse ja jätaks kogu mängu teie kontrolli alla.

    Te peate mu claimi tõsiselt suhtuma.

    Mõelge selle peale, hundid pole counterclaimi ka seetõttu teinud, sest see eeldaks selle mängija ohverdamist peale minu surma ja nad ei saa seda endale lubada.

    Kõik viitab sellele, et mu claim on legit ja kardaanipoolsed ülihead postid ükskõik kummas rollis siiski ei kõiguta ka seda.

  4. #1904
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Btw pre peek oli stabber, aga vahetasin ära, sest mul pole vaja teda peekida tegelt.
    ob on minu mängudes alati kauaks sisse jäänud.
    kartsin dnb poolt outplayed saada
    IAmAllin jää kaua sisse
    Char oli minu üks potential huntidest ja oli selgusetus tema kohta peale day1 jättis aina hundisema mulje ka fieldile mulle tundus.
    aga panid ju ometigi stabberi koha pealt mööda. okei. teisi mänge ei viitsi uurima hakata (kui keegi mänginud, siis confirmige, kas overbet jääb kauaks sisse). dnb poolt outplayed saada EI OLE üldse legit põhjus (first timer ei mängi hunti nii moodi). IamAllini peek on legit (ka temaga mitmes mängus olnud ning tema jääb kauaks sisse küll). Chari peeki põhjendus pole legit. Chari mängu lahendamine on külane ja fieldile ei olnud ta hundine. usun, et KTna sa ei raiskaks oma peeki sinna.

    Chari ja dnb peekid on need, mis mulle tunduvad ebareaalsed (samas neid on nii kerge enda peekideks panna, sest dnb on cleared küla ja char on pigem küla kui hunt) ja mis mind häirivad.

  5. #1905

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    pluss kes mõtleks valetades nii random asja välja.
    holy shit palun taastada eelmine post, ma ei tea kuidas see juhtus..pmin lenci, aga kui keegi mod sees

  6. #1906

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    see mida kardaan quotes oli original post mul eelmine

  7. #1907

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    aga panid ju ometigi stabberi koha pealt mööda. okei. teisi mänge ei viitsi uurima hakata (kui keegi mänginud, siis confirmige, kas overbet jääb kauaks sisse). dnb poolt outplayed saada EI OLE üldse legit põhjus (first timer ei mängi hunti nii moodi). IamAllini peek on legit (ka temaga mitmes mängus olnud ning tema jääb kauaks sisse küll). Chari peeki põhjendus pole legit. Chari mängu lahendamine on külane ja fieldile ei olnud ta hundine. usun, et KTna sa ei raiskaks oma peeki sinna.

    Chari ja dnb peekid on need, mis mulle tunduvad ebareaalsed (samas neid on nii kerge enda peekideks panna, sest dnb on cleared küla ja char on pigem küla kui hunt) ja mis mind häirivad.
    keegi ei ole ega ka counterclaimi see mäng mu öeldud põhjusel, et mu claim on huntidele väga legit.

    Seega kui oled küla siis parem usu.

  8. #1908
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    see mida kardaan quotes oli original post mul eelmine
    confirmed, ärge editige poste!

  9. #1909
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Exclamation Vote Count 1832 to 1908

    Hääled seisuga post 1832 kuni 1908
    Öö saabub 04:00:57 pärast

    ---
    Hääli Lynch Hääletajad
    3 yolpa Char (5), Dnbftw (12), KristjanLaas (13)
    1 Tupac Emma (16)
    1 Char yolpa (4)
    6 ei ole hääletanud Tupac (5), timz0333 (0), ranka (0), kardaanirist (15), IamAllin (0), eluvend (0)

  10. #1910
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    keegi ei ole ega ka counterclaimi see mäng mu öeldud põhjusel, et mu claim on huntidele väga legit.

    Seega kui oled küla siis parem usu.

    mind jubedalt häirib, et sinu eilne peek oli Char (kuigi siin oli paremaid peeke) ja et sa peekisid dnb. no ei ole loogiline. nende kolme küla peekiga, millega välja tulid oskaks igaüks välja tulla. hundid ei counterclaimiks, sest kõik sinu peekid on nagunii sisuliselt cleared külad. miks tulla välja ja öelda, et see või see ei ole küla?

    fakk. kui täna teema avasin ja nägin, et sa olid elus, siis arvasin, et 100% külamõrvar ja panin mõttes külaelanikuks. nüüd sa teed aga kogu loo palju keerulisemaks. sellest KT claimist ma aru ei saa. või jooksis mu mõte õiges suunas ja sa proovid õigele KTle ühe päeva juurde osta (sest ma sinu KT claimi ei usu. seda, et sa külamõrvar oled - seda usun)?

  11. #1911

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Aight yolpa

  12. #1912
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    poh, yolpa. laasi rollis saame ööga selgust nagunii.

  13. #1913

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Tere päevast, eyestabberiga läks tõesti halvasti, olin vist mina see, kes ta hukka saamist seal juhatas :/

  14. #1914

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas Ahv Kongost Vaata postitust
    Kuidas mulle hetkel tundub olukord. Poste tõsiselt palju ja nende analüüsimine võtab aega.
    Võin hiljem põhjendada mõnda nime, et miks arvan nii aga praegu pean taaskord minema.

    vaatan nüüd seda posti ja kohe jääb silma, et punasega olevatest nimedest on vähemalt 3 küla. plime10, eyestabber, dnb. Kas selle järgi võiks Tupaci ka lugeda külaks või arvate, et ta pani ikkagi ühe hundi sinna nimekirja?

  15. #1915

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Võis panna vabalt mu arust. Ja IamAllin sa oled ükd vähestest, keda ma phm algusest peale uskund, ütle nüüd laasi claimi kohta midagi pls :D

  16. #1916

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
    vaatan nüüd seda posti ja kohe jääb silma, et punasega olevatest nimedest on vähemalt 3 küla. plime10, eyestabber, dnb. Kas selle järgi võiks Tupaci ka lugeda külaks või arvate, et ta pani ikkagi ühe hundi sinna nimekirja?
    pigem pani ühe hundi ka.

  17. #1917

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Kui Klaasi KT claim on õige, siis oleks minu küla list hetkel selline: Laas, char, dnb, mina, eluvend (tundub külane minu jaoks).

    Alles jäävad mängijad: emma, kardaan, timz, taavi, yolpa, ranka. Nendest 3 on külad ja 4 hundid. Hetkel tundub emma ka külasemad minu jaoks.

    Kui täna välja jätta Laas, char, dnb, mina, eluvend, emma, kardaan, timz, taavi, siis jääks valikuteks yolpa ja ranka.

  18. #1918

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Vabandust, taavi asemel peab igas kohas olema tupac.

  19. #1919

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Läheme yolpat täna tõmbama, kui just õigel KT midagi huvitavat claimida pole?

  20. #1920

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Ma saan aru, et mingi kahtlus on mu paarilise claimi suhtes ikka veel. Ma siis maxiga paaris ja oma väljalendamise öö eel andis ta päris palju infot mulle. Eriti kuna ma olen nii algaja mängija, siis võtsin igast ta sõnast kinni nagu kullast ja sellest kõiges lähtusin. Nagu rv hääletamisel olimee me esimestena pardal, leppisime kokku nii ja nii ka jäi. WowA pärast ma ei muretsend, sest teadsin, et Maxi võtab ta öösel ise välja. Nüüd on paljud ta readid küll valeks osutund, nii et pean ise mõtlema hakkama :D

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 7 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 7 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES