Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 98, kokku 107 EsimeneEsimene ... 488896979899100 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 941 kuni 1 960, kokku 2126
  1. #1941

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Või öökillina proovida rankat?

  2. #1942

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Ma nõus obv. A teised?

  3. #1943

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    kui ta peekis chari ja pani ta külaks, siis suurem võimalus, et saab täna chari enda järgi hääletama? hetkel jääb tõesti tunne, et üritab õiget KTd panna counterclaimima. rõhutas ka ju sellele, et "näe, pole counterclaimitud, ju siis ikkagi olen KT" ja loodab, et KT sellise provotseerimise peale counterclaimi teeb?
    samas, kui laas oleks fakeKT ja õige KT ei taha välja tulla vähese infi põhjal, siis peaks yolpa olema küla, est laas teda nii hullult pressib? Võibolla oleks parem võtta yopast kahtlusega järgmine täna välja. Aga laasi ma küll täna ei hääletaks, ilma õigeKT claimita küll mitte.

    Anyways, pean hetkel minema ja ei tea kas jõuan enam tagasi, jätan siis yolpa ikkagi hetkel.

    Öökill võiks olla ranka minu arvates, mis tesed arvavad?

  4. #1944

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    pluss ma tulin välja, sest järgmised neli huntide öökilli on nüüd teada, hakake vastavat käituma. Nemad ei saa enam manööverdada killidega. Kui Täna lynchite/mõrvate kellegi sellest neljasest tiimist, siis on läbi mäng küla jaoks, hetkel tulin välja just selleks, et võimalikult vara aru saaksite ja ära tunneksite end. Mina oleks mitte välja tulles liiga suure %-ga välja läinud täna pluss ma pean minema 5min pärast tööle ja ei saa õhtul mängida.

    Lihtsalt ma ütlen täpselt välja mis toimub ja veel seda ka, et ärge laske müral kottida end (Pluss ma poleks mingi stsenaariumi järgi siin hundina claiminud, nende jaoks läks mäng ideaalselt selle hetkeni) ja ometi lasete kardaanil hullu panna siin.

  5. #1945
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas Emma Vaata postitust
    Ma nõus obv. A teised?
    millega nõus täpsemalt?

    Tsitaat Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    kui ta peekis chari ja pani ta külaks, siis suurem võimalus, et saab täna chari enda järgi hääletama? hetkel jääb tõesti tunne, et üritab õiget KTd panna counterclaimima. rõhutas ka ju sellele, et "näe, pole counterclaimitud, ju siis ikkagi olen KT" ja loodab, et KT sellise provotseerimise peale counterclaimi teeb?
    jah ma vaatasin ka seda lauset...et rõhutas seda, et pole keegi claiminud veel vastu. mhmh

  6. #1946

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Kõik keda nimetasin teavad ise ka, et te olete külad, lihtsalt usaldage siin ja suhelge kolmekesi, hundid ei saa selle peale midagi teha, ei hääleta eraldi palun.
    See õige ja seda peabki tegema.

    KrisjtanLaas, kui sa KT siis miks mind ei peekind nagu q_q jättis välistusmeetodiga soovituse?

  7. #1947
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    kes su arvetes hundid on?

  8. #1948
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    laas

  9. #1949

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Iamallini teemat edasiarendades. Laasi kt-claim on hea taktika ka huntidel. Sest praegu on 11 mängijat, kellest 4 hundid. Kui täna läheb küla ja öömõrvar ka küla võtab, oleme kaotanud (päevaks jääb 4 küla v 4hunt).
    St, suhtugem ettevaatlikult sellesse. Ja tänane vote ja öökill on vaja kindlalt tõsiselt läbi mõelda!

  10. #1950
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    ja miks mind öösel ära ei tapetud..ma kõige rohkem küla moodi ja küla nagunii mind päeval ei lynchiks.

    kas mu nimekiri, mis eile tegin oli liiga täppi, et oleks tähelepanu tõmmanud?

  11. #1951

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    pluss ma pean minema 5min pärast tööle ja ei saa õhtul mängida.
    Oled sa üldse mõne õhtu siin olnud? :(

  12. #1952

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas eluvend Vaata postitust
    Iamallini teemat edasiarendades. Laasi kt-claim on hea taktika ka huntidel. Sest praegu on 11 mängijat, kellest 4 hundid. Kui täna läheb küla ja öömõrvar ka küla võtab, oleme kaotanud (päevaks jääb 4 küla v 4hunt).
    St, suhtugem ettevaatlikult sellesse. Ja tänane vote ja öökill on vaja kindlalt tõsiselt läbi mõelda!
    Ai kurja, ma mõtlesin, et igatepidi on homne ees?

    Aga mis arvate siis plaanist, et võtta välja yolpast kahtlusega järgmine inimene? Sesuhtes, et kui õige KT claimi ei tule ja laas bluffib, siis ilmselt on yolpa ju külane?

  13. #1953

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    yolpa, kardaan (head postid kui küla on ja sai aru, et olen KT), tupac, ranka, timz. Üks neist siis mitte. Ranka või timz pigem.

  14. #1954

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas Char Vaata postitust
    ja miks mind öösel ära ei tapetud..ma kõige rohkem küla moodi ja küla nagunii mind päeval ei lynchiks.

    kas mu nimekiri, mis eile tegin oli liiga täppi, et oleks tähelepanu tõmmanud?
    sind peekides üritasin hunti peekida btw, polnud su liin nii küla midagi.

  15. #1955

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    MA tahaks väga ranka täna killida või vähemalt öökillina välja saada.

  16. #1956
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
    Ai kurja, ma mõtlesin, et igatepidi on homne ees?

    Aga mis arvate siis plaanist, et võtta välja yolpast kahtlusega järgmine inimene? Sesuhtes, et kui õige KT claimi ei tule ja laas bluffib, siis ilmselt on yolpa ju külane?
    kes sul hundilistis?

  17. #1957

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
    Aga mis arvate siis plaanist, et võtta välja yolpast kahtlusega järgmine inimene? Sesuhtes, et kui õige KT claimi ei tule ja laas bluffib, siis ilmselt on yolpa ju külane?
    Mhm. Hea mõte
    Või siis tulenevalt poomise tulemusest võib öömõrvar yolpa võtta, kui tundub reaalne ta.
    Kas ma olen imelik, aga ma ei mäleta ühtegi yolpa postitust?

  18. #1958

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas eluvend Vaata postitust
    Oled sa üldse mõne õhtu siin olnud? :(
    ma mängisin oma mängu täpselt nii nagu oskasin, et võimalikult kauaks sisse jääks.
    Toimis ja meil on elus mängijat kõik ühest teamist peeked ja mina huntide kohustuslik öökill. Homme saavad leveldamise lõpetada ja siis on neil sama võrdsed võimalused üksteisega confirmed küladena suhelda nagu huntidelgi.

  19. #1959
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    pluss ma tulin välja, sest järgmised neli huntide öökilli on nüüd teada, hakake vastavat käituma. Nemad ei saa enam manööverdada killidega. Kui Täna lynchite/mõrvate kellegi sellest neljasest tiimist, siis on läbi mäng küla jaoks, hetkel tulin välja just selleks, et võimalikult vara aru saaksite ja ära tunneksite end. Mina oleks mitte välja tulles liiga suure %-ga välja läinud täna pluss ma pean minema 5min pärast tööle ja ei saa õhtul mängida.

    Lihtsalt ma ütlen täpselt välja mis toimub ja veel seda ka, et ärge laske müral kottida end (Pluss ma poleks mingi stsenaariumi järgi siin hundina claiminud, nende jaoks läks mäng ideaalselt selle hetkeni) ja ometi lasete kardaanil hullu panna siin.
    sa ära higista ja proovi järgmine kord paremad peekid teha. mis kuradi peekid on overbet ja dnb? ja siis eile õhtul peekid chari kui mängus oli BWG (kelle kohta ise ütlesid, et teeb kahtlast mängu), ahv, tupac, isegi timz. ise teed küla jaoks mängu keeruliseks oma rumalate peekidega.

  20. #1960

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    ty, et mu ellu ka jätsid eluvend.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 10 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 10 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES