Tere
Tsitaat Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
Väike list ka siis:
eyestabber - olen wolfinud temaga koos, ta distantseerub rünnakutest. Siin ta aga rünnaku alla saades muutub väga kaitsvaks. Tal oli d1 kõige hundisem post, aga esimese argumendi tõttu nõus muust mööda vaatama.
Timz - Ei osanud teda readida kuniks ta ühe hundi mängu tegi, see siin on ta küla mäng.
yolpa - teadagi miks
dnbftw - teadagi miks
maxi - tema d1 plaan

Ahv kongost - hundine toon, lurkis teemat ja viskas lurkides random kommentaare, lisaks see kuidas ta õhtul hääle ranka peale viskas "ütles, et kui ranka küsib teemas kas 5 post on min kas siis ranka küla ei peaks olema. Samas postis viskab hääle Ranka peale".
Klaas - See ei ole ta külamäng
Tsitaat Algselt postitas Tupac Vaata postitust
See mu arust väga hundine post. Mu peamised hundikandidaadid just eyestabber, timz ja nüüd ta üritab neid clearida pannes ise ennast hundiks. See mis eile õhtul toimus oli mu arust selline: enamus hundid ei läinud ranka ega avicii rongidele, sest neil oli juba palju hääli ja mõlemad külad. Nii näiteks hoidis Timz lihtsalt terve päeva hääle mu peal ja eyestabber taavi peal mis oli täiesti mõttetu. Lisaksin veel, et clearid tunduvad mulle kõik need, kes eile sheep-i mängisid.
tupac ke on sinu hundi kanditaadid täna?