Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 107 1231151101 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 2126
  1. #1
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    *** FOORUMIMÄNGU LIBAHUNT ÜLDISED REEGLID ***

    Seni, kuni mäng käib, on lubatud mängust rääkimine ainult mänguteemas.

    Millegist rääkimine väljaspool mänguteemat, mis võib mõjutada mängutulemust on reeglitevastane ja üldiselt peaksid üldse hoiduma käimasoleva mängu mainimisest väljaspool mänguteemat. Pea meeles, et mäng käib seni, kuni mängu moderaator on teatanud, et mäng on läbi.

    Foorumi tarkvara lubab lisada pilte, videosid ja linke teistele lehtedele. Nende postitamine on üldiselt lubatud aga pole mõeldud, et need on peamised suhtlusvahendid. Nende kasutamine info peitmiseks või maskeerimiseks on keelatud. Piltide, videote või helide kasutamine eesmärgiga oma poste varjata otsingu eest on keelatud. Endast video või helide postitamine on keelatud.

    Postitamine on lubatud ainult siis, kui on päev.

    Kui öö algab 21:00 siis postid seisuga 21:00 on OK ja hääled sel ajal loevad.

    Keelatud on postitamine ja hääletamine 21:01, hääled :01 ei loe ja postid loetakse vigasteks.

    Kui mängu moderaator kirjutab stiilis ":00 loeb; :01 ei loe" siis need numbrid tähendavadki minuteid, kuna hääled loevad ja kuna mitte.

    Kogemata ööpostitamist vahetevahel juhtub aga sinult oodatakse, et püüad ööpostitamist vältida.

    Postitamine on lubatud ainult siis, kui oled elus.


    Kui sul on roll, mis lubab suhelda mänguteemaväliselt siis võid seda teha ainult siis kui su roll seda lubab. Ja ainult isikutega, kellega su roll seda lubab.


    Hundid võivad üksteisega suhelda 24h päevas. Surnud hundid ei tohi enam diskussioonis osaleda.

    Postide muutmine on keelatud, ükskõik mis põhjusel.

    Isegi kirjaviga, katkist tagi, jne (nt pilti postidades läheb [img] tag valesti) EI TOHI parandada.

    Postide muutmine tekitab ebatasakaalus oleva olukorra, nt keegi näeb su orginaal- ja muudetud posti ja see tekitab probleeme mängu aususega. See puudutab kõiki poste, kaasaarvatud neid, mis on tehtud kogemata öösel, valedes teemades, valede kasutajatega, jne.

    Keelatud on postitada pilti ja tsiteerida oma rolli privaatsõnumit, külatarga peeke ja muud mänguga seotud suhtlust, mis on toimunud väljaspool mänguteemat.

    Libahunt on mäng, kus tõlgendatakse informatsiooni, mis on mänguteemasse postitatud. Seega ei ole oodatud, et mängijad tõestavad oma rolle postitades otsest tõendusmaterjali oma rollist (privaatsõnumist pilti tegemine, selle otsene tsiteermine, jne). Keelatud on ka igasugused kihlveod mille abil saad oma rolli tõestada. (Nt: veame 50 euro peale kihla, et ma küla)

    Keelatud on postitada pilt või otsetsiteerida mängumoderaatori privaatsõnumeid. Kõik informatsioon, mida soovid edasi anda, tuleb panna oma sõnadesse.

    Võltsitud piltide ja tsitaatide postitamist koheldakse samamoodi nagu päris piltide, tsitaatide postitamist.

    Kui sa pole kindel, mida postitada võib, konsulteeru mängu moderaatoriga.

    Kui sa oled liitunud mänguga siis sinult oodatakse selles osalemist.

    Minimaalselt oodatakse, et postitad vähemalt viis korda iga päev.

    Kui juhtub midagi, et pead olema away from keyboard ja sa ei saa enam edasi mängida siis tuleb mängu moderaatorile saata privaatsõnum ja paluda oma kohale asendusmängija. Koheselt tuleb lõpetada mänguteemas postitamine. Mänguteemas kirjutamine, et sa otsid asendusmängijat on keelatud.

    Sinult oodatakse viisakat käitumist.

    Libahunt on mäng, kus valetamine on lubatud ja isegi oodatud ning on mängijate asi välja selgitada, kes räägib tõtt. Seega vaidlused mängijate vahel on loomulikud aga jälgige, et te üle piiri ei lähe ning kedagi ei solva. Samuti on oodatud, et iga mängija mängib võidu nimel ja oma meeskonda tahtlikult saboteerida ei või.[/SPOILER]

    Mängul on kaks faasi:

    1. Päev, millal kõik elusolevad mängijad võivad teemas postitada ja hääletada ühe mängija vastu. Päev algab tavaliselt kell 10:00, aga postitada ei või enne kui ma olen selleks loa andnud. Päev lõppeb 21:00 ja enim hääli saanud mängija eemaldatakse mängust.

    2. Öö, mille ajal libahundid saavad endiselt üksteisega suhelda ja peavad mulle saatma ühe mängija nime, keda nad öösel tappa soovivad. Samuti peab külatark saatma mulle igal öösel ühe elusoleva mängija nime, kelle rolli ta soovib teada. Öö algab 21:01 ja öösel keegi teemas postitada ei tohi.

    Hääletamine:


    Igal päeval on mängijatel võimalus hääletada ühe mängija vastu. Mängija, kellel on enim hääli mängupäeva lõppedes eemaldatakse mängust. Hääletada võib nii palju kordi kui mängija soovib ning arvesse läheb ainult kõige viimane hääl. Mängija vastu hääle andmiseks postita mängija nimi boldis. Näiteks, kui pastilaa oleks mänguks ja Sa soovid tema vastu hääletada, siis näeb välja nii:
    Pastilaa

    Bold kirja võib kasutada AINULT hääletamiseks.

    Muuda oma foorumi seadeid, et teha mängimine mugavamaks.

    Lülita sisse nähtamatus:

    Seaded -> Muuda seadeid -> Nähtamatus -> Lülita nähtamatus sisse

    Siis teised kasutajad ei näe kuna sa online oled ja tänu sellele on mitmed asjad lihtsustatud. (Huntidel külatarga otsimine öösel, jne)

    Kuva 100 posti ühel lehel:

    Seaded -> Muuda seadeid -> Postituste arv näitamaks ühel lehel -> Näita igal lehel 100 postitust

    Kuna libahunt on mäng, kus postitatakse väga palju ja teemad lähevad suureks siis on palju mugavam seda infot töödelda, kui edasi-tagasi lehti sirvida.

  2. #2
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    0 posti=50% modkill
    1 post=40% modkill
    2 posti=30% modkill
    3 posti=20% modkill
    4 posti=10% modkill
    5 posti=0% modkill

    Modkill=mängust eemaldamine läbiviija poolt. Ühesõnaga eeldan kõigilt vähemalt viite postitust iga päev(laupäev ja pühapäev on üks mängupäev).

  3. #3
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Meie mängijad:


    1. Ahv Kongost
    2. Avicii
    3. BlackWerewolfGenie
    4. Char
    5. Dnbftw
    6. eluvend
    7. emma
    8. eyestabber
    9. IamAllin
    10. kardaanirist
    11. karupoeg
    12. KristjanLaas
    13. maxi
    14. mylolo
    15. overbet
    16. pilme10
    17. poolakas
    18. q_q
    19. rahvavaenlane
    20. ranka
    21. taavi
    22. timz0333
    23. Tupac
    24. WowAwiAA
    25. yolpa

  4. #4
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Meie rollid:

    KÜLA VÕISTKOND (17)



    1 Külatark, kes saab teada, millisesse võistkonda tema öösel valitud mängija kuulub. Igal öösel tuleb mulle saata privaatsõnumiga ühe mängija nimi ja ma vastan, kas ta on küla/neutraalne/hunt. NB! esimese mängija nimi tuleb mulle saata enne esimese mängupäeva algust.

    1 Pikkade juhtmetega külatark. Igal öösel tuleb mulle saata privaatsõnumiga ühe mängija nimi ja ma vastan järgmisel ööl, kas ta on küla/neutraalne/hunt. NB! esimese mängija nimi tuleb mulle saata enne esimese mängupäeva algust ja ma vastan peale seda kui esimene mängupäev on läbi.

    1 blokeerija Igal öösel saadab mulle privaatsõnumiga ühe mängija nime ja selle mängija öökäik ei lähe läbi. Esimest nime ootan n1(peale seda kui esimene mängupäev on läbi).

    1 mõrtsukas Igal öösel saadab mulle privaatsõnumiga ühe mängija nime ja see mängija tapetakse öösel. Esimest nime ootan n1(peale seda kui esimene mängupäev on läbi).

    1 hundinahas lammas Rollisõnumis on kirjas tavaline külaelanik, kuid külatarkade päringule vastab kui hunt.

    2 paarilist Saavad omavahel 24h teemast väljas rääkida. Kui üks tapetakse, siis teine jääb ellu(erinevalt armatsejatest eelmises suures mängus). NB! Ühel konkreetsel paarilisel on teisel mänguööl(n2) võimalus tappa üks endapoolt valitud mängija.

    10 tavalist külaelanikku

    Küla võidab, kui kõik teised võistkonnad on elimineeritud.



    NEUTRAALNE VÕISTKOND (2)




    1 mõrtsukas Igal öösel, alustades n1(kui esimene mängupäev on läbi) saadab mulle mängija nime, keda ta tappa soovib, tapp on blokeerimatu. Külatarkade/huntide spioonile vastab kui neutraalne.

    1 ühekordne päevamõrtsukas. Kolmandal mängupäeval(d3) saadab mulle mängija nime, keda ta tappa soovib ja mängija tapetakse keset päeva. Tappu kuidagi blokeerida ei saa. Privaatsõnum peab minuni jõudma vähemalt 90 minutit enne päeva lõppu.

    Mängijad võivad omavahel teemast väljas 24h suhelda.



    HUNTIDE VÕISTKOND (6)



    1 Esimese öö mõrtsukas Peale esimest mängupäeva saadab mulle ühe nime mängijaga, keda ta öösel tappa soovib.

    1 Teise öö mõrtsukas Peale teist mängupäeva saadab mulle ühe nime mängijaga, keda ta öösel tappa soovib.

    1 Kolmanda öö mõrtsukas Peale kolmandat mängupäeva saadab mulle ühe nime mängijaga, keda ta öösel tappa soovib.

    1 Spioon Peale esimest mängupäeva saab igal ööl mulle saata privaatsõnumi mängija nimega, kelle rolli ta teada soovib(vastan nt Küla blokeerija või tavaline külaelanik).

    1 Blokeerija Peale esimest mängupäeva saab igal ööl blokeerida ühe mängija öökäigu.

    1 2xhääletaja Tema hääl loeb kahekordselt.

    Võistkonnal on ka iga öö üks võistkonnapoolne tapp, mida ei saa blokeerida, nad võivad ka üksteisega 24h mänguväliselt suhelda.

  5. #5
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Seleta huntide 2xhääletaja lahti, palun.
    Näide:

    päeva lõpus on rongide seis:
    Peeter 8 häält
    Arno 8 häält

    Kui kahekordne hääletaja hääl on päeva lõpus Arno peal, siis tapetakse Arno, sest efektiivselt on tal 9 häält.

    Kui seis on:
    Peeter 8 häält
    Arno 7 häält

    Ja kahekordne hääletaja hääl on päeva lõpus Arno peal, siis ma salaja viskan münti ja tapetakse mängija, kes mündiviske kaotas.

    Edit: Võtmesõna on "salaja", ma ei teavita kordagi, et "ma viskan münti nüüd".

  6. #6
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Paljud erirollid korduvad, siin on eelmise suure mängu rollide FAQ, võimalusel tutvuge ka sellega: http://foorum.pokkeriprod.com/showth...l=1#post491023

    Kui on küsimusi, siis saatke julgelt privaatsõnumeid.

  7. #7
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Rollid ja karakterid

    Teie privaatsõnumisse saabub ainult teie roll siin mängus. Näiteks: "Sa oled tavaline külaelanik, sa võidad kui kõik teised võistkonnad on elimineeritud". Teil on siiski üks kindel poliitik, kes teie olete, teile lihtsalt ei öelda seda. Kui te juhtute aga surema, siis ma avaldan "XXX oli Barack Obama, ta oli tavaline külaelanik.

    Ühesõnaga võite Obama piltidega teemat trollida nii palju kui tahate.

  8. #8
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Rollisõnumid on paari tunni kaugusel, soovitan kõigil hilisõhtul või varahommikul korra PM-id üle vaadata, äkki on teil käik, mis tuleb kasutada enne teema avamist.

  9. #9
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Kõik rollid peaks olema laiali saadetud, PM kui mõni mure.

    Pange ka endal nähtamatus peale, vt 1. postituse lõppu.

  10. #10
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    On päev!

  11. #11
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Hääled seisuga post 11 kuni 0
    Öö saabub 10:53:50 pärast

    ---
    Hääli Lynch Hääletajad
    25 ei ole hääletanud pilme10 (0), poolakas (0), q_q (0), yolpa (0), mylolo (0), overbet (0), timz0333 (0), Tupac (0), WowAwiAA (0), rahvavaenlane (0), ranka (0), taavi (0), kardaanirist (0), Maxi (0), KristjanLaas (0), karupoeg (0), BlackWerewolfGenie (0), Char (0), Ahv Kongost (0), Avicii (0), eyestabber (0), IamAllin (0), Emma (0), Dnbftw (0), eluvend (0)

  12. #12
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    Liitus
    Sep 2013
    Postitusi
    2 145

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Ahhoi kõik külamehed

  13. #13
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    Liitus
    Sep 2013
    Postitusi
    2 145

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    ja Maxi

  14. #14

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Ahoi! Palju veel esmakordselt mängijaid on?

  15. #15

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Tere

  16. #16

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Tere

    Same shit like last time!

  17. #17
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    tupac=visahing, visa pole ammu hunt olnud. teatud loogiga seal on, nii, et tupac

  18. #18

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas Emma Vaata postitust
    Ahoi! Palju veel esmakordselt mängijaid on?
    kolm v neli

  19. #19

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Hakkame siis pihta.

    Esiteks, mina olen küla. Põhjendan ära kah - noob, mängin esimest korda, hundina passiksin vaikselt ja võtaks teistele sappa. Nagu yolpa tegi eelmises mängus, kui veab saaksin kiirelt nö noobcleari. Hundina ootaksin oma wolf buddysid chatti ja ootaks nende nõuandeid, kindlasti ei tõmbaks endale tähelepanu. Seega, küla ... noob, aga kindlasti küla.

    Esimene mängija, kes mind hääletab on hunt :)

  20. #20
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    Liitus
    Sep 2013
    Postitusi
    2 145

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas poolakas Vaata postitust
    Hakkame siis pihta.

    Esiteks, mina olen küla. Põhjendan ära kah - noob, mängin esimest korda, hundina passiksin vaikselt ja võtaks teistele sappa. Nagu yolpa tegi eelmises mängus, kui veab saaksin kiirelt nö noobcleari. Hundina ootaksin oma wolf buddysid chatti ja ootaks nende nõuandeid, kindlasti ei tõmbaks endale tähelepanu. Seega, küla ... noob, aga kindlasti küla.

    Esimene mängija, kes mind hääletab on hunt :)
    väga hundine post

Lehekülg 1, kokku 107 1231151101 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES