Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 6 EsimeneEsimene 12345 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 115
  1. #41
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Foorumis toimunud muudatused

    Tsitaat Algselt postitas lebovend
    Mis see Tiimi liige t2hendab? Ei v6rdu adminiga? Moderaator, admin, Tiimi liige, kui aega leiad,
    v6iksid seletada, mis boonuseid/kohustusi nendega saab.
    PokkeriProd.com tiimi liikme reeglistik, mis tingimustel tiimi liikmeks saab, millised on boonused ja kohutused, läheb kohe varsti paberile. Praegu on mõningad asjad lahtised.

  2. #42

    Re: Foorumis toimunud muudatused

    rigged

  3. #43
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Foorumis toimunud muudatused

    Tervist,

    Foorumis nüüd algne "spoileri" kood.

    Kasutada saab nii:
    Kood:
    ( Click to show/hide )
    ( Click to show/hide )


    Väga hea viis "peita" käte tulemusi.

    PokkeriProd.com Tiim

  4. #44
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Foorumis toimunud muudatused

    Tervist,

    Foorumi versioon 1.1.8 uuendatud versioonile 1.1.9, kus on parandatud mõningaid puudusi. Samuti valmistume üleminema foorumi 2.0 versioonile aga seda alles siis, kui on välja tulnud uus kujundus: "Curve", mida hetkel arendatakse ja täiustatakse. Uuest kujunduse pilte ja kirjeldusi saate lugeda aadressilt: http://www.simplemachines.org/commun...topic=293556.0

    Parimat soovides,

    PokkeriProd.com Tiim

  5. #45
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    340

    Re: Foorumis toimunud muudatused

    Seoses diilide reeglitega ma nyyd suht segaduses.Sissekanne,backdated eelmise aasta oktoobrisse,ytleb ,et diili soovijal peab olema 500 postitust.Samas kasutaja Svenzal diili kysimise hetkel polnud kuidagi 500 postitust t2is. ??? Sellest l2htuvalt panen ma ette lisada punkt 5 mis ytleb ,et diili kysija l2hedased suhted foorumi moderaatoritega annulleerivad automaatselt eelnevad neli punkti.

  6. #46
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: Foorumis toimunud muudatused

    See oli veel enne reeglite uuendamist, egas nüüd sellepärast diil pooleli ei jää :P

  7. #47
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    340

    Re: Foorumis toimunud muudatused

    Tsitaat Algselt postitas Cash87
    See oli veel enne reeglite uuendamist, egas nüüd sellepärast diil pooleli ei jää :P
    Diilide reeglid-last edit 22 mai.
    Svenza diil-esimene sissekanne 27 mai.

    V6i on mu matemaatika vale....

    Jutt polnudki diili l6petamisest vaid lisapunkti addemisest,Cash87.

  8. #48
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Foorumis toimunud muudatused

    Kui nüüd natuke tausta vaadata siis on tegemist ju usaldusväärse ja varemgi diile teinud isikuga ning ma ei näe probleemi miks peaks seda piirama. adminnidel omad õigused ning väga õige et neid kasutatakse.

  9. #49
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    340

    Re: Foorumis toimunud muudatused

    Tsitaat Algselt postitas Provoker
    Kui nüüd natuke tausta vaadata siis on tegemist ju usaldusväärse ja varemgi diile teinud isikuga ning ma ei näe probleemi miks peaks seda piirama. adminnidel omad õigused ning väga õige et neid kasutatakse.
    Selleks ma ju pakkusingi v2lja punkt 5-e,tegemaks k6igile foorumi liikmetele arusaadavaks,et peale v6rdsete on ka v6rdsemad kui v6rdsed.Kui teha juba reeglite kogum millegi kohta siis v6iks see ju t2ielik olla.

  10. #50
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Foorumis toimunud muudatused

    Tsitaat Algselt postitas Tylos
    Seoses diilide reeglitega ma nyyd suht segaduses.Sissekanne,backdated eelmise aasta oktoobrisse,ytleb ,et diili soovijal peab olema 500 postitust.Samas kasutaja Svenzal diili kysimise hetkel polnud kuidagi 500 postitust t2is. ??? Sellest l2htuvalt panen ma ette lisada punkt 5 mis ytleb ,et diili kysija l2hedased suhted foorumi moderaatoritega annulleerivad automaatselt eelnevad neli punkti.
    Ma eeldan (võin eeldata valesti!), et sa ei ole eriti foorumieluga eriti kursis. Aga umbes kuu aega tagasi oli väga tuline arutelu teemal "Diili reeglite arutlus", kus siis 1 leer (põhimõtteliselt foorumi administratsioon) olid diilide vastased ja diilide reeglite karmistamise poolt, teine leer (kasutajaid) vastupidi diilide poolt ja reeglite karmistamise vastu. Seega igasugune toetus administatsioonilt Diilide suhtes on minimaalne ning kedagi seostada sellega, et diili saad, kui tunned moderaatorit on täitsa vale.

    Teisal meie foorumi reeglid on väga paindlikud ja kui kasutaja, kes ei vasta diilide reeglite kriteeriumitele aga tunneb, et ta diil on ikkagi piisavalt hea siis võib ta vabalt võtta (seda peab ta nii või naa tegema) ühendust foorumi administratsiooniga. Ja siis meie otsustame, kas laseme sellel diilil toimuda või mitte. Svenza puhul on asi lihtne - diile teinud juba PN foorumis ja näidanud oma kasumisuutlikust, samuti siin foorumis, teda tuntakse Eesti pokkerimaastikul, pole jäänud silma petmisega jms. Seega ei näe ma põhjust, miks ei tohiks sellist diili käiku lasta?

    Kas sina Tylos oleksid foorumi adminn ja Svenza tuleb sinu jutule, et kas võib diili teha, kas sa lükkaksid selle tagasi näidates näpuga reeglitele? Ma eeldan, et sa Svenzat ei tunne.

  11. #51
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Foorumis toimunud muudatused

    Tervist,

    Tänasest on foorumis YouTube.com tugi. Seega ei pea kasutama enam keerulist flash koodi, et postitada foorumisse YouTube.com videosid.

    YouTube.com video postitamiseks kasutage "youtube" tage või vajutage postituse tekstivalikute ikoonide hulgas YouTube.com logole ning tagide vahele pange oma YouTube.com video aadress.

    Näide:
    Kood:
    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=TAslJnMJp0k[/youtube]
    Annab tulemuse:
    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=TAslJnMJp0k[/youtube]

    Idee eest tänud kasutajale "Rage" (http://foorum.pokkeriprod.com/index....ic,1761.0.html)

    Parimat,

    PokkeriProd.com Foorumi Tiim

  12. #52
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Foorumis toimunud muudatused

    Tervist,

    Kõik kasutajad, kes on kasutajatenimekrijas tähistatud erksinise värviga on meie koostöö partnerid või mõne pokkeritoa volitatud esindaja meie foorumis. Täpsema info saate kasutaja "positsiooni nimes", mis on kuvatud kasutaja tehtud positustes tema avatari peal või kui klõpsate tema kasutaja profiilil.

    Parimat
    PokkeriProd.com Foorumi Tiim

  13. #53

    Re: Foorumis toimunud muudatused

    Kas oleks mõeldav, et PP hakkas oma žetooni kasutama pisipildina ehk saidi ikoonina nagu need: http://yfrog.com/7gterej ? Mulle meeldib lihtsalt kasutada väga lühikesi viiteid ja pilt oleks väga abistav.


  14. #54
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Foorumis toimunud muudatused

    Tsitaat Algselt postitas taipupole
    Kas oleks mõeldav, et PP hakkas oma žetooni kasutama pisipildina ehk saidi ikoonina nagu need: http://yfrog.com/7gterej ? Mulle meeldib lihtsalt kasutada väga lühikesi viiteid ja pilt oleks väga abistav.
    Vana idee, mis millegipärast tegemata jäänud. Saab tehtud juuli vältel.

  15. #55
    goldec
    Guest

    Re: Foorumis toimunud muudatused

    Suurepärane :D

  16. #56

    Re: Foorumis toimunud muudatused

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Vana idee, mis millegipärast tegemata jäänud. Saab tehtud juuli vältel.
    Sai tehtud samal päeval :) Aitäh!

  17. #57
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Foorumis toimunud muudatused

    Tervist

    Kuna mul endal on käed-jalad tööd täis (tahaks öelda, et nüüd kuni PokkeriProd.com suveturniirini ei ole mul ühtegi vaba sekundit) siis Rankapoeg on nüüdsest see, mees kes hakkab hoidma PokkeriProd.com pealehte ja foorumi pakkumisi "up-to-date".

    Valituks sai ta seetõttu, sest on väheseid inimesi, kellel on aega ja huvi käia üle päevas korra foorum, leht ja siis põhilised pokkeritubade lehed ning teha vastavad muudatused -- teemad stickiks, üles pumbata, ära võtta jms. Samuti on ta piisavalt usaldusväärne, et usaldada talle need õigused.

    PS! Ta kasutaja staatus on "Lehe Arendaja", mis tähendab seda, et reaalselt on tal olemas moderaatori õigused aga praktikas ta neid kasutada (v.a. erandjuhtudel, kui ilmselgelt eksitakse foorumi reeglite vastu -- näiteks spammbot) ei tohi ning ta on täpselt samal tasemel, kui tavakasutaja!

    Lugupidamisega
    Ranka

  18. #58
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Foorumis toimunud muudatused

    Tsitaat Algselt postitas taipupole
    Sai tehtud samal päeval :) Aitäh!
    Palun. Siin Rankapoja käpp mängus, peksa teda :)

    Tahtsin veel lisada paar asja:

    Tsitaat Algselt postitas Tuul
    Kas foorumi peatsesse oleks võimalik mõnele nupule või lingile anda funktsioon, mis suunaks www.pokkeriprod.com pealehele?
    Võimalik, et selline funktsioon on juba olemas, aga mina ei märganud.
    Igaks juhuks tuletan meelde, et see ei ole meil ununenud ja tõenäoliselt lähiajal soovitud funktsiooni lisan. Aga enne seda tahaks foorumi Eesti keelseks teha, sellega hetkel tegelen mina, lenC ja -andres-. Osaliselt on juba valmis -- vähemalt enamus sellest osast, mis on seotud postitamise ja postituste lugemisega ning tõenäoliselt mingil ajahtetkel panen Eesti keelse beta versiooni siia jooksma. Seega ärge ükspäev ära ehmuge, kui "võõras" keel vahib vastu ning leidub naljakaid/kohmakaid tõlkeid või hoopistükkis mõni tõlkimata lause eesti keelses foorumis.

    Inglise keelse foorumi fännidele ei muutu midagi - inglise keel ei kao ära vaid tekib lihtsalt juurde valik, et saab ka kasutada foorumit Eesti keelsena.

  19. #59

    Re: Foorumis toimunud muudatused

    Ise tõlgite? Nett on ju algavariante täis, ise muuta oleks ju kordades lihtsam?

  20. #60
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Foorumis toimunud muudatused

    Tsitaat Algselt postitas leits
    Ise tõlgite? Nett on ju algavariante täis, ise muuta oleks ju kordades lihtsam?
    Minu teada (või vähemalt ma ei ole suutnud leida) SMF foorumite jaoks (Simple Machines Forum) ei ole Eesti keele tõlke faile olemas. Kui keegi teab, et need on olemas siis võiks anda viite.

    Niikaua, kui neid olemas ei ole, tuleb foorum ise ära tõlkida ja kui see saab kunagi valmis ning keegi ei ole veel Eesti keele tõlkefaile avalikustanud, siis võime heal juhul oma foorumiga ka ajalukku minna - avaldame SMF Eesti keele tõlke failid SMF ametlikul kodulehel ametliku Eesti keele paketina.

    Lisateabeks olgu öeldud, et tõlkida võiks foorumi ära mõne tunniga aga sellise tõlkega võid pühkida teate küll mida. Korraliku tõlke tegemine on ülikeeruline ja raske protsess, sest õige vaste leidmine Eesti keeles on väga raske!

Lehekülg 3, kokku 6 EsimeneEsimene 12345 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES