Tsitaat Algselt postitas Confidence Vaata postitust
Ei ole väga hea combo, et bluffida. Kahtlane kas ta AK vbetib siin ning me blokime busted FDsid.
Busted fd mõte on üldjoontes õige, aga antud spotis ei kehti. Meie range kompositsioon on üldjoontes nut value(midset+);herocall value(Ax);bluff(missed fd). Praktikas on see muidugi dünaamilisem, aga good enough. Siit koorub välja, et me ainukesed blufid ongi need, mis tema bluffe omakorda blokivad, aga kui me neid ei blufi, siis me ei blufi midagi. Me ei saa mingit QJo doublefloatida, et triple barreli peale shoveda põhjedusega, et see ei bloki ühtegi tema bluffi.

AK kohta jah, me võime flopis ta AK combosid discountida, turnis discountida ja riveris discountida, niiet meile jääb mingi 10% AK combosid, aga anyways nagu ma oma esimeses postis rääkisin, siis see riveri bet on täiesti retarded ja ebaloogiline ja minu mõistus ausalt öelda ei küüni selleni, et välja jagada, milline ta range kompositsioon seal on (tegelikult arvatavasti 100% blufid).

Anyways selle käe arutamine on suht pointless tegevus ja braindead breakeven regularide nonsense liinide lahtimõtestamine paneb mul pea valutama ja ma ei viitsi sellega rohkem tegeleda.