Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 13 12311 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 256
  1. #1

    Talendijaht [NL25&50]

    Hei!

    Olen pokerstarsis talendijaht ning mängin nl25 rahalaudu. Olen juba piinlikult kaua nl25 grindinud ning tahaks lõpuks ülespoole liikuda. Kuna mäng on veel üpriski vigane siis tegingi lõpuks päeviku, et seda viga hakata parandama ja hakata vaatama nl50 poole.

    Esimesed mängud netis tegin vist 16-17 aastaselt ning hetkel olen 22. Mitu head aastat olin depofish ja mängisin freerolle ning ei jaganud pokkerist midagi. 2011 kevadel mängisin nl5/nl10 aga olin BE või kaotasin ja tegin foorumikasutajaga Con diili, et ta hakkab mind coachima. Diil läks hästi ning paari kuu pärast olin nl25-s võitev. Tänud Con!

    Nüüdseks aga olengi ühe koha peale toppama jäänud ja päevikuga tahan seda muuta. Hakkan postitama enda jaoks raskeid käsi ja olukordi ning loodan targematelt õpetussõnu saada.

    ( Click to show/hide )


    Enamus käed nl25, 70K kätt nl50, kus praktiliselt BE, wr 5.5bb/100-le kõik kokku.
    Viimati muudetud talendijaht poolt : 18.11.13 at 21:58

  2. #2
    Pokkerihai
    Liitus
    Sep 2010
    Postitusi
    1 617

    Re: Talendijaht NL25@Pokerstars



    Päris beast graaf.

  3. #3
    Vana Tegija Kasutaja bluelite avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 190

    Re: Talendijaht NL25@Pokerstars

    In B4 keegi kirjutab, et Thinly veiled brag.

    Ilus graph. GL

  4. #4

    Re: Talendijaht NL25@Pokerstars

    Laudades täitsa kohanud. Olen täheldanud, et meeldib regzidega ilgelt madistada ja 3bet sõdu pidada :D. GL igatahes!

  5. #5
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: Talendijaht NL25@Pokerstars

    Valem, mille abil 100% üles liigud, on:
    ( Click to show/hide )




    GL!

  6. #6
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 683

    Re: Talendijaht NL25@Pokerstars

    Teretulemast :)

  7. #7
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: Talendijaht NL25@Pokerstars

    Gl! Ilmselgelt jah cashoudid ei lase ülesse liikuda..

  8. #8
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Talendijaht NL25@Pokerstars

    GL ofc! Lased töö kõrvalt?

  9. #9
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 683

    Re: Talendijaht NL25@Pokerstars

    Tsitaat Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
    Gl! Ilmselgelt jah cashoudid ei lase ülesse liikuda..
    Millestki peab elama ju :)

  10. #10

    Re: Talendijaht NL25@Pokerstars

    Mängin kooli kõrvalt ja tööl ei käi. Olen 10+ aastat juba rulaga sõitnud ja eelkõige tegelen sellega nii tihti kui võimalik, peale seda alles kool ja pokker. Praegu aga vaevlen ~4kuud vigastuse käes ja sõita pole saanud, seega jääb enamus aega kooliasjadega tegelemiseks ja pokkeriks. Pidevad cashoudid on limiitides üles liikumist raskendanud jah aga seni on iga shot nl50-s lõppenud biitidega ja olen pidanud tagasi alla liikuma. Võib olla tõesti madistan regidega liiga palju ja selles on viga aga selleks ma päeviku tegingi, et õppida.

    Eilsest mõned käed ka:

    1. Vastane ülipassiivne, selline liin hea tema vastu? Fold to flop cb 67%(18), turn 0 ja river 33%(1/3), raisenud varem pole
    ( Click to show/hide )


    2. Vastane 1 tabler ja ch-raise 13%(8). Tahtsin flopil rahad sisse saada, sest ta 3bet suur ja poleks tahtnud ülekaarte näha, samas on veel oute ka kui peaks taga olema. HU on ilmselgelt üks nõrk külg, kuidas oleks pidanud mängima?
    ( Click to show/hide )


    3. Kahtlane käsi, see liin ei meeldi üldse. Kas pre peaks otsa panema ja callima kui shipib? Ilmselt mõtlesin, et tõstis nii vähe ja on hea IP mängida, BTN-il veel fish ka. As played oleks pidanud riveril valuet ka võtma aga ei tea miks checkisin.
    ( Click to show/hide )


    4. Vastane võitev reg 13/11, cbet F 48%, T 48%, R 20%. Riveri bettisin et AK, AQ, A10 vms calliks. Selline sizing ja liin on okei?
    ( Click to show/hide )

  11. #11

    Re: Talendijaht NL25@Pokerstars

    1. Riveri checkiks. Ei julgeks seal küll enam 3. barrelit panna ja loodaks, et saaks odavalt SD. Board ikka suht pasaks läinud, kui aus olla ja kui ta flopil nii palju foldib ja nüüd callib, siis tal peaks miskit olema ka. Kui paneb suurelt, leian foldi, kui normilt callin ühe tänava veel ja kui riveril shoveb või betib, siis leiaks vist foldi. Ta ei tundu HU kohta nii loose ka.
    2. Call bb minraise ja hinda turnil olukorda saabunud kaardi tõttu ja tema tegutsemise põhjal. Flopil stackides küll eriti õnnelik ei oleks.
    3. IMO fine, kui riveri betid, siis regu ei calli seal anyway sitemaga, kui siis Qh-ga, aga kahtlen.
    4. Nii drawisel flopil raiseks rexi ja kui vaja, siis stack. Teine variant shove turn ta 2. barreli peale.

    PS! Peaks nägupidi vähemalt tuttavad siis olema, kui rulatanud 10 aastat oled, ise 14 aastat trikiuisku sõitnud. Kui sa muidugi Tallinnas elad.
    Viimati muudetud Majandaja poolt : 19.11.13 at 20:48

  12. #12
    Grinder Kasutaja p0l1 avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    581

    Re: Talendijaht NL25@Pokerstars

    h1: as played pole eriti käsi, millest ülepaarid ees on ja ei shoveks riverit. Ta ei beti siin 2p riveris, foldib shovele vb isegi. 1p pigem ei calli. Osad passiivsed checkivad 9x ka järgi siin.


    h3: 6maxis on vist preflop call ja 4bet/fold vs. squeeze, sest vastased on suht tundmatud.
    Pole alla AK/QQ stackitud nl50s/nl25s enamasti regide vastu ja preflop flipata pole vaja siin.
    FR peaks olema tightim, et 4bet/fold on parem nl25s ?

    Kui tundmatute "standard" mängu tead ja fishi maksejõuliseks hindad, siis vahel calliks õpirahade maksmise eesmärgil ja ei fit foldiks kõiki flope, kus TP ei taba. - Hea liin raha põletamiseks obv

    As played prooviks ka thin vb riveris ~1/4 PSB, kui tal mid ärtu saab olla.


    h4: Fullringis on MP2 avamise % suht tight sellise venna korral. Foldiks turni tundmatu niti vastu vist, as played on flop, aga võib leak olla. Tundub tugev sizing ilma lisainfota.



    Kui palju tundides kulus nende käte mängimiseks ?

    Kui palju laudadest eemal vaeva nägid ? nl10->nl25
    Viimati muudetud p0l1 poolt : 19.11.13 at 23:34

  13. #13

    Re: Talendijaht NL25@Pokerstars

    Tänud tagasiside eest!

    Nende käte mängimiseks on läinud 1250h. Aga see pole lifetime ka, see mingi viimase 1,5 või 2 aasta sample, täpselt hetkel ei oska öelda. Vahepeal olen paar kuud igast sngsi ka mänginud ja veits muudel saitidel ka.

    Koos coachiga liikusin nl10st nl25, soovitas vaadata videosi, lugeda artikleid ja tegime ühissesse päris palju. Üldiselt mingi paar videot vaatan kuus ja loen päevikuid ja strati foorumit. Mingit intensiivset õppimist polegi olnud kunagi, pigem olen lasnud sisetunde järgi. Rohkem olen mindsetti arendanud kui stratti õppinud ning tänu sellele ei tildi väga tihti ning tulemused ka paremad.

    Eilsest 2 järjestikust kätt sama vastase vastu, poisil oli hiiter vist

    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    Kahtlane käsi, vastane BE reg, turnis ei tahtnud AK AQ FD-ga sorti kätele tasuta kaarti anda, riveri checkisin, sest halvemalt valuet ei saa enam

    ( Click to show/hide )


    Vastane 1tabler ja suht donk, aga varem polnud agrotsenud, peaks callima või foldima?

    ( Click to show/hide )

  14. #14

    Re: Talendijaht NL25@Pokerstars

    Tsitaat Algselt postitas Majandaja Vaata postitust
    PS! Peaks nägupidi vähemalt tuttavad siis olema, kui rulatanud 10 aastat oled, ise 14 aastat trikiuisku sõitnud. Kui sa muidugi Tallinnas elad.
    Elan Tallinnas ja tean sind ning olen kindel, et tead mind ka, olen su päevikul ka sellepärast koguaeg silma peal hoidnud.

  15. #15
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Loksutaja avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    HUNL+2 cards
    Postitusi
    448

    Re: Talendijaht NL25@Pokerstars

    nonoh, 14 aastat :O ma sõitsin ka... 14 aastat tagasi

  16. #16

    Re: Talendijaht NL25@Pokerstars

    Hea sess täna, palju coolereid:



    Käed:
    ( Click to show/hide )

    ( Click to show/hide )

    Ei uskunud 10-t, vastased olid mõlemad enne igast pahnaga callinud mitu tänavat.
    ( Click to show/hide )

    ( Click to show/hide )

    ( Click to show/hide )

    ( Click to show/hide )

    Vastane peaks reg olema, aga lauas olles hud ei töötanud veel, mida nii suure 3beti peale teha?
    ( Click to show/hide )


    Mõned käed võitsin ka:

    Poleks uskunud, et nit shoveb seal nii
    ( Click to show/hide )

    Vastane regfish
    ( Click to show/hide )

    Fishi slowplay gone wrong
    ( Click to show/hide )


  17. #17

    Re: Talendijaht NL25@Pokerstars

    Minu arvamus:

    JJ SB vs BTN, ma ei tea, kas tahaks rexi vastu seal stackida. Parimal juhul flippame imo.
    BTN vs BB saades suure 3beti, siis stackime ikkagi imo seal ära, eriti, kui ta 3bet on 6. Blindidelt arvatavasti suuremgi kui 6.

    Muide, oled Silver?

  18. #18

    Re: Talendijaht NL25@Pokerstars

    Seal JJ käes vastasega väike history ka, kunagi shoves mu vastu 9handed 1010+ AJ+ kätega mp-lt ja ep-lt jne aga nüüd jooksen ta top range otsa.

    Olen jep

  19. #19
    Vana Tegija Kasutaja Ints avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 216

    Re: Talendijaht NL25@Pokerstars

    Tsitaat Algselt postitas Majandaja Vaata postitust
    Minu arvamus:

    JJ SB vs BTN, ma ei tea, kas tahaks rexi vastu seal stackida. Parimal juhul flippame imo.
    BTN vs BB saades suure 3beti, siis stackime ikkagi imo seal ära, eriti, kui ta 3bet on 6. Blindidelt arvatavasti suuremgi kui 6.

    Muide, oled Silver?
    No seal JJ käes 3b 8 üldse ju, lisaks shorthanded ja btn vs sb. Ise koguaeg ei stackiks, aga antud info puhul on close. Üldjuhul siiski flipp

  20. #20
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Talendijaht NL25@Pokerstars

    Herol korras FE ka kui history oma vahel

Lehekülg 1, kokku 13 12311 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES