Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 27
  1. #1
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2010
    Postitusi
    452

    Nl1k Vastane teeb river bluffi, mis annab mulle 1:10 oddsid callimiseks, solid move?

    On jäänud kripeldama selline käsi. Esmapilgul tundub väga fishy move, kuigi vastane ise muidugi kinnitas, et advanced play ja mängis üle mu.

    Dünaamika: vastane minopenib iga kätt, samas foldib 3betile ca 50%, flopi ja turni "fold to cbet" normaalsed, kusagil 40%; riveril foldib sagedamini, seega otsustasin palju 3bettida ja barreleid lasta. Samas ei olnud eelnevalt barrelitega päris lolliks läinud, olin ka mitmel korral tugevat kätt näidanud showdownil jne. Kuna mäng oli lahtine ja ranged nõrgad, siis flushi ja wheeli võimalus nt ei hirmutaks ja mängiks 2paari samamoodi for value.

    HU kunnidele siis minu (kui hobi-HUiari poolt) kaks küsimust, millele ise vastata ei oska:

    1. Kas selline move ongi hea HU mängija repertuaaris? Kui jah, siis kas ka antud situatsioonis? Antud juhul dünaamika ikka nii crazy ei olnud, et oleksin silmad kinni kõike barreldanud jne. Sisuliselt mees investeerib 672$ et võita 1144$ pot, seega antud liigutuse profitaabluseks peaksin ma vähemalt 37% ajast foldima, saades samal ajal 1:10 oddsid.

    2. Kas ma peaksin riveri callima? 1:10 oddsid, aga ma ei suutnud uskuda, et ta vähemal 10% ajast blufib siin. Pealegi river AFq tal mingi 30% ja tihti olen teda näinud näiteks 2 paariga riverit callimas, selle asemel et tõsta.

    $5/$10 No Limit Hold'em Cash, 2 Players
    Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

    SB: $1,741.50 (174.2 bb)
    Hero (BB): $1,000 (100 bb)

    Preflop: Hero is BB with 8 2
    SB raises to $20, Hero raises to $66, SB calls $46

    Flop: ($132) 2 A 4 (2 players)
    Hero checks, SB bets $66, Hero calls $66

    Turn: ($264) 5 (2 players)
    Hero bets $195.75, SB calls $195.75

    River: ($655.50) 9 (2 players)
    Hero bets $489.37, SB raises to $1,413.75 and is all-in, Hero folds

    Results: $1,634.24 pot ($3 rake)
    Final Board: 2 A 4 5 9
    SB showed 8 7 and won $1,631.24 ($814.12 net)
    Hero mucked 8 2 and lost (-$817.12 net)

  2. #2

    Re: Nl1k Vastane teeb river bluffi, mis annab mulle 1:10 oddsid callimiseks, solid mo

    Sulle jääb endale taha veel 183$, ma arvan et kui niipalju oled juba sisse ajanud siis riveris cry call?

  3. #3
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Nl1k Vastane teeb river bluffi, mis annab mulle 1:10 oddsid callimiseks, solid mo

    Said owni lihtsalt.

    Nii juhtub kui sita käega 3bet potis oled ja ei tea mida teha. Kui teil ck/r dünaamikat pole ja rohkem ck/c mäng 3bet pottides siis Ilmselt flopi checkiga ta välistab su rangest ässad ja Fd-d. Turnis said oute juurde ja barreldad backdoor FD-d. riveril on su sizeng minu arvates kehva sest kui sa paned ta tugeva AX peale siis shipid aga nüüd jätad 20bb taha ja reg mõtlebgi, et this makes no sense bro.

    Ja 1/2 pot/bet oleks vb hoopis usutavam (kas on varem nõrga käega bluffcatchinud)?

    Samuti läks kõik mida BD barreldadasid mööda. Turni callides oli tal juba plaan valmis, et shipib palju rivereid. Arvatavasti ootas ka mõningaid ck sinu poolt, et siis shippida.



    Bet flop, bet turn, bet river on parem kui see mis siin tegid imo

    PS: Ei ole mänginud kunagi neid stake aga lihtsalt mõttekäik.
    Viimati muudetud timz0333 poolt : 21.11.13 at 08:05

  4. #4

    Re: Nl1k Vastane teeb river bluffi, mis annab mulle 1:10 oddsid callimiseks, solid mo

    Ma arvaks, et kindlasti peab flopi cbetima ja kui ei cbeti siis turni donk on lihtsalt giving money away regu vastu. River on juba lamp imo, sest sellist olukorda ei tohiks tekkida.

  5. #5
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2010
    Postitusi
    452

    Re: Nl1k Vastane teeb river bluffi, mis annab mulle 1:10 oddsid callimiseks, solid mo

    Jah see check call flop oli vist sellepärast, et esiteks jäin vahele mitu korda õhuga flop cbettimisega, hiljem aga hakkas ta iga kord bettima kui checkisin, seega hakkasin mina made handidega check callima floppi. Aga üldiselt jah, pean vist veidi pausi HU-ga :D

  6. #6
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Nl1k Vastane teeb river bluffi, mis annab mulle 1:10 oddsid callimiseks, solid mo

    table select äkki, mitte regziga ownitud saada

  7. #7
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2010
    Postitusi
    452

    Re: Nl1k Vastane teeb river bluffi, mis annab mulle 1:10 oddsid callimiseks, solid mo

    Tol hetkel polnud veel veendunud, et reg :) Alguses tundus olevat tal leake, aga pärast adjustis.

  8. #8

    Re: Nl1k Vastane teeb river bluffi, mis annab mulle 1:10 oddsid callimiseks, solid mo

    ära 3b 28s imo,mitte mingil juhul, kui ta foldib 50% 3bettidele. seega me tahame 3bettida enamus 4value ja mõnda yksikut bluffkätt nagu 87s või 89s(mis iganes sa arvad,et on floppab normaalselt when called,sest ta foldib ainult pool ajast,jne), ja kõik muu for value,olgu see range healthy ja suuresti towards value.

    okei, nyyd oleme spotis, kus peaksime floppi cbettima.nagu eelnevalt öeldud, siis seda floppi tykiga cbetimata jätta on weak, mitte isegi et burning money.
    turni leadist ei saa aru, kas üritad teda Ax foldima panna ? või mis on selle muuvi mõttekäik?
    riveris potine järgi ja sa ei shipi, hmmm
    vastane tegi unreal muuvi kyll sellessuhtes , et nii vähe oli ruumi riveri yleshoveks.
    as played ei näe kyll, kuidas me saame seal 10% õiged olla BE calliks, kui võtta arvesse, et ta ei bluffi selliste stackidega riveris mitte kunagi :P
    PS! pole ammu nii segast kätt näinud, cheers

  9. #9
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2010
    Postitusi
    452

    Re: Nl1k Vastane teeb river bluffi, mis annab mulle 1:10 oddsid callimiseks, solid mo

    Njah selle mõttega postitasingi, et oli flopil ja turnil mis oli, aga väga messed up river shove ikkagi. Isegi kui mu line enne seda oli imelik ja tal on mu käe tugevuse suhtes kahtlusi, siis no selliste oddsidega bluff... Aga ju siis olin nii läbinähtav.

  10. #10
    Vana Tegija Kasutaja Ints avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 216

    Re: Nl1k Vastane teeb river bluffi, mis annab mulle 1:10 oddsid callimiseks, solid mo

    Pole küll HU mängija, kuid tundub et vastane läheb riveris lihtsalt max value peale, ei tundu eriti bluffina.
    Ta ilmselt ei uskunud et sa enam siin foldi leiad, oma semi tugeva käega.

  11. #11

    Re: Nl1k Vastane teeb river bluffi, mis annab mulle 1:10 oddsid callimiseks, solid mo

    Tsitaat Algselt postitas Ints Vaata postitust
    Pole küll HU mängija, kuid tundub et vastane läheb riveris lihtsalt max value peale, ei tundu eriti bluffina.
    Ta ilmselt ei uskunud et sa enam siin foldi leiad, oma semi tugeva käega.
    NL1k-s võetakse 8high-ga valuet 3bet potis?

  12. #12

    Re: Nl1k Vastane teeb river bluffi, mis annab mulle 1:10 oddsid callimiseks, solid mo

    HNL baby, jup just take it to a Hole Nother Level

  13. #13
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Nl1k Vastane teeb river bluffi, mis annab mulle 1:10 oddsid callimiseks, solid mo

    Tsitaat Algselt postitas J0kker Vaata postitust
    Sulle jääb endale taha veel 183$, ma arvan et kui niipalju oled juba sisse ajanud siis riveris cry call?
    No way no how ma ei kingiks järelejäänud 18bb-d vastasele siin. Pigem crying fold ja next hand.

  14. #14
    Vana Tegija Kasutaja Ints avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 216

    Re: Nl1k Vastane teeb river bluffi, mis annab mulle 1:10 oddsid callimiseks, solid mo

    Tsitaat Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
    NL1k-s võetakse 8high-ga valuet 3bet potis?
    Villanil ka 8high? Ise ka aru saad mida kirjutad?

  15. #15

    Re: Nl1k Vastane teeb river bluffi, mis annab mulle 1:10 oddsid callimiseks, solid mo

    Tsitaat Algselt postitas Ints Vaata postitust
    Villanil ka 8high? Ise ka aru saad mida kirjutad?
    Villainil 8high, herol üks paar. Ise ka aru saad mida kirjutad?

  16. #16
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Nl1k Vastane teeb river bluffi, mis annab mulle 1:10 oddsid callimiseks, solid mo

    Handreading is also skill.

  17. #17
    Vana Tegija Kasutaja Ints avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 216

    Re: Nl1k Vastane teeb river bluffi, mis annab mulle 1:10 oddsid callimiseks, solid mo

    lol, kas alguses polnud neid tulemusi seal ju või jäi kahe silma vahele.
    Viimati muudetud Ints poolt : 22.11.13 at 18:22

  18. #18
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Nl1k Vastane teeb river bluffi, mis annab mulle 1:10 oddsid callimiseks, solid mo

    üks variant veel tilt-allinn

  19. #19
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 683

    Re: Nl1k Vastane teeb river bluffi, mis annab mulle 1:10 oddsid callimiseks, solid mo

    Tsitaat Algselt postitas Ints Vaata postitust
    lol, kas alguses polnud neid tulemusi seal ju või jäi kahe silma vahele.
    Ma ka alguses kohe ei märganud,aga seal need olid jeps :)

  20. #20
    Pokkerihai
    Liitus
    Sep 2010
    Postitusi
    1 617

    Re: Nl1k Vastane teeb river bluffi, mis annab mulle 1:10 oddsid callimiseks, solid mo

    Miks me riverit ei shove?

Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES